صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12

موضوع: سرور مفید برای تازه کاران !

عضو دائم aligoli آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    193
    تشکر تشکر شده 
    4,622
    تشکر شده در
    3,625 پست

پیش فرض سرور مفید برای تازه کاران !

سلام،

در دو هفته ای که من دارم تحقیق میکنم راجع به سرورها ... متاسفانه فشاری که روم بوده ... روی هیچکس نبوده .. حالا کار ندارم . ولی انصافا هر کی برندی که استفاده میکنه رو میگه و از دیگری بد میگه، اینم میدونم که همه سرورها رو باید تجربه کرد شخصا تا فهمید چی به چیه .. ولی برای شروع باید یکی منفعت شخصی رو بذاره کنار و راهنمایی کنه ... لطفا !

من یک سرور میخوام با رم 24 ، که یک سرور مجازی 8 گیگ رم برای هاستینگ بذارم، و 10 تا رم 1 گیگ و 12 تا هم رم 512 ، خواستم ببینم برای شروع از چه دیتا سنتری بگیرم بهتر هست ؟

نظر خودم یکی از ایناس : کیمسوفی، پونیکس، هتز، Ovh

کیمسوفی : قیمتش برام مناسبه، پرتش 100 Mbit هست که نمیدونم یک گیگش هم هست یا نه، و یا همین 100 Mbit برای این کاری که میخوام جواب میده یا نه ؟

پونیکس : قیمتش برام مناسب هست و قطعاتش هم اوکی هست فقط تنها مشکل پرتش هست، البته من توسط یکی از دوستان یک سرور مجازی گرفتم و گفت 60 تا سرورمجازی روشه و سرعت دانلود با IDM حدومد 35 مگابایت بود . حالا نمیدونم خوبه یا نه ..

هتز : یکی از دوستای مورد اعتماد شدیدم از اینجا سرور داره و راضی هست و سفارش کرد به من، و اکثر دوستای نزدیکمم از اینجا داره .

OVH : دوستایی که در این انجمن پیدا کردم همشون این دیتاسنتر رو معرفی کردن و من مشتاق شدم، قیمتش باز برام اوکی هست ولی خوب ترس دارم چون شنیدم زیاد گیر میده، اینم میدونم هر سروری باید پرت هاش بسته بشه و تنظیم بشه وگرنه گیر دادن برای همه جا هست ، برای همین کلا ترس هست ، اونم برای شروع !

------------------
    از این سرورهای مجازی که گفتم، کم کم 6 تاش برای فروش چیز استفاده میکنن، کلا گفتم که در جریان باشید برای راهنمایی که می کنید.

به نظر ما من از کجا و با چه دلایلی بگیرم ؟ متشکر .
    شرکت " فناوران پویان هزارنویس " به شماره ثبت : 441236 و شناسه ملی : 14003550285 "مسئولیت محدود"
    با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت و معدن و تجارت
    [پشتیبانی تیکت] با واحد پشتیبانی پرتال کاربران هزارنویس به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته، شبانه روزی مکاتبه نمایید.
    [پشتیبانی تلفنی] وقت اداری (8 الی 16) : 02188109322 - پشتیبانی در مواقع [ضروری] : 09125362909 - 09332354071

2. تعداد تشکر ها از aligoli به دلیل پست مفید

3. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    1,172
    تشکر تشکر شده 
    2,723
    تشکر شده در
    1,460 پست

پیش فرض پاسخ : سرور مفید برای تازه کاران !

دوست عزیز من سوال هاتون یکی یکی جواب میدم

من یک سرور میخوام با رم 24 ، که یک سرور مجازی 8 گیگ رم برای هاستینگ بذارم، و 10 تا رم 1 گیگ و 12 تا هم رم 512 ، خواستم ببینم برای شروع از چه دیتا سنتری بگیرم بهتر هست ؟
    از نظر پورت و کیفیت OVH رو پیشنهاد میدم

کد PHP:
    نظر خودم یکی از ایناس کیمسوفی، پونیکس، هتز، Ovh 

از بین لیست شما : کیمسوفی - هتزنر - OVH تایید میشن.... در مورد فونیکس هم باید بگم ما خودمون یک سرور داشتیم برای وی پی اس دهی زیاد راضی نبودیم..پورت خوبی نداشت
    http://www.webhostingtalk.ir/f211/44186/?highlight=

