صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 47

موضوع: بی کفایتی و بی تدبیری سایت ovh-web.in

عضو انجمن mo_mohit1 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    424
    تشکر تشکر شده 
    405
    تشکر شده در
    275 پست

پیش فرض بی کفایتی و بی تدبیری سایت ovh-web.in

سلام دوستان عزیز/ من هیچ موقع تاپیک شکایت نمیزدم. الان 5 ساله توی نت هستم و کارای سرور و مجازی سازی و کانفیگ و ... رو انجام میدم. از سایت های زیادی خرید کردم که واقعا پشتیبانیشون عالی بوده و سایت هایی هم بودن که مدیرشون سواد جواب دادن رو نداشته و تعطیلات تابستون که تموم شده سرورهاشونم جمع شدن/ ولی هیچ شکایتی نکردم. ولی این موردی که الان اعلام میکنم جهت انتقال تجربه به کاربران جدید هست که در خرید هاشون دقت کنند.
    البته کلا با مدرک و دلیل صحبت میکنم در مورد سایت ovh-web.in و دور زدن های whmcs و.... (فعلا دوست ندارم بگم کلاه بردار)
    ما یک سرور مجازی ایران با رم 4 گیگ از این سایت خرید کردیم.
    اینم عکس مشاوره قبل از خرید و سپس پرداخت
    buy.png با دقت ببنید که من 30 آپریل سفارش زدم/ درضمن تاریخ و ساعت خود whmcs شون هم خرابه و همیشه ساعت 1:40 رو نشون میده.
    میتونید از عکس زیر ببنید که واقعا جای تعجب داره چرا ایراد به این کوچکی رو درست نمیکنن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! مشخصا چون نمیخان کسی متوجه تاخیر در ساعات پاسخگویی بشه/ چون واقعا در بسیاری از مواقع پاسخگویی به 24 ساعت هم رسید. هر موقع هم حواب میدن ساعت و تاریخ کل تیکت ها به روز میشه به همون ساعت و تاریخشون (ولی فکر کنم نمیدونن که سمت راست تیکت تاریخ رو به میلادی میزنه. وگرنه اونم دستکاری میکردن)
    time.png
    ما طبق فاکتور زیر اولین پرداختمون یک روز پس از همون سوالات قبل از خرید که 30 آپریل شد یعنی 1 می انجام شدیا 11 اردیبهشت و منتظر دریافت سرور موندیم. البته توی تیکت مشخصه چقدر گفتم که سرور چی شد .
    pay.png
    بالخره بعد از 9 روز سروری رو که میخاستم تحویل دادن اینم عکس تحویل سرور در 9 می
    server info.png

ما ازین مشکلات تحویل سرور گذشتیم و مشکلاتی که توی حین تحویل و لایسنس بود. (اونا رو خلاصه کردم حوصله نوشتنش و عکس گذاشتن دیگه نیست این موقع شبی )

بالخره سرور رو تحویل دادن و ناحق نگم سرور بد نبود و راضی بودم. ولی یه مشکل بزرگ داشت که اونم نداشتن یک پنل برای مدیریت(خاموش روشن ریبوت) سرور در هنگام هنگ و ... بود که واقعا ما رو اذیت کرد. اصلا این روزا بدون پنل در whmcs و یا پنل vnc مدیریت سرور سخت میشه.

خوب تا اینجا بازم من راضی بودم. و طبق فاکتور بالا یعنی عکس سومی بنده فاکتور ماه دوم رو هم پرداخت کردم. یعنی 11/3/96 . هفته قبل دیدم سرور کار نمیکنه و بهشون پیام دادم. گفتم ببیند چرا سرور کار نمیکنه. ولی جوابشون رو ببینید!!!!!!!!! گفتن کنسل شده شما پرداخت نکردین حذفش کردیم
    ghat.png
    بدون هیچ صحبت یا پیغام دانی سرور رو حذف کردن.
    جالب اینه هیچچ ایمیلی برای بنده ارسال نشده و من تاریخ23/6/2017 که میشه 2/4/96 بهشون در مورد قطعی پیام زدم و گفتم هیچ فاکتوری صادر نشده چرا قطع کردین. اونام یه فاکتور درست کردن و گفتن در همین تاریخ ارسال شده!!!!!!!!!! اینم مدرکش.
    invio.png

