صفحه 6 از 7 نخستنخست ... 234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 62

موضوع: مشکل با دیتاسنر soyoustart

عضو دائم majidisaloo1 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    558
    تشکر تشکر شده 
    4,623
    تشکر شده در
    3,198 پست

پیش فرض پاسخ : مشکل با دیتاسنر soyoustart

نقل قول نوشته اصلی توسط mrasol نمایش پست ها
    هتزنر هم مثل او وی اچ! فرقی نمیکنه دوست عزیز،هر دوشون دلایل عجیبی دارن برای بستن سرور...

استارتر عزیز در اینکه ایشون مقصر هستند شکی نیست،ولی خود شما هم بی تقصیر نیستید،البته اینم بگم ovh کلا قضیش با همه دیتاسنترا فرق میکنه از نظر بیلینگ... خیلیی خیلی حساس هستن،چند سال پیش برای بنده هم مشکل مشابه پیش اومد با کسایی که اولین نفراتی بودن که رفتن سمت او وی اچ خوشبختانه اون موقع بنده به جای اینکه صبر کنم تا واسطه مشکل رو حل کنه مجددا پرداخت رو از یه جای دیگه زدم و بعد از حل مشکل بلافاصله بکاپ گرفتم و ...
    از راه قانونی هم پیگیری کردم و به هیچ جایی نرسیدم!! جواب واسطه و مدارکش واضح بود : ما پرداخت زدیم دیتاسنتر تایید نکرد!

به هر حال امیدوارم دفعات بعد حداقل سمت دیتاسنترهایی که روی این مسایل حساس هستند نرید
    با سلام
    اگر درست خاطرم باشه پرداخت شما را هم ما زدیم و سرورتان باز شد و بک آپ گرفتید .
    درسته؟
    شرکت میزبان داده پاسارگاد با نام تجاری آنلاین سرور | شماره ثبت : 5315 | تلفن تماس : 54634 - 021 | onlineserver.ir
    آدرس : تهران -شهریار-خیابان مصطفی خمینی(کرشته) - پلاک 101 - مجتمع اداری نور-طبقه 3 -واحد 12

2. # ADS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    285
    تشکر تشکر شده 
    298
    تشکر شده در
    232 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط majidisaloo1 نمایش پست ها
    با سلام
    اگر درست خاطرم باشه پرداخت شما را هم ما زدیم و سرورتان باز شد و بک آپ گرفتید .
    درسته؟
    درسته جناب عیسی لو...پول آی پی ها را دوبار پرداخت کردیم
    ارائه سرورهای اختصاصی از هلند و کانادا با پنل کامل و مستقیم

عضو دائم majidisaloo1 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    558
    تشکر تشکر شده 
    4,623
    تشکر شده در
    3,198 پست

درسته جناب عیسی لو...پول آی پی ها را دوبار پرداخت کردیم
    یاد خاطرات گذشته بخیر اما چیزی که هست متاسفانه کاربران وقتی با دیتاسنتری میخواهند کار بکنند گذشته و مشکلاتی که با ایران داشته و چه کسایی بدون مشکل و از کی کار میکنند را نگاه نمیکنند و بیشتر مبلغ مد نظرشان هست.که البته در ارتباط با استارتر شاید صدق نکنه چون هزینه ای که باید میکردند را کردند .
    شرکت میزبان داده پاسارگاد با نام تجاری آنلاین سرور | شماره ثبت : 5315 | تلفن تماس : 54634 - 021 | onlineserver.ir
    آدرس : تهران -شهریار-خیابان مصطفی خمینی(کرشته) - پلاک 101 - مجتمع اداری نور-طبقه 3 -واحد 12

عضو انجمن hegza آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,391
    تشکر تشکر شده 
    1,140
    تشکر شده در
    739 پست

هتزنر هم مثل او وی اچ! فرقی نمیکنه دوست عزیز،هر دوشون دلایل عجیبی دارن برای بستن سرور...