کیمسوفی : قیمتش برام مناسبه، پرتش 100 Mbit هست که نمیدونم یک گیگش هم هست یا نه، و یا همین 100 Mbit برای این کاری که میخوام جواب میده یا نه ؟
    کیم سوفی پورت 100 میده ولی اگه از ما بگیرین پورت 1 share هست که بین 10 سرور share شده!!! کیمسوفی با توجه به تعداد سرورهای که خریداری میشه یک سری امکانات میده

هتز : یکی از دوستای مورد اعتماد شدیدم از اینجا سرور داره و راضی هست و سفارش کرد به من، و اکثر دوستای نزدیکمم از اینجا داره .
    هتزنر هم خیلی خوب هست و آقای موسوی razavihost عزیز هم بسیار انسان خوبی هستن میتونین ازشون سرور تهیه کنید

OVH : دوستایی که در این انجمن پیدا کردم همشون این دیتاسنتر رو معرفی کردن و من مشتاق شدم، قیمتش باز برام اوکی هست ولی خوب ترس دارم چون شنیدم زیاد گیر میده، اینم میدونم هر سروری باید پرت هاش بسته بشه و تنظیم بشه وگرنه گیر دادن برای همه جا هست ، برای همین کلا ترس هست ، اونم برای شروع !
    یک آموزش مدیریت پورت توی انجمن گذاشتیم روی هر وی پی اس انجام بدین حدود 30 ثانیه طول میکشه دیگه یک دونه ابیوز هم نمیاد

5. تعداد تشکر ها ازfaranetwork به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    193
    تشکر تشکر شده 
    4,622
    تشکر شده در
    3,625 پست

لینک این آموزش مدیریت پورت رو قرار ندادید.

-------------
    بعد دقیقا یکی از این دلایلی که من نسبت به OVH سرد شدم اینه که اگر یادت باشه از خودت خواستم یه vps بگیرم، گفتم ovh داری، گفتی برای کار تو، هتز (آلمان) بهتره ، برای همین گفتم اگر بدرد بخور بود ، خوب لااقل خودش می داد دیگه از ovh - البته اون کار برای فروش چیز بود.

------------
    در رابطه با کیمسوفی، راستش من همه چیز و اختصاصی میخوام، کلا با اشتراکی موافق نیستم.
    ------------
    ممنون بابت پاسخ هات عزیزم.
    شرکت " فناوران پویان هزارنویس " به شماره ثبت : 441236 و شناسه ملی : 14003550285 "مسئولیت محدود"
    با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت و معدن و تجارت
    [پشتیبانی تیکت] با واحد پشتیبانی پرتال کاربران هزارنویس به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته، شبانه روزی مکاتبه نمایید.
    [پشتیبانی تلفنی] وقت اداری (8 الی 16) : 02188109322 - پشتیبانی در مواقع [ضروری] : 09125362909 - 09332354071

7. تعداد تشکر ها از aligoli به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    1,172
    تشکر تشکر شده 
    2,723
    تشکر شده در
    1,460 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط aligoli نمایش پست ها

-------------
    بعد دقیقا یکی از این دلایلی که من نسبت به OVH سرد شدم اینه که اگر یادت باشه از خودت خواستم یه vps بگیرم، گفتم ovh داری، گفتی برای کار تو، هتز (آلمان) بهتره ، برای همین گفتم اگر بدرد بخور بود ، خوب لااقل خودش می داد دیگه از ovh - البته اون کار برای فروش چیز بود.

------------
    در رابطه با کیمسوفی، راستش من همه چیز و اختصاصی میخوام، کلا با اشتراکی موافق نیستم.
    ------------
    ممنون بابت پاسخ هات عزیزم.
    انجمن جست و جو داره!!!
    http://www.webhostingtalk.ir/f14/44610/?highlight=
    اون زمان هنوز آموزش رو قرار نداده بودیم! الان دیگه مشکلی نیست

مگه جاهای دیگه پورت 100 اختصاصی میدن یا 1 ؟؟ برای پورت اختصاصی هزینه جدا باید بدین مثلا پورت 1 اختصاصی در OVH نزدیک به 860 یورو هست!!!

