صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 45

موضوع: شکایت علیه سازمان فیزیک نظری

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    69
    تشکر تشکر شده 
    295
    تشکر شده در
    153 پست

پیش فرض پاسخ : شکایت علیه سازمان فیزیک نظری

نقل قول نوشته اصلی توسط H+R نمایش پست ها
    نخير دليل منطقي ندارند من خودم دو حرفي براي يه شركت (سهامي خاص بود و كلا دو كلمه) ميخواستم ثبت كنم كه مخخف دو كلمه شركت بود و نميكرند آخرش با توسري انجام دادند دامين هاي ساده مشكلي نداره ولي....

اين 120 تومني ديگه آخرشه

---------- Post added at 08:59 PM ---------- Previous post was at 08:55 PM ----------

جعل سند كه حداقل شش ماه حبس داره يعني اينقدر ا ....ق هستند به خاطر 120 تومن
    بلاخره برای شما ایمیلی ارسال کرده اند و دلیلی ذکر کرده اند. دلیل چه بود؟ متن ایمیل را برای همه بگذارید. دامنه 2 حرفی co.ir خیلی سخت است چون 2 حرفی ها مخفف خیلی از شرکت ها می باشد و برای nic دردسر های فراوانی ایجاد می کند. تایید دامنه ها چیزی است که nic به اجبار انجام می دهد و اصلا دلشان نمی خواهد این کار را انجام دهد اما به دلیل شکایت های زیادی که از Nic در مراجع مختلف شده است آنها مجبور به اعمال شرایط سخت تری می شوند.
    اگر دامنه co.ir می شناسید که بدون سند ثبت کرده اند به ما هم معرفی کنید!!! بدون دلیل حرف نزنید چون nic بدون سند دامنهco.ir ثبت نمی کند. به هر تبلیغی اعتماد نکنید.

شرکت پویاسازان فناوری اطلاعات
    فروش هاست و دامین
    نماینده رسمی فروش محصولات پاراللز(کنترل پنل پلسک) در ایران-نماینده رسمی nic.ir

2. # ADS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    125
    تشکر تشکر شده 
    234
    تشکر شده در
    190 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط pouyasazan نمایش پست ها
    بلاخره برای شما ایمیلی ارسال کرده اند و دلیلی ذکر کرده اند. دلیل چه بود؟ متن ایمیل را برای همه بگذارید. دامنه 2 حرفی co.ir خیلی سخت است چون 2 حرفی ها مخفف خیلی از شرکت ها می باشد و برای nic دردسر های فراوانی ایجاد می کند. تایید دامنه ها چیزی است که nic به اجبار انجام می دهد و اصلا دلشان نمی خواهد این کار را انجام دهد اما به دلیل شکایت های زیادی که از Nic در مراجع مختلف شده است آنها مجبور به اعمال شرایط سخت تری می شوند.
    اگر دامنه co.ir می شناسید که بدون سند ثبت کرده اند به ما هم معرفی کنید!!! بدون دلیل حرف نزنید چون nic بدون سند دامنهco.ir ثبت نمی کند. به هر تبلیغی اعتماد نکنید.
    شما اينو برا من توجيه كن Query Whois Server - IRNIC البته چون شما مسئوليتي در اون سازمان نداريد بحث نتيجه و فايده خاصي نداره خلاصه وقتي ميگن دوحرفي ميشه بايد بشه شايد دامنه 5 حرفي هم مدعي داشته باشه هركس زودتر.... الان من برم بگم شركت لوله گاز رو دارم lg.co.ir رو بگيريد بديد به من تازه شركت ايراني هم نيست كره اي !!!!!!! اين كه نميشه اين مهران هم كه آخرشه
    ویرایش توسط Rapid : May 10th, 2010 در ساعت 22:32

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    69
    تشکر تشکر شده 
    295
    تشکر شده در
    153 پست

شما اينو برا من توجيه كن Query Whois Server - IRNIC البته چون شما مسئوليتي در اون سازمان نداريد بحث نتيجه و فايده خاصي نداره خلاصه وقتي ميگن دوحرفي ميشه بايد بشه شايد دامنه 5 حرفي هم مدعي داشته باشه هركس زودتر.... الان من برم بگم شركت لوله گاز رو دارم lg.co.ir رو بگيريد بديد به من تازه شركت ايراني هم نيست كره اي !!!!!!! اين كه نميشه اين مهران هم كه آخرشه
    مسئولیت به صورت مستقیم نیست اما کلیه نمایندگان Nic با این سازمان در ارتباط هستند و اکثرا در جلساتی که بعضا برگذار می شود با مسئولین تبادل نظر می کنند و چون در این مورد در آخرین جلسه بحث شده من سعی دارم همانطور که همه نمایندگان حاضر قانع شدند شما را هم قانع کنم.

