با سلام
من یه وبسایت دانلودی داشتم که با وردپرس ساخته بودم
امروز یه مشکلی براش پیش اومد و کلیه مطالبم از دست رفت .
حالا تصمیم گرفتم از اول شروع کنم ( بک اپ مطالب سایت قبلیم را دارم اما می خوام با مشورت شما عزیزان یه سیستم مدیریت محتوا را برای سایت خودم انتخاب کنم . )

من می خوام نظر شما را در باره سیستم عامل های زیر برای راه اندازی یک سایت دانلود بدونم ( البته اگر سیستم عامل دیگری نیز به نظر خودتان میرسه بگید . )

1 - مووبل تایپ ( mt ) : خب این سیستم را خیلی از سایت های بزگ دانلود استفاده می کنن و به نظرم از اون راضی هستن که تغییرش ندادن ، اما یه مشکل بزرگ من با این سیستم نداشتن پلاگین و قالب خوب ، و البته نبود پشتیبانی و همچنین نصب اون . ( البته همه این مشکلات قابل حل هستن )

2 - بازگشت به وردپرس ( wp ) : وردپرس را همتون میشناسید ، یک سیستم با قالب های خوب افزونه های خوب ، نصب اسان و پشتیبانی خوب .
اما آیا برای سایت دانلود مناسب ؟

3 - دروپال : من با این سیستم کمتر کار کردم اطلاعات زیادی ازش ندارم . اگه می تونید یکم درموردش توضیح بدید . ( البته باهاش کار کردم )

4 - جولا : با این سیستم کار کردم ، نصب خوب ، پشتیبانی خوب ، پلاگین های معمولی ، و قالب های خیلی خیلی بد ( از نظر من ) ، و البته طرز کار سخت .

5 - دیتالایف انجین : کم باهاش کار کردم ، در مورد پلاگین ها و قالب ها و امکاناتش یکم توضیح بدید .

نکته : اون سیستم هایی را که گفتم توضیح بدید اگر انتخاب می کنید توضیح بدید وگرنه توضیح الزامی نیست .

با تشکر ( یادتون نره اگه سیستمی میشناسید که به درد اینکار می خوره حتما بگید . )