نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: مشکل ریداکت خودکار دامنه ir ( هاست سی پنل)

عضو جدید a--m--j آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

29 مشکل ریداکت خودکار دامنه ir ( هاست سی پنل)

سلام خدمت اساتید فن
    داستان اینه که من دامنه ی www.aghaj.ir رو پشتیبانی می کنم . امروز می خواستم ببینم میشه یدونه ساب دامین از دامنه جدا کنم و به یک دی ان اس جدید براش تعریف کنم که مجبور به ایجاد یک سری تغییرات توی سی پنل شدم . یک ساب دامین با نام TSA.aghaj.ir ساختم و توی DNS ZOON editor ادرس ای پی سرور جدید رو روی اون قرار دادم و ذخیره کردم
    قبل این دامنه ی tsa.aghaj.ir رو یک سری به ادرس دیگه ای ریداکت کردم تا شاید نتیجه بگیرم و جون نگرفتم ریداکت ساب دامین رو غیر فعال کردم
    خلاصه بعد از انام همه ی این کار ها و نتیجه نگرفتن بیخیالشدم ولی دامنه اصلی سایت دچار مشکل شد. مجبور شدم و ساب دامین رو به طور کلی حذف و کش مرور گر رو هم حذف کردم
    حالا هم سایت کند بالا میاد و هم دو سه بار که رفرش می کنی به این ادرس میره http://en.mefair.com/404
    دوستان اگه کسی می دونه چطور مشکل رو باید حل کرد لطفا کمک کنه
    با تشکر

2. # ADS

عضو انجمن hegza آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,391
    تشکر تشکر شده 
    1,140
    تشکر شده در
    739 پست

پیش فرض پاسخ : مشکل ریداکت خودکار دامنه ir ( هاست سی پنل)

نقل قول نوشته اصلی توسط a--m--j نمایش پست ها
    سلام خدمت اساتید فن
    داستان اینه که من دامنه ی www.aghaj.ir رو پشتیبانی می کنم . امروز می خواستم ببینم میشه یدونه ساب دامین از دامنه جدا کنم و به یک دی ان اس جدید براش تعریف کنم که مجبور به ایجاد یک سری تغییرات توی سی پنل شدم . یک ساب دامین با نام TSA.aghaj.ir ساختم و توی DNS ZOON editor ادرس ای پی سرور جدید رو روی اون قرار دادم و ذخیره کردم
    قبل این دامنه ی tsa.aghaj.ir رو یک سری به ادرس دیگه ای ریداکت کردم تا شاید نتیجه بگیرم و جون نگرفتم ریداکت ساب دامین رو غیر فعال کردم
    خلاصه بعد از انام همه ی این کار ها و نتیجه نگرفتن بیخیالشدم ولی دامنه اصلی سایت دچار مشکل شد. مجبور شدم و ساب دامین رو به طور کلی حذف و کش مرور گر رو هم حذف کردم
    حالا هم سایت کند بالا میاد و هم دو سه بار که رفرش می کنی به این ادرس میره http://en.mefair.com/404
    دوستان اگه کسی می دونه چطور مشکل رو باید حل کرد لطفا کمک کنه
    با تشکر
    برای ما که ریدایرکت نشد /باز هم دیدی شد برو اچ تی اکسس رو ادیت کن
    ضمنا برای اون کار دی ان اس نمیزنن ای رکورد ایجاد میکنن و آدرس آی پی سایت جدید رو براش میزنن و در سرور جدید عین یک دامنه کرییتش میکنن و خلاص/*
    پروردگارا مرا فهم ده:: تا متوقع نباشم. دنیا و مردمانش باید مطابق میل من رفتار کنند.

عضو جدید a--m--j آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

106 پاسخ : مشکل ریداکت خودکار دامنه ir ( هاست سی پنل)

ممنون بابت وقتی که گذاشتین
    در مورد ریداکت کردن که با پاک کردن مجدد کش مرور گر مشکل حل شد و کندس سایت هم انگار بخاطر سرعت هیولای نت تو ایران بوده البته بماند که اصلا نفهمیدم چرا اصلا اینجوری شد و چجوری حل شد و این حرفا...... /. دی
    در مورد بحث دومم ک مطرح کردین به طور کلی متوجه نشدم ک دقیقا چیکار باید بکنم ولی توضیحی که باید بدم اینکه
    سایتی تحت عنوان صنعتگر اومده مثل یک وبلاگ دهی صفحاتی رو به فعالان صنعتی اجاره میده ، ادرس این صفحات به صورت sanatgar.com/user هستش و به مانند سایت های وبلاگی قابلیت اتصال دامنه ی ازاد با تنطیم دی ان اس به این صفحه وجود داره . و از اونجایی ک من نمی خوام دوتا سایت برای یک شرکت داشته باشیم می خواستم یک ساب دامین از دامین aghaj.ir رو به پیچی که این سایت میده وصل کنم تا اطلاعات پیج تحت ساب دامین اصلی شرکت بیاد بالا
    این همه حرف زدک که بگم من به سرور جدید دسترسی ندارم
    تنها چیزی ک دارم یک پیج www.sanatgar.com/aghaj.ir هست و دامین aghaj.ir !!! حالا با اینا می تونم کاری که گفتم رو انجام بدم یا عملی نیست اصلا

عضو انجمن hegza آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,391
    تشکر تشکر شده 
    1,140
    تشکر شده در
    739 پست

پیش فرض پاسخ : مشکل ریداکت خودکار دامنه ir ( هاست سی پنل)

نقل قول نوشته اصلی توسط a--m--j نمایش پست ها
    ممنون بابت وقتی که گذاشتین
    در مورد ریداکت کردن که با پاک کردن مجدد کش مرور گر مشکل حل شد و کندس سایت هم انگار بخاطر سرعت هیولای نت تو ایران بوده البته بماند که اصلا نفهمیدم چرا اصلا اینجوری شد و چجوری حل شد و این حرفا...... /. دی
    در مورد بحث دومم ک مطرح کردین به طور کلی متوجه نشدم ک دقیقا چیکار باید بکنم ولی توضیحی که باید بدم اینکه
    سایتی تحت عنوان صنعتگر اومده مثل یک وبلاگ دهی صفحاتی رو به فعالان صنعتی اجاره میده ، ادرس این صفحات به صورت sanatgar.com/user هستش و به مانند سایت های وبلاگی قابلیت اتصال دامنه ی ازاد با تنطیم دی ان اس به این صفحه وجود داره . و از اونجایی ک من نمی خوام دوتا سایت برای یک شرکت داشته باشیم می خواستم یک ساب دامین از دامین aghaj.ir رو به پیچی که این سایت میده وصل کنم تا اطلاعات پیج تحت ساب دامین اصلی شرکت بیاد بالا
    این همه حرف زدک که بگم من به سرور جدید دسترسی ندارم
    تنها چیزی ک دارم یک پیج www.sanatgar.com/aghaj.ir هست و دامین aghaj.ir !!! حالا با اینا می تونم کاری که گفتم رو انجام بدم یا عملی نیست اصلا
    بستگی داره به سطح کانفیک سرور اونا وگرنه چون دامنه پارک شده شما میتونید ساب اکانتهای اونم درخواست پارک بدین
    پروردگارا مرا فهم ده:: تا متوقع نباشم. دنیا و مردمانش باید مطابق میل من رفتار کنند.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)