اصلا حرف ایشون درست. یعنی تاریخ پرداخت سرور من 11 هر برج هست. حالا اصلا که یه ایمیل هم در تاریخ دوم تیر که میگن ارسال شده. میشه 9 روز قبل از موعد.
    من 5ساله توی نتم. تمام سایت های حتی معمولی هم موقع رسیدن موعد پرداخت مبلغ چندین فاکتور قبل از موعد سرور یعنی یکی ده تا 14 روز قبل و یکی یک هفته قبل و یکی همان روز آخر ارسال میکنن و یکی فکر کنم یکی دو روز پس از اتمام مهلت که هشدار خذف سرویس هست. ولی ایشون هیچ ایمیلی جز اون ایمیلی که میگن و ممکنه اسپم شده باشه برای من ارسال نکرده اند. هیچ هشداری و خودشون هم میدونن. ولی نمیخان قبول کنند که اشتباه ازونا بوده و تمام اطلاعات سرور من از بین رفته. بعدم بهشون میگم چرا whmcs تون رو تنظیم نکردین اینه جوابشون که ابن روال خود whm هست. آخه مگه من بچه ام(امروز دیگه یه بچه 10 ساله هم توی نت ، نمیشه بهش بسادگی کلک زد ما که 30 رو رد کردیم)
    دوستان عزیز جوااب بدن خود whm هم پیش فرض بیشتر از یه فاکتور میفرسته. درسته؟ اصلا ایمیل هیچی. من هم تلگرام دارم هم شماره تماس در سایت. هیچ اطلاعی نباید بدن؟
    porro.png
    ایشون فکر میکنن من همین یه سرور رو دارم و منتظرم روز موعد پرداخت برسه و منم تاریخ دقیق سرور رو توی حافظه ام ذخیره کردم.
    الانم میگن اطلاعات سرورم از بین رفته و یک هفته هست که ما رو سرکار میزارن تا بالخره امشب اومدم و اینجا با مدارک گذاشتم تا بقیه در خریدشون دقت کنند تا خدایی نکرده اطلاعاتشون از بین نره.(چون همیشه نمیشه از سرور بک آپ گرفت- فقط سایت باشه بله. ولی شما فرض کن یه سرور با 100 گیگ فیلم و موسیقی و برنامه داری) پس باید سرور رو از یه جای مطمین بخرید

2. تعداد تشکر ها ازmo_mohit1 به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن yasserhost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    497
    تشکر تشکر شده 
    446
    تشکر شده در
    338 پست

پیش فرض پاسخ : بی کفایتی و بی تدبیری سایت ovh-web.in

سلام دوست عزیز
    1- توی این انجمن به چیزی رسیدگی نمیشه.
    2-از همکارانه ولی نمیدونم چرا داره اینکارو میکنه
    3-باهاشون تماس گرفتید؟ بازم حواب نداد؟

5. تعداد تشکر ها از yasserhost به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    82
    تشکر تشکر شده 
    5
    تشکر شده در
    5 پست

قبلا چندین بار گزارش مولتی یوزر ایشون ارسال شده ولی میران افدام نمیکنند الان هم مدیران این الپیک ببینند پاک میکنند
    یور های ایشون بن دایم شده و با یور جدید فعالیت میکنند و با دامنه . اسم جدید

عضو انجمن Farid Saadat آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    193
    تشکر تشکر شده 
    816
    تشکر شده در
    599 پست

