صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 32

موضوع: معرفي هاست ضد ddos يا راهنمايي در اين خصوص ...

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    7
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

63 معرفي هاست ضد ddos يا راهنمايي در اين خصوص ...

سلام دوستان .

من يه کاربر تازه واردم و به قول شاعر : ما به اين سايت نه پی حشمت و جاه آمده‌ایم __ از بد حادثه این جا به پناه آمده‌ایم !

غرض از مزاحمت : من يه فروم دارم که مدت 2 ساله که فعاليت ميکنه . در اين مدت چند بار اين سايت با اختلال مواجه شده که بدترين شکل ممکن آن از 2 هفته پيش شروع شده ...

زماني که سايت من روي سرورهاي شرکت نت افراز بود چندين بار سايت دان شد که بعدا شرکت نت افراز گفت که بخاطر حملات سنگين ddos از نوع udp flooding است و بخاطر اينکه به سايت هاي ديگه آسيب نرسه عذر ما را خواستند !

ناچارا بکاپ سايت را در سرورهاي شرکت هاست دي ال قرار داديم که در کمتر از 1 ساعت سايت دان شد و هاست دي ال هم گفت که حملات سنگين ddos شده که آنها توان مقابله با آن را ندارند ( مستندات موجود است )

براي بار سوم مجبور شديم سايت را به آشيانه هاست منتقل کنيم ..... باز هم همينجوري شد !

براي بار چهارم سايت را به وندا هاست منتقل کرديم ........... باز هم همينجوري شد !

براي بار پنجم سايت را رجيران منتقل کرديم که فعلا چند ساعتيه که دوام آورده هرچند که طبق آمار سايت https://my.pingdom.com در اين 5 ساعت گذشته سايت ما 4 بار دان شده ...

و اين را ميدانم که اين بار هم دوام نمياره ...

لازم به توضيح است که سايت من يک انجمن است که از سيستم my bb استفاده شده که براي اينکه به خود فايلهاي سايت شک نداشته باشم آنرا به بالاترين نسخه ارتقاء داده ام و تمام پلاگين ها را هم حذف کرده ام و .... اما باز هم مشکل من حل نشده !

طبق گفته چندين شرکت هاستينگ اين دان شدن سايت بخاطر حملات بسيار سنگين ddos است که تماما از خارج از کشور است !!!

در اين رابطه پرونده قطوري هم در پليس فتاي تهران تشکيل داده ام که موضوع در حال پيگيري است .

.
    .
    .

حالا درخواست من از شما دوستان اينه که چه هاستي بگيرم که جوابگوي اين کار باشه ؟ يا اصلا ممکن هست که اشکال از جاي ديگه باشه ؟

هرگونه راهنمايي شما دوستان را به ديده منت ميپزيم .

2. تعداد تشکر ها از آرين به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن mehrshad.ho آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,553
    تشکر تشکر شده 
    4,179
    تشکر شده در
    3,167 پست

پیش فرض پاسخ : معرفي هاست ضد ddos يا راهنمايي در اين خصوص ...

Ddos رو 100 درصد نمیشه جلوش رو گرفت اما سرور های ابری و وب سرور لایت اسپید تا حدی میتونه کمک کنه
    مرکز میزبانی وب نیک سرور NikServer.COM | شماره تماس : 9109.9713-021
    هاست و نمایندگی هاست لینوکس | هاست و نمایندگی هاست دانلود | سرور مجازی ایران و اروپا

5. تعداد تشکر ها از mehrshad.ho به دلیل پست مفید

عضو دائم shivahost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,371
    تشکر تشکر شده 
    4,137
    تشکر شده در
    2,773 پست

اگر هم بتونید از cdn ها استفاده کنید خوبه اما فکر نمی کنم برای سایت های دینامیک پر فعالیت خوب باشه

7. تعداد تشکر ها از shivahost به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    57
    تشکر تشکر شده 
    364
    تشکر شده در
    260 پست

از cloudflare استفاده کنید !

