نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
به نظرت با زدن مطالب اختصاصی و پربیننده و همچنین زمان بندی به این نتیجه خواهم رسید که بازدید واقعیم بالا بره؟
100% با زدن مطالب اختصاصی و پربیننده به طور منظم، بازدید شما بالا میره ... اما خوب بدون انجام یک سری کارهای سئو، پیشرفت شما تو گوگل ممکنه کند باشه .... دلیلش هم اینه که رقیب هاتون تو کلمات کلیدی مختلف، سئو کامل ممکنه انجام داده باشن و با سرعت به صفحات اول بیان و اونجا موندگار بشن ...

دوست عزیز براس شروع و اگه می خواین مستقل کار کنین به نظر من روی این دو گزینه که راحت از دستتون بر میاد برنامه ریزی کنید :

1- هر روز به طور منظم 5 تا 10 تا مطلب اختصاصی یا نیمه اختصاصی بگذارید
2-شبکه های اجتماعی (فیس بوک .... گوگل پلاس ... تویتر .... لیتک دین) رو فعال کنید و افزونه هایی رو نصب کنید که به صورت اتوماتیک هر مطلبی که می گذارید رو در این شبکه ها نشر بدن ... بعد یکی از شبکه ها که پیشنهاد من گوگل پلاس هست رو روش وقت بگذارید و گروه تشکیل بدید و دایره خودتون رو توش قوی کنید) به سایتتون کمک می کنه ...

اما 1% اگه مهمه که سریع پیشرفت کنین و صبر ندارید ... باید حتما یک سو کامل به همراه بک لبنک گیری انجام بدید.... اونم نه به صورت تبلیغات متنی و بنری بک لینک بگیرید .... از متد جدید استفاده کنین

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
طراح قالب منظورته؟ اصلا معلوم نیست کجا هستش.بخوام این مشکل درست بشه چجوری باید اقدام کنم
طراح قالب یا سایتتون اگه دسترسی دارین به هر کدومشون ... میتونن براتون درستش کنن .... یک مقدار کد نویسی هاش باید درست بشه ....
اگه دسترسی ندارید باید به دوستانی که این کار رو انجام میدن بسپارید