درباره mehran.ir ذکر کرده این دامنه طی شرایط خاص قابل ثبت است کلا بعضی از اسامی توسط وزارت کشور برای nic ارسال می شود که اجازه ثبت برای افراد با فلان خصوصیت امکان پذیر است و یا اسامی شهر ها و بندر ها و ... همه توسط مراجع ذی صلاح برای nic ارسال می شود. ما هم در این کشور زندگی می کنیم و کار می کنیم و باید به شرایطی که توسط مراجع گذاشته می شود احترام بگذاریم و این را بدانید که این شرایط را nic نمی گذارد. آنها به قوانین عمل می کنند شما یک دامنه it ثبت کنید. ببینید چه میزان زمان می برد. فرم باید پر کنید و فکس کنید و ... تا تایید شود خیلی از دامنه ها هم رد می شوند. باید درک کنید که دامنه ir یک دامنه ملی است و شرایط ملی دارد.

فروش هاست و دامین

عضو انجمن DeltaGostar آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    589
    تشکر تشکر شده 
    1,081
    تشکر شده در
    755 پست

44 پاسخ : شکایت علیه سازمان فیزیک نظری

دوستانی که شبکه کارکردند میدونید که برای دومین دهی چه چیزای لازم هست
    اما این رو من نظر شخصی میدم که از عدم پشرفت تکنولوژی ها و پرتکل و تپولوژی های لازم در حال استفاده هستن
    که شاید 1200 تومن درکل ارزش نداشته باشه که توی کویت و اروپا ارزون تر میتونید این نرم افزار و امکانات رو گیر بیارید
    و ...........
    سازمان فیزیک نظری که حالا مسئول هست پیمانکار هست .شرکت اصلی است / زیر مجموعه هست خدا میدونه
    در واقع به درد یک عدد منطقی به نام صفر ارزش دارند / ساپورت / قوانین / تکنولوژی / که اگر بعضی از دوستان
    3600 تومن که پرداخت میکنن برای ثبت این مجموعه دامنه دارن میدن که مطمن باشن ارزشش همون 1200 تومن هست
    اما برای راه کارای های مثل تحریم ./ثبت نکردن / و تبلیغ منفی باعث خواهد شد یکم و یه ذره چهار آدم درست بزارن برای کار کردن اونجا و قوانینشو صحیح کنن / ان شاالله به امید روزی که شرکت بهتری این مسئولیت بزرگ یعنی ارائه دامنه ملی ایرانیان رو برعهده بگیرد/ سپاس و درود

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

هاستینگ :: هاست :: ثبت دومين :: طراحي وب

رانتو ببين چه ميكنه ! قانون گوسفندي

---------- Post added at 07:39 PM ---------- Previous post was at 07:35 PM ----------

شما بگو برا من اثبات كن من بهت ميگم كجا شكايت كني تا از اين غلطا نكنن حكمي هم كه ميگيري براي همه كاربرد داره و به همه خدمت ميكني

من چیو به شما و برای چی ثابت کنم؟
    اتقاقی که افتاده رو عرض کردم.

---------- Post added at 10:38 PM ---------- Previous post was at 10:25 PM ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط AfraWeb.net نمایش پست ها
    نمیدونم چرا ما چند ساله داریم کار میکنیم و روزانه بین 20 تا 40 دامین را پرداخت و ثبت میکنیم مشکلی تا حالا نداشتیم روی دامین های شرکتی سختگیری هایی دارند ولی وقتی مدارک کامل باشه جتما ثبت میکنند ثبت هم نکنند دلایلی دارند که مطمعنا منطقی هست .