عضو انجمن hamedmabdi آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    145
    تشکر تشکر شده 
    95
    تشکر شده در
    84 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrshad.ho نمایش پست ها
    Ddos رو 100 درصد نمیشه جلوش رو گرفت اما سرور های ابری و وب سرور لایت اسپید تا حدی میتونه کمک کنه
    بنده هم نظرم همینه+پشتیبانی

با تشکر

10. تعداد تشکر ها از hamedmabdi به دلیل پست مفید

عضو جدید AhvazGame آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    26
    تشکر تشکر شده 
    54
    تشکر شده در
    41 پست

خوب یک آپشن هست که هزینش زیاده اما کارسازه.
    سایتت رو روی یک سرور ایرانی که در دیتاسنتر های معروف مثل سروش رسانه قرار داره بالا بیار.پیشنهاد می کنم سرور هم مال خودت باشه
    99% جواب میده.
    AhvazGame Gaming Center
    (processing the project called game-client)

www.AhvazGame.Com

12. تعداد تشکر ها از AhvazGame به دلیل پست مفید

عضو انجمن hamedmabdi آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    145
    تشکر تشکر شده 
    95
    تشکر شده در
    84 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط AhvazGame نمایش پست ها
    خوب یک آپشن هست که هزینش زیاده اما کارسازه.
    سایتت رو روی یک سرور ایرانی که در دیتاسنتر های معروف مثل سروش رسانه قرار داره بالا بیار.پیشنهاد می کنم سرور هم مال خودت باشه
    99% جواب میده.
    البته درسته که فایروال فیزیکی خیلی تاثیر داره ولی خب برای همه مقدور نمی باشد.

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    873
    تشکر تشکر شده 
    2,780
    تشکر شده در
    1,710 پست

حتما حتما میبایست سرور هاستینگ دارای فایروال سخت افزاری باشه! استفاده از وب سرور قوی مانند لایت اسپید نیز میتونه تا در کنار فایروال بهتون کمک کنه! باید نوع حملات رو دید! راه کار زیاد هست! بستن ای پی های خارجی و ........
    باید فشار و نوع حملات رو دید تا بشه بهتر کمک کرد.

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    7
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط itjavani نمایش پست ها
    حتما حتما میبایست سرور هاستینگ دارای فایروال سخت افزاری باشه! استفاده از وب سرور قوی مانند لایت اسپید نیز میتونه تا در کنار فایروال بهتون کمک کنه! باید نوع حملات رو دید! راه کار زیاد هست! بستن ای پی های خارجی و ........
    باید فشار و نوع حملات رو دید تا بشه بهتر کمک کرد.
    با تشکر از راهنمايي تمامي دوستان .

اول از همه اين توضيح را بدم که سايت من يه انجمنه که فقط هماهنگي يک سري برنامه ها در آن انجام ميشه و بازديد کننده چنداني نداره ، حداکثر300 نفر در روز ! از طرفي نميتوانم ماهيانه بيش از 50 هزار تومان هزينه کنم چونکه به هيچ عنوان درآمد مستقيم يا غير مستقيمي نداره که بخواهم زياد هزينه اش کنم و اين را هم از سر ناچاري پرداخت ميکنم !

در اين مدت من از هاستينگ هاي معتبر با بالاترين پلن استفاده کرده ام . بنا به پيشنهاد دوستان من موقتا يه پلن از شرکت هاست دي ال گرفتم که ميگفتند اين شرکت سرورهاي 80 هسته اي داره ولي 45 دقيقه دوام نياورد !