استارتر عزیز در اینکه ایشون مقصر هستند شکی نیست،ولی خود شما هم بی تقصیر نیستید،البته اینم بگم ovh کلا قضیش با همه دیتاسنترا فرق میکنه از نظر بیلینگ... خیلیی خیلی حساس هستن،چند سال پیش برای بنده هم مشکل مشابه پیش اومد با کسایی که اولین نفراتی بودن که رفتن سمت او وی اچ خوشبختانه اون موقع بنده به جای اینکه صبر کنم تا واسطه مشکل رو حل کنه مجددا پرداخت رو از یه جای دیگه زدم و بعد از حل مشکل بلافاصله بکاپ گرفتم و ...
    از راه قانونی هم پیگیری کردم و به هیچ جایی نرسیدم!! جواب واسطه و مدارکش واضح بود : ما پرداخت زدیم دیتاسنتر تایید نکرد!

به هر حال امیدوارم دفعات بعد حداقل سمت دیتاسنترهایی که روی این مسایل حساس هستند نرید
    بله میدونم اینا هم میبندن! هرجا ممکنه ببندن که شایع ترین مشکل سورس بانکیه اما بحث من اینه میتونست یک سرور بک آپ همزمان با سرور های اصلیش با مبلغی کمتر از پولی که اضاف تر میدادن برای سرور هتزنر میداد. امکان نداره هر دو یک دفعه با هم ببندن. اگر و تنها اگر پرداخت کننده انویس های هر دو دیتا سنتر یکی باشه و مشکل هم از پرداخت باشه. اینو باب محکم کاری گفتم نه تعریف هتزنر و یا بد دیتا سنتر دیگه!!!
    پروردگارا مرا فهم ده:: تا متوقع نباشم. دنیا و مردمانش باید مطابق میل من رفتار کنند.

عضو دائم T.Toosi آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    278
    تشکر تشکر شده 
    2,936
    تشکر شده در
    1,329 پست

شما مستقیم بری فتا پیگیری میکنند دوست عزیز اصلا نیاز به دادسرا و .. نداره، بنده یک دفعه برای کلاه برداری رفتم فتا گفت بشین نیم ساعته کارو رو راه انداخت.

شما یک سر برو فتا ببین چی میگن اگر مشکل دار بشه میفرستن دادگاه.

الانم که جدیدا مد شده میگن چرا بک آپ نگرفتی حالا بیچاره فضا بک آپ داشته باز میگن چرا از هتزنر نگرفتی، باز از هتزنر میگیره هارد میسوزونه میگن چرا از هتزنر گرفتی
    ویرایش توسط T.Toosi : August 4th, 2015 در ساعت 05:05

7. تعداد تشکر ها ازT.Toosi به دلیل پست مفید

عضو انجمن compiler آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    228
    تشکر تشکر شده 
    615
    تشکر شده در
    443 پست

سلام استارتر گرامی، بابت اتفاقی که براتون افتاده بسیار متاسفم و کاملا درکتون میکنم.

فارغ از اینکه کی مقصره و کی مقصر نیست، این تاپیکی که شما زدید مثل همه تاپیک های قبلی تبدیل شد به محلی برای ۲ دسته خاص :

۱.آدم هایی که این وسط دنبال کوبیدن همکارشون (بدون اینکه بدونن واقعیت چی بوده) و در نتیجه کسب اعتبار و جذب مشتری هستند
    ۲.آدم هایی که برای گرفتن تخفیف های آینده از فروشنده ای که ذکر کردید (باز هم بدون دانستن حقیقت) اقدام به دفاع کور کورانه و بی دلیل از ایشان کردند

بعضی هاشون حتی سابقه خوبی هم ندارن و اگر بگردید موارد مشابه علیه خودشون هم در این انجمن وجود داره. من نمیدونم مگه این سرور فروختن ها چقدر برای بعضی از دوستان ارزش داره که خودشون رو مدیون این و اون میکنند! به هر حال امیدوارم مشکل شما هر چند اینطور که فرمودید بعیده ولی حل بشه. من سابقه همکاری با آقای کریمی رو داشتم و بر اساس شناخت قدیمی که از ایشون دارم فکر نمیکنم حق و حقوقتون رو ندن ولی واقعا هم در عجبم که چرا نیومدن یک کلمه از خودشون دفاع کنند. به هر حال فقط اینو نوشتم که اون دوستان خاص! از ضرر کردن یک مشتری و به مشکل خوردن یک فروشنده اینقدر سوء استفاده نکنند و به عبارتی سرشون توی کار خودشون باشه. آدم اگر درست کار کنه اصلا وقتی نداره بخواد این همه خودشو قاطی بحث هایی کنه که بهش ربطی نداره.

