صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 22

موضوع: 150 درصد سود ماهانه از سرمایه شما ! ( تست شده)

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    1,075
    تشکر تشکر شده 
    1,426
    تشکر شده در
    919 پست

پیش فرض 150 درصد سود ماهانه از سرمایه شما ! ( تست شده)

سلام خدمت همه کاربرا ...

امروز میخوام یه سایت رو بهتون معرفی کنم که یک شرکت ثبت شده در آمریکا هست و دارای 3 دیتاسنتر اختصاصی ماینینگ در اسیا ، آمریکا و اروپا میباشد ! (طبق برسی های انجام شده در این چند ماه اخیر صحت این گفته سایت تایید شدش )

من توی این سایت مدت زیادی هست عضو هستم (از تاریخ 94/11) و تا امروز به صورت کاملا منظم روزانه پرداخت کردن ...

سود دهی سایت بین 130 تا 160 درصد متغیر هست و این بسته به سرمایه اولیه ای که شما در سایت قرار میدید دارد . ( در صورتی که میخواید قبل از سرمایه گذاری مقدار سود خودتون رو حساب کنید میتونید اعلام کنید تا بهتون اطلاعات دقیق بدم )

بعضی از دوستان توی تلگرام در باره این سایت ازم سوال های زیاید میپرسیدن که من چنتا از کلی تریناش رو در قالب نکته براتون مینویسم.

نکته 1 : اگر قصد سرمایه گذاری زیر 100 دلار رو دارید پیشنهاد میکنم فردی رو پیدا کنید و باهاش در سرمابه گذاری شریک بشید ( سرمایه بیشتر = سود بیشتر )

نکته 2 : از بخش تنظیمات میتونید درخواست کنید که سود به صورت روزانه واریز حساب شما بشه و یا در سایت بر روی هم جمع بشه ( ساعت واریز سود حساب شما بر اساس ساعت GMT هست به این معنا که سود حساب های ایرانی ساعت 3:30 الی 5 صبح واریز میگردد)

نکته 3 : اگر برای شروع بر فرض مثال 10 دلار قرار بدید و بعد از N روز بیاید 10 دلار دیگه قرار بدید سرمایه شما به 20 دلار میرسد و از اون موقع به بعد سود بر اساس 20 دلار پرداخت مشه...

برای عضویت در سایت به این لینک برید : https://hashocean.com

هر سوالی در رابطه با این سایت دارید میتونید با من تماس بگیرید و پاسختون رو بدم ...

شماره من جهت تلگرام ، وات ساپ ، تماس و پیامک : 09196976418

این سایت از سال 2015 تا امروز درحال فعالیت میباشد و شرکت ثبت شده در کریکلند آمریکا هست
    ویرایش توسط Mr.Pouria : June 12th, 2016 در ساعت 21:18

2. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    6
    تشکر تشکر شده 
    21
    تشکر شده در
    16 پست

پیش فرض پاسخ : 150 درصد سود ماهانه از سرمایه شما ! ( تست شده)

سلام

۲-۳ تا سوال برام پیش اومده ممنون میشم جواب بدید

۱.واریزش به چه حسابیه ؟ بیت کوین ؟

۲.اگر من در اول ۱۰ دلار سرمایه گذاری کنم بعد از سودش هم بهم سود میده یا باید اونو بگیرم و دوباره انتقال بدم ؟

۳.اگه بخوام کل سرمایه رو برداشت کنم مشکلی نداره ؟

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    1,075
    تشکر تشکر شده 
    1,426
    تشکر شده در
    919 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ciel2050 نمایش پست ها
    سلام

۲-۳ تا سوال برام پیش اومده ممنون میشم جواب بدید

۱.واریزش به چه حسابیه ؟ بیت کوین ؟

۲.اگر من در اول ۱۰ دلار سرمایه گذاری کنم بعد از سودش هم بهم سود میده یا باید اونو بگیرم و دوباره انتقال بدم ؟

۳.اگه بخوام کل سرمایه رو برداشت کنم مشکلی نداره ؟

سلام خدمت شما

1 - واریز به حساب بیت کویین هست

2 - سودی که داده میشه به سرمایه تبدیل نمیشه اما میتونید سود پرداخت شده را بر روی سرمایه خودتون قرار بدید .