ببخشید شما روزی 30 دامین ای آر هم که ثبت کنید ماهی میشود 900 دامین و سالی 10800 از آنجای که می فرمایید چندین سال..پس باید بالای 40 تا 50 هزار دامنه ثبت کرده باشید؟ و با توجه به اینکه در حدود 8 ماه پیش nic.ir برای ثبت 100 هزارمین دامنه .ir به کاربران خود تبریک گفته بود شما به تنهایی سهم بزرگی در این جشن و تبریک nic.ir داشتید.
    می شود گفت نصف دامنه های ثبت شده .ir بر عهد شما بوده است.
    درسته؟

آمار ثبت دامنه های ای آر تا بدین لحظه :

ir: 143525
    ایران : 4406
    co.ir : 2214
    ac.ir : 1219
    gov.ir : 371
    sch.ir : 342
    org.ir : 277
    id.ir: 99
    dnssec.ir 86
    net.ir 47
    مجموع: 152586

آیا امکان این هست که فقط 100 دامنه آخری که ثبت کردید را بفرمایید؟
    ممون

عضو انجمن Techno Pars آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    13
    تشکر تشکر شده 
    322
    تشکر شده در
    246 پست

مهران؟! شاید به خاطر مرز مهران این دامنه قابل ثبت نیست

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    125
    تشکر تشکر شده 
    234
    تشکر شده در
    190 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط pouyasazan نمایش پست ها
    مسئولیت به صورت مستقیم نیست اما کلیه نمایندگان Nic با این سازمان در ارتباط هستند و اکثرا در جلساتی که بعضا برگذار می شود با مسئولین تبادل نظر می کنند و چون در این مورد در آخرین جلسه بحث شده من سعی دارم همانطور که همه نمایندگان حاضر قانع شدند شما را هم قانع کنم.

درباره mehran.ir ذکر کرده این دامنه طی شرایط خاص قابل ثبت است کلا بعضی از اسامی توسط وزارت کشور برای nic ارسال می شود که اجازه ثبت برای افراد با فلان خصوصیت امکان پذیر است و یا اسامی شهر ها و بندر ها و ... همه توسط مراجع ذی صلاح برای nic ارسال می شود. ما هم در این کشور زندگی می کنیم و کار می کنیم و باید به شرایطی که توسط مراجع گذاشته می شود احترام بگذاریم و این را بدانید که این شرایط را nic نمی گذارد. آنها به قوانین عمل می کنند شما یک دامنه it ثبت کنید. ببینید چه میزان زمان می برد. فرم باید پر کنید و فکس کنید و ... تا تایید شود خیلی از دامنه ها هم رد می شوند. باید درک کنید که دامنه ir یک دامنه ملی است و شرایط ملی دارد.
    من .it ثبت كردم از طريق يه شركت لهستاني با يك كليك (نميدونم خودشن چه مراحلي طي كردند) name.com هم در لحظه فكر كنم ثبت كنه در هر صورت اگر قانون بود با توسري دو حرفي ثبت نميكردند ميكردند ؟! الان من مدعي lg.co.ir هستم من را قانع كنيد شركت (فرضي) من ملي هست يا كره جنوبي؟
    البته نيك نيازي به قانع كردن كسي نداره چون انحصاري هست و همون طور كه گفتيد قانع شديد ali.ir هم ممنوعه ! نميدونم شهره كوهه روده يا.... حتما ميگن به حضرت علي مربوطه و ما هم مثل ... قانع ميشيم كلا خوب قانع ميشن ايراني ها
    web2.ir ممنوع بود الان ثبت شده شما در جزيان مسائل نيستيد دوست عزيز

---------- Post added at 12:16 AM ---------- Previous post was at 12:15 AM ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط Techno Pars نمایش پست ها
    مهران؟! شاید به خاطر مرز مهران این دامنه قابل ثبت نیست
    درسته حواسم نبود شهر مهران البته ولي همين ali چي! و nتاي ديگه

---------- Post added at 12:22 AM ---------- Previous post was at 12:16 AM ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط nic.ir نمایش پست ها

---------- Post added at 10:38 PM ---------- Previous post was at 10:25 PM ----------

