نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: مشکل در کد فریر

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

پیش فرض مشکل در کد فریر

سلام دوستان
    من یک سایت فروش اپل ایدی دارم که با فرییر کار میکه و میخواستم توی انتخواب دسته بندی کاری کنم که دسته بندی حالت پیش فرضش چیزی باشه که من میخوام
    یعنی یکی از دسته بندی ها انتخواب شده باشه به جای اینکه کاربر خودش کلیک کنه و انتخواب کنه ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

کد PHP:
     <option value="0" >برای انتخاب محصول اینجا کلیک کنید</option>{foreach $categories as $category}    <option value="{$category.category_id}{if $category.category_image}title="{$category.category_image}?w=30&h=30"{/if}>{$category.category_title}</option>{/foreach} 
    این کد هست که میخوام جای "برای انتخاب محصول اینجا کلیک کنید" اولین رکوردم که به نام اپل آیدی و شماره ایدیش در دیتابیس 7 هست رو نمایش بده

2. # ADS

عضو انجمن rayanagostar آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    42
    تشکر تشکر شده 
    89
    تشکر شده در
    79 پست

پیش فرض پاسخ : مشکل در کد فریر

نقل قول نوشته اصلی توسط pimii نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یک سایت فروش اپل ایدی دارم که با فرییر کار میکه و میخواستم توی انتخواب دسته بندی کاری کنم که دسته بندی حالت پیش فرضش چیزی باشه که من میخوام
    یعنی یکی از دسته بندی ها انتخواب شده باشه به جای اینکه کاربر خودش کلیک کنه و انتخواب کنه ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

کد PHP:
     <option value="0" >برای انتخاب محصول اینجا کلیک کنید</option>{foreach $categories as $category}    <option value="{$category.category_id}{if $category.category_image}title="{$category.category_image}?w=30&h=30"{/if}>{$category.category_title}</option>{/foreach} 
    این کد هست که میخوام جای "برای انتخاب محصول اینجا کلیک کنید" اولین رکوردم که به نام اپل آیدی و شماره ایدیش در دیتابیس 7 هست رو نمایش بده
    اینی که شما نوشتید طبیعتا بعد از اولین گزینه محصولات اصلی رو نمایش میده . به همین ترتیب اگر اونو حذف کنید اولین گزینه میشه محصول اصلی اول تون
    اگر سوالی بوپ از طریق تلگرام در ارتباط باشید
    اسکریپت فروش اکانت دیجیتالی IBSmng. اپل آیدی ٫ لایسنس ٫ آنتی ویروس و اکانت مبتنی بر IBSng . کاملا فارسی + پنل کاربری +‌تمدید‌ آنلاین
    وب سایت رسمی :ibsmng.ir - تلگرام : @taher6775 - تماس : 09111276775

4. تعداد تشکر ها از rayanagostar به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

دوستان کسی نمیتونه کمک کنه؟
    راه حل دوستمون جواب نداد

عضو انجمن rayanagostar آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    42
    تشکر تشکر شده 
    89
    تشکر شده در
    79 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط pimii نمایش پست ها
    دوستان کسی نمیتونه کمک کنه؟
    راه حل دوستمون جواب نداد
    کد HTML:
    <select name="category" id="category" style="width:100%;">

{foreach $categories as $category}    <option value="{$category.category_id}" {if $category.category_image}title="{$category.category_image}?w=30&h=30"{/if}>{$category.category_title}</option>{/foreach}
    </select>
    اسکریپت فروش اکانت دیجیتالی IBSmng. اپل آیدی ٫ لایسنس ٫ آنتی ویروس و اکانت مبتنی بر IBSng . کاملا فارسی + پنل کاربری +‌تمدید‌ آنلاین
    وب سایت رسمی :ibsmng.ir - تلگرام : @taher6775 - تماس : 09111276775

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع