صفحه 9 از 11 نخستنخست ... 567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 106

موضوع: دیتاسنتر مادا هاست در اراک

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    13
    تشکر شده در
    7 پست

پیش فرض پاسخ : دیتاسنتر مادا هاست در اراک

نقل قول نوشته اصلی توسط onlinehost نمایش پست ها
    قصد تخریب نیست ، صرفاً جهت اطلاع و روشنگری :

اراک هیچگونه دیتاسنتری نداره و این سرویس مربوط به سرویس دهنده اینترنت (isp) ساتیا با نام رسمی رایانکده آپادانا است . سال 86 این کاری که تازه ایشون الان انجام دادن را ما با isp گذرگاه جهانی اراک به صورت مشترک راه انداختیم که با اینکه بزرگترین isp استان هستند نتونستند نیازهای مشتریان را از نظر سرعت ، امنیت و پایداری برآورده کنند و به همین خاطر سال 87 کل سرورها را به دیتاسنتر پارس آنلاین منتقل کردیم . اگر حضوری تشریف ببرید ساتیا (رایانکده آپادانا) متوجه میشید که اصلاً قابل قیاس با دیتاسنتر نیست و یک isp کوچیکه .

برخی از دلایل فنی اثبات این موضوع رو هم دوستان ذکر کردند و دلایل منطقی را هم میشه از تضاد در صحبت ها ، سایت ضعیف ، نداشتن تلفن ثابت و نداشتن اطلاعات فنی استارتر (تکرار چند جمله) و .... استدلال کرد .

متاسفانه جدیداً هرکسی هاستینگ راه اندازی می کنه اسم خودش را دیتاسنتر میزاره !
    ای کاش به جای بزرگنمائی های دروغین ....

پی نوشت : ضمناً اگر 95% (به بالا) سایت های مراکز دولتی و .... استان را lookup کنید می بینید که اصلا داخل استان نیستند (اگر هم باشند داخل سازمان هستند) و بیشتر آنها یا دیتاسنترهای معتبر هاست شدند یا خارج از ایران .
    واقعا جالب بود جواب بدم گذرگاه بزرگترین هست isp اراک هست خنده داره وقتی هم کلاسی های من که تو دبیرستان کنار من بودن هر از بر تشخیص نمیدادن الان 6 ساله شدن مدیر بخش فنی گذرگاه بقیه هم بخش پشتیبانی و اینا هستن بهتره بهتره بره جمع کنه کلا کل پهنای باندی که من 2 سه ماه پیش رفتم سر زدم به دوستم 70 مگ بود اون سال یعنی دیگه واقعا جک شده اینجا . بعدشم من دست خوش میدم به این کسای که راه انداختن واسه همچین همشهری بابا دمت گرم میگی تخریبی نیست ولی بابا دشمن اینطوری نمیکنه که تو میکنی من از اولش خوندم تازه سایت رو راه انداختن ولی من بیشتر اینجا احساس میکنم انگار دوست نداریم رو به جلو برید بجای دل گرمی دادن پشیمون میکنید ادم رو بجای راهنمای کردن همو میکوبید خیلی کارتون درسته بخدا خوبه همه تو یه کشوریم دست مریضا بابا

