صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 33

موضوع: به دنبال شریک سرمایه گزار ( روش های نوین کسب درآمد از اینترنت )

عضو جدید majid rostami آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    222
    تشکر تشکر شده 
    122
    تشکر شده در
    96 پست

پیش فرض پاسخ : به دنبال شریک سرمایه گزار ( روش های نوین کسب درآمد از اینترنت )

ضمن ارسال توضیحاتتون به آیدی اسکایپی که براتون ارسال کردم ، بفرمائید تا به حال با چند تن از عزیزان در حال همکاری هستید ؟ یوزر هاشون رو هم اعلام کنید ...
    بیشتر مردم منتظر فرا رسیدن سال نو هستند

تا دوباره به عادت های کهنه مشغول شوند ...

2. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    23
    تشکر شده در
    19 پست

با سلام ایدی اسکایپ رو پ.خ کردم با تشکر.

عضو انجمن alirezakaj آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    129
    تشکر تشکر شده 
    200
    تشکر شده در
    154 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط shalman نمایش پست ها
    سلام
    بی زحمت به تلگرام بنده نیز توضیحات رو ارسال کنید
    مایل به همکاری هستم
    @afrodat1
    سلام . توضیحات در اسکایپ قابل گفتن هست .

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط majid rostami نمایش پست ها
    ضمن ارسال توضیحاتتون به آیدی اسکایپی که براتون ارسال کردم ، بفرمائید تا به حال با چند تن از عزیزان در حال همکاری هستید ؟ یوزر هاشون رو هم اعلام کنید ...
    وب هاستینگ تالک یوزرش اینه : az1388
    اقا رضا هستن با بنده هم اکنون کار میکنن .
    آیدی اسکایپ هم ندیدم من . مطمئنی فرستادی؟

تمامی دوستانی که علاقه دارند وارد بشن . با توجه به اینکه من با یک نفر دیگه کار رو شروع کردیم بنابراین قادر به پذیرش ضرر در کارمون نیستیم و به همین دلیل تنها راهش اینه که گسترش بدیم کار رو که حداقل بودجه مورد نیازش 150 دلار هست .
    کسانی که توان این پول رو ندارن نمیتونم قبولشون کنم .
    همونطور که قبلا گفتم این کار بچه بازی نیست که با 100 تومان 200 تومان راه بندازیش .

هر چه تعداد کمتر بهتر . دیگه راهمونو در پیش گرفتیم .
    کانال خبری ویژه پیرامون برترین اخبار کریپتوکارنسی این کانال صرفا جنبه ترید فاندامنتال دارد @cryptofundanews

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezakaj نمایش پست ها
    سلام . توضیحات در اسکایپ قابل گفتن هست ..

سلام بنده متاسفانه در اسکایپ فعالیتی ندارم اما مایل به همکاری با شما هستم
    آیا راه دیگه ای برای ارسال توضیحات وجود داره؟
    متشکر

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    10
    تشکر تشکر شده 
    155
    تشکر شده در
    114 پست

دوستان این تاپیک کلی بازدید داشته و کلی از دوستان هم سوال پرسیدند یعنی واقعا اینقدر مسئله غیر قابل درک هستش که دوستان درخواست می کنند که توضیحات تکمیلی استارتر ارسال کنه ؟

ما در اینترنت به روش های گوناگونی کسب درامد می تونیم انجام بدیم اما راهی که هیچ تخصصی لازم نداره همین راه دوستمون هستش کمترین میزان دانش و کمترین میزان حرفه ای گری و از هر چیزی کمترین رو لازم دارید الا زمان که به بیشترین حد ممکن باید زمان خرج کنید حتی بدون هیچ مبلغی هم این کار رو میشه انجام داد.

خوب حالا قراره این روش براتون شفاف سازی کنم :

1- در اختیار داشتن یک گروه ولی با 1 نفر هم شدنی هستش اما گروهی 3 نفره بهترین بازده ممکن رو می تونه داشته باشه.

2- حداقل کسب درآمد برای یک گروه 3 نفره ماهانه بیش از 5000 دلار خواهد بود.

3- نیاز مند وی پی اس هستید صد درصد

4- نیازمند دامنه برای وب سایت هستید.

5- نیازمند ایجاد حداقل 10 وبلاگ و سینک کردن مطالب وبلاگ ها هستید و حتما باید از سرویس دهنده های برتر مانند وردپرس و بلاک اسپات و مشابه اینها که برترین سرویس های وبلاگدهی جهان هستند استفاده کنید.

نکته : ایجاد وبلاگ هزاران برابر از نظر ارزشی بالاتر از وب سایت هستش چون ایندکس وبلاگ های سرور دهنده برتر جهانی بسیار سریعتر و بسیار مناسب تر از وبسایت تازه تاسیس شما خواهد بود.

