صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 51

موضوع: مشکل در اتصال به اینترنت ! ارائه اینترنت روی فیبر نوری !!!!

عضو انجمن shetabanhost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    204
    تشکر تشکر شده 
    483
    تشکر شده در
    368 پست

پیش فرض پاسخ : مشکل در اتصال به اینترنت ! ارائه اینترنت روی فیبر نوری !!!!

فیبر نوری هست اما انحصار مخابرات اجازه بهتر شدن کیفیت رو نمیده
    ما از مرکز مخابراتیمون راضی هستیم و کیفیت خوبه اما سرعت پایینه
    تنها مشکل سرعته که خب خیلی مهمه

زمان زیادی هست که تلاش میکنیم از سایر شرکت ها سرویس بگیریم، مخابرات میگه تجهیزاتش نیست درصورتی که شرکت های خصوصی میگن مخابرات اجازه نمیده تجهیزاتش رو راه اندازی کنیم در محل :|

بهترین کار اینه که از رایتل یا ایرانسل استفاده کنید
    Shared ♦ Reseller ♦ KVM VPS ♦ DL host ♦ Backup ♦ Dedicated
    021-28425715
    📞
    https://shetabanhost.com 🌎

2. # ADS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    586
    تشکر تشکر شده 
    980
    تشکر شده در
    668 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط iHSG نمایش پست ها
    یعنی فیبر نوری فناوری جدیدتری حساب میشه نسبت به مسی؟
    بعد کیفیت کدومشون بیشتره؟

اگه فیبر بهتره پس چرا مخابرات انقدر سرویس های بی کیفیتی روش ارائه میده؟
    ربطی به فیبر نداره!
    خطوط مخابراتی تا جایی که من اطلاع دارم به سه دسته ی pcm، مسی و فیبر نوری تقسیم میشن که به ترتیب pcm قابلیت انتقال دیتا رو نداره، مسی تا حدی قابلیت داره و فیبر نوری چندین برابر قابلیت انقال رو داره البته تجهیزان فیبر نوری و جدید و قدیمی بودنش هم شرطه اما در کل خیلی بهتر از کابل های مسی هستن.

در کشور های صنعتی کابل های مسی و pcm از دور خارج شدن اما در ایران به علت انحصار این شرکت بحث مخابراتی پیشرفت کندی داره.

به طور مثال گوشی شما در حالت 4G تا سقف 150 مگابیت قابلیت دانلود داره اما اینکه 150 مگابیت دانلود نمیکنه به گوشی مربوطه یا اپراتور و غیره؟!
    ویرایش توسط سرزمین : March 15th, 2016 در ساعت 23:35

عضو انجمن Hi Data آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    117
    تشکر تشکر شده 
    645
    تشکر شده در
    533 پست

سلام

من فکر میکنم برخی جاها هست که دوستان با 4g سرعت نزدیک به 15 مگ رو دان میکنن. البته باید به همه استان ها برسه نه اینکه سرعت های بالا برای برخی جاهای خلوت و ... باشه.

این هم که میگن اگه فیبر نوری بشه کشور، چیکار کنیم ؟ قطعا شرکت های ارائه دهنده هم امکان این رو خواهند داشت که روی فیبر نوری سرویس بدند. شما فکرشو بکنید تهران قراره فیبر نوری بشه، یعنی شرکت های آسیاتک و پارس آنلاین و ... باید جمع کنن از تهران برن؟ قطعا همچین چیزی نیست.
    های دیتا | تجربه خوش میزبانی!

شرکت میزبان داده رهام (شماره ثبت 2539) | تلفن: 02435278112 | وبسایت: hidata.org

عضو انجمن persiancoder آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    314
    تشکر تشکر شده 
    546
    تشکر شده در
    361 پست