2. تعداد تشکر ها از martin_3200 به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو جدید onlinehost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    20
    تشکر تشکر شده 
    71
    تشکر شده در
    50 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط martin_3200 نمایش پست ها
    واقعا جالب بود جواب بدم گذرگاه بزرگترین هست isp اراک هست خنده داره وقتی هم کلاسی های من که تو دبیرستان کنار من بودن هر از بر تشخیص نمیدادن الان 6 ساله شدن مدیر بخش فنی گذرگاه بقیه هم بخش پشتیبانی و اینا هستن بهتره بهتره بره جمع کنه کلا کل پهنای باندی که من 2 سه ماه پیش رفتم سر زدم به دوستم 70 مگ بود اون سال یعنی دیگه واقعا جک شده اینجا . بعدشم من دست خوش میدم به این کسای که راه انداختن واسه همچین همشهری بابا دمت گرم میگی تخریبی نیست ولی بابا دشمن اینطوری نمیکنه که تو میکنی من از اولش خوندم تازه سایت رو راه انداختن ولی من بیشتر اینجا احساس میکنم انگار دوست نداریم رو به جلو برید بجای دل گرمی دادن پشیمون میکنید ادم رو بجای راهنمای کردن همو میکوبید خیلی کارتون درسته بخدا خوبه همه تو یه کشوریم دست مریضا بابا
    بنده حرفی راجع به خوب بودن گذرگاه جهانی نزدم . بین چند تا isp استان عرض کردم از بقیه بزرگتر بوده و منظور بنده هم در آن برهه زمانی بود و در آخر هم گفتم راضی نبودیم !!! اصل ماجرا را ول کردید چسبیدید به فرع و توجه نکردید که منظور بنده این بود که هیچ وقت isp را نمیشه به عنوان datacenter در نظر گرفت .
    قرار نیست برای حمایت از هم چشممون رو روی حقایق ببندیم . حرف بنده اینه که وقتی شرایط دیتاسنتر بودن را ندارن بزرگنمائی نکنن . اگر راه انداختن سرور داخل isp اسمش میشه دیتاسنتر پس ما سال 85 دیتاسنتر بودیم ! حداقله دیتاسنتر یعنی پارس آنلاین ، افرانت و ....
    آنلاین هاست (OnlineHost) مرکز تخصصی میزبانی وب در ایران با 8 سال سابقه فعالیت
    میزبانی وب ایران ، سرور مجازی/سرور اختصاصی ایران ، ثبت انواع دامنه به همراه کنترل پنل اختصاصی

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    13
    تشکر شده در
    7 پست

خوب من منظورم این بود اگه کارتون درست بود تو همون زمان رایانکده یا همون ساتیا رو انتخاب میکردید که این نشون میده همینطوری امدید تو کار . در ضمن اون سال راه انداختی بابا دست مریضا کوش الان اون شرکت کم اورده نه اگه از اول دیدید اون چه وضعی داره رفتید این نتیجه به تجربه گی شما رو نشون میده نه کمبود اون شرکت چرا کم اورده چون شما فشار بهش اوردید یعنی فروش بیش از حد و...
    معنی دیتا سنتر مرکز داده میشه پس هرجای تو اینترنت که اطلاعات زیادی به صورت سرور قرار میگیره میشه دیتا سنتر حالا این استاندارد ها رو هرکی گذاشته کاری ندارم شما اول بهتر بجای جو سازی منفی بری خودت رو اصلاح بکنی چون ادمی هست مشخص چشم دیدن پیشرفت کسی و رغیب رو نداری من دنبال جنگ کل کل اینا نیستم اینکه چیزی بلدید یا نیستت هم کاری ندارم گیرم یکی اسمش رو گذاشته دیتا سنتر از اول همه گنده نبودا به مرور بزرگ میشه این قانون کاره نفر اخر (مشتری) هست تصمیم میگیره از کی و کجا بگیره پس سعی نکن کسی رو تخریب بکنی حالا ای پی از مخابرات یا هرچیز دیگه درست میشه این استاندارد ها هم تو ایران زیاد معنی خاصی نمیده با اینترنت هروقت اینترنت ما از اخرین کشور ها بهتر شد خودت رو با استاندارد های جهانی مقایسه الان هم سطح خودت رو نگاه کن البته با اشخاصی مخرب مثل شما ما پیشرفت نمیکنیم همشهری عزیز
    یادم رفت قوانین رو داشتم میخوندم یکوقت حرفی نزنم باعث بن شدنم بشه یکجا نوشته بود که باید به 100 تا پست باید برسی برای تاپیک زدن در قسمت فروش بعد چشمم به تعداد پست های شما خورد دیدم دقیقا با پست گذاشتن اینجا 100 تا شده پس لزوم دیدم تبریک بگم واسه این عمر مبارکتون باشه

