صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11

موضوع: هک شدن سرورم

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    8
    تشکر تشکر شده 
    7
    تشکر شده در
    6 پست

2 هک شدن سرورم

با سلام خدمت دوستان عزیز
    بنده یک وی پی اس ایرانی توی شرکت parsdev دارم که روش یه سایت اطلاع رسانی وردپرسی هست که الان خود سرور هک شده از اونجایی که خودم مبتدی توی زمینه های امنیت سرور هستم و در حال گذروندن دوره امنیت سرور هستم الان متوجه شده قالب سایتم بگ امنیتی وحشتناکی داشت و طرف (هکر نامحترم) تونست توی سرور شل اسکریپت لود کنه و حتی به پسورد root سرور هم دسترسی پیدا کزد من شل اسکریپت ها رو پیدا کردم و رمز های directadmin و root رو دیشب عوض کردم ولی الان متوجه شدم این هکره همه رو عوض کرده و سایت وردپرسم آپ هست ولی امکان آپ دیت و ... وجود ندارد روی سرور دیروز آنتی ویروس و rkhunter هم نصب کردم لطفا راهنمایی کن چون فکر می کنم هکره بازیش گرفته دارم شدیدا اذیتم میکنه.

2. # ADS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    189
    تشکر تشکر شده 
    900
    تشکر شده در
    777 پست

پیش فرض پاسخ : هک شدن سرورم

الان دقیقا مشکل کجاست ؟ خب رمز و ... رو که تغییر دادید . اگر مشکل روی قالب یا سایتتون هست بکاپ گیر انجام نمی دادید ؟ آخرین بکاپتون رو میتونید ریستور کنید که مشکلش رفع بشه . اگر سرور هم مشکلی پیدا کرده به پشتیبانی بفرمایید که براتون برطرف کنند .
    و مسلم هست که سرور مجازی هم دریافت میکنید باید مدیریت کنید در غیر اینصورت 24 ساعته با این مشکلات روبه رو هستید .

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    8
    تشکر تشکر شده 
    7
    تشکر شده در
    6 پست

5. تعداد تشکر ها از sob به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    80
    تشکر تشکر شده 
    125
    تشکر شده در
    105 پست

سلام
    اگه شل مخفی زده باشه ، دسترسی همیشگی داره . سعی کنید شل مخفی رو پیدا کنید /
    اگر هم موفق نشدین و اون هکر هم دست بردار نبود ، ریستور کنین به بک آپ های چند روز پیشتون .

7. تعداد تشکر ها از zarat به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    129
    تشکر تشکر شده 
    57
    تشکر شده در
    47 پست

ممکنه روت شده باشه و یک یوزر برای خودش با دسترسی کل ایجاد کرده باشه !

9. تعداد تشکر ها ازDead.Zone به دلیل پست مفید

عضو انجمن secureconfig آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    309
    تشکر تشکر شده 
    754
    تشکر شده در
    462 پست

سلام.

باتوجه به توضیحات داده شده بنده احتمال میدهم هکر از طریق سیستم خودتان به رمز های عبور دسترسی پیدا کرده است.
    بهتر هست با انتی ویروس سیستمتان را اسکن کنید ویا سیستم عامل را مجددا نصب کنید و سپس اقدام به تغییر پسورد ها کنید.
    همچنین باید لاگ های سرور را بررسی کنید که ایا هکر وارد ssh و دایرکت ادمین شده یا از طریق شل دسترسی داشته.
    و ...

موفق باشید.
    اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحمّدٍ وَ آلِ مُحمّد

xpayment.ir - اسکریپت درگاه پرداخت واسطه xPay
    اسکریپت تبلیغات کلیکی xAds

11. تعداد تشکر ها ازsecureconfig به دلیل پست مفید

عضو انجمن parsntc1 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    50
    تشکر تشکر شده 
    36
    تشکر شده در
    31 پست

اگر روی سرورتون یک انتی شلر مناسب نباشد مطمئن باشید بازم مورد حمله قرار خواهید گرفت بنده پیشنهاد میکنم یه انتی شلر cxs تهیه کنید و کانفیگ کنید تا خیالتون راحت بشه

