نقل قول نوشته اصلی توسط taksis نمایش پست ها
طرح عالی ای هستش.سایت های خارجی اینکار رو انجام میدن حالا اقای بینایی میخوان ایرانیشو به اجر بذارن
اما با شناختی که از کاربرای ایرانی دارم،و هاستینگ ها.قطعا این نتایج اپتایم رو قبول نخواهند داشتشما بعد از نشون دادن نتایج،حالا باید بیای بهشون ثابت کنی اپتایم سروری که اون اسکریپت و سایت شاخص روش پیاده شده اپتایم صد در صد داشته،یا حداقل اپتایمش از اپتایم اونا بیشتر بوده
در هر صورت پای یک سایت خارجی هم باید در میون باشه.که اپتایم سرور اصلی رو مشخص کنه
اولین اینکه تو سیستم آپتایم گیری از چند وی پی اس استفاده میشه,حتی از api سرویس دهندگان خارجی هم تو این ارزیابی استفاده میشه و میانگین به عنوان آپتایم نمایش داده می شود.
دوم اینکه اگه یک ساعت هم همه سرویس های آپتایم گیری در روز دان باشند باز هم در اصل قضیه هیچ تغییری نخواهد کرد؛درصد آپتایم های وب سایت ها هیچ تغییری نخواهد کرد! به نوعی عدالت بین تمام وب سایت هایی ثبت شده وجود خواهد داشت.

در خصوص اثبات همانطور که گفتم خودم به تنهایی نیز از عهده این کار بر می آیم اما وقتی چند تن از کاربران قدیمی و معتبر این انجمن بر روی این کار نظارت داشته باشند و دسترسی کامل به مراحل مانیتورینگ داشته باشند مطمئنان تخلفی نخواهد بو و اعتبار آن نیز بیشتر خواهد بود.
در غیر اینصورت من همت و علاقه چندانی برای راه اندازی این سرویس به صورت شخصی نخواهم داشت.