صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 17 , از مجموع 17

موضوع: درخواست اسکریپت دانلود وی آی پی

عضو انجمن AbtinServer آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    73
    تشکر تشکر شده 
    464
    تشکر شده در
    373 پست

پیش فرض پاسخ : درخواست اسکریپت دانلود وی آی پی

یک بازدید از صفحه پاسخ به مشکلات سایتهای مصرف کننده اسمارتر داشته باشید حتما
    فروش ویژه سرورهای مجازی و اختصاصی نامحدود پارس آنلاین و زیرساخت (آپلود و دانلود نامحدود)
    تلفن فروش شرکت در ساعات اداری : ۵۶۶۷۰۹۴۹ – ۰۲۱
    خرید سرور مجازی

2. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط abtinserver نمایش پست ها
    smarterdownload انقدر مشکلات خاص خودش را داره که کاربر کلا از فروش منصرف خواهد شد.
    این دوست عزیزمون به دنبال یک اسکریپت ساده بدون ارقام و حروف php است
    سلام
    شما از مشتریان اسمارتردانلود هستید و یا از رقبای اسمارتردانلود !؟ یا فقط صرفا بدون هیچ دلیل مشخصی اظهار نظر شخصی خود را فرمودید !؟ یا شاید چون .....
    اسمارتردانلود از پایدار و قدرتمند ترین سیستم vip و مدیرتی سرور است که تمام قابلیت هایی که در سایت اعلام کرده را ارائه می کند !
    روی سرور و یا هاست خود کاربر نصب می شود ( بر عمس اسکریپت مشابه که حتما باید روی هاست خود نویسنده نصب شود و شاید چند روز در دسترس نباشد ،
    اسمارتردانلود بصورت لایف تایم با قابلیت تغییر سرور و آِ پی ارائه می شود !( بر عکس سیستم های دیگر که فقط میتوانید روی یک سرور نصب و کنید وقتی سرو ررا عوض کردید باید پیگیری و پرداخت هزینه برای نسخه جدید داشته باشید ؟
    اسمارتردانلود تنها سیستمی است که بدون هیچ فشار اضافه روی سرور ( تا 1 گیگابیت ترافیک شبانه با سروری که ترافیک را بصورت عادی هندل می کرد راه اندازی شده و بیش از 1 سال است فعال است ! ) اطلاعات دانلود فایل را ثبت میکند , و امکان دانلود میهمان محدود در سرعت و رزیوم را بدون فشار روی سرور فراهم میکند ( نه بر عکس همه سیستم های دیگر با پروسس و با بالا بردن لود سرور php )
    اسمارتردانلود تنها سیستمی است که بصورت واقعی ا دانلود همزمان چند کاربر جلوگیری می کند
    اسمارتردانلود تنها سیستمی است که امکان فروش تک لینکی فایها را ارائه میکند و علاوه بر آن کاربران امکان دانلود کلی vip را هم دارند !

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط AbtinServer نمایش پست ها
    سلام

خوشحال می شویم لینک آن را بصورت عمومی نشر بدهید خود ما هم ببنیم چنین صفحه ای ایجاد شده و بتواینم به سوالات و مشکلات کاربران پاسخ بدهیم !
    چون تا جایی یکه من اطلاع دارم تمام کاربران مشکلات احتمالی و درخواستهای خود را از طریق پورتال کاربران ما مطرح میکنند و نه در تایپک های عمومی ، چون ما تولید کننده ، توسعه دهنده و پشتیبان آن هستیم و دیگران نمی توانند آن را تغییر بدهند و یا پشتیبانی کنند ! مگر اینکه استفاده کننده فعلی آن باشند
    با تشکر

4. تعداد تشکر ها از smarter به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    24
    تشکر تشکر شده 
    10
    تشکر شده در
    4 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط smarter نمایش پست ها
    سلام
    شما از مشتریان اسمارتردانلود هستید و یا از رقبای اسمارتردانلود !؟ یا فقط صرفا بدون هیچ دلیل مشخصی اظهار نظر شخصی خود را فرمودید !؟ یا شاید چون .....
    اسمارتردانلود از پایدار و قدرتمند ترین سیستم vip و مدیرتی سرور است که تمام قابلیت هایی که در سایت اعلام کرده را ارائه می کند !
    روی سرور و یا هاست خود کاربر نصب می شود ( بر عمس اسکریپت مشابه که حتما باید روی هاست خود نویسنده نصب شود و شاید چند روز در دسترس نباشد ،
    اسمارتردانلود بصورت لایف تایم با قابلیت تغییر سرور و آِ پی ارائه می شود !( بر عکس سیستم های دیگر که فقط میتوانید روی یک سرور نصب و کنید وقتی سرو ررا عوض کردید باید پیگیری و پرداخت هزینه برای نسخه جدید داشته باشید ؟
    اسمارتردانلود تنها سیستمی است که بدون هیچ فشار اضافه روی سرور ( تا 1 گیگابیت ترافیک شبانه با سروری که ترافیک را بصورت عادی هندل می کرد راه اندازی شده و بیش از 1 سال است فعال است ! ) اطلاعات دانلود فایل را ثبت میکند , و امکان دانلود میهمان محدود در سرعت و رزیوم را بدون فشار روی سرور فراهم میکند ( نه بر عکس همه سیستم های دیگر با پروسس و با بالا بردن لود سرور php )
    اسمارتردانلود تنها سیستمی است که بصورت واقعی ا دانلود همزمان چند کاربر جلوگیری می کند
    اسمارتردانلود تنها سیستمی است که امکان فروش تک لینکی فایها را ارائه میکند و علاوه بر آن کاربران امکان دانلود کلی vip را هم دارند !

- - - Updated - - -

سلام

خوشحال می شویم لینک آن را بصورت عمومی نشر بدهید خود ما هم ببنیم چنین صفحه ای ایجاد شده و بتواینم به سوالات و مشکلات کاربران پاسخ بدهیم !
    چون تا جایی یکه من اطلاع دارم تمام کاربران مشکلات احتمالی و درخواستهای خود را از طریق پورتال کاربران ما مطرح میکنند و نه در تایپک های عمومی ، چون ما تولید کننده ، توسعه دهنده و پشتیبان آن هستیم و دیگران نمی توانند آن را تغییر بدهند و یا پشتیبانی کنند ! مگر اینکه استفاده کننده فعلی آن باشند
    با تشکر
    مدیر عزیز من 2 بار ایمیل زدم بهتون متاسفانه جوابی ارسال نکردید پیامک هم دادم جواب ندادید.وقتی به این صورت پشتیبانی ارائه کنید بهترین سیستم ایران هم که باشید پشتیبانی ارائه ندهید کسی واسه محصول تون ارزش قائل نمیشه.وقتی خودتون وقت نمیزارید واسه پاسخگویی به مشتری من مشتری هم کلا از خرید منصرف میشم.
    در کل سیستم های وی ای پی در ایران همه ضعیف هستند. و در پاسخگویی به سوالات اهمیت نمیدهند.وقتی من میبینم شما به سوالات قبل خرید جوابی ارسال نمیکنید طبیعتا میگم بعد خرید هم باید دنبال اسکریپت و نصب و این چیزا دنبال شما روز شب بدوم و کلا قیدش رو میزنم.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط AbtinServer نمایش پست ها
    دوست عزیز اخلاقی نیست بخاطر سود شخصی افکار عمومی را منحزف کنید.من درخواست راهنمایی از کاربران این سیستم را داشتم نه از فروشنده با دلال هایی که از فروش این محصولات پولی گیرشون میاد.در مورد اسکریپت که شما فرمودید هم عرض کردم چون لینک مستقیم ارائه میدهد 90% کابران وقتی لینک را وارد دانلود منیجر و مرورگر میکنند فایل دانلود نشده و کاربر به خیال اینکه فایل موجود نیست از دانلود و خرید صرف نظر میکند.و اینم اضافه کنم که خیلی زشته اینطوری محصولی که کسی یا گروهی روش زحمت کشیده بخاطر منافع شخصی زیر سوال ببرید/ یکم روی اخلاق حرفه ای کار کنید.

