نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا با گرفتن وکیل برای پیگیری وضعیت و ادعای خسارت موافق

رأی دهندگان
64. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

9 14.06%
  • اگر هزینه را بشرط برنده شدن بگیرد بله

44 68.75%
  • خیر

11 17.19%
صفحه 71 از 73 نخستنخست ... 216167686970717273 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 701 تا 710 , از مجموع 724

موضوع: مشکل جدید برداشت در فری‌لنسر - ایرانی‌های فری‌لنسر بیاین همفکری بکنیم

عضو انجمن Raymvnd آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    779
    تشکر تشکر شده 
    576
    تشکر شده در
    399 پست

پیش فرض پاسخ : مشکل جدید برداشت در فری‌لنسر - ایرانی‌های فری‌لنسر بیاین همفکری بکنیم

نقل قول نوشته اصلی توسط mst_ab نمایش پست ها
    بله، هندی هست، اکثراً کشورهای جنوب شرق آسیا و شمال آفریقا عضو سایت هستن. من هم وریفای کردم، ولی نمیدونم در نهایت پرداخت رو انجام میده یا نه...
    به نسبت سایت فری لنسر، پروژه خیلی کم داره، قیمت هاش هم پایین تر هست
    خب پرداختی پی پال هستش ...چون حساب ندارم امتحان نکردم..
    برنامه نویسی ارکید
    https://orchiddev.ir
    طلاهاست

2. # ADS

عضو جدید mst_ab آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    60
    تشکر تشکر شده 
    61
    تشکر شده در
    56 پست

پیش فرض پاسخ : مشکل جدید برداشت در فری‌لنسر - ایرانی‌های فری‌لنسر بیاین همفکری بکنیم

سلام به همه،
    دوستان از کشورهای زیر کدوم برای باز کردن اکانت فری لنسر بهتره (چه از نظر پی پال، چه از نظر خود فری لنسر و محدودیت های قانونی که داره و یا حتی پیدا کردن vps با آی پی اون کشور)

اوکراین
    فنلاند
    لهستان
    سوئد
    کانادا

ویرایش توسط mst_ab : November 18th, 2016 در ساعت 11:31

عضو جدید vahid67 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    29
    تشکر تشکر شده 
    60
    تشکر شده در
    42 پست

من اکانتم کانادا هستش مشکل خاصی ندارم ... ولی برای پیپال کلا حواستون باید به ip باشه و بدون *** باید وصل بشید ...
    برای خود فریلنسر هم قبل از لاگین با *** حتما ip رو چک کنید که تغییر کرده باشه چون بعضی وقت ها فریلنسر متوجه میشه !!

5. تعداد تشکر ها از vahid67 به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    60
    تشکر تشکر شده 
    61
    تشکر شده در
    56 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid67 نمایش پست ها
    من اکانتم کانادا هستش مشکل خاصی ندارم ... ولی برای پیپال کلا حواستون باید به ip باشه و بدون *** باید وصل بشید ...
    برای خود فریلنسر هم قبل از لاگین با *** حتما ip رو چک کنید که تغییر کرده باشه چون بعضی وقت ها فریلنسر متوجه میشه !!
    تشکر از جوابتون،
    برای پیپل باید بدون vps وصل شم؟؟؟

- - - Updated - - -

شما سرویس VPS یا *** مناسب و با آی پی کانادا، برای خرید سراغ دارین؟
    من میخوام با سیم کارت مجازی (که پیامک رو هم ساپورت می کنه) اکانت فری لنسر باز کنم، البته الان سیم کارت اوکراین دارم، ولی متأسفانه هم آی پیش کم گیر میاد، هم پی پل با اوکراین مشکل داره، حساباش دیر وریفای میشه و با سخت گیری های امنیتی... تا همین چند وقت پیش هم اصلاً امکان دریافت وجه نبود، فقط می تونستی از حساب اوکراین پول واریز کنی به حساب دیگه

تشکر تشکر کرده 
    29
    تشکر تشکر شده 
    60
    تشکر شده در
    42 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mst_ab نمایش پست ها
    تشکر از جوابتون،
    برای پیپل باید بدون vps وصل شم؟؟؟

- - - Updated - - -

شما سرویس VPS یا *** مناسب و با آی پی کانادا، برای خرید سراغ دارین؟
    من میخوام با سیم کارت مجازی (که پیامک رو هم ساپورت می کنه) اکانت فری لنسر باز کنم، البته الان سیم کارت اوکراین دارم، ولی متأسفانه هم آی پیش کم گیر میاد، هم پی پل با اوکراین مشکل داره، حساباش دیر وریفای میشه و با سخت گیری های امنیتی... تا همین چند وقت پیش هم اصلاً امکان دریافت وجه نبود، فقط می تونستی از حساب اوکراین پول واریز کنی به حساب دیگه
    سایت برداشته ستاره گذاشته ... نوشته بودم که با V P N اصلا وصل نشید چون بلافاصله بلاک میشه ... با VPS هم ریسک داره ولی ریسکش خیلی کمتر هستش ... خود سایت فریلنسر هم با V P N قبل از باز کردن حتما چک کنید که IP تغییر کرده باشه مثلا چک کنید که یوتیوب باز میشه یا خیر...
    من خودم برای پی پال اصلا کانکت نمیشم اگر هم بشم اول با TeamViewer وصل میشم به کامپیوتر دوستان...
    کلا برای پیپال کانادا خوب هستش اولش یه مدت اکانت رو محدود نگه میداره نقل و انتقال پول رو ولی بعد از مدتی که حساب کار کنه محدودیت ها رو برمیداره ... البته من یکبار اون اوایل لیمیت شدم...
    در مورد سیم کارت مجازی که فرمودید توی کانادا اطلاعاتی ندارم ولی اوکراین رو پیشنهاد نمیکنم برای پیپال چون کشور آرومی نیست و ممکنه در آینده بلاک بشه ... حساب یکی از دوستانم که ترکیه بود بعد از اون قضایای کودتا بلاک شد حالا نمیدونم دوستان دیگه هم که از ترکیه بودن این مشکل رو دارن یا نه...
    جسارتا فیلد کاری شما چیه ؟