6. تعداد تشکر ها از martin_3200 به دلیل پست مفید

عضو انجمن ourweb آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,327
    تشکر تشکر شده 
    2,890
    تشکر شده در
    2,000 پست

بنده خدا هنوز نیومده رفت در ضمن طبق پیگیری های که شد توسط یکی از دوستانم در مخابرات اراک همچین مرکزی ثبت نشده و اصلا هیچ پهنای باندی از دکل های مخابرات به این دیتاسنتر خیالی یا ... رد و بدل نمیشه همچنین اگه بخواد انتقال دیتا بده باید از رادیو های 5 به بالا گیگاهرتزی استفاده کنه که جدید وزارت ارتباطات تحت یک مجوز ارائه میده که اصلا هیچ مجوزی ارائه نشده و اینکه به احتمال خیلی زیاد از چند لینک دارن پوینت تو پوینت میکنن که این اصلا استیبل نیست و اصلا قابل رضایت نیست برای یک سرور روم همچنین در مورد ای پی که دادن برای هویز هم در دیتابیس مخابرات هست و به نام آپادانا اگه اشتباه نکنم هست و اصلا مالک ای پی نیستند همچنین روت نکردن و طبق یک ریپ دارن استفاده میکنن همچنین as نامبر هم اصلا ثبت نشده ازشون پس چه دیتاسنتری میتونه باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ همچنین طبق اینکه من چندین بار بهشون پیام دادم برای تعرفه های سرور اختصاصی ولی اصلا پاسخ درخودی نگرفتم و فقط میگن 15 به بعد و همچنین هر 1 ترا رو فکر کنم 250 ارائه میدن بین اشتراک 1 به 10 D:

- - - Updated - - -

خوب من منظورم این بود اگه کارتون درست بود تو همون زمان رایانکده یا همون ساتیا رو انتخاب میکردید که این نشون میده همینطوری امدید تو کار . در ضمن اون سال راه انداختی بابا دست مریضا کوش الان اون شرکت کم اورده نه اگه از اول دیدید اون چه وضعی داره رفتید این نتیجه به تجربه گی شما رو نشون میده نه کمبود اون شرکت چرا کم اورده چون شما فشار بهش اوردید یعنی فروش بیش از حد و...
    معنی دیتا سنتر مرکز داده میشه پس هرجای تو اینترنت که اطلاعات زیادی به صورت سرور قرار میگیره میشه دیتا سنتر حالا این استاندارد ها رو هرکی گذاشته کاری ندارم شما اول بهتر بجای جو سازی منفی بری خودت رو اصلاح بکنی چون ادمی هست مشخص چشم دیدن پیشرفت کسی و رغیب رو نداری من دنبال جنگ کل کل اینا نیستم اینکه چیزی بلدید یا نیستت هم کاری ندارم گیرم یکی اسمش رو گذاشته دیتا سنتر از اول همه گنده نبودا به مرور بزرگ میشه این قانون کاره نفر اخر (مشتری) هست تصمیم میگیره از کی و کجا بگیره پس سعی نکن کسی رو تخریب بکنی حالا ای پی از مخابرات یا هرچیز دیگه درست میشه این استاندارد ها هم تو ایران زیاد معنی خاصی نمیده با اینترنت هروقت اینترنت ما از اخرین کشور ها بهتر شد خودت رو با استاندارد های جهانی مقایسه الان هم سطح خودت رو نگاه کن البته با اشخاصی مخرب مثل شما ما پیشرفت نمیکنیم همشهری عزیز
    یادم رفت قوانین رو داشتم میخوندم یکوقت حرفی نزنم باعث بن شدنم بشه یکجا نوشته بود که باید به 100 تا پست باید برسی برای تاپیک زدن در قسمت فروش بعد چشمم به تعداد پست های شما خورد دیدم دقیقا با پست گذاشتن اینجا 100 تا شده پس لزوم دیدم تبریک بگم واسه این عمر مبارکتون باشه
    ببینید من کاری به حرف دوستان ندارم ولی خب من طبق برسی های که کردم واقعا دیتاسنتر نیستن چون نه پروانه کسب و نه چیزی گرفتن خب چرا نمیان بگن سرور روم؟ مگه این رو بگن خورده میشن؟ من کاری ندارم به اینکه بقیه بخوان تخریب کنن یا نه ولی خب این کار درست نیست همچنین اول ایشون باید زیرساخت کارش رو درست میکرد بعد میومد اینجا تاپیک بزنه که انقدر مسخره یا دست نندازن دوست مان را ...

