صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13

موضوع: اسامی شرکت‌های کم فروش اینترنتی رسانه‌ای شد +جدول

عضو انجمن GOD آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    317
    تشکر تشکر شده 
    1,300
    تشکر شده در
    543 پست

پیش فرض اسامی شرکت‌های کم فروش اینترنتی رسانه‌ای شد +جدول

وزیر جدید ارتباطات و فناوری اطلاعات به تازگی وعده رسانه‌ای کردن نام شرکت‌های کم فروش در حوزه ICT را داده بود. محمد جواد آذری جهرمی گفته بود: «مردم از کم‌فروشی اینترنتی گلایه دارند و به همین جهت باید تنظیم مقررات در استان‌ها نیز فعال شود و شکایات مردم را دریافت کند. این نیازمند این است که نظارت مردم بر مردم فعال شود. من گفتم روز شنبه تمام شکایاتی که در رابطه با کم‌فروشی اینترنت وجود دارد، به صورت رسانه‌ای منتشر شود تا روشن شود مردم از چه کسانی شکایت دارند. این نظارت بهترین راه نظارت است. هیچ ترسی هم از هیچکسی نداشته باشید و ملاحظه‌ای نکنید. شکایات را منتشر کنید تا اصحاب رسانه آن را به مردم منتقل کنند و مردم بدانند شکایات کجاست و از کیست و چه کسی رعایت نمی‌کند. نمی‌شود ما مدیون مردم باشیم و مردم از ما طلب کنند و ما پاسخگو نباشیم.» در همین حال امروز رگولاتوری لیستی از شرکت های اینترنتی که شکایت داشته اند را اعلام کرد. این اپراتورها بیش از ۲۰ شکایت در حوزه اینترنت پرسرعت داشته‌اند. حسین فلاح جوشقانی – سرپرست سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی – گفت: حدود شش درصد از مجموع شکایت‌های ثبت شده در سامانه ۱۹۵ ، در سال ۹۵ مربوط به ارایه خدمات اینترنت پرسرعت بوده و در چهار بخش تحویل ترافیک کمتر از مقدار فروخته شده، تحویل سرعت کمتر از قرارداد، گرانفروشی و تعرفه خدمات در این سامانه ثبت شده است. وی با اشاره به اینکه تمامی شکایات ثبت شده در سامانه به صورت دقیق بررسی و پاسخ لازم ارایه شده است، افزود: با وجود اینکه درصد کمی از شکایت های ثبت شده مربوط به حوزه خدمات اینترنت است با این حال در کنار نظارت جدی رگولاتوری، باید اطلاع رسانی کافی درباره استفاده از خدمات این حوزه و روش های جلوگیری از سوء استفاده‌های احتمالی، از سوی اپراتورها به مردم ارایه شود. فلاح جوشقانی تصریح کرد: ساماندهی وضعیت فروش بسته‌های اینترنتی و کم‌فروشی خدمات، تدوین نظام تعرفه‌ای مناسب برای خدمات ثابت، تدوین ضوابط لازم برای حمایت از OTTها و اپلیکیشن‌ها و ساماندهی دکل‌ها از اولویت‌های وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات است که در دستور کار رگولاتوری نیز قرار گرفته است. سرپرست رگولاتوری از ارایه آمار شکایات مربوط به ۵ ماهه سال ۹۶ در روزهای آتی خبر داد.
    منبع
    دنیا که به کار ناکسان راضی شد گوساله بمرد و کره خر قاضی شد

2. # ADS

عضو انجمن ashadata آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    696
    تشکر تشکر شده 
    549
    تشکر شده در
    429 پست

پیش فرض پاسخ : اسامی شرکت‌های کم فروش اینترنتی رسانه‌ای شد +جدول

برای دقیق تر شدن امار با نسبت شکایات به تعداد کاربران رو هم اعلام میکرد
    | تلگرام :‌ @pooyashf

عضو انجمن saeed1988m آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    445
    تشکر تشکر شده 
    741
    تشکر شده در
    515 پست

این شکایات بوده و هست
    این آمارها چیزی رو عوض نمیکنه چون عملا بعید میدونم اتفاق خاصی بیوفته صرفا این آمار سالهای قبل هم بوده و فقط رسانه ای نشده
    حال آنکه خیلی هم برا اپراتور ها و شرکت ها مهم نیست این تعداد از شکایات

عضو انجمن Kian آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    672
    تشکر تشکر شده 
    524
    تشکر شده در
    340 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed1988m نمایش پست ها
    این شکایات بوده و هست
    این آمارها چیزی رو عوض نمیکنه چون عملا بعید میدونم اتفاق خاصی بیوفته صرفا این آمار سالهای قبل هم بوده و فقط رسانه ای نشده
    حال آنکه خیلی هم برا اپراتور ها و شرکت ها مهم نیست این تعداد از شکایات
    دوست بزرگوار اشتباه می کنید، اتفاقا این شکایتها هر چقدر بیشتر باشند اثر بیشتری دارند،
    بطور مثال، سه و چهار ماه قبل، همراه اول دو مرتبه سرویس ارزش افزوده (پیامک های روزانه مثل شعر و مطالب علمی و ...) رو بدون اجازه برای خط دائمی من فعال کرده بود، من هم از طریق سامانه 195.ir شکایت کردم و چند روز بعد خود اپراتور همراه اول تماس گرفتند و اولش سعی کردن حاشا کنند من هم قبول نکردم و مجددا در سامانه اعتراض کردم، بعدش مجبور شدند دوباره تماس بگیرند و چند هزار تومان بیشتر از پولی که گرفته بوند به اعتبار خط من اضافه کنند و دیگه هم جرات نمی کنند به خط من کاری داشته باشند
    ویرایش توسط Kian : August 27th, 2017 در ساعت 23:31
    باران که می بارد تو می آیی --*-- باران گل، باران نیلوفر
    باران مهر و ماه و آئینه --*-- باران شعر و شبنم و شبدر