9. تعداد تشکر ها از faranetwork به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    193
    تشکر تشکر شده 
    4,622
    تشکر شده در
    3,625 پست

من با هزینه اینم مشکلی ندارم، دیگه سقف هزینه ای که میتونم کنم اینه :

این پلن

به نظرتون برای کاری که میخوام انجام بدم مفیده ؟

• Intel Core i7 2600K
    • 16 GB DDR3 RAM
    • 2 TB S-ATA2
    • 10 TB Traffic p/m

---------- Post added at 04:02 PM ---------- Previous post was at 03:59 PM ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط faranetwork نمایش پست ها
    انجمن جست و جو داره!!!
    http://www.webhostingtalk.ir/f14/44610/?highlight=

اون زمان هنوز آموزش رو قرار نداده بودیم! الان دیگه مشکلی نیست

مگه جاهای دیگه پورت 100 اختصاصی میدن یا 1 ؟؟ برای پورت اختصاصی هزینه جدا باید بدین مثلا پورت 1 اختصاصی در OVH نزدیک به 860 یورو هست!!!
    مورد یک : آخه در رابطه با فونیکس، لینک گذاشته بودید که بخونم، گفتم لابد برای اینم خواهید گذاشت اما یادتون رفته !

مورد دوم : آها .

مورد سوم : نمیدونستم که چنین چیزی هست، من مثل شما حرفه ای نیستم که از این مسایل خیلی سر در میارم، ممنون .

=================

برای این کاری که میخوام کنم، به نظرت کیمسوفی جواب میده ؟
    ویرایش توسط aligoli : April 21st, 2012 در ساعت 16:18

11. تعداد تشکر ها از aligoli به دلیل پست مفید

عضو انجمن 3245 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    479
    تشکر تشکر شده 
    927
    تشکر شده در
    569 پست

سلام
    اصلاحیه در مورد فونیکس نپ: این مشکل پورت ها در قدیم بود، از زمانی که دیتاسنتر برای چندساعت همه سرورها را خاموش کرد و خبر ارتقا کلی شبکه رو اعلام کرد، دیگه هیچ مشکلی نبود، در حال حاضر هم بنده مشکلی ندارم

ارادت

---------- Post added at 04:33 PM ---------- Previous post was at 04:29 PM ----------

این رو هم اضافه کنم: یک سرویس برای تازه کار باید مشخصات زیر رو داشته باشه:
    1- قطعی اصلا نداشته باشه (اگر داشته باشه تازه کاره دیگه، اعتماد نمیتونه کسب کنه)
    2- سرور از امکانت و سرعت مطلوبی برخوردار باشه،( اول کارشه، باشد اعتماد مشتریاشو با این هم جلب کنه)
    3- سرور ارزون و پهنای باند ارزون (اول کار هست، پول زیادی موجود نیستباید صرفه جویی کرد)

با این تفاسیر جستجو کنید و بخرید
    تمام دوستانی که در این انجمن فعالیت دارند بالای 50 سرور در دیتاسنتر پیشنهادی سرور دارند، بنابراین به همشون از نظر کیفیت اعتماد کنید و تصمیم بعدی رو که مربوط به خودتون و سلیقه تون هست رو بگیرید

ارادت

13. تعداد تشکر ها از3245 به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    1,172
    تشکر تشکر شده 
    2,723
    تشکر شده در
    1,460 پست

من با هزینه اینم مشکلی ندارم، دیگه سقف هزینه ای که میتونم کنم اینه :

این پلن

به نظرتون برای کاری که میخوام انجام بدم مفیده ؟

• Intel Core i7 2600K
    • 16 GB DDR3 RAM
    • 2 TB S-ATA2
    • 10 TB Traffic p/m

---------- Post added at 04:02 PM ---------- Previous post was at 03:59 PM ----------

مورد یک : آخه در رابطه با فونیکس، لینک گذاشته بودید که بخونم، گفتم لابد برای اینم خواهید گذاشت اما یادتون رفته !

مورد دوم : آها .

مورد سوم : نمیدونستم که چنین چیزی هست، من مثل شما حرفه ای نیستم که از این مسایل خیلی سر در میارم، ممنون .

=================

برای این کاری که میخوام کنم، به نظرت کیمسوفی جواب میده ؟

در مورد worldstream پیشنهاد میکنم اصلا دنبالش ندارین...شبکه خوبی نداره ( البته این رو یکی از همکاران که صحبت میکردم باهاشون گفتن)

بله پورت کیم سوفی بسیار پورت خوبی هست

15. تعداد تشکر ها ازfaranetwork به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    193
    تشکر تشکر شده 
    4,622
    تشکر شده در
    3,625 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 3245 نمایش پست ها
    سلام
    اصلاحیه در مورد فونیکس نپ: این مشکل پورت ها در قدیم بود، از زمانی که دیتاسنتر برای چندساعت همه سرورها را خاموش کرد و خبر ارتقا کلی شبکه رو اعلام کرد، دیگه هیچ مشکلی نبود، در حال حاضر هم بنده مشکلی ندارم

ارادت

---------- Post added at 04:33 PM ---------- Previous post was at 04:29 PM ----------

این رو هم اضافه کنم: یک سرویس برای تازه کار باید مشخصات زیر رو داشته باشه:
    1- قطعی اصلا نداشته باشه (اگر داشته باشه تازه کاره دیگه، اعتماد نمیتونه کسب کنه)
    2- سرور از امکانت و سرعت مطلوبی برخوردار باشه،( اول کارشه، باشد اعتماد مشتریاشو با این هم جلب کنه)
    3- سرور ارزون و پهنای باند ارزون (اول کار هست، پول زیادی موجود نیستباید صرفه جویی کرد)

با این تفاسیر جستجو کنید و بخرید
    تمام دوستانی که در این انجمن فعالیت دارند بالای 50 سرور در دیتاسنتر پیشنهادی سرور دارند، بنابراین به همشون از نظر کیفیت اعتماد کنید و تصمیم بعدی رو که مربوط به خودتون و سلیقه تون هست رو بگیرید

ارادت
    اگر به من باشه که از هر شخصی 5 تا سرور در دیتاسنتر های مختلف خواهم گرفت، فقط مشکل استارت اولیه در این کار هست که اگر بیاد بالا، قطعا گذشته فراموش نخواهد شد، دقیقا حق با شماست، کلا سرویس شما خوبه، ولی خوب من رک و صادقانه حرفم رو هستم، طی تحقیقی که داشتم، بعضی از دوستان راهنمایی کردند که ممکنه کسی، سرعت رو لیمیت کرده باشه وگرنه مشخصات شما کاملا باب دل من هست، چون کمتر کسی رو دیدم از فونیکس سرور داشته باشه ... یکم ترس از شکست هست. با این حال باید بیشتر فکر کنم.

---------- Post added at 05:27 PM ---------- Previous post was at 05:26 PM ----------

در مورد worldstream پیشنهاد میکنم اصلا دنبالش ندارین...شبکه خوبی نداره ( البته این رو یکی از همکاران که صحبت میکردم باهاشون گفتن)

بله پورت کیم سوفی بسیار پورت خوبی هست
    آها، آخه همین الان شخصی به نام " ؟؟؟ " که تازه باهاش آشنا شدم، داشتیم صحبت میکردیم، ایشون گفتند vps دارند، و راضی هستند و عالی هست ، در کل مشتاق شدم ببینم وضعیتش چگونه هست ... .

17. تعداد تشکر ها از aligoli به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    1,172
    تشکر تشکر شده 
    2,723
    تشکر شده در
    1,460 پست

اگر به من باشه که از هر شخصی 5 تا سرور در دیتاسنتر های مختلف خواهم گرفت، فقط مشکل استارت اولیه در این کار هست که اگر بیاد بالا، قطعا گذشته فراموش نخواهد شد، دقیقا حق با شماست، کلا سرویس شما خوبه، ولی خوب من رک و صادقانه حرفم رو هستم، طی تحقیقی که داشتم، بعضی از دوستان راهنمایی کردند که ممکنه کسی، سرعت رو لیمیت کرده باشه وگرنه مشخصات شما کاملا باب دل من هست، چون کمتر کسی رو دیدم از فونیکس سرور داشته باشه ... یکم ترس از شکست هست. با این حال باید بیشتر فکر کنم.

---------- Post added at 05:27 PM ---------- Previous post was at 05:26 PM ----------

آها، آخه همین الان شخصی به نام " ؟؟؟ " که تازه باهاش آشنا شدم، داشتیم صحبت میکردیم، ایشون گفتند vps دارند، و راضی هستند و عالی هست ، در کل مشتاق شدم ببینم وضعیتش چگونه هست ... .

من تجربه کسی رو گفتم که بیشتر از 20 تا سرور اختصاصی از worldstream داشته نه یک VPS ...به هر حال موفق باشید

19. تعداد تشکر ها از faranetwork به دلیل پست مفید

عضو انجمن pc30 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    291
    تشکر تشکر شده 
    375
    تشکر شده در
    306 پست

من تجربه کسی رو گفتم که بیشتر از 20 تا سرور اختصاصی از worldstream داشته نه یک VPS ...به هر حال موفق باشید
    دوست عزیز اگه راضی نبود چرا 20 تا میگرفت ؟ !

ما از worldstream سرور داریم و کاملا راضی هستیم

21. تعداد تشکر ها از pc30 به دلیل پست مفید

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)