3- طبق گفته خود سایت اصل پول را میتوان با هماهنگی از سمت پشتیبانی پس گرفت (فقط پولی که به صورت سرمایه قرار داده شده بدون سود اما زیر 2 ماه اصل پول شما بر میگرده) همچنین سایت 5 دلار به عنوان هدیه عضویت به شما جهت سرمایه گذاری هدیه میده

- - - Updated - - -

یکی از دوستان توی یاهو ازم درخواست چند گردش آخر حسابم رو خواست که از بابت سود دهی مطمعن بشه ... گفتم شاید برای بقیه هم سوال بشه و بخوان ببینن ...

7 روز گردش آخر حساب من به صورت زیر هست :

ویرایش توسط Mr.Pouria : June 12th, 2016 در ساعت 21:32

5. تعداد تشکر ها ازMr.Pouria به دلیل پست مفید

عضو انجمن Raymvnd آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    779
    تشکر تشکر شده 
    576
    تشکر شده در
    399 پست

درود ....
    بهتره ریسک بالایی داشته باشید چون سرمایه گذاری در سایت اینترنتی واقعا خطر پذیره....
    من علاقه ای به سرمایه گذاری در این گونه سایت ها ندارم .... دوستان می خواهند در چنین سایت های سرمایه گذاری کنن مواظب باشن...
    موفق باشید...
    برنامه نویسی ارکید
    https://orchiddev.ir
    طلاهاست

7. تعداد تشکر ها از Raymvnd به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    1,075
    تشکر تشکر شده 
    1,426
    تشکر شده در
    919 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Raymvnd نمایش پست ها
    درود ....
    بهتره ریسک بالایی داشته باشید چون سرمایه گذاری در سایت اینترنتی واقعا خطر پذیره....
    من علاقه ای به سرمایه گذاری در این گونه سایت ها ندارم .... دوستان می خواهند در چنین سایت های سرمایه گذاری کنن مواظب باشن...
    موفق باشید...
    تشکر از نظر شما اما خوب من تا الان حدود 6 برابر سرمایه ای که قرار دادم را دریافت کردم !

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    7
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

راستکی من نگرفتم خخخخ از شرکت هرم ی هم داره بیشتر سود میده ایران بود میگفتم نماد اما امریکا از کجا اطمینان داری

بعد الان من صد دلار بزار چی میشه چقدر سود میده

پول بلوکه نمی کند

فرستاده شده از hi6210sftِ من با Tapatalk

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    1,075
    تشکر تشکر شده 
    1,426
    تشکر شده در
    919 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط admiral0011 نمایش پست ها
    راستکی من نگرفتم خخخخ از شرکت هرم ی هم داره بیشتر سود میده ایران بود میگفتم نماد اما امریکا از کجا اطمینان داری

بعد الان من صد دلار بزار چی میشه چقدر سود میده

پول بلوکه نمی کند

نماد که جای خود داره توی ایران شرکت ثبت شده هم کلاه برداری میکنه

معمولا تمامی سایت هایی که حداقل برداشتی کمی دارن و پرداخت هاشون خیلی دقیق و سر وقت هست کلاه برداری نمیکنن مخصوصا اگه شرکت ثبت شده باشه ... این سایت تاجایی که پشتیبانی به من توضیح داد ( پشتیبانی خود سایت ) ارز های متفرغه رو استخراج میکنن سپس به بیت کویین تبدیل میکنن و سود کاربرا رو میدن ...

در صورتی که 100 دلار بزارید روزانه 1.48 سنت بهتون سود میده و در ماه 44.5 دلار مجموع سود شما هست ( بسته به ارزش بیت کویین چند دلار بالا پایین میشه)

خیر پول بلوکه نمیکنن و با توجه به اینکه بیت کویین یک پول آزاد هست هیچ وقت تحریم نمیشه (در 7 سالی که از تولد بیت کویین میگذره هنوز هیچ تحریمی علیه هیچ یک از سایت ها انجام نشده)

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    7
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

یعنی تو ماه سه پول دو برابر میشه که تو ایران معروف بانک هاش سود زیادی میدند هفت هشت برابر بیشتر داداش شک برنگیزه خخخخ اینا پول چاپ می کند خوب با کم شروع کرد زیادم اعتماد نکرد

ویرایش توسط admiral0011 : June 12th, 2016 در ساعت 22:49

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    1,075
    تشکر تشکر شده 
    1,426
    تشکر شده در
    919 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط admiral0011 نمایش پست ها
    یعنی تو سه پول دو برابر مشه که تو ایران معروف بانک هاش سود زیادی می ند هفت هشت برابر بیشتر داداش شک برنگیزه خخخخ اینا پول چاپ می کند خوب با کم شروع کرد زیادم اعتماد نکرد

بانک های ایرانی روی پروژه های داخلی سرمایه گذاری میکنن به همین دلیل سود آنچنانی نداره ( با حساب اینکه پول قبل از رسیدن به حساب شما کلی سحم اینو اون کم میشه )

اما بیت کویین پولی هست که در یک روز کلی تغیرات میکند ! به نمودار 10 روز گذشته بیت کویین نگاه کنید بیش از 100 دلار ارزش مند تر از روز های گذشته شده ! و با توجه به اینکه مالیات و غیره ازش کم نمیشه سود بیشتری به کاربر میرسه ....

بازم برای دوستانی که نمیخوان ریسک زیادی بکنن از کم شروع کنن و قتی اعتماد سازی شد بینشون مبلغ را میتونن بالا ببرن ....

عضو انجمن 007 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    7
    تشکر تشکر شده 
    681
    تشکر شده در
    545 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Pouria نمایش پست ها
    سلام خدمت همه کاربرا ...

امروز میخوام یه سایت رو بهتون معرفی کنم که یک شرکت ثبت شده در آمریکا هست و دارای 3 دیتاسنتر اختصاصی ماینینگ در اسیا ، آمریکا و اروپا میباشد ! (طبق برسی های انجام شده در این چند ماه اخیر صحت این گفته سایت تایید شدش )

من توی این سایت مدت زیادی هست عضو هستم (از تاریخ 94/11) و تا امروز به صورت کاملا منظم روزانه پرداخت کردن ...

سود دهی سایت بین 130 تا 160 درصد متغیر هست و این بسته به سرمایه اولیه ای که شما در سایت قرار میدید دارد . ( در صورتی که میخواید قبل از سرمایه گذاری مقدار سود خودتون رو حساب کنید میتونید اعلام کنید تا بهتون اطلاعات دقیق بدم )

بعضی از دوستان توی تلگرام در باره این سایت ازم سوال های زیاید میپرسیدن که من چنتا از کلی تریناش رو در قالب نکته براتون مینویسم.

نکته 1 : اگر قصد سرمایه گذاری زیر 100 دلار رو دارید پیشنهاد میکنم فردی رو پیدا کنید و باهاش در سرمابه گذاری شریک بشید ( سرمایه بیشتر = سود بیشتر )

نکته 2 : از بخش تنظیمات میتونید درخواست کنید که سود به صورت روزانه واریز حساب شما بشه و یا در سایت بر روی هم جمع بشه ( ساعت واریز سود حساب شما بر اساس ساعت GMT هست به این معنا که سود حساب های ایرانی ساعت 3:30 الی 5 صبح واریز میگردد)

نکته 3 : اگر برای شروع بر فرض مثال 10 دلار قرار بدید و بعد از N روز بیاید 10 دلار دیگه قرار بدید سرمایه شما به 20 دلار میرسد و از اون موقع به بعد سود بر اساس 20 دلار پرداخت مشه...

برای عضویت در سایت به این لینک برید : https://hashocean.com

هر سوالی در رابطه با این سایت دارید میتونید با من تماس بگیرید و پاسختون رو بدم ...

شماره من جهت تلگرام ، وات ساپ ، تماس و پیامک : 09196976418

این سایت از سال 2015 تا امروز درحال فعالیت میباشد و شرکت ثبت شده در کریکلند آمریکا هست
    س
    این سایت دیگر دایر نیست؟!
    http://hashocean.com/
    به اینجا که مراجعه میکنیم دامنه پارک شده است.
    ایا شما با سرمایه گذاری خود به مشکل برخورد نکرده اید؟!
    ارادت
    بخشی از راه حل باشین نه باعث ایجاد مشکلات

14. تعداد تشکر ها از 007 به دلیل پست مفید

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)