نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 21

موضوع: ** امنیت سرور **

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    تشکر شده %1$s بار در 1 پست

پیش فرض ** امنیت سرور **

سلام خدمت تموم دوستانی که سرور اختصاصی یا مجازی دارند و در حال ارائه سرویس هاستینگ با کنترل پنل های مختلف هستند
    یکی از معضلاتی که این روزا کاربرا دچارش هستند اینه که من هاستی که میگیرم از ایمنی لازم برخورداره یا نه؟ چه طوری متوجه بشم ؟ :D
    از اونجایی که بررسی امنیت یک سرور کار یک کاربر عادی نیست بهتره ما یه قسمتی رو به بررسی وضع امنیتی هاست هایی که توی این فروم فعالیت می کنن داشته باشیم تا کاربران با خیال راحت انتخاب خودشونو بکنن
    این طوری کسایی که کیفیت و امنیت بهتری ارائه می دند می تونن مشتری های بیشتری جذب کنند و از طرفی هم خیال کاربرا راحت میشه!

لازم به ذکره که متاسفانه من قبلا چند تا از سرور های ایرانی رو بررسی کردم و اصلا وضع خوبی نداشتن
    مشکل اصلی هک شدن بسیاری از سایت ها مشکل امنیت سرور هست نه امنیت CMS به همین این موضوع از اهمیت خیلی بالایی برخورداره

خوب دوستانی که مایل هستن که یه بررسی روی امنیت سرورشون صورت بگیره کافیه یک اکانت هاستینگ از هاستشون به من بدن (پیغام خصوصی) تا توی همین تاپیک نتیجه رو اعلام کنم

* امنیت هیچ سیستم به خصوص هیچ هاست اشتراکی 100% نیست پس اگه ما اینجا گفتیم امنیت فلان سرور 100% به این معنی نیست که غیر قابل نفوذه

* در صورتی که بررسی ها نشان داد که هاستینگ از امنیت خوبی برخوردار نیست می تونم بنا به در خواست مدیر سرور به هر کدوم از اکانت های سرور که ایشون بگن دسترسی پیدا کنم (فقط برای اثبات قضیه)
    در صورتی که مدیر سرور تمایل داشته باشه می تونیم برای رسوندن سطح امنیت سرور تا یه حد قابل قبول با هم همکاری داشته باشیم اگه تمایل نداشته باشند هم که میل خودشونه!

بنده همینجا رسما مسئولیت هر گونه خراب کاری و سوء استفاده از این طریق رو بر عهده می گیرم و اگر کوچکترین مشکلی برای مدیران سرور به وجود اومد (مشکلی که به کار من مربوط باشه) مدیران فروم می تونن منو کلا ban کنند

2. تعداد تشکر ها ازreza.2010 به دلیل پست مفید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)