یک هفته هست که روی فیبر نوری آشغال دارم با 2020 سر و کله میزنم.
    جدا از اینکه مجبور به استفاده از اینترنت مخابرات هستیم ، کاش حداقل یک کیفیت و سرعت مطلوبی رو ارائه می دادند !
    امروز دقیقا هفتمین روزی هست که اینترنت من سرعتش از خدابیامرز dialup پایین تر اومده و دانلود در حد 8K هست و توی فاصله ای که یک سایت قراره load بشه میشه رفت دوش گرفت !
    3 روز متوالی هست که دارم با پشتیبانی 2020 تماس می گیرم و هر بار 10 الی 15 دقیقا صحبت می کنم و یه سری تغییرات بیخودی از من میخوان که انجام بدم.
    اما همچنان مشکل پا برجاست و خدا میدونه ما باید از کجا دیگه پیگیری کنیم بابت این مورد ... !
    طراحی قالب وردپرس | طراحی وب‌سایت | طراحی گرافیک | تبدیل PSD به WP
    تماس با من: i.alivakili@gmail.com ، 0912 932 8839 ، تلگرام: redgraphic@

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    569
    تشکر تشکر شده 
    1,269
    تشکر شده در
    882 پست

برای من بیشترین چیزی که تو نت مخابرات اذیتم میکنه قطعی های مکررش است.دم به ساعت یا کامل قطع میشه یا فقط بعضی سایت ها برام قطع میشه در صورتی که همون سایت ها در gtmetrix.com تست میکنم باز میشن.
    هر بار هم به پشتیبانی مخابرات گفتم که بعضی سایت ها برام قطع میشن میگه مشکل از سایت ها هست وگرنه اینترنت شما وصله.یعنی هر کاری کردم نتونستم این مشکلش رو اثبات کنم.

7. تعداد تشکر ها از iHSG به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    314
    تشکر تشکر شده 
    546
    تشکر شده در
    361 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط iHSG نمایش پست ها
    برای من بیشترین چیزی که تو نت مخابرات اذیتم میکنه قطعی های مکررش است.دم به ساعت یا کامل قطع میشه یا فقط بعضی سایت ها برام قطع میشه در صورتی که همون سایت ها در gtmetrix.com تست میکنم باز میشن.
    هر بار هم به پشتیبانی مخابرات گفتم که بعضی سایت ها برام قطع میشن میگه مشکل از سایت ها هست وگرنه اینترنت شما وصله.یعنی هر کاری کردم نتونستم این مشکلش رو اثبات کنم.
    دیشب زنگ زدم 2020 بابت کمبود سرعت اینترنت ، اولین اپراتور یه سری تغییرات توی تنظیمات مودم ازم خواسته بعد مجبورم کرده مودم رو جابجا کنم و ببرم توی یه پریز دیگه و مجدد تست کنم.
    کارها رو انجام دادیم و رفع نشد ، تماس گرفتم مجدد دومین اپراتور یه سری تغییرات دیگه ازم خواست و بعد گفت که برم با یه سیستم دیگه مجدد تست کنم.
    با سیستم دیگه هم تست کردیم و رفع نشد ، مجدد زنگ زدم به 2020 به اپراتور سوم که وصل شدم بعد از سلام و احوال پرسی تا گفتم مشکلم سرعت اینترنت هست تماس رو قطع کرد. امتیاز منفی براشون ثبت کردم.
    مجدد تماس گرفتم و به همون اپراتوری که توی تماس دوم وصل شده بودم مجدد وصل شدم. بهش داستان رو گفتم. گفت که ثبت خرابی می کنم و مرکز مخابراتیتون 24 تا 72 ساعت آینده رفع می کنند و باهاتون تماس می گیردند.

24 ساعت که گذشت و خبری نشده. ما صبر میکنیم تا 72 ساعت هم ببینیم فرجی میشه یا نه. سرانجامشو توی تاپیک مینویسم.
    نمیدونم اندراحوالات ما اینجوریه یا همه کاربران همین دردسر ها رو دارن !
    ویرایش توسط persiancoder : March 17th, 2016 در ساعت 00:16

عضو انجمن payamkutah آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    624
    تشکر تشکر شده 
    328
    تشکر شده در
    245 پست

سلام
    به نظر میاد تعرفه های ایرانسل و رایتل گروه هستن.