- - - Updated - - -

در مورد این صحبت تان که دیتاسنتر های ایرانی معتبر نیستن باید این رو بگم طبق بازدیدی که با یکی از مسئولان مخابراتی در دیتاسنتر پارس آنلاین داشتیم در پارک پردیس بوده من و همکارم کاملا تمامی موارد رو چک کردیم هم از نوع استفاده زیرساخت شبکه و کلیه بخش ها مئل ژنراتور و یا سیستم تهویه هوا یا خیلی چیزهای دیگر طبق اخرین برسی و بازدید میتوانم بگویم که دیتاسنتر پارس آنلاین بهترین دیتاسنتر معتبر میتونه باشه و خب بخاطر اون 10 لینک که از دروازه هاشون داره رد و بدل میشه این چند وقته کمی مشکل دارن با درگاه های خارج از کشور که اون هم انشالله به زودی حل میشه از نظر من پارس آنلاین میتونه گزینه خوبی باشه .
    ویرایش توسط ourweb : April 2nd, 2015 در ساعت 04:27
    وب سایت : www.irhosting24.com
    تلگرام : OURWEB@ - تلفن تماس : موبایل : 09999978820

8. تعداد تشکر ها از ourweb به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    13
    تشکر شده در
    7 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ourweb نمایش پست ها
    بنده خدا هنوز نیومده رفت در ضمن طبق پیگیری های که شد توسط یکی از دوستانم در مخابرات اراک همچین مرکزی ثبت نشده و اصلا هیچ پهنای باندی از دکل های مخابرات به این دیتاسنتر خیالی یا ... رد و بدل نمیشه همچنین اگه بخواد انتقال دیتا بده باید از رادیو های 5 به بالا گیگاهرتزی استفاده کنه که جدید وزارت ارتباطات تحت یک مجوز ارائه میده که اصلا هیچ مجوزی ارائه نشده و اینکه به احتمال خیلی زیاد از چند لینک دارن پوینت تو پوینت میکنن که این اصلا استیبل نیست و اصلا قابل رضایت نیست برای یک سرور روم همچنین در مورد ای پی که دادن برای هویز هم در دیتابیس مخابرات هست و به نام آپادانا اگه اشتباه نکنم هست و اصلا مالک ای پی نیستند همچنین روت نکردن و طبق یک ریپ دارن استفاده میکنن همچنین as نامبر هم اصلا ثبت نشده ازشون پس چه دیتاسنتری میتونه باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ همچنین طبق اینکه من چندین بار بهشون پیام دادم برای تعرفه های سرور اختصاصی ولی اصلا پاسخ درخودی نگرفتم و فقط میگن 15 به بعد و همچنین هر 1 ترا رو فکر کنم 250 ارائه میدن بین اشتراک 1 به 10 D:
    خوب من تا جای که میدونم چون خودم مشترک شرکت اپادانا هستم رفتم واسه شارز چون خیلی دنبال گیم هستم همه دیگه اشنا هستن گفتن یه دیتا سنتر با نام تجاری مادا هاست زدن که اینجا همینجا میزبانی میشه حالا احتمالا چون اخر سال راه افتاد فکر کنم به مجوز اینا نرسیده واسه ثبت و این جریانات اگه اون ای پی که میگید پس باید شک بکنم به شرکت اپادانا من دوتا رنج ای پی از شرکت بالا پایین میشه چک بکنید این هارو مثل دیتا سنتر هست یا نه حداقل کمک
    46.251.173.6
    188.136.147.79
    من نمیدونم چطوری بررسی میکنید

