صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 41

موضوع: [نظرشما]: با 150 ملیون سرمایه اولیه چه فروشگاه یا کسب و کاری مناست است؟

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    517
    تشکر تشکر شده 
    284
    تشکر شده در
    232 پست

پیش فرض پاسخ : [نظرشما]: با 150 ملیون سرمایه اولیه چه فروشگاه یا کسب و کاری مناست است؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hoka نمایش پست ها
    و تلگرام که ***** شد که امکانش زیاده دیگه همه ی پولتون به باد رفته
    امکان نداره ، اگر ***** بشه دوران شکوه تا مدتی به وبهاستینگ بر میگرده ولی دلخوش نباشید که زمونه عوض شده

2. # ADS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    191
    تشکر تشکر شده 
    84
    تشکر شده در
    69 پست

پیش فرض پاسخ : [نظرشما]: با 150 ملیون سرمایه اولیه چه فروشگاه یا کسب و کاری مناست است؟

والا من اگه جای شما بودم بیشتر به اپ و بازی موبایل فکر میکردم تا سایت و باز هم اگه جای شما بودم تمام این پول رو صرف سرمایه گذاری توی مجازی نمیکردم و نهایتا ۵۰ میلیون رو برای این کار در نظر میگرفتم. از نظر من در حال حاضر موبایل بسیار پیشرفت بهتری داره تا سایت.

4. تعداد تشکر ها از pouryamb به دلیل پست مفید

عضو انجمن w.h.t آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,123
    تشکر تشکر شده 
    419
    تشکر شده در
    276 پست

سلام دوست عزیز

به عنوان یه کوچیکتر میخوام یکم راهنماییتون کنم اگر قابل بدونید!
    الان دوره دوره موبایل هست ، و چه بخوایم چه نخوایم پی سی و لپ تاپ و... داره از رده خارج میشه به جز موارد اندک که نمیشه از موبایل استفاده کرد

اگه یه سر به کافه بازار بزنید میبینید که بازی های موبایلی فروش فوق العاده از دارن . جدا از هزینه های سنگین طراحی بازی - کانفیگ سرور - خرید سرور و... در آمد فوق العاده ای داره
    به دنبال یه بازی اندرویدی استارتاپی باشید که مطمئن باشید حد اقل 1000 نفر بازی میکنن . تحقیق کامل بکنید اما خب در نتیجه یه ریسک کامل باید بکنید
    چون خرج کردن 150 ملیون پول توی ایران واقعا بدترین کاره . یعنی من حاضرم پولم توی بانک خوابیده باشه ولی توی بازار ایران خرج نکنم

اما خب به دلیل خرج بالای زندگی و... باید به دنبال راه برای افزازش سرمایتون باشید که من نظر روی بازی موبایلی هست

+ ربات های تلگرامی هم واقعا بازار خوبی دارن بتونید نیاز کاربرا رو رفع کنید درآمدتون عالی خواهد بود

امیدوارم به بالاترین درجات برسید

موفق باشید

6. تعداد تشکر ها از w.h.t به دلیل پست مفید

عضو انجمن ParsWebIT آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    409
    تشکر تشکر شده 
    846
    تشکر شده در
    557 پست

دوست عزیز،
    یادتون باشه بعضی وقتا میشه با 1 مگ فایل 200 میلیون کاسبی کرد ( مثل برنامه های فالور بگیر که شده روزی 5 -10 میلیون درامد دارن، من میشناسم)
    این به شما بستگی داره که کجای کارید و عمق دیدتون به بازار چی هست
    وگرنه بعد از حیف و میل شدن 150 تومن پولتون باید برید در مغازه یکی شاگردی کنید واسه مابقی عمر
    این تاوان سرمایه گزاری در بازار اینترنت ایران هست اگر پخته نباشید
    فناوری وب پارس
    هاست ویژه وردپرس | هاست حرفه ای | هاست ویژه پرستاشاپ
    ۰۲۱-۲۸۴۲-۱۵۴۵ بهینه سازی شده برای انواع CMS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    517
    تشکر تشکر شده 
    284
    تشکر شده در
    232 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط w.h.t نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

به عنوان یه کوچیکتر میخوام یکم راهنماییتون کنم اگر قابل بدونید!
    الان دوره دوره موبایل هست ، و چه بخوایم چه نخوایم پی سی و لپ تاپ و... داره از رده خارج میشه به جز موارد اندک که نمیشه از موبایل استفاده کرد

