نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: 7 روز کانفیگ و رفع مشکلات رایگان سرورهای لینوکس

عضو دائم Warez-Host.IR آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    2,177
    تشکر تشکر شده 
    4,167
    تشکر شده در
    2,036 پست

53 7 روز کانفیگ و رفع مشکلات رایگان سرورهای لینوکس

با سلام خدمت دوستان و همه کاربران
    با توجه به اینکه این هفته مقداری وقت آزاد بیشتر دارم , تصمیم گرفتم به کاربرانی که مشکل در سرورهای مجازی یا اختصاصی (( هاستینگ )) خود دارند کمک کنم
    با توجه به اینکه تخصص بنده بیشتر در لینوکس است تا ویندوز و از ابتدا نیز با این سیستم عامل بیشتر کار کردم , تصمیم بر آن گرفتیم که از امروز 13-08-2013 به مدت 7 روز , اگر همکاران و کاربران دیگر مشکلی در سرورهای هاستینگ خود داشتند فقط و فقط از طریق پیغام خصوصی در ارتباط باشند تا به صورت مستفیم مشکل بررسی و رفع شود

همچنین برای کاربران تازه کار که مشکل در تنظیمات اولیه whm دارند و موارد اولیه امنیت و ... را هنوز رعایت نکرده اند یا آشنایی با کامپیل صحیح آپاچی و پی اچ پی ندارند نیز کانفیگ سرور آنها تا سطح متوسط به صورت رایگان انجام خواهد شد

نکته :
    1 - رفع مشکل ها با هماهنگی مدیر سرور انجام خواهد شد
    2 - کانفیگ رایگان سرورها نیز تا حدی انجام خواهد شد که نیازهای اولیه کاربر رفع شود
    3 - در صورتی که در بخشی نیاز به توضیح خاصی بود (( رفع مشکلات )) 100 درصد به کاربر مربوطه توضیحات و ... ارائه خواهد شد تا در آینده با چنین مشکلاتی روبرو نشود و در صورت مواجه شدن خود آنها را رفع کند
    4 - آموزشی به صورت عمومی ارائه نخواهد شد , تنها متناسب با نیاز کاربران در این مدت خدماتی هر چند کوچک برای کمک به دوستان ارائه خواهد شد

موفق باشید

☼☺☼ به زودی دوباره با هم خواهیم بود بهتر از قبل به همراه ارائه تسهیلات بانکی خاص به هموطنان عزیز ☼☺☼

.:::. نسخه جدید ماژول مجازی ساز ESXI برای سیستم WHMCS تحت وب = Module W3esxi For ESXI .:::.

2. تعداد تشکر ها ازWarez-Host.IR به دلیل پست مفید

3. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    267
    تشکر تشکر شده 
    375
    تشکر شده در
    252 پست

پیش فرض پاسخ : 7 روز کانفیگ و رفع مشکلات رایگان سرورهای لینوکس

با سلام

عذر میخوام که در تاپیک پست دادم

لطفا شماره تماس یا آیدی ارسال کنید

عضو دائم sarwhost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    603
    تشکر تشکر شده 
    2,670
    تشکر شده در
    1,818 پست

به اقا رحمان عزیز دوست رفیق قدیمی
    نیستی رحمان جان خیلی کم پیدایی
    به نظر من توی این هفت روز مثل قدیما یه تا÷یک اموزشی جامع در مورد لینوکس و مشکلاتش باز کنی خیلی بهتره و همه هم این موقع هم بچه های بعدی چند ماه بعد هم میتونن استفاده کنن

6. تعداد تشکر ها ازsarwhost به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    2,177
    تشکر تشکر شده 
    4,167
    تشکر شده در
    2,036 پست

با سلام

عذر میخوام که در تاپیک پست دادم

لطفا شماره تماس یا آیدی ارسال کنید
    سلام
    در صورتی که مورد خاصی است از طریق پیغام خصوصی اعلام نمایید تا نسبت به اولیت کاری شما راه های ارتباطی برای شما ارسال شود

به اقا رحمان عزیز دوست رفیق قدیمی
    نیستی رحمان جان خیلی کم پیدایی
    به نظر من توی این هفت روز مثل قدیما یه تا÷یک اموزشی جامع در مورد لینوکس و مشکلاتش باز کنی خیلی بهتره و همه هم این موقع هم بچه های بعدی چند ماه بعد هم میتونن استفاده کنن
    سلام
    ممنون
    مدتی نه تنها از انجمن , بله از وارزهاست هم دور بودم
    مشکلات شخصی و خانوادگی زیادی داشتم که هنوز کامل رفع نشده ولی خداروشکر کمتر شده ؛ فعلاً تنها امیدم به خداست که بهمون عنایت کنه بتونم مجدد خودمو جمع و جور کنم , اشتباهاتی کردم که هنوز دارم تاوانشو پس میدم و ...
    بگذریم