ببخشید شما روزی 30 دامین ای آر هم که ثبت کنید ماهی میشود 900 دامین و سالی 10800 از آنجای که می فرمایید چندین سال..پس باید بالای 40 تا 50 هزار دامنه ثبت کرده باشید؟ و با توجه به اینکه در حدود 8 ماه پیش nic.ir برای ثبت 100 هزارمین دامنه .ir به کاربران خود تبریک گفته بود شما به تنهایی سهم بزرگی در این جشن و تبریک nic.ir داشتید.
    درسته؟

dnssec.ir 86
    net.ir 47

ممون
    شما اسم شركت و دامنه درخواستي رو اگر دوست داريد تو پ/خ بگيد اگر حق باهاتون باشه ميگم بريد كجا شكايت كنيد
    ویرایش توسط Rapid : May 11th, 2010 در ساعت 00:19

عضو انجمن AfraWeb.net آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    478
    تشکر تشکر شده 
    1,026
    تشکر شده در
    664 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط nic.ir نمایش پست ها

درسته؟

dnssec.ir 86
    net.ir 47

ممون
    جالبه چرا شما با ای دی اصلی خودتون پست نمیدید تو فروم . اینکه امروز رجیستر کردید و مستقیم اومدید تو این تاپیک و دارید از یک سازمان که نماینده ای در اینجا ندارد انتقاد و شکایت میکنید . مسلما روزانه اینقدر دامین ثبت نمیکنیم و این اماری بود که بهتون دادم یعنی برخی روزها تا 30 دامین هم پرداخت داشتیم و خیلی اعضای همین فروم هم پرداخت هاشون رو انجام دادیم این تاپیک برای خیلی وقت پیش هست و نیازی هم نمیبینیم به شما چیزی رو توضیح دهیم چون طبق قوانین فروم برای انتقاد باید 100 پست داشته باشید پس بهتره با ای دی اصلیتون بیاید و انتقاد کنید . و این رو هم میدونید که انتقاد شما نتیجه ای ندارد چون باید بگردید و مشکلی که باهاش دستو پنجه نرم میکنید را پیدا کنید و سعی در حل مشکل داشته خود داشته باشید در هر صورت این روال این فروم هست و عادی شده است
    http://www.webhostingtalk.ir/f22/%D8...A7%D9%86-4701/

در هر صورت موفق و پیروز باشید
    [LEFT]AfraWeb, Since December 18 2007
    Managed & Unmanaged VPS and Dedicated Servers in Canada
    Netelligent Hosting Services Inc
    Iran office : 98-21-66841497

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    69
    تشکر تشکر شده 
    295
    تشکر شده در
    153 پست

من .it ثبت كردم از طريق يه شركت لهستاني با يك كليك (نميدونم خودشن چه مراحلي طي كردند) name.com هم در لحظه فكر كنم ثبت كنه در هر صورت اگر قانون بود با توسري دو حرفي ثبت نميكردند ميكردند ؟! الان من مدعي lg.co.ir هستم من را قانع كنيد شركت (فرضي) من ملي هست يا كره جنوبي؟
    البته نيك نيازي به قانع كردن كسي نداره چون انحصاري هست و همون طور كه گفتيد قانع شديد ali.ir هم ممنوعه ! نميدونم شهره كوهه روده يا.... حتما ميگن به حضرت علي مربوطه و ما هم مثل ... قانع ميشيم كلا خوب قانع ميشن ايراني ها

---------- Post added at 12:16 AM ---------- Previous post was at 12:15 AM ----------

درسته حواسم نبود شهر مهران البته ولي همين ali چي! و nتاي ديگه
    این شرکت هم احتمالا با سند جعلی دامنه it برای شما ثبت کرده است چون it شرایط خاصی دارد و صاحب دامنه باید حتما فرم را ارسال کند. دامنه به نام شما ثبت شده است؟ کنترل پنل به شما داده است؟ دامنه it نیاز دارد که صاحب دامنه در کشور ایتالیا صاحب آدرس باشد. این لینک هم برای اثبات گفته ها:
    What is a Letter of Assumption of Responsability (LAR)? — Registro .it

گوگل یا یاهو هم می خواهید ثبت کنید؟ چیزی راجع به حق مالکیت شنیده اید؟ چه کسی nic را مسئول ثبت دامنه های ir کرده است؟ دولت؟ خیر یک سازمان جهانی به نام ICANN همانجایی که verisign را مسئول دامنه های com کرده است. enom و name.com و directi و ... همه این شرکت ها با گرفتن عنوان registrar از ICANN می روند و یکی یکی نماینده verisign و یا nic.it و ... می شوند تا بتوانند پسوند های مختلف را ارائه دهند. پس الان شما بفرمایید چرا verisign انحصار دامنه های .com را دارد؟ پس این هم نیازی به قانع کردن کسی ندارد چون انحصاری است؟ انحصاری بودن دامنه ها دلایلی دارد که اینجا قابل ذکر نیست اما فکر می کنم با کمی فکر برای شما قابل درک باشد که چرا باید انحصاری باشد.

