نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: حل مشکل آی پی بلاک ( هاست ایران )

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    6
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

پیش فرض حل مشکل آی پی بلاک ( هاست ایران )

با عرض سلام و خسته نباشید من از هاست ایران یک سرویس هاست اشتراکی گرفتم و به یک مشکل اساسی که نباید اساسی باشه خوردم

شرکت ما یک آی پی استاتیک داره و هر موقع که کاربران شرکت می خواهند ایمیلشون رو از طریق outlook بررسی کنند آی پی شرکت بلاک میشه

یعنی همه جا سایت باز میشه الا خود شرکت من همین الانم به شرکت ریموتم و دارم وضعیت رو بررسی می کنم

به هاست ایران تیکت زدم و مدام بهم میگن ما آی پی را از بلاک خارج کردیم ( که البته خارج کردن ) ولی بعد از چند ساعت دوباره بلاک میشه

یعنی دو روزه مدام من تماس می گیریم آی پی رو بلاک در میارن بعدش دوباره بلاک میشه . من نمی دونم باید تا آخر عمر تماس بگیریم آی پی از بلاک در بیاد

دوستان اگه مشکل مشابه داشتند لطفا ما رو هم راهنمایی کنند تا مدام تماس نگیریم

-------------------------------------
    با تشکر از وقتی که گذاشتید

2. # ADS

عضو دائم majidisaloo1 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    558
    تشکر تشکر شده 
    4,623
    تشکر شده در
    3,198 پست

پیش فرض پاسخ : حل مشکل آی پی بلاک ( هاست ایران )

بگین به صورت دائم از بلاک درتون بیارند و دلیل بلاک را بهتون بگند
    شرکت میزبان داده پاسارگاد با نام تجاری آنلاین سرور | شماره ثبت : 5315 | تلفن تماس : 54634 - 021 | onlineserver.ir
    آدرس : تهران -شهریار-خیابان مصطفی خمینی(کرشته) - پلاک 101 - مجتمع اداری نور-طبقه 3 -واحد 12

4. تعداد تشکر ها از majidisaloo1 به دلیل پست مفید

عضو دائم RoobinaServer آواتار ها
    Tehran | تلگرام : @rbserver | کانال تلگرام : @roobinaserver
    تشکر تشکر کرده 
    438
    تشکر تشکر شده 
    7,424
    تشکر شده در
    5,193 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط vfx2012 نمایش پست ها
    با عرض سلام و خسته نباشید من از هاست ایران یک سرویس هاست اشتراکی گرفتم و به یک مشکل اساسی که نباید اساسی باشه خوردم

شرکت ما یک آی پی استاتیک داره و هر موقع که کاربران شرکت می خواهند ایمیلشون رو از طریق outlook بررسی کنند آی پی شرکت بلاک میشه

یعنی همه جا سایت باز میشه الا خود شرکت من همین الانم به شرکت ریموتم و دارم وضعیت رو بررسی می کنم

به هاست ایران تیکت زدم و مدام بهم میگن ما آی پی را از بلاک خارج کردیم ( که البته خارج کردن ) ولی بعد از چند ساعت دوباره بلاک میشه

یعنی دو روزه مدام من تماس می گیریم آی پی رو بلاک در میارن بعدش دوباره بلاک میشه . من نمی دونم باید تا آخر عمر تماس بگیریم آی پی از بلاک در بیاد

با سلام و احترام

اکثر مشتریان شرکتی ما هم چنین مشکلی داشتند.

مشکل شما این هست که در داخل شرکت یک عده یا رمز اشتباه به میل سرور ارسال میکنند یا ... کلا خطا از اتصال هست و دلیل بلاک شدن پی در پی همین میباشد.

مثلا یکی از مشتریان شرکتی ما بعد کلی جستجو و کمک آخر متوجه شد که گوشی یکی از کارمندان رمزش اشتباه بوده هی با نت شرکت سعی در لاگین میکرده خودکار و آیپی بلاک میشده.

در ابتدا سعی کنید مشکل را برطرف نمائید و از پشتیبانی هاست ایران کمک و راهنمایی بخواهید و بعد یک نامه کتبی بزنید که این آیپی متعلق به شرکت شماست و مسئولیت آن را قبول میکنید و درخواست قرار دادن در لیست سفید را دارید که هیچ وقت بلاک نشه.

با تشکر
    میزبان داده پرداز - روبینا سرور - (تلفن و راه های ارتباطی - Roobinaserver.ir)
    پرووایدر خدمات دیتاسنتری در تهران
    از سال 1385 تا کنون

6. تعداد تشکر ها از RoobinaServer به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    6
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

ممنون . دلیل بلاک همون تنظیمات اشتباه outlook است چون کاربران شرکت زیاد اهل کامپیوتر نیستند مدام یه سری تغییرات اعمال می کنند که سایت رو بلاک می کنه .

البته اونا توی تیکت گفتن که توی لیست سفید اضافه کردن ولی باید دوباره بهشون یادآوری کنم ( چون هنوز بلاکه )

----------------------------
    ممنون از راهنماییتون

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    15
    تشکر تشکر شده 
    13
    تشکر شده در
    11 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط vfx2012 نمایش پست ها

دلیل بلاک شدن شما ، اتصال همزمان تعدادی زیادی از کاربران به ایمیلها در یک بازه زمانی مشخص هست ، هاست های اشتراکی این محدودیت رو دارند و خودم این موضوع رو تجربه کردم

9. تعداد تشکر ها از net_Vahid به دلیل پست مفید

عضو دائم RoobinaServer آواتار ها
    Tehran | تلگرام : @rbserver | کانال تلگرام : @roobinaserver
    تشکر تشکر کرده 
    438
    تشکر تشکر شده 
    7,424
    تشکر شده در
    5,193 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط net_Vahid نمایش پست ها
    دلیل بلاک شدن شما ، اتصال همزمان تعدادی زیادی از کاربران به ایمیلها در یک بازه زمانی مشخص هست ، هاست های اشتراکی این محدودیت رو دارند و خودم این موضوع رو تجربه کردم
    یکی از فرق های هاست های شرکتی با هاست های معمولی عدم محدودیت در تعداد اتصال این موارد هست.

با تشکر
    میزبان داده پرداز - روبینا سرور - (تلفن و راه های ارتباطی - Roobinaserver.ir)
    پرووایدر خدمات دیتاسنتری در تهران
    از سال 1385 تا کنون

11. تعداد تشکر ها از RoobinaServer به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    6
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

مشکل این بود که یکی از کاربرای شرکت رمز عبور رو مدام اشتباه وارد می کرد به هر حال فعلا مشکل حل شد

------------------------------
    با تشکر از تمامی دوستان

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)