در مورد تایپک آموزشی ماشالله تو این مدت اینقدر تایپک های آموزشی ایجاد شده که موارد اولیه تا متوسط توسط دیگران آموزش داده شده
    موارد خاص هم هست که می دونید اصل کانفیگ و بهینه سازی را در بر میگیره که به قول دوستان نباید پابلیک بشه
    چرا ؟؟
    چون کسانی که دارن از این حرفه (( نصب و کانفیگ حرفه ای )) هزینه های خودشون را تامین می کنن , با مشکل روبرو میشن
    مثل زمانی که تاپیک آموزش سی پنل و ... را ایجاد کردم و در همان مدت همکاران درخواست دادن که از یه حدی جلوتر نرم و آموزشها محدود ارائه بشه
    وقتی سوال کردم چرا , پاسخ این بود :
    درست نیست منی که چند سال زحمت کشیدم و طبق تجریه و ... یکسری موارد را آموختم و دارم از این راه کسب درآمد می کنم , بیام با توضیح چند خط و ... به یک کابر تازه کار آموزش های خاص ارائه کنیم
    از فردا همه تو انجمن ادعاء کانفیگ حرفه ای می کنن و دیگه سنگ رو سنگ بند نمیاد

اگر یادتون باشه یک زمانی تا حرف کانفیگ سرور لینوکس برای هاستینگ یا هاست دانلود بود , چند بفر بیشتر پیشنهاد نمیشد
    مسعود از گذرگاه و ...
    اما حالا چی ؟؟
    طرف چهار تا تاپیک که خودمون نوشتیم خونده و تو هر تاپیک که درخواست چنین موردی باشه اولین نفر اعلام آمادگی می کنه

البته ما هم یک زمان همین کارها را می کردیم و در چنین تاپیک هایی قیمت و ... می دادیم ولی الان فقط برای مشتریان وارزهاست و همکارانی که با مشکل مواجه شدن خدمات ارائه می کنیم
    خوب نیست با اسم ها بازی کنیم یا ... ولی می تونیم برای شما به صورت خصوصی بیش از 10 اسم از هاستینگ های معروف که در حال ارائه هاست به قول خودشون حرفه ای هستن بیارم که در مدت یک سال گذشته بیش از چند بار کانفیگ سرورهای اختصاصیشون و رفع مشکلاتشون توسط ما انجام شده که خداشاهده خیلی از موارد را هم اصلاً هزینه ای دریافت نکردم

البته همیشه گفتم و باز هم میگم , نه تنها من و گروه وارزهاست بلکه هر شخص یا گروهی هرچقدر هم خوب و عالی نباشه , ولی باز هم دست بالای دست بسیارست
    اون کسی همیشه موفق هست که با جدید ترین متودهای روز پیش بره و بتونه خودشو یا ساختارهای جدید هماهنگ کنه
    و از همه مهمتر هیچ ادعایی هم نداشته باشه , چون به چشم دیدم که کسانی که در یک مورد خاص ادعا داشتن و خودشون بهترین می دونستم , بدتر و سخت تر از دیگران با مشکلات و شکست روبرو شدن

ولی جدیداً تو انجمن که دارم نگاه می کنم می بینم ماشالله همه برای خودشون حرفه ای شدن و دیگه نیازی به آموزش نیست
    به همین دلیل تصمیم گرفتم بیشتر به رفع مشکلات بپردازیم تا آموزش

سوالی بود در خدمت هستم
    موفق باشید

☼☺☼ به زودی دوباره با هم خواهیم بود بهتر از قبل به همراه ارائه تسهیلات بانکی خاص به هموطنان عزیز ☼☺☼

.:::. نسخه جدید ماژول مجازی ساز ESXI برای سیستم WHMCS تحت وب = Module W3esxi For ESXI .:::.