و اینکه آیا سرعت اینا به سرعت adsl میرسه (جدایی از این که مخابرات سرعتش پایینه)

کسی تا الان تجربه داشته؟
    اعطاء پنل SMS رایگان ، ارائه تعرفه 8/5 تومان
    ارسال SMS به بلک لیست | پشتیبانی سریع | 7 سال فعالیت | شرکت اعلان پیام 49239
    تماس: 4478089-0413 | تلگرام: ELANAK.ir | @ELANAKSMS

تشکر تشکر کرده 
    314
    تشکر تشکر شده 
    546
    تشکر شده در
    361 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط payamkutah نمایش پست ها
    سلام
    به نظر میاد تعرفه های ایرانسل و رایتل گروه هستن.

و اینکه آیا سرعت اینا به سرعت adsl میرسه (جدایی از این که مخابرات سرعتش پایینه)

کسی تا الان تجربه داشته؟
    من خودم الآن روی 3g همراه اول بین 500k تا 1m سرعت دانلود دارم اما خب هزینه هاش وحشتناک هست.
    امیدوارم 2020 برای ما فکری کنه ...

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    586
    تشکر تشکر شده 
    980
    تشکر شده در
    668 پست

بحث کردن در این مورد و گلایه از مخابرات هیچ دردی رو دوا نمیکنه! دوستانی که روی فیبر نوری و ناراضی هستن با شاتل تماس بگیرن و از خدمات ptp شاتل سؤال کنن هزینه ی اولیش یه مقدار گرونه وگرنه باقی هزینه ها مثل ADSL میمونه در غیر این صورت میتونید از رایتل و یا ایرانسل یا همراه اول هر کدوم رو تست کنید و سرعت هر کدوم بهتر بود استفاده کنید چون در هر منطقه بحث پوشش دهی و خدمات تفاوت میکنه.

مدیر ارشد Ramin آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    745
    تشکر تشکر شده 
    4,987
    تشکر شده در
    1,513 پست

اگر مشکلی با سرویس دهنده خود دارید( کم بودن سرعت ،کم فروشی ، زیاد بودن پینگ تایم ، قطعی های متوالی ، برخورد پشتیبانی و یا عدم پاسخ و ........) در لینک زیر مشخصات خود را به صورت صحیح و کامل وارد نمائید + متنی با لحن رسمی و صحیح + مدارک ( این مدارک می تواند شامل اسکرین شات از تست سرعت در سایت سازمان تنظیم مقررات رادیویی ، صفحه پینگ تایم در سیستم شما و .... باشد ) این شکایت در مرحله اول به اپراتور مربوطه ارجاع می شود و خواستار توضیحات ایشان در مورد شکایت می شوند. و در سایت پاسخ برای شما ثبت می شود. اگر مشکل برطرف نشده بود و همچنان معترض بودید می توانید قسمت بازبینی اول را پر کنید ( پس از دریافت پاسخ اول 3 روز فرصت دارید برای تکمیل بازبینی اول) در این مرحله کارشناس سازمان موضوع را بررسی و خواستار توضیحات بیشتر از اپراتور می شوند و این پروسه ادامه دارد که در صورت درخواست بازبینی دوم ..... پروسه این شکایت را در اینجا مشاهده فرمائید

جهت ثبت شکایت بر روی لینک زیر کلیک فرمائید:
    http://goo.gl/PpAqo6

تاکید می کنم مشخصات خود را به صورت صحیح و دقیق وارد نمائید. در قسمت متن شکایت( 1- مشکل ایجاد شده 2- مدارک شما برای این شکایت 3- درخواست شما برای حصول رضایت ). توجه داشته باشید ارائه دهنده خدمات شما مخابرات باشد و یا دیگر ISP ها تفاوتی ندارد . به دلیل تعدد شکایات از سرویس مخابرات در اقصی نقاط کشور پیگیری جدی تری با این ارائه دهنده می شود . مدیران منطقه ای نیز پس از دریافت چنین شکایاتی پیگیر هستند و معمولا از مرکز استان شما ، تماس خواهند گرفت و خواستار توضیحات شما به صورت تلفنی خواهند بود.
    پروسه شکایت از این طریق شاید در بدترین حالت یک ماه به طول بیانجامد . اما خصوصا برای دوستانی که از بستر فیبر نوری استفاده می کنند و مجبور به استفاده از سرویس خاص یک شرکت هستند . این پیگیری ازرشمند است

موفق باشید

ارتباط: Ramin@WebHostingTalk.IR

13. تعداد تشکر ها ازRamin به دلیل پست مفید

صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)