سلام،
    احتمال اینکه فاکتور در whmcs ایجاد نشده باشه تقریبا صفر هستش. کاربران هم موظف هستند که هر چند روز یک بار یا حداقل هر هفته یک بار پنل سایت ارائه دهنده رو کنترل کنند ببینند تیکت یا اطلاعیه جدید یا چنین مواردی قرار نداده باشن توی سایت. ایمیل ممکنه به هزار و یک دلیل نیاد یا به قول خودتون بره تو اسپم و متوجه نشید شما هم... باید پورتال رو بررسی می کردید.
    در مورد مشکل زمان ایشون، حتما یک مشکل فنی هستش که پیگیریش می کنند. زمان php سرورشون مشکل داره که چیز خاصی نیست واقعا.
    پنل تحت وب شاید به این دلیل نداده باشند که موجودی سرور و آی پی تموم کرده بودن و جهت راه افتادن کار شما، سرور رو از یکی از همکارا گرفتن یا حتی ممکنه امکان ارائه پنل براشون مقدور نبوده بنابه سیاست کاریشون.
    یک اشتباه بسیار رایج در تیکت هاتون هم عرض کنم که باعث میشه دیرتر به جواب برسید... آقا چی شد؟ همه شرکت ها، جدیدترین تیکت ها رو اولویت آخر میذارند و بر اسا زمان ثبت به شما پاسخ میدن. با ارسال تیکت چی شد آقا ؟ تیکت شما نوسازی میشه و میره انتهای لیست... همیشه همه مواردتون رو در یک تیکت به صورت کامل بنویسید و ارسال کنید. پیگیری آقا چی شد و منتظریم و اینا نتیجه ای نداره!
    تنها اشتباهی که من واقعا از سایت ایشون می گیرم، اینه که گفتند در تلگرام در ارتباط باشید... این کار به شدت غیر حرفه ای و غیر اصولی هست و به شخصه سرویس دهنده ای که بگه در تلگرام در ارتباط باشید رو نقض می کنم ( مگر سایتشون راه نیافتاده باشه ). پشتیبانی معتبر و اصولی، فقط و فقط از طریق پنل کاربری موجود در سایت باید انجام بشه نه تلگرام و واتس اپ و غیره...
    انشاالله مشکل شما هم حل میشه.