8. تعداد تشکر ها از Warez-Host.IR به دلیل پست مفید

عضو دائم sarwhost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    603
    تشکر تشکر شده 
    2,670
    تشکر شده در
    1,818 پست

امیدوارم هر چه سریعتر مشکلاتت حل شه
    اما رحمان جان یه چیزی من بگم
    ببینید این انجمن صرفا جهت ایجاد مباحث اموزشی و حل مشکل هست
    الان ما بییام نه چیزی یاد بدیم نه مشکلی حل کنیم وضعیت دقیقا وضعیت کشورمان مقابل زاپن میشه
    یا همین وضعیت که همه ادعای کانفینگ دارن اما خدا شاهده که بیشتر از 100تا سرور اوردن ÷یشم که برای کانفینگ گرفتنش خرابش کردن
    به نظر من علممان یعنی علم همه در این کار بره جلو خیلی خوبه همون طور که در اواسط دیدیم و مقداری بچه ها تکان خوردن حتی میخواستن پنل هم طراحی کنن و تا جاهایش رفتن
    این به خاطر همین اوزشها بود
    بازم ممنون

10. تعداد تشکر ها از sarwhost به دلیل پست مفید

عضو انجمن fr0nk آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    72
    تشکر تشکر شده 
    373
    تشکر شده در
    248 پست

درود

رحمان جان انشالله مشکلتون زودتر حل بشه و وارزهاست و مدیریتش رو با همون قدرت قبلی ببینیم

اما در مورد جناب sarwhost

ببینید از یک جهاتی حرف شما درسته ، وقتی دوستان علم داشته باشند ، قادر به رفع مشکلات و حتی پیشگیری از مشکل هستند ، این خیلی خوبه که شخص بتونه خودش مشکلش رو حل کنه

امادر مورد اینکه مقایسه کردید با ژاپن ( یا خیلی از کشور ها دیگه )

ببینید ، تو اون کشور ها فرهنگ تیم ورک و استفاده از اشخاص در جایگاه مناسب جا افتاده ، و از اون مهم تر هر فردی به خودش اجازه نمیده بعد یادگیری یک سری مسائل جزئی به اون کار مشغول بشه

این خودش میتونه بجای بهتر شدن وضع وضع رو خراب تر هم بکنه ، به عنوان مثال همون عزیزی که میاد این کار رو انجام میده ، توانایی داره یک کانفیگی رو انجام بده ، که برای جمع و جور کردن و درست کردن تخریبیات مجبورید کل سیستم عامل رو عوض کنید

در مورد اون پنل هم یکبار دیگه گفتم ، یک ایده قدیمی ، بدون طرح و برنامه ریزی که حالا چندین دفعه مطرح شده و به جایی هم نرسیده

در اخر از کار رحمان عزیز هم تشکر میکنم ، امیدوارم دوستان از علم اینگونه اساتید استفاده کنند

فروش اسکریپت k-panel (مدیریت کریو ) به صورت متن باز
    با قیمت 80 هزار تومان به صورت یک بار
    برای خرید در پیغام خصوصی در ارتباط باشید

12. تعداد تشکر ها از fr0nk به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    68
    تشکر تشکر شده 
    141
    تشکر شده در
    91 پست

خوبه و آرزوی توفیق دارم برای دوستان
    اما این نکته رو مد نظر داشته باشید با اندک سواد انگلیسی خیلی از مسائل حله

فکر نمیکنم اگر فرهنگ اشتراک گذاری وجود نداشت کسی از دوستان چیزی یاد میگرفت و هیچکس نمیتونه ادعا کنه که با تجربه خودم به فلان جا رسیدم بالاخره 4 تا آموزش و رفع اشکال از سروسهای خارجی مطالعه کرده یا ....

در دنیای رو به پیشرفت هیچ چیز انحصاری وجود نداره

14. تعداد تشکر ها از GEO به دلیل پست مفید

عضو انجمن medianet آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    656
    تشکر تشکر شده 
    378
    تشکر شده در
    313 پست

سلام اقا رحمان
    دستت درد نکنه تاپیک خوبی باز کردی
    والله اگر زحمت نیست اون تنظمیاتی که براتون فرستادم رو ممنون میشم کمکم کنید
    سپاس

16. تعداد تشکر ها از medianet به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    2,177
    تشکر تشکر شده 
    4,167
    تشکر شده در
    2,036 پست

امیدوارم هر چه سریعتر مشکلاتت حل شه
    اما رحمان جان یه چیزی من بگم
    ببینید این انجمن صرفا جهت ایجاد مباحث اموزشی و حل مشکل هست
    الان ما بییام نه چیزی یاد بدیم نه مشکلی حل کنیم وضعیت دقیقا وضعیت کشورمان مقابل زاپن میشه
    یا همین وضعیت که همه ادعای کانفینگ دارن اما خدا شاهده که بیشتر از 100تا سرور اوردن ÷یشم که برای کانفینگ گرفتنش خرابش کردن
    به نظر من علممان یعنی علم همه در این کار بره جلو خیلی خوبه همون طور که در اواسط دیدیم و مقداری بچه ها تکان خوردن حتی میخواستن پنل هم طراحی کنن و تا جاهایش رفتن
    این به خاطر همین اوزشها بود
    بازم ممنون
    سلام
    ممنون