تشکر تشکر کرده 
    1,327
    تشکر تشکر شده 
    2,890
    تشکر شده در
    2,000 پست

خوب من تا جای که میدونم چون خودم مشترک شرکت اپادانا هستم رفتم واسه شارز چون خیلی دنبال گیم هستم همه دیگه اشنا هستن گفتن یه دیتا سنتر با نام تجاری مادا هاست زدن که اینجا همینجا میزبانی میشه حالا احتمالا چون اخر سال راه افتاد فکر کنم به مجوز اینا نرسیده واسه ثبت و این جریانات اگه اون ای پی که میگید پس باید شک بکنم به شرکت اپادانا من دوتا رنج ای پی از شرکت بالا پایین میشه چک بکنید این هارو مثل دیتا سنتر هست یا نه حداقل کمک
    46.251.173.6
    188.136.147.79
    من نمیدونم چطوری بررسی میکنید
    جناب من تو مخابرات استان خوزستان کار میکنم مرکزی کیاپارس خواستید میتواید حضوری بیاید براتون چک کنم تو دیتابیس گفتم خدمت تان من قصد تخریب نداشتم ولی واقعا خوشحال میشیم ارائه خدمات بدن

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    13
    تشکر شده در
    7 پست

جناب من تو مخابرات استان خوزستان کار میکنم مرکزی کیاپارس خواستید میتواید حضوری بیاید براتون چک کنم تو دیتابیس گفتم خدمت تان من قصد تخریب نداشتم ولی واقعا خوشحال میشیم ارائه خدمات بدن
    من خودم به پشت همشهری امدم پیام بدم و نه چیز دیگه واسه من خیلی خبر خوبی بود تو شهرم دیتا سنتر یا هرچیزی که شما صدا میکنید راه افتاده چون تخصص من تو گیم سرور هست و تو اراک همچین چیزی وجود نداشت حالا راه اندازی شده با پورت و مشخصات که خود مادا اعلام کردن . در ضمن لهن شما مشخص بود قصد تخریب نداشتید و من هم وظیفه جز دفاع از همشهریم نداشتم ولی دوستمون انلاین هاست مشخص هست قصد تخریب داشتن و شاید دارن به هر دلیلی و اینکه درباره 15 دهم دلیلش رو من میگم چون میخواستم گیم سرور راه بندازم رفتم شرکت گفتن رئیس شرکت تا بعد از 13 شرکت نمیاد پس احتمال میدم با اینکه ثبت نشده جور در میاد کار زیاد دارن واسه گسترش ولی من تحقیقی که کردم فعلا شرکت عید دیگه تعطیل هست فقط چند نفر هستن واسه کار کردن درضمن درباره دکل هم کل خیلی بزرگی دارن چون خودم من مشترک p 2 p هست یه metal 26 واسم وصل کردن در نتیجه جریان انتن حل میشه من خودم یکی از مشترکین شون میشم چون اراک گیم سرور نداره تو خودش تست میکنم.
    جناب ourweb خیلی خوشحال شدم از اشنایتون مشخص ادم روشن فکری هستید.
    امیدوارم رفع ابهاماتی کرده باشم در توان به همشهری گلم

12. تعداد تشکر ها از martin_3200 به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    1,327
    تشکر تشکر شده 
    2,890
    تشکر شده در
    2,000 پست