6- انتخاب محتوی : باید رسته کاری خودتون رو حالا انتخاب کنید و باید بگم موارد زیر موارد خوبی هستند.

* - اسکریپت های نال شده
    * - فیلم های قابل پخش در خانواده ( منظور خانواده خارجی نه ایرانی که بریم فیلم های دوبله فارسی بدون سانسور بذارید :دی)
    * - فیلم های غیر قابل پخش در خوانواده اما با داشتن موضوعیتی که در خارج از کشور ما مجاز هستند.
    * - موسیقی

7- بعد از انتخاب موضیعت که می تونید حتی روی همه اونها کار کنید حالا باید :

* در آپلود سنتر هایی که به ازای پرداخت ppd پول م یدهند فایل بریزید
    * در یوتیوب باید همان فایل ها رو یک کانال ایجاد کنید و بریزید ( نرم افزار نه ها فقط ویدئو و فیلم و تصویری کلا)
    * کوتاه کننده های لینک عضو می شید و مطالبتون در وب سایت رو حداقل با 3 کوتاه کننده کوتاه می کنید .
    * حالا در انجمن های بزرگ دنیا عضو می شید و شروع می کنید با یوزرتون به انتشار مطالبیتون و توی امضا خودتون آدرس وب سایت و وبلاگتون باشه

نکته : اگه قصد فقط درامد هستش می تونید فیک هم کار کنید یعنی برید ببینید جدیدترین محصول مثلا کدکنیون چیه بعد تو سایتتون بذارید برای دانلود ولی ورژن قدیمتر که اومده فایلتون باشه
    نکته : اگه هدفتون کار دائمی هستش و درآمد دائمی به هیچ وجه فیک کار نکنید تا سایتتون اعتبار کس بکنه همینطور وبلاگتون.

مهم : بعد از گذشت 120 روز از گوگل و تبلیغاتش استفاده کنید و لینک های بنری گوگل رو تو سایتتون بذارید تو بخش های مختلف بالا گزینه دانلود فایل و پایینش
    نکته : سعی کنید مطالبتون رو قفل اشتراک کنید البته بعد از گذشت 120 روز از ایجاد سایت یعنی لازم باشه برای دیدن همون لنیک های دانلود که شما کوتاه کردید کاربر شما رو لایک کنه در فیسبوک و یا جیمیل و ...

و صد البته نکات دیگری هم هستش که باید خودتون تجربی بهش برسید و صد البته راهکار هایی هستش که خیلی سریعتر بهش برسید و صد البته بعضا این رسته از این کار می تونه با یک گروه 5 نفره شروع بشه و تو 3 ماه به بیش از 50 هزار دلار درآمد برسه البته اگه سرپرست گروه واقعا بدونه داره چیکار می کنه.

فقط می تونم بگم خدمتتون این کار واقعا درآمد زا می تونه باشه در حد فوق العاده و البته همیشگی فقط کمی بلدیت می خواد که باید سرپرست گروه داشته باشه.

تشکر تشکر کرده 
    129
    تشکر تشکر شده 
    200
    تشکر شده در
    154 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza68 نمایش پست ها
    دوستان این تاپیک کلی بازدید داشته و کلی از دوستان هم سوال پرسیدند یعنی واقعا اینقدر مسئله غیر قابل درک هستش که دوستان درخواست می کنند که توضیحات تکمیلی استارتر ارسال کنه ؟

ما در اینترنت به روش های گوناگونی کسب درامد می تونیم انجام بدیم اما راهی که هیچ تخصصی لازم نداره همین راه دوستمون هستش کمترین میزان دانش و کمترین میزان حرفه ای گری و از هر چیزی کمترین رو لازم دارید الا زمان که به بیشترین حد ممکن باید زمان خرج کنید حتی بدون هیچ مبلغی هم این کار رو میشه انجام داد.

خوب حالا قراره این روش براتون شفاف سازی کنم :

1- در اختیار داشتن یک گروه ولی با 1 نفر هم شدنی هستش اما گروهی 3 نفره بهترین بازده ممکن رو می تونه داشته باشه.

2- حداقل کسب درآمد برای یک گروه 3 نفره ماهانه بیش از 5000 دلار خواهد بود.

3- نیاز مند وی پی اس هستید صد درصد

4- نیازمند دامنه برای وب سایت هستید.

5- نیازمند ایجاد حداقل 10 وبلاگ و سینک کردن مطالب وبلاگ ها هستید و حتما باید از سرویس دهنده های برتر مانند وردپرس و بلاک اسپات و مشابه اینها که برترین سرویس های وبلاگدهی جهان هستند استفاده کنید.

نکته : ایجاد وبلاگ هزاران برابر از نظر ارزشی بالاتر از وب سایت هستش چون ایندکس وبلاگ های سرور دهنده برتر جهانی بسیار سریعتر و بسیار مناسب تر از وبسایت تازه تاسیس شما خواهد بود.