اگه یه سر به کافه بازار بزنید میبینید که بازی های موبایلی فروش فوق العاده از دارن . جدا از هزینه های سنگین طراحی بازی - کانفیگ سرور - خرید سرور و... در آمد فوق العاده ای داره
    به دنبال یه بازی اندرویدی استارتاپی باشید که مطمئن باشید حد اقل 1000 نفر بازی میکنن . تحقیق کامل بکنید اما خب در نتیجه یه ریسک کامل باید بکنید
    چون خرج کردن 150 ملیون پول توی ایران واقعا بدترین کاره . یعنی من حاضرم پولم توی بانک خوابیده باشه ولی توی بازار ایران خرج نکنم

اما خب به دلیل خرج بالای زندگی و... باید به دنبال راه برای افزازش سرمایتون باشید که من نظر روی بازی موبایلی هست

+ ربات های تلگرامی هم واقعا بازار خوبی دارن بتونید نیاز کاربرا رو رفع کنید درآمدتون عالی خواهد بود

امیدوارم به بالاترین درجات برسید

موفق باشید
    این دوستمون باید بره سمت کاری که دست توش زیاد نیست ، اینایی که دارید میگید عملی نیست

و اما بعد ...

چطور میگید که pc و لپتاپ از رده خارج میشه در حالی که بیشترین درامد فروش در رده کلاینت فقط مختص به pc gaming و laptop gaming هست ؟ اینطوری باشه اون همه کلاینت تو آمریکا ، اروپا و سرتاسر جهان که رو سیستماشون از لینوکس استفاده میکنن و بهترین برنامه نویسای جهان مخصوصا پایتون که در دوران اوج خودش هست ، آیا نظرتون اینه که در دوران افوله ؟ اما برعکس نظر شما در دوران اوج خودشه ، مخصوصا در زمینه گیمینگ میدونید چرا ؟ چون بازیای کنسول گرونه و تو موبایل و تبلت نمیشه احساسی از واقعی بودن بازی متصور شد ، زمانی به این قضیه پی میبرید که COD رو یکبار در pc بازی کنید و همون بازی رو در موبایل تجربه کنید ، اونوقت از حرفتون بر میگردید.

عضو انجمن w.h.t آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,123
    تشکر تشکر شده 
    419
    تشکر شده در
    276 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط live نمایش پست ها
    این دوستمون باید بره سمت کاری که دست توش زیاد نیست ، اینایی که دارید میگید عملی نیست

و اما بعد ...

چطور میگید که pc و لپتاپ از رده خارج میشه در حالی که بیشترین درامد فروش در رده کلاینت فقط مختص به pc gaming و laptop gaming هست ؟ اینطوری باشه اون همه کلاینت تو آمریکا ، اروپا و سرتاسر جهان که رو سیستماشون از لینوکس استفاده میکنن و بهترین برنامه نویسای جهان مخصوصا پایتون که در دوران اوج خودش هست ، آیا نظرتون اینه که در دوران افوله ؟ اما برعکس نظر شما در دوران اوج خودشه ، مخصوصا در زمینه گیمینگ میدونید چرا ؟ چون بازیای کنسول گرونه و تو موبایل و تبلت نمیشه احساسی از واقعی بودن بازی متصور شد ، زمانی به این قضیه پی میبرید که COD رو یکبار در pc بازی کنید و همون بازی رو در موبایل تجربه کنید ، اونوقت از حرفتون بر میگردید.
    سلام دوست من

ربات های تلگرامی دست توش زیاده ولی خب باید با فکر جلو رفت
    مثلا ربات واترمارک زدن روی عکس ماهانه 5000 تومان میگره
    خب وقتی ما بتونیم یه رباتی طرح بزنیم که هم روی فیلم واترمارک بزنه و هم روی عکس ماهانه 3500 تومان هم بیشتر نباشه خب معلومه میان سمت ما! (فقط جهت مثال گفتم)

در رابطه با pc gaming حق با شماست اما من منظورم چیز دیگه ای بود . از رده خارج شدن منظورم این نیست که کلا داره بازارش تعطیل میشه ، اما خب مسلما من که اکثرا پشت ماشین هستم یا توی ادارات مختلف هستم نمیتونم لپ تاپمو در حین راه رفتن یا پشت ماشین استفاده کنم پس جایگزینش موبایلم هست . روزانه ملیون ها نفر شبیه به من وجود دارن که از موبایل استفاده میکنن . بازی های مختلف رو کردم . حسی که کنسول ها و پی سی ها میدن هزار برابر موبایل هست ولی خب من اصلا منظورم بازی کردن نبود و اشارم بیشتر به استفاده های دیگه بود