با احترام.
    کارشناس سئو، مشاور خدمات و خرید سرور

8. تعداد تشکر ها از Farid Saadat به دلیل پست مفید

عضو انجمن mo_mohit1 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    424
    تشکر تشکر شده 
    405
    تشکر شده در
    275 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط yasserhost نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    1- توی این انجمن به چیزی رسیدگی نمیشه.
    2-از همکارانه ولی نمیدونم چرا داره اینکارو میکنه
    3-باهاشون تماس گرفتید؟ بازم حواب نداد؟
    سلام/
    1-من قصدم پیگیری و رسیدگی نیست/ سرور ما پرید و اطلاعات رفت و هیچ جوابی هم ندادم. توی تلگرامشون هم پیام دادیم و جوابی نگرفتیم فقط میخام بقیه در خریدشون دقت کنند. اول تاپیک هم گفنم.
    2- والا ابن کار کاملا غیر حرفه ای هست 3- هر جوره تماس گرفتم و کلی جواب دادن. ولی همه جوابا این بود که چرا پرداخت نکردین ما پاک کردیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Farid Saadat نمایش پست ها
    سلام،
    احتمال اینکه فاکتور در whmcs ایجاد نشده باشه تقریبا صفر هستش. کاربران هم موظف هستند که هر چند روز یک بار یا حداقل هر هفته یک بار پنل سایت ارائه دهنده رو کنترل کنند ببینند تیکت یا اطلاعیه جدید یا چنین مواردی قرار نداده باشن توی سایت. ایمیل ممکنه به هزار و یک دلیل نیاد یا به قول خودتون بره تو اسپم و متوجه نشید شما هم... باید پورتال رو بررسی می کردید.
    در مورد مشکل زمان ایشون، حتما یک مشکل فنی هستش که پیگیریش می کنند. زمان php سرورشون مشکل داره که چیز خاصی نیست واقعا.
    پنل تحت وب شاید به این دلیل نداده باشند که موجودی سرور و آی پی تموم کرده بودن و جهت راه افتادن کار شما، سرور رو از یکی از همکارا گرفتن یا حتی ممکنه امکان ارائه پنل براشون مقدور نبوده بنابه سیاست کاریشون.
    یک اشتباه بسیار رایج در تیکت هاتون هم عرض کنم که باعث میشه دیرتر به جواب برسید... آقا چی شد؟ همه شرکت ها، جدیدترین تیکت ها رو اولویت آخر میذارند و بر اسا زمان ثبت به شما پاسخ میدن. با ارسال تیکت چی شد آقا ؟ تیکت شما نوسازی میشه و میره انتهای لیست... همیشه همه مواردتون رو در یک تیکت به صورت کامل بنویسید و ارسال کنید. پیگیری آقا چی شد و منتظریم و اینا نتیجه ای نداره!
    تنها اشتباهی که من واقعا از سایت ایشون می گیرم، اینه که گفتند در تلگرام در ارتباط باشید... این کار به شدت غیر حرفه ای و غیر اصولی هست و به شخصه سرویس دهنده ای که بگه در تلگرام در ارتباط باشید رو نقض می کنم ( مگر سایتشون راه نیافتاده باشه ). پشتیبانی معتبر و اصولی، فقط و فقط از طریق پنل کاربری موجود در سایت باید انجام بشه نه تلگرام و واتس اپ و غیره...
    انشاالله مشکل شما هم حل میشه.

با احترام.
    سلام. والا چی بگم . شما دارید یه خورده یک طرفه قضیه رو میبنید. وقتی 2 روز جواب تیکت ندن چیزی نگیم؟ مگیم چی شد؟ حرفا میزنیدا؟ خودتون همینجورید؟؟؟ مگه مجبورن وقتی سرور ندارن از جای دیگه بگیرن؟ در ضمن کل سرورهاشون بدون پنله.(ما در جریانش هستیم)در ضمن سایت شما هم تازه تاسیسه و من تجربه خرید ندارم. ولی مطمینم فاکتور ها بیش از یک بار برای کاربر ارسال میشه/ جز این باشه اصلا کار بچگانه هست. سایت های حرفه ای همشون بیش از یک بار فاکتور رو ایمیل میکنن. و حداقل هشدار حذف سرویس رو ارسال میکنن. مشکل دیگه حل نمیشه. اطلاعاتم رفته و جوابی ندادن برای بازگشت اطلاعات/ فقط کاربران جدیدشون مواظب باشن

10. تعداد تشکر ها ازmo_mohit1 به دلیل پست مفید

عضو انجمن Farid Saadat آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    193
    تشکر تشکر شده 
    816
    تشکر شده در
    599 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mo_mohit1 نمایش پست ها
    سلام/
    1-من قصدم پیگیری و رسیدگی نیست/ سرور ما پرید و اطلاعات رفت و هیچ جوابی هم ندادم. توی تلگرامشون هم پیام دادیم و جوابی نگرفتیم فقط میخام بقیه در خریدشون دقت کنند. اول تاپیک هم گفنم.
    2- والا ابن کار کاملا غیر حرفه ای هست 3- هر جوره تماس گرفتم و کلی جواب دادن. ولی همه جوابا این بود که چرا پرداخت نکردین ما پاک کردیم.