تشکر تشکر کرده 
    60
    تشکر تشکر شده 
    61
    تشکر شده در
    56 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid67 نمایش پست ها
    سایت برداشته ستاره گذاشته ... نوشته بودم که با V P N اصلا وصل نشید چون بلافاصله بلاک میشه ... با VPS هم ریسک داره ولی ریسکش خیلی کمتر هستش ... خود سایت فریلنسر هم با V P N قبل از باز کردن حتما چک کنید که IP تغییر کرده باشه مثلا چک کنید که یوتیوب باز میشه یا خیر...
    من خودم برای پی پال اصلا کانکت نمیشم اگر هم بشم اول با TeamViewer وصل میشم به کامپیوتر دوستان...
    کلا برای پیپال کانادا خوب هستش اولش یه مدت اکانت رو محدود نگه میداره نقل و انتقال پول رو ولی بعد از مدتی که حساب کار کنه محدودیت ها رو برمیداره ... البته من یکبار اون اوایل لیمیت شدم...
    در مورد سیم کارت مجازی که فرمودید توی کانادا اطلاعاتی ندارم ولی اوکراین رو پیشنهاد نمیکنم برای پیپال چون کشور آرومی نیست و ممکنه در آینده بلاک بشه ... حساب یکی از دوستانم که ترکیه بود بعد از اون قضایای کودتا بلاک شد حالا نمیدونم دوستان دیگه هم که از ترکیه بودن این مشکل رو دارن یا نه...
    جسارتا فیلد کاری شما چیه ؟
    آهان، الان متوجه شدم، دوستان با VPS وصل میشن برای پیپل مشکلی براشون پیش نیومده، اگر اکانت پیپالم لیمیت بشه کاری نمی تونم بکنم، چون مدارک واقعی ندارم از کانادا.
    آره برای اوکراین من خودم مردد بودم و به همین خاطر اصلاً پیگیرش نشدم.
    من تقریباً میشه گفت همه کار می کنم! از برنامه نویسی تحت ویندوز (مجموعه دات نت/ #C و VB.NET) و تحت وب (PHP و MySQL) گرفته تا کارهای گرافیک (Photoshop و Illustrator)...
    ولی کاری که تقریباً میشه گفت توی فری لنسر بیشتر از همه انجام دادم و با اون کار شناخته میشم، باز کردن CAPTCHA هست، یعنی پردازش تصویر و OCR. و البته scraping با PHP. شاید بیشتر از 20 مورد CAPTCHA decoding انجام دادم (تو اکانت قبلی که بلاک شد)
    اینا یه چند تا نمونه کار هست:
    کد:
    watergems.ir/projects/captcha_demo/01_offgamers_com/trainer/ 
    watergems.ir/projects/captcha_demo/02_russianpost_ru/trainer/ 
    watergems.ir/projects/captcha_demo/03_freelancer_ddfborg_300$/trainer/
    watergems.ir/projects/captcha_demo/04_auto_ru/trainer/
    البته الان دو تا پروژه از فری لنسر گرفتم، که هر دو نفر رو مجاب کردم خارج از سیستم فری لنسر برام پول واریز کنن. یکی تبدیل کد VBA به #C، یکی online SVG editor.

9. تعداد تشکر ها از mst_ab به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    29
    تشکر تشکر شده 
    60
    تشکر شده در
    42 پست

سلام دوستان
    کسی در مورد سایت peopleperhour.com اطلاعاتی داره ؟ درصدهاش , واریز به حساب , مالیات و ...

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

با سلام خدمت همه دوستان
    من مدتی که دنبال یه حساب فریلسنر هستم، خیلی هم گشتم متاسفانه تا بحال موفق به وریفای نشدم
    دوستان اگه راهی میان بر سراغ دارن یا شخص مطمینی رو سراغ دارن که بتونه کمک کنه در این خصوص، ممنون میشم راهنمایی کنن.
    متشکرم

تشکر تشکر کرده 
    29
    تشکر تشکر شده 
    60
    تشکر شده در
    42 پست

من چند ماهی هستش که اکانتم رو بستم پروژه بدرد بخور نیست خیلی وقته توی اون سایت (حداقل توی فیلد کاری من) حدود سه سال پیش خوب بود ...

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

واقعیتش من با اکانت وریفای شده چندتا مصاحبه خوب داشتم اما بخاطر مشکلاتی که تو اکانتم بود، به مشکل خوردم، شما راهی بنظرتون میرسه که مطمین باشه و بتونم یه حساب کاربری بی دردسر و مطمین باز کنم؟
صفحه 71 از 73 نخستنخست ... 216167686970717273 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)