عذر مخیوام که منظورم رو اشتباه رسوندم

موفق باشید

10. تعداد تشکر ها از w.h.t به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    19
    تشکر شده در
    18 پست

درصورتی که به نتیجه رسیدید در مورد طراحی فروشگاه میتونیم کمکتون کنیم

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    555
    تشکر تشکر شده 
    994
    تشکر شده در
    800 پست

با مشکل مالیات ها که به وجود اومده این سرمایه گذاری جنایت محض است
    اون 150 میلیون رو بانک بزارید از این اینترنت کوفتی بهتره
    ویرایش توسط hostorder : July 20th, 2017 در ساعت 10:39

عضو انجمن armin.rf آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,005
    تشکر تشکر شده 
    1,550
    تشکر شده در
    824 پست

یه راه حل فوق العاده و کم هزینه

5 تومن بدید یه برنامه مثل فالوئر بگیر و ممبر بگیر و ..... بسازید
    3 تومن بدید دو تا گسترده اندروید برای تا 5 میلیون ویو بزنن و نصب بگیرید
    با خیال راحت پول در بیارید
    فروشگاه اینترنتی و ..... تا زمانی که رقبا قدری هستند خیلی سخت جواب میده {نمونه شکست واضح: 5040 }

عضو جدید Bozurg آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    14
    تشکر تشکر شده 
    93
    تشکر شده در
    51 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط khodeAmir نمایش پست ها
    سلام.
    ما 150 ملیون سرمایه داریم، میخواستیم یه فروشگاه اینترنتی بزنیم و حدود 20 ملیون برای طراحی فروشگاه، 60 ملیون برای سئو و 30 تا 50 ملیون برای اجناس فروشگاه کنار گذاشتیم.
    موضوع اولیه فروشگاه وسایل جانبی موبایل و کامیوتر و کنسول بازی بود (مثل سایت جانبی دات آی آر) که دوستان گفتند این نوع فروش به جایی نمیرسه و سودش کمه!
    به نظر شما بهترین محصولی که میتونیم با این سرمایه وارد فروشگاه کنیم چه محصولی هستش؟ چیزی که واقعا سود داشته باشه و بشه گسترشش داد (مثل دیجیکالا که از اول با لوازم دیجیتال و الان با همه چی داره کار میکنه)
    + اصلا به نظرتون این سرمایه و بودجه بندی برای شروع مناسبه؟
    + به نظرتون فروشگاه اینترنتی کار به صرفه ای هستش؟
    به نظر من شما اول از هر چیزی نوع تقسیم بندی سرمایه رو عوض کنین، ببنید بعضی هزینه ها در اینترنت بی بازگشت هستن، مثل هزینه سئو، هزینه طراحی سایت و ... که اگر به هر دلیل شما به نتیجه نرسید این هزینه ها دیگه براتون قابل نقدر کردن نیست.
    پس اول مارکت استادی کنین وقتی مطمئن شدین بعد این هزینه ها رو بکین، طبیعتا من و امثال من از این هزینه های شما درآمد داریم، اما واقعیت این هست ترجیه میدیم شما کسبتون رونق بگیره و هر سال از شما هزینه به روز رسانی سایتتون رو بگیریم و تا اینکه فقط یه بار برای طرح اولیه.

پس حساب شده و قدم به قدم برید جلو، اول کوچک هزینه کنید بعد به مرور با رشد کار بزرگش کنید.

- - - Updated - - -

اما راجع به مارکت استادی،

شما توی هر بازاری هر چقدر هم رکود باشه میتونی کار کنی به شرط اینکه قیمت درست، محصول مناسب و سود مناسب داشته باشی!
    همون لوازم جانبی مبایل ، بله اگر روزی ده تا بفروشی با سود کمش پاسخگو نیست، اما اگر روزی صد تا بفروشی سودش هم کم باشه مهم نیست، پس انتخاب محصولت مهمه که چی باشه و چقدر کشش بازار باشه.

برای همین اگر یک محصول خوب داشته باشی با حداقل هزینه سایت میتونی شروع خوبی داشته باشی و به مرور با اطمینان از کارت بری جلو و گسترشش بدی.

راستش من خودم اگر بخوام الان شروع کنم، میرم ده تا سایت برای ده تا محصول توی زمینه های مختلف میزنم بعد به مرور مبینم کدوم جواب میده بزرگش میکنم

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)