ممنون از پاسخت Warez-Host.IR

بله دست میگین اما هرچی باشه باز هم اشتراکی هستش و مشکلات مربوط به خودش رو داره

چون شما نمی خواید اقدام به ارائه هاست کنید یا از کنترل پنل استفاده زیادی ندارید میتونید از نسخه آزمایشی به مدت 25 تا 35 روز استفاده کنید و بعد از آن اقدام به خرید نکنید
برای آپلود و تغییر در فایلها از ftp استفاده کنید
برای کانفیگ و تغییر فایلهای سیستمی نیز از طریق ssh اقدام کنید
اصولاً کنترل پنل ها رابطه گرافیکی برای کاربران هستن تا راحت تر بعضی موارد را انجام دهند
در صورتی که مقداری به ssh آشنایی داشته باشید هر موردی را میشه انجام داد
این جوابت و راهنمائیت واقعاً یک کمک مفید برام بود چون من به این جور جواب ها خیلی خیــــــــــــلی احتیاج دارم

خوب آره ftp هم راه خوبیه

خوب حالا از اونجائی که من گفتم مبتدی هستم الآن این ssh رو که گفتین رو نفهمیدم
یه کم توضیح بدین که مثلاً اگر مدیریت هستش ( اینو فهمیدم ازش ) چطوری باید باهاش کار کنم ؟
عکسی دموئی چیزی ازش توی نت هستش ؟
یا مطلب آموزشی ؟

در مورد کنترل پنل هم همون کاری که گفتین رو انجام میدم چون من نهایتش 20 روز با کنترل پنل کار دارم بعد میره تا چندین ماه شایدم سال که بخوام تغییراتی در سیستم بدم
البته ناگفته نمونه یه متخصص استخدام میکنم که هر موقع نیاز به کانفیگ باشه اینکارو کنه

بله میدونم یک بار انجام میشه اما از اونجائی که امنیت هیچ وقت نمیتونه کامل باشه مورد نیاز هست که هر چند وقت یه دستی به سیستم بکشیم :D
چون دمشون گرم برادران هکر روز به روز دارن شل های تازه و نو مینویسن و حتی اگر دسترسی مثلاً config.php رو رو 444 یا 400 هم بزاری میتونن بخونن !!!

در مورد پاسخ به آقای Warez-Host.IR هم بگم ایشون همونطور که گفتن آفر ندادن و فقط یک راهنمائی و کمک بود

نقل قول نوشته اصلی توسط allbert نمایش پست ها
من افر ندادم . . . گفتم اگر مایل باشه رایگان این کار رو انجام بدم

اطلاعاتی که دادم غلط نیست بهینه سازی سرور . . . یه طوری میگیب بهینه سازی ادم شک میکنه . . .

گفتم مهم نیست چون کار سختی نیست
البته همچین راحت هم نیست مخصوصاً من که مبتدی هستم و این مساًله کانفیگ میتونه فوق العاده برام مهم باشه
ممنون که میخواستین رایگان انجام بدین اما هر زحمتی یک هزینه ای داره و اگر قرار باشه اینکارو کنید بنده هزینش رو میپردازم