سلام. والا چی بگم . شما دارید یه خورده یک طرفه قضیه رو میبنید. وقتی 2 روز جواب تیکت ندن چیزی نگیم؟ مگیم چی شد؟ حرفا میزنیدا؟ خودتون همینجورید؟؟؟ مگه مجبورن وقتی سرور ندارن از جای دیگه بگیرن؟ در ضمن کل سرورهاشون بدون پنله.(ما در جریانش هستیم)در ضمن سایت شما هم تازه تاسیسه و من تجربه خرید ندارم. ولی مطمینم فاکتور ها بیش از یک بار برای کاربر ارسال میشه/ جز این باشه اصلا کار بچگانه هست. سایت های حرفه ای همشون بیش از یک بار فاکتور رو ایمیل میکنن. و حداقل هشدار حذف سرویس رو ارسال میکنن. مشکل دیگه حل نمیشه. اطلاعاتم رفته و جوابی ندادن برای بازگشت اطلاعات/ فقط کاربران جدیدشون مواظب باشن
    دید بنده طبیعتا از جانب بنده حقیر بوده و نظرم رو عرض کردم... سرویس دهنده اشتباه داشتند و شکی نیست ولی توصیه من همیشه این هست که سایت رو چک کنین، شاید اصلا سایتشون کلا بزنه داریم جمع می کنیم، کاربران بکاپ هاتونو بگیرید... از این جهت عرض کردم چک کردن سایت سرویس دهنده نیاز هستش. کار اشتباهی هم هست اگر از سرویس دهنده دیگه ای سرویس گرفته باشن ولی ممکنه اگر ( تاکید می کنم اگر ) از کس دیگری گرفته باشند، حتما دلایل خودشون رو دارند. اگر کلا پنل ندارن که سیاست کاریشون هست پس. بنده حقیر سایت ندارم و به عنوان پرسنل فنی در یکی شرکت خدمات نرم افزاری فعال هستم و ارائه دهنده سرویس نیستم متاسفانه، ولی ما علاوه بر ارسال چند باره، به صورت دستی هم از whmcs ایمیل ارسال می کنیم برای کاربر پس از اتمام زمان دوره و مورد داشتیم که حتی تا یک ماه پس از اتمام دوره، باز هم سرویس کنسل نشده... در مورد زمان بستگی به سیاست شرکت سرویس دهنده داره البته...
    مطمئنا یک مشکلی پیش اومده برای ایشون و سرور سایتشون چون 100% هر ارائه دهنده سروری، تمایل داره کاربر خریدش رو ادامه بده چون براش سود داره... پس مطمئنا مشکل فنی پیش اومده برای اسکریپتشون.
    انشالله خرید های بعدی شما از سرویس دهنده های معتبر باشه و مشکلی پیش نیاد براتون ( بنده با ovhweb کار نکردم و نظری درباره مدیریت شون نمی تونم بدم که حرفه ای هستند یا غیر حرفه ای )

با احترام
    کارشناس سئو، مشاور خدمات و خرید سرور

12. تعداد تشکر ها از Farid Saadat به دلیل پست مفید

عضو انجمن mizbanwebhost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    128
    تشکر تشکر شده 
    884
    تشکر شده در
    682 پست

مطمئنا که یک سرویس دهنده می بایست از هر طریقی کاربر خود را مطلع سازد .
    خود ما چندین موعد ایمیل . و پیامک و روز آخر هم تماس تلفنی با کاربر می گیرم و باز هم یک ماه در حالت مسدود سرویس را نگه می داریم .
    باز هم ماه دوم تماس و در مورد حذف سرور مجازی تاییدیه می گیریم از کاربر ...

ولی باز هم این مسئولیتی از دوش کاربر بر نمی دارد . کاربر باید روز تمدید سرویس خود را در لیست کار های خود قرار دهد تا فراموش نکند و روز تمدید به سایت سرویس دهنده مراجعه کند .

در این صورت حتی اگر به دلیل یک مشکل سیستمی هم فاکتور کاربر صادر نشده باشد . کاربر می تواند درخواست پشتیبانی بدهد و درخواست صدور فاکتور .