قسمتي از جوابيه اين شرکت براي راهنمايي بيشتر :

طی این چند سالی که ما تجربه میزبانی داریم این یکی از سنگینترین حملاتی بوده که تا به حال داشتیم.
    وقتی شما مورد حمله قرار میگیرد، فقط سایت شما قربانی نمیشه بلکه تمام سایتهایی که روی سرور هستند دچار اختلال میشن. و ما به خاطر این حمله که هدف اون سایت شما بوده مجبور شدیم بسیاری نارضایتی بسیاری از کاربرها رو شاهد و پاسخگو باشیم.
    ضمنا مقابله با این حمله نیازمند تجهیزات سخت افزاری خیلی گران قیمت هست.
    ما در حال حاضر روی سرورها Hardware Firewall داریم، اما حجم حملات شما به 10G/s هم میرسید که برای مقابله با این حجم نیازمند تهیه Firewall خاصی با کشش بیشتر هست که هزینه ماهانه اون چند صد دلار هست!
    شما برای اطمینان از صحت گفته های ما میتونید هزینه مقابله با این حملات رو در این سایت مشاهده کنید:
    http://www.serverorigin.com/eth*****-ddos-mitigation
    طبق این سایت هزینه مقابله با حمله ای که شما داشتید حداقل ماهانه $499 معادل 1 میلیون تومان در ماه هست! که هیچ شرکت و دیتاسنتری این خدمات رو رایگان ارائه نمیده...
    اين هم جوابيه شرکت نت افراز

با سلام خدمت شما

سرویس هاسیتنگ شما به منظور اطمینان از اینکه آیا دامین

............

هدف حملات شدید صورت گرفته در ۹ روز گذشته بر روی سرور میزبان سرویس شما بوده است یا خیر به یک سرور اختصاصی منتقل گردید که هیچ سایت دیگری بر روی آن میزبانی نمی گردید(سرور جدیدا از دیتاسنتر تحویل گرفته شده است و تا کنون نت افراز به جز دامین
    ..................
    هیچ وبسایت دیگری را بر روی این سرور قرار نداده است) . متاسفانه کمتر از ۳۰ دقیقه از فعال شدن وبسایت بر روی سرور جدید، سرور میزبان سایت تحت حمله شدید فلودینگ قرار گرفت به گونه ای که سرور مانند حملات قبلی به صورت کامل از دسترس خارج گردید. با بررسی های انجام شده مشخص گردید که دامین

..................

به دلایل نامعلوم هدف حملات شدید
    UDP Flooding
    بوده و تمامی مشکلات به وجود آمده برای سرور میزبان سرویس شما در ۹ روز گذشته و خسارات سنگین وارد شده به نت افراز در این مدت به دلیل میزبانی این دامین بوده است.(دامین
    .................
    در ۴۸ ساعت گذشته بر روی ۳ آی.پی مختلف قرار داده شده و هر سه آی.پی بلافاصله هدف حملات ویرانگر فلودینگ قرار گرفته است). با توجه به مشکلات به وجود آمده متاسفانه امکان میزبانی این دامین
    .................
    بر روی یک سرویس عادی امکانپذیر نموده و هزینه مقابله با حملات صورت گرفته بر روی این دامین(شامل فایروالهای سخت افزارای گران قیمت، پورت گیگابیت،..) بسیار سنگین بوده و از چندین میلیون تومان در ماه تجاوز خواهد کرد. با توجه به مشکلات به وجود آمده متاسفانه امکان ادامه میزبانی این دامین بر روی سرورهای نت افراز امکانپذیر نمی باشد.
    حال سوال من از شما دوستان اينه که چه شرکت هاستينگ ايراني يا خارجي را ميشناسيد که با هزينه اي بين 50 تا 100 هزار تومان در ماه بتواند در مقابل اين حملات دوام بياره و به من خدمات بده ؟!

کوچکترين راهنمايي شما دوستان براي من مفيد خواهد بود ، خواهشمندم کمک کنيد !

عضو جدید sibsib آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    23
    تشکر تشکر شده 
    65
    تشکر شده در
    35 پست

به نظر من بهتره به جای هزینه دنبال کسی باشید که دیداس می کنه و پرونده رو از فتا بیشتر پیگیری کنی اگه هم بازدید کننده از خارج نداری میتونی کلا آی پی های خارج رو ببندی یا سایتت رو روی اینترانت ایران بیاری

17. تعداد تشکر ها ازsibsib به دلیل پست مفید

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)