نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: مشکل در انتقال جوملا از یه هاست به سرور خودم - کمک

عضو انجمن succes آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    645
    تشکر تشکر شده 
    363
    تشکر شده در
    278 پست

پیش فرض مشکل در انتقال جوملا از یه هاست به سرور خودم - کمک

من یه سایت جوملایی رو از یه هاست به سرور خودم انتقال دادم و بعد از انتقال همه نوشته های فارسی بهم رختند و مثل نوشته های زیر شدند :

نلاین چک کنید!
    آنلاین پرداخت کنید!
    آنلاین تحویل بگیرید!

و خطای زیر هم بوجود اومده :

کد:
    Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/admin/domains/tabrizweb.ir/public_html/index.php:9) in /home/admin/domains/tabrizweb.ir/public_html/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/admin/domains/tabrizweb.ir/public_html/index.php:9) in /home/admin/domains/tabrizweb.ir/public_html/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/admin/domains/tabrizweb.ir/public_html/index.php:9) in /home/admin/domains/tabrizweb.ir/public_html/libraries/joomla/session/session.php on line 426
    البته مشکل بهم خوردن زبان فارسی در بعضی مرور گرها حل میشه ولی بعضیشون اینجوریه. مشکل از چی میتونه باشه ؟! دوستان راهنماییم کنید
    ❄️ جشنواره زمستانه شرکت آرکا میزبان کندو | تخفیف 40% ✅ دیتاسنتر ovh و ... ✅ مجازی ساز kvm ❄️
    تا تمام نشده اقدام بفرمایید : https://kandohost.com/w1401/ - اینماد+ساماندهی+ضمانت برگشت وجه

2. تعداد تشکر ها ازsucces به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن atilnic آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    450
    تشکر تشکر شده 
    1,029
    تشکر شده در
    743 پست

پیش فرض پاسخ : مشکل در انتقال جوملا از یه هاست به سرور خودم - کمک

Encoding مشکل داره.اگر دیتابیس تنهایی ایمپورت میشه باید encoding رو درست انتخاب کنید و یا اینکه برای ریستور بک آپ باید معمولا پیشفرض بدون مشکل باشه و اگر ریستور کردید و مشکل اینه میتونه متفاوت بودن encoding این دو سرور با هم باشه...

5. تعداد تشکر ها از atilnic به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    645
    تشکر تشکر شده 
    363
    تشکر شده در
    278 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط atilnic نمایش پست ها
    Encoding مشکل داره.اگر دیتابیس تنهایی ایمپورت میشه باید encoding رو درست انتخاب کنید و یا اینکه برای ریستور بک آپ باید معمولا پیشفرض بدون مشکل باشه و اگر ریستور کردید و مشکل اینه میتونه متفاوت بودن encoding این دو سرور با هم باشه...

بله بک آپ ریستور کردم و نباید این مشکل پیش میومد .. حالا چاره من چیه وی چیکار میتونم بکنم ؟! البته با بعضی مرورگرها مشکل حل میشه ولی اکثریت اینجوریه ... اون خطای بالایی رو چیکار کنم ؟!
    ❄️ جشنواره زمستانه شرکت آرکا میزبان کندو | تخفیف 40% ✅ دیتاسنتر ovh و ... ✅ مجازی ساز kvm ❄️
    تا تمام نشده اقدام بفرمایید : https://kandohost.com/w1401/ - اینماد+ساماندهی+ضمانت برگشت وجه

7. تعداد تشکر ها از succes به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    87
    تشکر تشکر شده 
    1,061
    تشکر شده در
    788 پست

ماژول خاصی در هدر سایت فعال دارید ؟؟؟

9. تعداد تشکر ها از lived به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    155
    تشکر تشکر شده 
    616
    تشکر شده در
    351 پست

این مشکل از دیتابیس هست هم ارور هم زبان
    توی فایل کانفیج جوملا اگه چیزی به نام encoding وجود داشت به utf-8 تغییرش بدید همچنین در دیتابیسم همین کارو بکنید به پی اچ پی مای ادمین وصل بشید بعد همون صفحه ی اول که تنضیماته انکودینگو بکنید utf-8 general یا پرشین

11. تعداد تشکر ها از ariansafaei به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    645
    تشکر تشکر شده 
    363
    تشکر شده در
    278 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ariansafaei نمایش پست ها
    این مشکل از دیتابیس هست هم ارور هم زبان
    توی فایل کانفیج جوملا اگه چیزی به نام encoding وجود داشت به utf-8 تغییرش بدید همچنین در دیتابیسم همین کارو بکنید به پی اچ پی مای ادمین وصل بشید بعد همون صفحه ی اول که تنضیماته انکودینگو بکنید utf-8 general یا پرشین
    تو فایل کانفیگ چیزی به نام encode یا utf-8 وجود نداشت ... دیتا بیس رو هم UTF-8 کردم ولی مشکل همچنان پابرجاست »: www.Tabrizweb.ir

دوستان خواهشا راهنمایی کنید

13. تعداد تشکر ها از succes به دلیل پست مفید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)