عضو دائم mhiizadi آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,944
    تشکر تشکر شده 
    3,682
    تشکر شده در
    2,418 پست

بنده ده بار سعی کردم شکایتم رو توی http://complaint.cra.ir به ثبت برسونم؛ ولی اصلا با کلیک روی ثبت ؛ هیچ فرقی نمیکنه و به مرحله بعدی نمیره .
    کسی میدونه مشکل چیه ؟

عضو انجمن isn آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    171
    تشکر تشکر شده 
    422
    تشکر شده در
    326 پست

فکر کنم مشکل از سیستم شماست برای من مشکلی نداره و باز میشه

عضو دائم mhiizadi آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,944
    تشکر تشکر شده 
    3,682
    تشکر شده در
    2,418 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط isn نمایش پست ها
    فکر کنم مشکل از سیستم شماست برای من مشکلی نداره و باز میشه
    باز که میشه؛ شکایت رو نمیشه ثبت کرد .

عضو انجمن GOD آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    317
    تشکر تشکر شده 
    1,300
    تشکر شده در
    543 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mhiizadi نمایش پست ها
    باز که میشه؛ شکایت رو نمیشه ثبت کرد .
    این رو امتحان کن
    کد:
    http://complaint.cra.ir/Portal/View/Viewer.aspx?ObjectType=Form&ObjectId=a54f819e-014f-4de4-ab36-38d276f281c4&DashboardId=8dab6b28-fdfa-4ece-82eb-117bcaaa241c
    دنیا که به کار ناکسان راضی شد گوساله بمرد و کره خر قاضی شد

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    1,427
    تشکر تشکر شده 
    441
    تشکر شده در
    249 پست

من یکی از نت هام شاتل هستش ، واقعا فک کنم اکثریت مشترکین این شرکت بدونن که حجم خوری داره ! یعنی من امتحان کردم ، 100 مگ شما دانلود بکن ، 115 مگ ثبت میشه یا بیشتر ، من خودم واقعا قبول نداشتم ولی دیگه وقتی تست کردم مطمئن شدم ، دیگه چی میشه کرد ؟ .......

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    11
    تشکر تشکر شده 
    104
    تشکر شده در
    76 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط GOD نمایش پست ها
    وزیر جدید ارتباطات و فناوری اطلاعات به تازگی وعده رسانه‌ای کردن نام شرکت‌های کم فروش در حوزه ICT را داده بود. محمد جواد آذری جهرمی گفته بود: «مردم از کم‌فروشی اینترنتی گلایه دارند و به همین جهت باید تنظیم مقررات در استان‌ها نیز فعال شود و شکایات مردم را دریافت کند. این نیازمند این است که نظارت مردم بر مردم فعال شود. من گفتم روز شنبه تمام شکایاتی که در رابطه با کم‌فروشی اینترنت وجود دارد، به صورت رسانه‌ای منتشر شود تا روشن شود مردم از چه کسانی شکایت دارند. این نظارت بهترین راه نظارت است. هیچ ترسی هم از هیچکسی نداشته باشید و ملاحظه‌ای نکنید. شکایات را منتشر کنید تا اصحاب رسانه آن را به مردم منتقل کنند و مردم بدانند شکایات کجاست و از کیست و چه کسی رعایت نمی‌کند. نمی‌شود ما مدیون مردم باشیم و مردم از ما طلب کنند و ما پاسخگو نباشیم.» در همین حال امروز رگولاتوری لیستی از شرکت های اینترنتی که شکایت داشته اند را اعلام کرد. این اپراتورها بیش از ۲۰ شکایت در حوزه اینترنت پرسرعت داشته‌اند. حسین فلاح جوشقانی – سرپرست سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی – گفت: حدود شش درصد از مجموع شکایت‌های ثبت شده در سامانه ۱۹۵ ، در سال ۹۵ مربوط به ارایه خدمات اینترنت پرسرعت بوده و در چهار بخش تحویل ترافیک کمتر از مقدار فروخته شده، تحویل سرعت کمتر از قرارداد، گرانفروشی و تعرفه خدمات در این سامانه ثبت شده است. وی با اشاره به اینکه تمامی شکایات ثبت شده در سامانه به صورت دقیق بررسی و پاسخ لازم ارایه شده است، افزود: با وجود اینکه درصد کمی از شکایت های ثبت شده مربوط به حوزه خدمات اینترنت است با این حال در کنار نظارت جدی رگولاتوری، باید اطلاع رسانی کافی درباره استفاده از خدمات این حوزه و روش های جلوگیری از سوء استفاده‌های احتمالی، از سوی اپراتورها به مردم ارایه شود. فلاح جوشقانی تصریح کرد: ساماندهی وضعیت فروش بسته‌های اینترنتی و کم‌فروشی خدمات، تدوین نظام تعرفه‌ای مناسب برای خدمات ثابت، تدوین ضوابط لازم برای حمایت از OTTها و اپلیکیشن‌ها و ساماندهی دکل‌ها از اولویت‌های وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات است که در دستور کار رگولاتوری نیز قرار گرفته است. سرپرست رگولاتوری از ارایه آمار شکایات مربوط به ۵ ماهه سال ۹۶ در روزهای آتی خبر داد.
    منبع
    سلام
    جمع کل پایین چه صیغه ای هست و چطور محاسبه شده؟
    [

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)