من خودم به پشت همشهری امدم پیام بدم و نه چیز دیگه واسه من خیلی خبر خوبی بود تو شهرم دیتا سنتر یا هرچیزی که شما صدا میکنید راه افتاده چون تخصص من تو گیم سرور هست و تو اراک همچین چیزی وجود نداشت حالا راه اندازی شده با پورت و مشخصات که خود مادا اعلام کردن . در ضمن لهن شما مشخص بود قصد تخریب نداشتید و من هم وظیفه جز دفاع از همشهریم نداشتم ولی دوستمون انلاین هاست مشخص هست قصد تخریب داشتن و شاید دارن به هر دلیلی و اینکه درباره 15 دهم دلیلش رو من میگم چون میخواستم گیم سرور راه بندازم رفتم شرکت گفتن رئیس شرکت تا بعد از 13 شرکت نمیاد پس احتمال میدم با اینکه ثبت نشده جور در میاد کار زیاد دارن واسه گسترش ولی من تحقیقی که کردم فعلا شرکت عید دیگه تعطیل هست فقط چند نفر هستن واسه کار کردن درضمن درباره دکل هم کل خیلی بزرگی دارن چون خودم من مشترک p 2 p هست یه metal 26 واسم وصل کردن در نتیجه جریان انتن حل میشه من خودم یکی از مشترکین شون میشم چون اراک گیم سرور نداره تو خودش تست میکنم.
    جناب ourweb خیلی خوشحال شدم از اشنایتون مشخص ادم روشن فکری هستید.
    امیدوارم رفع ابهاماتی کرده باشم در توان به همشهری گلم
    نه خواهش میکنم اگر کاری از ما هم بر بیاد دریق نمیکنیم در مورد انلاین سرور خب ایشون هم در مورد دیتاسنتر پارس آنلاین کمی حساس هستند چون ارائه دهنده هستند خب این عمر عادی است در هر صورت خیلی خوشحال شدم

عضو جدید onlinehost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    20
    تشکر تشکر شده 
    71
    تشکر شده در
    50 پست

اون موقعی که به قول خودت مدرسه می رفتی و نمی دونستی هاستینگ و اینترنت چیه ما اولین و تنها هاستینگ اراک بودیم . اینجا جاش نیست که بخوایم از تجارب و مشتری ها و .... براتون بگم . نیازی هم نمی بینیم برای شما توضیحی بدم ! ضمناً بنده حرفی از مقدار فروش نزدم و دلیل ترک isp هم نبود زیرساخت های حداقلی برای داشتن سرعت و آپتایم مناسب بود . البته کسی که اطلاعات نداره فرق بین دیتاسنتر و isp و زیر ساخت های مورد نیاز را هم نمی دونه !
    احتمالا یا با ماداهاست یا ساتیا هستید که انقدر آتیشی شدی و دور برداشتی . شایدم خود استارتری
    اگر بخش تاپیک انجمن را هم نگاه کنی بخش بررسی (review) دیتاسنترهاست . پس هر کسی حق داره بیاد نظرش را بگه و شخص ثالثی مثل شما هم حق نداره توهین و بی احترامی کنه . البته احتمالا سن و سالی ندارید و بیشتر از این ازتون توقعی نباید داشت .
    شاید شمای تازه عضو شده دنبال 100 تایی شدن و اول شدن باشی ، ما خیلی ساله اینجاییم و اگر می خواستیم 1-2 روز اول می تونستیم یوزرمان را 100 تایی کنیم .
    اگر دیتاسنتر استانداردی تو ایران نبود حرف شما متین بود ، ولی حالا که خیلی وقته استانداردهای جهانی داره توی چند تا دیتاسنتر انگشت شمار ایران رعایت میشه پس اون مواردی که شما گفتی معنی خاصی نمیده ، با اجازت معنی خاصی میده .

از این به بعد هم اول فکر کنید بعد اظهار نظر کنید .

با عرض پوزش از دوستان و مدیران انجمن .
    ویرایش توسط onlinehost : April 2nd, 2015 در ساعت 05:07
    آنلاین هاست (OnlineHost) مرکز تخصصی میزبانی وب در ایران با 8 سال سابقه فعالیت
    میزبانی وب ایران ، سرور مجازی/سرور اختصاصی ایران ، ثبت انواع دامنه به همراه کنترل پنل اختصاصی

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    13
    تشکر شده در
    7 پست

نه خواهش میکنم اگر کاری از ما هم بر بیاد دریق نمیکنیم در مورد انلاین سرور خب ایشون هم در مورد دیتاسنتر پارس آنلاین کمی حساس هستند چون ارائه دهنده هستند خب این عمر عادی است در هر صورت خیلی خوشحال شدم
    قسط اسپم ندارم
    از این رفتار همه با باید داشته باشیم چیزی که بلدیم رو تقسیم بکنیم بین هم دانشمون اینطوری پیشرفت میکنیم. بله متوجه این عمر شدم ولی حساسیت نباید باعث تخریب و نا امیدی کسی بشه کاره درستی نیست هرچند قصد روشن کردن ذهن دیگران باشه چون احتمال دل شکستگی و دشمنی میشه خیلی احساسی شد 13 دهتون مبارک باشه
    من اراکم حتما سر میزنم ببینم جریان چی هست سوالی دارید بپرسید میرم میپرسم خوشحال میشم کمکی کنم و سر سامانی به اینجا بدیم که جنبه دوستانه ای داشته باشه محیط
    با تشکر از همه و معذرت بابت اسپم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط onlinehost نمایش پست ها
    اون موقعی که به قول خودت مدرسه می رفتی و نمی دونستی هاستینگ و اینترنت چیه ما اولین و تنها هاستینگ اراک بودیم . اینجا جاش نیست که بخوایم از تجارب و مشتری ها و .... براتون بگم . نیازی هم نمی بینیم برای شما توضیحی بدم ! ضمناً بنده حرفی از مقدار فروش نزدم و دلیل ترک isp هم نبود زیرساخت های حداقلی برای داشتن سرعت و آپتایم مناسب بود . البته کسی که اطلاعات نداره فرق بین دیتاسنتر و isp و زیر ساخت های مورد نیاز را هم نمی دونه !
    احتمالا یا با ماداهاست یا ساتیا هستید که انقدر آتیشی شدی و دور برداشتی . شایدم خود استارتری
    اگر بخش تاپیک انجمن را هم نگاه کنی بخش بررسی (review) دیتاسنترهاست . پس هر کسی حق داره بیاد نظرش را بگه و شخص ثالثی مثل شما هم حق نداره توهین و بی احترامی کنه . البته احتمالا سن و سالی ندارید و بیشتر از این ازتون توقعی نباید داشت .
    شاید شمای تازه عضو شده دنبال 100 تایی شدن و اول شدن باشی ، ما خیلی ساله اینجاییم و اگر می خواستیم 1-2 روز اول می تونستیم یوزرمان را 100 تایی کنیم .
    اگر دیتاسنتر استانداردی تو ایران نبود حرف شما متین بود ، ولی حالا که خیلی وقته استانداردهای جهانی داره توی چند تا دیتاسنتر انگشت شمار ایران رعایت میشه پس اون مواردی که شما گفتی معنی خاصی نمیده ، با اجازت معنی خاصی میده .

از این به بعد هم اول فکر کنید بعد اظهار نظر کنید .

با عرض پوزش از دوستان و مدیران انجمن .
    جالبه یجوری میگی انگار شاهکار کرده بودی , من میدونستم چیه هاست و... به قول شما لزومی به ثابت کردن نداره سنم هم انقدر مهم نیست چون بخوام مقایسه کنم در مقابل کوچکتر از خودت جو بیخود نمیدادی و اینکه کسایی هست که سنشون به 15 نرسیده ولی 100 تای شما رو میذارن تو جیبشون نسل الان خیلی زودتر از شما با تبلت و کامپیوتر کار کردن یاد گرفتن پس حرف بی معنی هست . و خوشحالم مادا هست ساتیا هرچی تونسته کسای مثل شما رو اتیشی کنه من دیگه ادامه این بحث رو نمیدم در ضمن من علاقه ای به 100 تای شدن ندارم وقتی ادم بالا گفت 400 روز گذاشته از اخرین ورودتون پس بهتر به تلاشتون ادامه بدید واسه تخریب دیگران بزرگترید ولی مشخصه داغ کردید واسه شما معنی خاصی میده اون استاندارد ها پس باهاشون کیف کنید موفق باشید.
    ویرایش توسط martin_3200 : April 2nd, 2015 در ساعت 05:25

صفحه 9 از 11 نخستنخست ... 567891011 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)