در مورد پروتکل اطلاع رسانی که ما کار می کنیم این نکته را تکمیل کنم که بر خی کاربران بعد از 5 ماه میان تیکت میدن "‌ چرا سرویس ما حذف شده "
    شركت داده پرداز نت افروز ثبت 11189 و داراي نماد اعتماد الكترونيكي 2 ستاره از سازمان صنعت و معدن
    XZN Hosting

14. تعداد تشکر ها از mizbanwebhost به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

باسلام این که ایمیلی برای هشدار حذف شدن سرور ارسال نکردن به هیچ عنوان قابل توجیه نیست و نخواهد بود ! حداقل 2 تا 3 ایمیل باید ارسال بشه از طرف سرویس دهنده
    بنده خودم این مشکل برام پیش اماده ک زمان تمدید رو فراموش کردم ولی سرویس دهنده ما که حالا نمی خوام اسمی ازشون ببرم که تبلیغ نشه به خوبی اطلاع رسانی کردن و حتی بعد پرداخت نشدن مبلغ سرویس رو معلق کردن نه حذف !
    افرادی که چنین خدماتی ارائه میدن باید دربرابر اطلاعات مشتریاشون وظیفه شناس باشن !.

16. تعداد تشکر ها از Net.Programm3r به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    361
    تشکر تشکر شده 
    615
    تشکر شده در
    511 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mo_mohit1 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز/ من هیچ موقع تاپیک شکایت نمیزدم. الان 5 ساله توی نت هستم و کارای سرور و مجازی سازی و کانفیگ و ... رو انجام میدم. از سایت های زیادی خرید کردم که واقعا پشتیبانیشون عالی بوده و سایت هایی هم بودن که مدیرشون سواد جواب دادن رو نداشته و تعطیلات تابستون که تموم شده سرورهاشونم جمع شدن/ ولی هیچ شکایتی نکردم. ولی این موردی که الان اعلام میکنم جهت انتقال تجربه به کاربران جدید هست که در خرید هاشون دقت کنند.
    البته کلا با مدرک و دلیل صحبت میکنم در مورد سایت ovh-web.in و دور زدن های whmcs و.... (فعلا دوست ندارم بگم کلاه بردار)
    ما یک سرور مجازی ایران با رم 4 گیگ از این سایت خرید کردیم.
    اینم عکس مشاوره قبل از خرید و سپس پرداخت
    buy.png با دقت ببنید که من 30 آپریل سفارش زدم/ درضمن تاریخ و ساعت خود whmcs شون هم خرابه و همیشه ساعت 1:40 رو نشون میده.
    میتونید از عکس زیر ببنید که واقعا جای تعجب داره چرا ایراد به این کوچکی رو درست نمیکنن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! مشخصا چون نمیخان کسی متوجه تاخیر در ساعات پاسخگویی بشه/ چون واقعا در بسیاری از مواقع پاسخگویی به 24 ساعت هم رسید. هر موقع هم حواب میدن ساعت و تاریخ کل تیکت ها به روز میشه به همون ساعت و تاریخشون (ولی فکر کنم نمیدونن که سمت راست تیکت تاریخ رو به میلادی میزنه. وگرنه اونم دستکاری میکردن)
    time.png
    ما طبق فاکتور زیر اولین پرداختمون یک روز پس از همون سوالات قبل از خرید که 30 آپریل شد یعنی 1 می انجام شدیا 11 اردیبهشت و منتظر دریافت سرور موندیم. البته توی تیکت مشخصه چقدر گفتم که سرور چی شد .
    pay.png
    بالخره بعد از 9 روز سروری رو که میخاستم تحویل دادن اینم عکس تحویل سرور در 9 می
    server info.png

ما ازین مشکلات تحویل سرور گذشتیم و مشکلاتی که توی حین تحویل و لایسنس بود. (اونا رو خلاصه کردم حوصله نوشتنش و عکس گذاشتن دیگه نیست این موقع شبی )

بالخره سرور رو تحویل دادن و ناحق نگم سرور بد نبود و راضی بودم. ولی یه مشکل بزرگ داشت که اونم نداشتن یک پنل برای مدیریت(خاموش روشن ریبوت) سرور در هنگام هنگ و ... بود که واقعا ما رو اذیت کرد. اصلا این روزا بدون پنل در whmcs و یا پنل vnc مدیریت سرور سخت میشه.