امیدوارم مدیران محترم سایت قانونی بزارن که جز ۲ طرف مستقیم شکایت، کس دیگری حق اظهار نظر و گرفتن ماهی از آب گل آلود نداشته باشه.

موفق باشید

9. تعداد تشکر ها ازcompiler به دلیل پست مفید

عضو انجمن hegza آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,391
    تشکر تشکر شده 
    1,140
    تشکر شده در
    739 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط T.Toosi نمایش پست ها
    شما مستقیم بری فتا پیگیری میکنند دوست عزیز اصلا نیاز به دادسرا و .. نداره، بنده یک دفعه برای کلاه برداری رفتم فتا گفت بشین نیم ساعته کارو رو راه انداخت.

شما یک سر برو فتا ببین چی میگن اگر مشکل دار بشه میفرستن دادگاه.

الانم که جدیدا مد شده میگن چرا بک آپ نگرفتی حالا بیچاره فضا بک آپ داشته باز میگن چرا از هتزنر نگرفتی، باز از هتزنر میگیره هارد میسوزونه میگن چرا از هتزنر گرفتی
    عزیز من اول که فتا باید بری دادگاه اگر هم برای شما انجام داده (که بعید میدونم و تخلف کرده چون اونا مجری هستند نه حاکم) رو مرامی و شانسی کرده
    در مورد هتزنر و ... یک مثال بود برای هزاران کس دیگه و یا خودش برای بعدا وگرنه ما که قاضی یا مشاور حقوقی نیستیم بخوایم ایشون رو مشاوره بدیم فقط از بوود فنی عرض کردم بهتره بک آپ در دیتا سنتر یا اکانت دیگری تهیه کنید.
    ضمنا چند درصد احتمال میدین همزمان او وی اچ ببنده و همون روز سرور بک آپ واقع در هتزنر هم بسوزه؟!!!!!
    پروردگارا مرا فهم ده:: تا متوقع نباشم. دنیا و مردمانش باید مطابق میل من رفتار کنند.

عضو انجمن P30Amin آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    90
    تشکر تشکر شده 
    26
    تشکر شده در
    23 پست

سلام.
    دوستان چون ما هم شاید با این دیتاسنتر کار کردیم سوالی برام پیش اومد.
    برای خرید سرور از so you start آیا پرداخت با پی پال انجام بشه بهتره یا مستر کارت ؟
    کدوم یکی مطمئن تره و مشکلات کمتری داره ؟

عضو دائم company_hosting آواتار ها
    myredstation.ir/ myhetzner.ir / myovh.ir/ myleaseweb.ir
    تشکر تشکر کرده 
    41
    تشکر تشکر شده 
    222
    تشکر شده در
    184 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط P30Amin نمایش پست ها
    سلام.
    دوستان چون ما هم شاید با این دیتاسنتر کار کردیم سوالی برام پیش اومد.
    برای خرید سرور از so you start آیا پرداخت با پی پال انجام بشه بهتره یا مستر کارت ؟
    کدوم یکی مطمئن تره و مشکلات کمتری داره ؟

سلام

مستر کارت
    شرکت(داده گستر سینا شیراز ) به شماره ثبت: 38085 "پشتیبانی سایت"
    برای مشاوره تخصصی با ما در تماس باشید:حسینی 09372186266 / 22912645-021

عضو انجمن P30Amin آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    90
    تشکر تشکر شده 
    26
    تشکر شده در
    23 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط company_hosting نمایش پست ها
    سلام

مستر کارت
    اینجا چند نفر گفتن با پی پال بهتره .

http://www.webhostingtalk.ir/showthr...82#post1385382

صفحه 6 از 7 نخستنخست ... 234567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)