نیاز به یک نویسنده داریم برای بخش مقالات یک وب سایت . وب سایت برای مشتری ما می باشد و موضوع شرکت : تولید یخ های بهداشتی خوردنی است . کلا 180 عدد پست نیاز داریم . برای این تعداد با تلگرامم در ارتباط باشید ( @mohammadhttp ) تا بر سر قیمت توافق کنیم - شرایط پرداخت من : 20 درصد اول میدم - 80 درصد اخر کار وقتی کار رو تحویل گرفتم

+ میخواهیم تمام مقالات در زمینه یخ ( یخ خوردنی ) باشه . ( مثل فواید یخ - یخ درمانی - از بین بردن جوش با یخ و ...... در این زمینه ها باشه ) و نمیخوایم در زمینه های دیگه پستی زده بشه .

+ برای هر عکسی که داخل سایت قرار میگیره باید لوگوی شرکت زده بشه - عکس ها باید واضع و با کیفیت باشن - اندازه هرعکس باید زیر ( 900 px ) باشه .

+ برای هر پست 6 برچسب حداقل زده بشه .

+ برای هر پست باید description به تعداد 170 کارکتر پر بشه .

+ برای هر پست باید یک سری کلمات به چند نقطه از سایت لینک داده شده باشه ( لینک سازی درونی در پست )

+ محتوای پست اگر کپی باشد مهم نیست فقط باید چند خط اولش را باز نویسی کرد تا کمی جلوه اختصاصی داشته باشد .

من قبلا با یک شرکتی به نام سپند کار میکردم . متاسفانه نتوانستند خاصه مارو بر آورده کنند . تجربه بدی از اونا دارم . لطفا کسایی که پیام میدن تکلیفشون با خودشون مشخص باشه . واسه 1000 نفر کار نکنن و اخرش نصف و نیمه پست ملت رو تحویل بخوان بدن . در صورتی که موارد بالا انجام نشود و تا زمانی که پست هارو باز بینی نکنم هزینه رو واریز نخواهم کرد .

تشکر از وقتی که گذاشتید .