6- انتخاب محتوی : باید رسته کاری خودتون رو حالا انتخاب کنید و باید بگم موارد زیر موارد خوبی هستند.

* - اسکریپت های نال شده
    * - فیلم های قابل پخش در خانواده ( منظور خانواده خارجی نه ایرانی که بریم فیلم های دوبله فارسی بدون سانسور بذارید :دی)
    * - فیلم های غیر قابل پخش در خوانواده اما با داشتن موضوعیتی که در خارج از کشور ما مجاز هستند.
    * - موسیقی

7- بعد از انتخاب موضیعت که می تونید حتی روی همه اونها کار کنید حالا باید :

* در آپلود سنتر هایی که به ازای پرداخت ppd پول م یدهند فایل بریزید
    * در یوتیوب باید همان فایل ها رو یک کانال ایجاد کنید و بریزید ( نرم افزار نه ها فقط ویدئو و فیلم و تصویری کلا)
    * کوتاه کننده های لینک عضو می شید و مطالبتون در وب سایت رو حداقل با 3 کوتاه کننده کوتاه می کنید .
    * حالا در انجمن های بزرگ دنیا عضو می شید و شروع می کنید با یوزرتون به انتشار مطالبیتون و توی امضا خودتون آدرس وب سایت و وبلاگتون باشه

نکته : اگه قصد فقط درامد هستش می تونید فیک هم کار کنید یعنی برید ببینید جدیدترین محصول مثلا کدکنیون چیه بعد تو سایتتون بذارید برای دانلود ولی ورژن قدیمتر که اومده فایلتون باشه
    نکته : اگه هدفتون کار دائمی هستش و درآمد دائمی به هیچ وجه فیک کار نکنید تا سایتتون اعتبار کس بکنه همینطور وبلاگتون.

مهم : بعد از گذشت 120 روز از گوگل و تبلیغاتش استفاده کنید و لینک های بنری گوگل رو تو سایتتون بذارید تو بخش های مختلف بالا گزینه دانلود فایل و پایینش
    نکته : سعی کنید مطالبتون رو قفل اشتراک کنید البته بعد از گذشت 120 روز از ایجاد سایت یعنی لازم باشه برای دیدن همون لنیک های دانلود که شما کوتاه کردید کاربر شما رو لایک کنه در فیسبوک و یا جیمیل و ...

و صد البته نکات دیگری هم هستش که باید خودتون تجربی بهش برسید و صد البته راهکار هایی هستش که خیلی سریعتر بهش برسید و صد البته بعضا این رسته از این کار می تونه با یک گروه 5 نفره شروع بشه و تو 3 ماه به بیش از 50 هزار دلار درآمد برسه البته اگه سرپرست گروه واقعا بدونه داره چیکار می کنه.

فقط می تونم بگم خدمتتون این کار واقعا درآمد زا می تونه باشه در حد فوق العاده و البته همیشگی فقط کمی بلدیت می خواد که باید سرپرست گروه داشته باشه.

درامد فیک از یوتیوب از سال 2015 نابود شده . یعنی بات یوتیوب به قدری پیشرفته شده که دیگه
    سایت های ترافیک ایکسچنج رو به سرعت بن میکنه
    روشی که ما داریم در حال حاضر روی 2 روش تمرکز کردیم
    crypto mining va youtube
    یوتیوب رو با بازدید واقعی میفرستیم اما برای فرستادن بازدید به خودت لازم نیست زحمت بدی که جای توضیح بیشتر نداره اینجا
    ماینینگ هم که همین الان داریم روشکار میکنیم سودشم خوبه .
    اما اون چیزایی که عرض کردین نیازی نبود
    کانال خبری ویژه پیرامون برترین اخبار کریپتوکارنسی این کانال صرفا جنبه ترید فاندامنتال دارد @cryptofundanews

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    10
    تشکر تشکر شده 
    155
    تشکر شده در
    114 پست

دوست عزیز درامد فیک کسی یوتیوب منظورش نبود متن بنده رو با دقت پس نخوندی گفتم اسکریپت . کجاش گفتم یوتیوب که خودم ندیدم ؟؟؟؟ احتمال الان شما تو بازه سنی بین 20 تا 24 هستی دوست عزیز کاری که شما الان داری انجام می دی رو بنده سال 88 انجام م یدادم می دونی با چه آپلود سنتری هایی ؟ که تو دورانی که الان شما اومدی اون آپلود سنتر ها بسته شدن اون موقع هم کوتاه کننده لینک چندان رو بورس نبود.