خوب تا اینجا بازم من راضی بودم. و طبق فاکتور بالا یعنی عکس سومی بنده فاکتور ماه دوم رو هم پرداخت کردم. یعنی 11/3/96 . هفته قبل دیدم سرور کار نمیکنه و بهشون پیام دادم. گفتم ببیند چرا سرور کار نمیکنه. ولی جوابشون رو ببینید!!!!!!!!! گفتن کنسل شده شما پرداخت نکردین حذفش کردیم
    ghat.png
    بدون هیچ صحبت یا پیغام دانی سرور رو حذف کردن.
    جالب اینه هیچچ ایمیلی برای بنده ارسال نشده و من تاریخ23/6/2017 که میشه 2/4/96 بهشون در مورد قطعی پیام زدم و گفتم هیچ فاکتوری صادر نشده چرا قطع کردین. اونام یه فاکتور درست کردن و گفتن در همین تاریخ ارسال شده!!!!!!!!!! اینم مدرکش.
    invio.png

اصلا حرف ایشون درست. یعنی تاریخ پرداخت سرور من 11 هر برج هست. حالا اصلا که یه ایمیل هم در تاریخ دوم تیر که میگن ارسال شده. میشه 9 روز قبل از موعد.
    من 5ساله توی نتم. تمام سایت های حتی معمولی هم موقع رسیدن موعد پرداخت مبلغ چندین فاکتور قبل از موعد سرور یعنی یکی ده تا 14 روز قبل و یکی یک هفته قبل و یکی همان روز آخر ارسال میکنن و یکی فکر کنم یکی دو روز پس از اتمام مهلت که هشدار خذف سرویس هست. ولی ایشون هیچ ایمیلی جز اون ایمیلی که میگن و ممکنه اسپم شده باشه برای من ارسال نکرده اند. هیچ هشداری و خودشون هم میدونن. ولی نمیخان قبول کنند که اشتباه ازونا بوده و تمام اطلاعات سرور من از بین رفته. بعدم بهشون میگم چرا whmcs تون رو تنظیم نکردین اینه جوابشون که ابن روال خود whm هست. آخه مگه من بچه ام(امروز دیگه یه بچه 10 ساله هم توی نت ، نمیشه بهش بسادگی کلک زد ما که 30 رو رد کردیم)
    دوستان عزیز جوااب بدن خود whm هم پیش فرض بیشتر از یه فاکتور میفرسته. درسته؟ اصلا ایمیل هیچی. من هم تلگرام دارم هم شماره تماس در سایت. هیچ اطلاعی نباید بدن؟
    porro.png
    ایشون فکر میکنن من همین یه سرور رو دارم و منتظرم روز موعد پرداخت برسه و منم تاریخ دقیق سرور رو توی حافظه ام ذخیره کردم.
    الانم میگن اطلاعات سرورم از بین رفته و یک هفته هست که ما رو سرکار میزارن تا بالخره امشب اومدم و اینجا با مدارک گذاشتم تا بقیه در خریدشون دقت کنند تا خدایی نکرده اطلاعاتشون از بین نره.(چون همیشه نمیشه از سرور بک آپ گرفت- فقط سایت باشه بله. ولی شما فرض کن یه سرور با 100 گیگ فیلم و موسیقی و برنامه داری) پس باید سرور رو از یه جای مطمین بخرید
    پلیس فتا - سه سوت

18. تعداد تشکر ها از DaryaHost به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    48
    تشکر شده در
    41 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط DaryaHost نمایش پست ها
    پلیس فتا - سه سوت
    برو بابا دل خوشی داریا
    من کلی ازین کلاهبرداری ها دیدم و طرف هیچ کاری نتونسته بکنه

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)