اگر دقت کنی اعلام کردم که مشکلات بعد از رفع , به کاربر هم توضیح داده میشه
    در مورد حرکت های خود جوش دوستان نیز , گاهاً یک حرکتهایی میزنن ولی یکباره سرد میشن
    چرا ؟؟
    چون کسی نیست ازشون پشتیبانی کنه
    چون به کار گروهی عادت نکردن
    اگر هم کار گروهی در میان باشه , ماها نمی تونیم بیش از 3 یا 4 نفر با هم هماهنگ بشیم و همکاری کنیم
    بیشتر از این مشکلات مختلف پیش میاد و هرکسی ساز خودشو میزنه
    و از همه مهمتر همون طور که رامین گفت نه برنامه ریزی درکار بوده و نه یه طرح کلی از اون چیزی که قرار پیاده سازی بشه

خداروشکر اکثر دوستان رشته کامپیوتر حداقل یک دوره مقدماتی و ... برنامه نویسی گذروندن
    حتماً یادتون هست که قبل از شروع یک پروژه باید یک چارت کلی ایجاد می کردیم و ... که بتونیم قبل از شروع طرح متوجه بشیم که چی می خوایم و قرار چی کار کنیم
    بعد طبق اون طرح اولیمون شروع به کار می کردیم

ولی الان ...

ببینید ، تو اون کشور ها فرهنگ تیم ورک و استفاده از اشخاص در جایگاه مناسب جا افتاده ، و از اون مهم تر هر فردی به خودش اجازه نمیده بعد یادگیری یک سری مسائل جزئی به اون کار مشغول بشه
    این خودش میتونه بجای بهتر شدن وضع وضع رو خراب تر هم بکنه ، به عنوان مثال همون عزیزی که میاد این کار رو انجام میده ، توانایی داره یک کانفیگی رو انجام بده ، که برای جمع و جور کردن و درست کردن تخریبیات مجبورید کل سیستم عامل رو عوض کنید

در مورد اون پنل هم یکبار دیگه گفتم ، یک ایده قدیمی ، بدون طرح و برنامه ریزی که حالا چندین دفعه مطرح شده و به جایی هم نرسیده
    90 درصد رامین موافقم

خوبه و آرزوی توفیق دارم برای دوستان
    اما این نکته رو مد نظر داشته باشید با اندک سواد انگلیسی خیلی از مسائل حله

فکر نمیکنم اگر فرهنگ اشتراک گذاری وجود نداشت کسی از دوستان چیزی یاد میگرفت و هیچکس نمیتونه ادعا کنه که با تجربه خودم به فلان جا رسیدم بالاخره 4 تا آموزش و رفع اشکال از سروسهای خارجی مطالعه کرده یا ....

در دنیای رو به پیشرفت هیچ چیز انحصاری وجود نداره
    100 درصد دوست عزیز
    اگر مقالات انگلیسی و سایتهای غیرپارسی نبود هیچ کس نمی تونست پیشرفت خاصی داشته باشه
    در حال حاضر هم بیشتر دوستان و حتی بنده برای بعضی از موارد و دانسته های جدید فقط و فقط از سایتیها انگلیسی استفاده می کنیم
    چرا که اگر می خواستیم محدود به چند سایت پارسی باشیم و تنها به موارد عمومی اکتفا کنیم , پیشرفتی وجود نداشت

البته همه جا این مورد هست
    یک مثال براتون میزنم :
    انجمنی مثل آشیانه همه چیز درونش هست که برای یک کاربر معمولی و ... خوبه و برای شروع می تونه از همان مقالات و ... استفاده کنه
    ولی یک سری موارد هم Private هست که تنها بین افراد خاص تبادل میشه , مثل بعضی از اسکریپت های پرل و ... که کم دیده میشه این موارد تو انجمن قرار بگیره

سلام اقا رحمان
    دستت درد نکنه تاپیک خوبی باز کردی
    والله اگر زحمت نیست اون تنظمیاتی که براتون فرستادم رو ممنون میشم کمکم کنید
    سپاس
    آخرین پیغام شما مربوط به 36 ساعت پیش بوده که بنده پاسخ دادم
    هنو جواب آن را ارسال نکرده اید

موفق باشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)