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط taraneha نمایش پست ها
    مدیر عزیز من 2 بار ایمیل زدم بهتون متاسفانه جوابی ارسال نکردید پیامک هم دادم جواب ندادید.وقتی به این صورت پشتیبانی ارائه کنید بهترین سیستم ایران هم که باشید پشتیبانی ارائه ندهید کسی واسه محصول تون ارزش قائل نمیشه.وقتی خودتون وقت نمیزارید واسه پاسخگویی به مشتری من مشتری هم کلا از خرید منصرف میشم.
    در کل سیستم های وی ای پی در ایران همه ضعیف هستند. و در پاسخگویی به سوالات اهمیت نمیدهند.وقتی من میبینم شما به سوالات قبل خرید جوابی ارسال نمیکنید طبیعتا میگم بعد خرید هم باید دنبال اسکریپت و نصب و این چیزا دنبال شما روز شب بدوم و کلا قیدش رو میزنم.
    سلام
    همانطور که در سایت هم اطلاع رسانی شده بود مدتی به دلیل مشکل فنی ارتباط از طریق فرم تماس با ما مقدور نبوده و تماس ها ی از طریق فرم تماس با ما بی پاسخ می ماند
    لطفا درخواست خود را مستقیما از طریق portal.rasanegar.com ارسال بفرمائید.

عضو انجمن AbtinServer آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    73
    تشکر تشکر شده 
    464
    تشکر شده در
    373 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط smarter نمایش پست ها
    سلام

- - - Updated - - -

سلام

با تشکر
    جناب صالحی عزیز بحث اصلا چیزی نیست که شما فکر می کنید.نه جنگ هست و نه من دشمن
    من از نزدیک در رابطه با سایت دوستان با این اسکریپت بیش از یک سال کار کردم و انقدر اذیت شدیم که من با دیدن این برنامه کلافه میشم.
    بحث داشتن امکانات یک اسکریپت یک چیزه بحث کارا بودن و درست کار کردن اون امکانات چیز دیگریست.
    بنده نظر شخصی خودم را در رابطه با این اسکریپت بعد از 1.5 سال استفاده مکرر بیان کردم.
    انتقاد از یک جنس صرفا رقیب بودن نیست بلکه کمک به رفع مشکلات خواهد بود.

- - - Updated - - -

دوست عزیز اخلاقی نیست بخاطر سود شخصی افکار عمومی را منحزف کنید.من درخواست راهنمایی از کاربران این سیستم را داشتم نه از فروشنده با دلال هایی که از فروش این محصولات پولی گیرشون میاد.در مورد اسکریپت که شما فرمودید هم عرض کردم چون لینک مستقیم ارائه میدهد 90% کابران وقتی لینک را وارد دانلود منیجر و مرورگر میکنند فایل دانلود نشده و کاربر به خیال اینکه فایل موجود نیست از دانلود و خرید صرف نظر میکند.و اینم اضافه کنم که خیلی زشته اینطوری محصولی که کسی یا گروهی روش زحمت کشیده بخاطر منافع شخصی زیر سوال ببرید/ یکم روی اخلاق حرفه ای کار کنید.
    دوست عزیز چی اخلاقی نیست ؟
    مگر ما فروشنده اسکریپت خاصی هستیم و یا بودیم ؟
    شما نظر کاربری خواستید داده شد.
    آیا در رابطه با نظر اول حرفی از اسمارتر بردیم ؟ اگر برده بودیم حق با شما بود ولی حرف پیشنهادی بود که ارائه شد.
    فروش ویژه سرورهای مجازی و اختصاصی نامحدود پارس آنلاین و زیرساخت (آپلود و دانلود نامحدود)
    تلفن فروش شرکت در ساعات اداری : ۵۶۶۷۰۹۴۹ – ۰۲۱
    خرید سرور مجازی

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

[QUOTE=AbtinServer;1353893]جناب صالحی عزیز بحث اصلا چیزی نیست که شما فکر می کنید.نه جنگ هست و نه من دشمن
    من از نزدیک در رابطه با سایت دوستان با این اسکریپت بیش از یک سال کار کردم و انقدر اذیت شدیم که من با دیدن این برنامه کلافه میشم.
    بحث داشتن امکانات یک اسکریپت یک چیزه بحث کارا بودن و درست کار کردن اون امکانات چیز دیگریست.
    بنده نظر شخصی خودم را در رابطه با این اسکریپت بعد از 1.5 سال استفاده مکرر بیان کردم.
    انتقاد از یک جنس صرفا رقیب بودن نیست بلکه کمک به رفع مشکلات خواهد بود.

