سلام
دوستان من سایتی دارم که بازدید نسبتا خوبی داره و الان روی سرور مجازی هست.ولی متاسفانه مشکلی که دارم کمی سنگین میشه سرور به خوبی جواب نمیده و تا حالا چندین هاستینگ هم عوض کردم ولی مشکل حل نشده.هر از گاهی ارور 503 هم دارمم و چندبارم سرویس از دسترس خارج شده.تقریبا یک ماه پیش رتبه سایت 2600 بود که الان در عرض یک ماه به 4600 سقوط کرده و قطعا میدونم مشکل از سرور هست.قبلا سایت هم روی کلودفلر ست کردم که متاسفانه نتیجه مع*** داشت و پینگ و همچنین رتبه سایت هم بدتر میشد و میگفتن چون تو ایران سرور نداره به همین خاطر هست.
از دوستان میخواستم بپرسم آیا واقعا cdn روی سئو تاثیر داره و اینکه در نتایج گوگل سریعتر ایندکس شدن؟
و سوال دوم از دوستانی که ابر آروان استفاده کردن آیا از کیفیت این شرکت راضی بودن.چون سایت هایی هستند که رتبه های خیلی بدتری داشتند و بعد از ست شدن روی ابر آروان خیلی پیشرفت داشتند.ست شدن روی ابر آروان اصلا به صلاح هست؟بهتر هست از کلود استفاده کنیم یا اون هزینه ماهیانه کلود روی سرور هزینه بشه بهتر هست.
ممنون میشم دوستانی که از ابر آروان استفاده کردند و هر تجربه دیگه ای در این ضمینه دارند راهنمایی کامل کنند.سپاس