این هم نمی خواد شما بفرمایید قابل گفتن نیست قابل گفتن نیست. م یدونی چرا قابل گفتن نیست چون یوزر باید فیلم های +16 آپ کنه تو یوتیوب که بازدید بگیره نه اینکه بیاد فیلم من ترانه 115 سال دارم بریزه و 50 کیلو بازدید بگیره.
    عزیز عزیز عزیز شما کجایی ما کجاییم انگار خیلی دنیا پیشرفت کرده.
    در ضمن کاری که شما می گی هیچ هزینه ای نمی خواد حداکثر هزینه ( اکانت اپلود سنتر + وی پی اس + یکسری اکانت وی آی پی از تورنت های خاص نه تورنت های وی پی آپی که همه م یدونن) که البته بعید م یدونم شما بدونی تورنت های خاص منظورم چی هستش.

=====> پیشنهاد می کنم متن بنده رو بخونی ببینی منم گفتم درآمد داره حالا شما از چی نارحتی خدا می دونه از اینکه راه رو گفتم ناراحتی یا چیز دیگه متوجه نمیشم ؟؟؟؟ در ضمن این کلمه فیک تو جملات خودتون تو استارت تاپیک هم هستش !!!؟؟؟ خیلی جالبه ها واقعا مهشر هستید شما

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    339
    تشکر تشکر شده 
    99
    تشکر شده در
    83 پست

چرا چیزی که تو تلگرام و اسکایپ میگید رو رکورد نمیکنید و تو تاپیک نمیذارید ؟
    اینجوری همه راحت میتونن گوش بدن و هرکی خاست مسیج میده واسه همکاری

تشکر تشکر کرده 
    129
    تشکر تشکر شده 
    200
    تشکر شده در
    154 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza68 نمایش پست ها
    دوست عزیز درامد فیک کسی یوتیوب منظورش نبود متن بنده رو با دقت پس نخوندی گفتم اسکریپت . کجاش گفتم یوتیوب که خودم ندیدم ؟؟؟؟ احتمال الان شما تو بازه سنی بین 20 تا 24 هستی دوست عزیز کاری که شما الان داری انجام می دی رو بنده سال 88 انجام م یدادم می دونی با چه آپلود سنتری هایی ؟ که تو دورانی که الان شما اومدی اون آپلود سنتر ها بسته شدن اون موقع هم کوتاه کننده لینک چندان رو بورس نبود.

این هم نمی خواد شما بفرمایید قابل گفتن نیست قابل گفتن نیست. م یدونی چرا قابل گفتن نیست چون یوزر باید فیلم های +16 آپ کنه تو یوتیوب که بازدید بگیره نه اینکه بیاد فیلم من ترانه 115 سال دارم بریزه و 50 کیلو بازدید بگیره.
    عزیز عزیز عزیز شما کجایی ما کجاییم انگار خیلی دنیا پیشرفت کرده.
    در ضمن کاری که شما می گی هیچ هزینه ای نمی خواد حداکثر هزینه ( اکانت اپلود سنتر + وی پی اس + یکسری اکانت وی آی پی از تورنت های خاص نه تورنت های وی پی آپی که همه م یدونن) که البته بعید م یدونم شما بدونی تورنت های خاص منظورم چی هستش.

=====> پیشنهاد می کنم متن بنده رو بخونی ببینی منم گفتم درآمد داره حالا شما از چی نارحتی خدا می دونه از اینکه راه رو گفتم ناراحتی یا چیز دیگه متوجه نمیشم ؟؟؟؟ در ضمن این کلمه فیک تو جملات خودتون تو استارت تاپیک هم هستش !!!؟؟؟ خیلی جالبه ها واقعا مهشر هستید شما
    اصلا هیچ ربطی به نحوه توضیحات شما نداره . و الان با توجه به اینکه به خیلی ها توضیحاتو دادم تقریبا 1 نفر هم تو ایران این کارو فک نکنم انجام داده باشه .
    شما وقتی روش بنده رو نمیدونید قضاوت نکنید .
    سال 88 که هیچی سال 95 هم کسی راجع به این نمیدونه .
    اصن این روش نه اپلود سنتر میخواد نه اکانت فلانو بهمان . برا خودتون میبریدو مبافید عزیز . عذر میخوام ولی این کاری که شما صحبت میکنید راجبش خر حمالی کردن هست خیلی زحمت داره .
    موفق باشی.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط #elahe# نمایش پست ها
    چرا چیزی که تو تلگرام و اسکایپ میگید رو رکورد نمیکنید و تو تاپیک نمیذارید ؟
    اینجوری همه راحت میتونن گوش بدن و هرکی خاست مسیج میده واسه همکاری
    وقتی توضیحاتو بشنوید متوجه میشید چرا اینجا نگفتم
    ویرایش توسط alirezakaj : November 8th, 2016 در ساعت 10:38

عضو جدید mehrangta آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    378
    تشکر تشکر شده 
    246
    تشکر شده در
    166 پست

برای بنده هم توضیحات رو ارسال کنید :
    اسکایپ mehrangta

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)