سلام
    بنده صالحی نیستم ،
    بستگی دارد کارایی را چه چیزی تعریف کنید ! اگر کارایی منظور شما از اسکریپت های مشابه است که فقط یک فایل پسورد آپدیت میکنند بله ! انها کارا و بسیار بدون مشکل هستند چون کاری انجام نمی دهند
    اما اگر صحبت از نسل آینده چنین سیستماست که نه تنها هی رقیبی ندارد ، هیچ مشکلی هم که رفع نشده باقی مانده باشد هم ندارد و براحتی روی سرورهای دانلود با ترافیک های بیش از 400 ترابایت در ماه نیز فعالیت می کند ! اگر این صحبت دو سال پیش می کردید قابل قبول بود
    اما امروز که از هر چند سایتی که سرویس VIp ارائه میکند حداقل یکی از اسمارتردانلود استفاده میکند و هر سایت هم بین 1 تا 15 سرور دانلود دارد و همه آنها را به اسمارتردانلود متصل کرده و بدون مشکل استفاده میکند ... دیگر چنین صحبتی نیمتواند جنبه انتقاد صرف داشته باشد !
    ضمنا انتقاد را جایی میکنند که کسی باشد پاسخ آن را هم بدهد .... نه جایی که ما بصورت اتفاقی آن را ببینیم .... ما به دلیل مشکلات مدیریتی این سایت مدتهااست به تصمیم آقای صالحی دیگر در وب هاستینگ تالک ایران فعالیت نمیکنیم .... بنابراین اگر انتقادی هم هست باید از ما دعوت شود به آن پاسخ بدهیم !.
    منتظر لینک یا لینکهای صفحات مربوط به مشکلات اسمارتردانلود در سطح وب وجود دارد و در این تاپیک مطرح فرمودید هستم ....
    چون طبق آماری که من دارم بطور قطع کاربران با حجم زیادی در حال انتقال از ORINA و PersianVIP و XED , IRRPROG هسند زیرا نه دیگر پشتیبانی می شوند و نه مشکلات آن رفع می شود .... و قاعدتا این صفحات در باره اسمارتردانلود نیست !

9. تعداد تشکر ها از smarter به دلیل پست مفید

عضو دائم aligoli آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    193
    تشکر تشکر شده 
    4,622
    تشکر شده در
    3,625 پست

با سلام.نیاز به سیستم دانلود وی آی پی دارم.
    شرایط را خوانده و سپس جواب دهید با تشکر.

در لینک های دانلود از ساختار php استفاده نشده باشد / لینکها بصورت عادی باشد منظور شما HTML است ؟
    فعال داشتن همزمان چندین سایت معتبر که از اسکریپت استفاده کنند مشکلی نیست.
    داشتن سایت و پشتیبانی خوب نه یه ایمیل که معلوم نباشه طرف کی هست مشکلی نیست.
    سابقه کاری حداقل 2سال. مشکلی نیست.

دوستانی که فروشنده نیستند و از این اسکریپت استفاده کردند بدون تعصب نظرشون را اعلام کنند که کمکی کرده باشند در انتخاب اسکریپت مورد نظر.با تشکر پیشاپیش
    مکاتبه و خرید از هزارنویس
    http://www.my.hezarnevis.ir/contact.php
    شرکت " فناوران پویان هزارنویس " به شماره ثبت : 441236 و شناسه ملی : 14003550285 "مسئولیت محدود"
    با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت و معدن و تجارت
    [پشتیبانی تیکت] با واحد پشتیبانی پرتال کاربران هزارنویس به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته، شبانه روزی مکاتبه نمایید.
    [پشتیبانی تلفنی] وقت اداری (8 الی 16) : 02188109322 - پشتیبانی در مواقع [ضروری] : 09125362909 - 09332354071

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)