را جع به اینکه می فرمایید ایرانی ها خوب قانع می شوند فکر کنم شما خارجی هستید!!! یا شاید شرمسارید از ایرانی بودن؟ هر جایی شرایط خاص خودش را دارد. در هر جامعه ای که زندگی می کنید باید به قوانین آن پایبند باشید. حالا این که به قانون عمل کنیم می شود زود قانع شدن؟ این نظریه شما است. اینکه وزارت کشور به nic می گوید دامنه هایی که اسم ائمه است را ثبت نکنید و ثبت این دامنه ها برای ارگان های دولتی است حالا nic جرم کرده است؟

فروش هاست و دامین

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط AfraWeb.net نمایش پست ها
    جالبه چرا شما با ای دی اصلی خودتون پست نمیدید تو فروم . اینکه امروز رجیستر کردید و مستقیم اومدید تو این تاپیک و دارید از یک سازمان که نماینده ای در اینجا ندارد انتقاد و شکایت میکنید . مسلما روزانه اینقدر دامین ثبت نمیکنیم و این اماری بود که بهتون دادم یعنی برخی روزها تا 30 دامین هم پرداخت داشتیم و خیلی اعضای همین فروم هم پرداخت هاشون رو انجام دادیم این تاپیک برای خیلی وقت پیش هست و نیازی هم نمیبینیم به شما چیزی رو توضیح دهیم چون طبق قوانین فروم برای انتقاد باید 100 پست داشته باشید پس بهتره با ای دی اصلیتون بیاید و انتقاد کنید . و این رو هم میدونید که انتقاد شما نتیجه ای ندارد چون باید بگردید و مشکلی که باهاش دستو پنجه نرم میکنید را پیدا کنید و سعی در حل مشکل داشته خود داشته باشید در هر صورت این روال این فروم هست و عادی شده است
    http://www.webhostingtalk.ir/f22/%D8...A7%D9%86-4701/

در هر صورت موفق و پیروز باشید
    بنده از طریق سرچ با این انجمن آمدم. اگر شما 2 سال است که به این حرفه مشغولید بنده 8 سال کارم این هستش و ادعای ندارم . تمایلی هم به معرفییم به شما ندارم اگر مدیر انجمن درخواست دهند حتما به ایشان معرفی خواهم کرد.
    در خصوص دامنه های ثبتی شما بنده بخیل نیستم فقط خواستم نقش بزرگی که در ثبت دامنه های ir ایفا کردید رو عرض کنم به امید روزی که شما روزی 400 دامنه ir ثبت کنید. انشالله
    به هر حال باز هم بنده مشتاق هستم که 100 دامنه آخری که ثبت کردید را معرفی بفرمایید فکر می کنم با فرمایشات شما حداقل در 4 روز شما 100 دامنه ir ثبت می کنید.
    احتمالا دوستان دیگه هم مایلند که 100 دامنه آخر رو معرفی کنید.

مورد بعدی که فرمودید خواهش می کنم به موضوع تایپیک توجه بفرمایید "شکایت علیه سازمان فیزیک نظری"....اگر قصد تمجید و تشکر بود تایپیکی دیگری ایجاد میشد لذا اگر مسر به این امر هستید می توانید تایپیک دیگر با موضوع مرتبت ایجاد کرده و به تمجدید و تشکر از ایشان بپردازید که خود بند نیز 100% از زحماتشان تشکر خواهم کرد.
    نکته بعدی که خواهش دارم توجه بفرمایید فرق بین شکایت و انتقاد و ارائه راهکار است قصد بنده شکایت نبود فقط به عنوان انتقاد پست دادم ولو اینکه موضوع تایپیک شکایت است.

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)