عضو دائم jahromweb آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,817
    تشکر تشکر شده 
    1,727
    تشکر شده در
    1,204 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط parsntc1 نمایش پست ها
    اگر روی سرورتون یک انتی شلر مناسب نباشد مطمئن باشید بازم مورد حمله قرار خواهید گرفت بنده پیشنهاد میکنم یه انتی شلر cxs تهیه کنید و کانفیگ کنید تا خیالتون راحت بشه
    بنده به شما تضمین میدهم که اگر اسکریپت باگ داشته باشد چه انتی شلر وجود داشته باشد و چه نباشد باز هم هک میشود!!!
    مگر شل جز یک اسکریپت است؟
    کافی است هکر بتواند یک فایل php اپلود و ران کند + اسکریپت از نظر امنیت مشکل داشته باشد
    کار تمام است
    کافی است طرف کمی php بلد باشد ....
    موفق باشید
    ویرایش توسط jahromweb : March 30th, 2015 در ساعت 20:34
    ParsConfig:Managed Servers,CacheServer,Server Administration
    IRDirectAdmin:Hosting Solutions
    M.Tamadon:09172593746

عضو انجمن parsntc1 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    50
    تشکر تشکر شده 
    36
    تشکر شده در
    31 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط jahromweb نمایش پست ها
    بنده سه شما تضمین میدهم که اگر اسکریپت باگ داشته باشد چه انتی شلر وجود داشته باشد و چه نباشد باز هم هک میشود!!!
    مگر شل جز یک اسکریپت است؟
    کافی است هکر بتواند یک فایل php اپلود و ران کند + اسکریپت از نظر امنیت مشکل داشته باشد
    کار تمام است
    کافی است طرف کمی php بلد باشد ....
    موفق باشید
    دوست عزیز بنده هم منکر این موضوع نشدم الان چی میگید این وسط من گفتم هک میشید یا نمیشید بنده منظورم این بود که امنیت سرورتون رو در کنار بالا بردن امنیت اسکریپت هم بالا ببرید
    در مورد بودن انتی شلر خوب وقتی شما یه انتی شلر خوب داشته باشید تا حد زیادی از اجرای شل ها جلوگیری میکند
    بنده بازم متوجه این پست شما نشدم که چی رو میخواسید به من یاد بدید
    موفق باشید

عضو انجمن InterServer.ir آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    375
    تشکر تشکر شده 
    788
    تشکر شده در
    498 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sob نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز
    بنده یک وی پی اس ایرانی توی شرکت parsdev دارم که روش یه سایت اطلاع رسانی وردپرسی هست که الان خود سرور هک شده از اونجایی که خودم مبتدی توی زمینه های امنیت سرور هستم و در حال گذروندن دوره امنیت سرور هستم الان متوجه شده قالب سایتم بگ امنیتی وحشتناکی داشت و طرف (هکر نامحترم) تونست توی سرور شل اسکریپت لود کنه و حتی به پسورد root سرور هم دسترسی پیدا کزد من شل اسکریپت ها رو پیدا کردم و رمز های directadmin و root رو دیشب عوض کردم ولی الان متوجه شدم این هکره همه رو عوض کرده و سایت وردپرسم آپ هست ولی امکان آپ دیت و ... وجود ندارد روی سرور دیروز آنتی ویروس و rkhunter هم نصب کردم لطفا راهنمایی کن چون فکر می کنم هکره بازیش گرفته دارم شدیدا اذیتم میکنه.
    سلام

بهترین پیشنهاد ممکن با این شرایط برای شما!

1- سایتتون یا سایت هاتون رو به یک هاست یا نمایندگی امن تر انتقال بدید و تک تک فایل های هاست رو شخصا چک کنید و در صورت امکان کلا جایزگزین کنید و باگی که داشتید رفع کنید.
    2- سیستم عامل رو عوض کنید و از نو کانفیک کنید و حتما این کار رو به افرادی مطمئن بسپارید ( از اعتماد به شرکت های پر ادعا اجتناب کنید )
    3- حتی بعد گذروندن دوره امنیت به اطلاعات خودتون اعتماد نکنید دوره هایی که در ایران برگذار میشه تنها هدفش جذب در آمد هست نه افزایش دانش افراد! معمولا اطلاعات قدیمی رو آموزش میدند که تنها میشه به عنوان اطلاعات پایه برای پیشرفت خودتون در نظر بگیریدشون!

نقل قول نوشته اصلی توسط parsntc1 نمایش پست ها
    زمانی خیالتون راحت هست که در کانفیگ وبسرور ، پی اچ پی و سیستم عامل و فایروال ماهر باشید! آنتی شل با کد کردن دوباره شل براحتی بایپس میشه!

Reliable , High-Performance Hosting
    Website: EnterServer.ir // telegram: @Developerrr // Email: Parscloudsp [ @ ] gmail.com

16. تعداد تشکر ها از InterServer.ir به دلیل پست مفید

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع