نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: پرداخت الکترونیک بانک سامان

عضو انجمن abbasss آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    659
    تشکر تشکر شده 
    448
    تشکر شده در
    293 پست

پیش فرض پرداخت الکترونیک بانک سامان

سلام
    دوستان کسی تجربه کار با درگاه بانک سامان رو داشته؟چرا کمتر در موردش صحبت میشه در این فروم؟
    مورد تایید با تجربه ها هست؟
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

راهنمای دریافت سرویس پرداخت اینترنتی بانک سامان

اگر وب سايتي داريد كه از طريق آن كالا و يا خدمت خود را ارائه مي‌نمائيد مي‌توانيد با استفاده از خدمت "پرداخت اينترنتي" بانك سامان امكان پرداخت برخط (Online) هزينه كالا يا خدمت مذكور را براي مشتريان خود فراهم نماييد.
    از طريق اين سرویس بانك سامان، شما امكان مي‌يابيد تا كاربران وب سايت خود را در زماني كه به مرحله نهايي سفارش كالا يا خدمات مي‌رسند به صفحات پرداخت بانك هدايت نماييد تا در محيطي امن اقدام به ورود مشخصات كارت بانكي خود و پرداخت مبلغ مورد نظر به صورت آنلاین نمايند.
    وجه مورد نظر بلافاصله از حساب خريدار كسر شده و به حساب شما واريز مي‌شود و اطلاعات لازم به سايت شما جهت نهايي كردن امر خريد منتقل مي‌شود.

امکانات مورد نیاز جهت راه اندازی سرویس پرداخت اینترنتی بانک سامان
    براي استفاده از سرویس "پرداخت اينترنتي"، شما بايد وب سايتي داشته باشيد كه از طريق آن مايل به فروش كالا يا خدمت خاصي باشيد. همچنين جهت برقراري ارتباط با سرور پرداخت اينترنتي بانك سامان لازم است تا صفحات سايت خود را به صورتي كه از سوي مسئولين فني بانك به شما اعلام خواهد شد تنظيم نماييد.
    شما همچنين بايد در نزد بانك سامان اقدام به افتتاح حسابي نماييد تا وجوه دريافتي از خريداران به آن حساب واريز شود.

نحوۀ دریافت سرویس پرداخت اینترنتی بانک سامان
    1- مطالعه شرایط استفاده از خدمات اینترنتی که در ادامه آمده است
    2- مدارک لازم که در ادامه آمده است
    3- ارائه قرارداد و مدارک مورد نیاز به نزدیکترین شعبه توسط متقاضی (نشانی شعب پرداخت الکترونیک سامان)
    4- بررسی فنی سایت و کنترل رو یه فروش توسط شرکت پرداخت الکترونیک سامان
    5- امضای قرارداد متقاضی توسط مدیریت شرکت پرداخت الکترونیک سامان
    6- تعریف کد پذیرنده در سیستم و ارسال آن به پست الکترونیک متقاضی
    7- ارسال قرارداد متقاضی
    8- شروع بکار فروشگاه (پیشتیبانی توسط شرکت پرداخت الکترونیک سامان)

شرایط استفاده از خدمات اینترنتی بانک سامان

جهت انعقاد قرارداد برای استفاده از خدمات اینترنتی شرکت پرداخت الکترونیک سامان می بایست دارای مجوزهای شغلی معتبر حقوقی و حقیقی (پروانه کسب و یا جواز کار) مرتبط با فعالیت مورد نظر بر روی اینترنت باشید.
    * رعایت قوانین عمومی و تجارت الکترونیک جمهوری اسلامی ایران
    * نداشتن منع فعالیت از نظر نظام بانکی کشور
    * دارا بودن وب سایت آماده جهت فروش اینترنتی
    * دارا بودن مجوزهای شغلی معتبر و نیز اقامتگاه قانونی
    * ارتباط بین زمینه فعالیت سایت و شرح فعالیت های مشخص شده در مجوزهای شغلی

مدارک مورد نیاز جهت عقد قرارداد پذیرندگان اینترنتی بانک سامان

* تکميل فرم خدمات پرداخت اینترنتی دانلود pdf

* تکميل دو نسخه فرم قرارداد (ممهور به مهر پذيرنده و امضاء کلیه صفحات توسط مدیران صاحب امضاء ) دانلود pdf

* حساب بانکی به نام شرکت یا موسسه نزد بانک سامان (کپی صفحه اول دفترچه حساب).
    * تصویر شناسنامه مدیران ومسئولین صاحب امضاء
    * تصویر روزنامه رسمی و آگهی آخرین تغییرات
    * سوابق فعالیت شرکت / موسسه (اختیاری)

دانلود فایل راهنمای فنی نصب سرویس پرداخت اینترنتی سامان بر روی سایت (pdf)
    دانلود فایل راهنمای استفاده از کنترل پنل دروازه پرداخت اینترنتی بانک سامان (pdf)
    فروش محدود پنل کاربری طلایی + خط اختصاصی 10 رقمی فقط 99.000 تومان ====>> اینجا
    آریا ایده دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت، معدن و تجارت

2. تعداد تشکر ها ازabbasss به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    648
    تشکر تشکر شده 
    1,663
    تشکر شده در
    814 پست

پیش فرض پاسخ : پرداخت الکترونیک بانک سامان

با اجازه اساتید بنده چند نکته رو عرض کنم
    من چند وقت پیش دنبال دریافت درگاه بانک سامان بودم که نزدیک به یک ماه بنده رو به هر جایی فرستادن آخر هم خودم بیخیال ماجرا شدم
    اولین و عمده ترین مشکل بانک سامان اینه که از شما به حدی مدارک و توجیه می خواد که فکر می کنید دارین وام 10میلیارد دلاری میگیرید ازشون
    که واقعا مسئولین بانک سامان نمی دونم تا این حد فکر ندارند که یک فردی که داره از اینترنت کسب درآمد می کنه این مدارک رو باید از کجا بیاره!!!
    دومین مشکل بانک سامان که باعث شده حتی شرکت های خیلی بزرگ هم از این درگاه استفاده نکنند (مثل سیستم فروش اینترنتی بلیط قطار که بانک سامان رو به دلیل مشکلات فراوانش از لیست درگاه ها حذف کرد) عدم سهولت عملیات این بانک هست برای مثال در درگاه بانک ملت شما با فشردن دکمه پرداخت بعد از یک ثانیه پرداخت با موفقیت انجام میشه اما در بانک سامان چندین مرحله بی مورد و اضافی مثل تکمیل فرآیند خرید و .... دارید در ضمن حساسیت به بزرگی حروف هم یک فاجعه دیگه از بانک سامان هست
    در کل بانک سامان در زمینه درگاه پرداخت آنلاین به تجربه چنیدن ساله ای که باهاش داشتم یک فاجعه ملی هست که خودشون هم از طراحی این درگاه پشیمون هستند

---------- Post added at 03:26 AM ---------- Previous post was at 03:23 AM ----------

در ضمن یک نکته دیگه هم فراموش کردم بگم
    سامانه پشتیبانی و پیگیری بانک سامان به شدت ضعیف هست
    ضمن این که ادب و مشتری مداری براشون به هیچ عنوان معنا نداره
    اگر یکم بهشون گیر بدید شک نداشته باشید بهتون خیلی راحت فحش هم خواهند داد

5. تعداد تشکر ها از iranian-portal به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    28
    تشکر تشکر شده 
    52
    تشکر شده در
    36 پست

بنده ملت استفاده کردم ملت راضی هستم اما در مورد بانک سامان ( این بانک خدمات خیلی پیشرفته و رمز گذاری شده و امنیت های .... که کاملا معروف هستش در تمام ایران
    و فکر میکنم اگر محدودیت مسئولیت نداشت خدمت بین الملل هم ارائه میداد و کد تصادفی اون برای حساسیت و امنیتش هست که با کمی دقت مشکل حل میشه
    برای بی ادب بودن پرسنل بانک سامان شما همه رو به یه دید نگاه نکن خوب و بد همه جا هست خوب بنده می تونم فردا بشم مسئول یه قسمت با همین اخلاقم خوب ضعف از بنده هستش که بی نظمی ایجاد کردم و باعث.... در هر صورت بانک سامان واقعا خیلی عالیه و بانک ملت به دلیلی راحت بودن و ... بهترین گذینه هستش

عضو انجمن ParsWebIT آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    409
    تشکر تشکر شده 
    846
    تشکر شده در
    557 پست

بانک ملت خیلی بهتر از بقیه هست
    واریز آنی و امکان پیگیر دقیق مغایرت

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)