صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 19

موضوع: اطلاعاتی در مورد serverboost هلند

عضو دائم Warez-Host.IR آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    2,177
    تشکر تشکر شده 
    4,167
    تشکر شده در
    2,036 پست

پیش فرض اطلاعاتی در مورد serverboost هلند

با سلام خدمت همه دوستان و همکاران محترم
    همونطور که میدونید ما ماه قبل از serverboost هلند توسط دوست بسیار عزیز 724server که در همین انجمن هم فعالیت دارند خرید کردیم
    زمان تحویل سرویس بسیار عالی بود
    قیمتی که به ما ارائه کردند بسیار مناسب
    و رفتار و برخود فروشنده بسیار عالی و حرفه ای و تا امروز اگر مشکلی داشتیم خیلی سریع رسیدگی کردند که جا داره همینجا ازشون تشکر کنم
    حالا دلیل ایجاد تاپیک
    چند نفر از دوستان و همکاران پیغام خصوصی دادند که تجربه یک ماهه ما را از فعالیت با این دیتاسنتر را جویا بشن و اقدام به خرید کنن
    به این دلیل که این موضوع به صورت عمومی برای همه قابل دسترس باشه به صورت تاپیک ایجاد شد

خوب میریم سر اصل مطلب :
    پورتی که ارائه کردن عالی هست و از نظر پورت و سخت افزار کاربران راضی هستند
    آپتایم هم تا امروز شاید 99.99 بوده و قطعی از نظر سرور اصلی نداشتیم
    تنها مشکلی که من روی این دیتاسنتر دیدم و هنوز هم داریم , مشکل ای پی ها هست

بعضی از ای پی ها یک باره قطع میشه , که پیگیری کردم و دلایل جالبی دیدم که هیچ جایی روبرو نشده بودم مثلاً یک نمونه از اخطار ها :
    Hi man,

2 of your VPS customers seem to be running services that are used or related to/by botnet controllers:

2011-09-23 22:22:07,
    " 213.152.173.209 ",
    57172,"NL","GET /?ccfde7=13434343 HTTP/1.1","sality","KUKU v5.02c =690428110093",,61733,"Windows","2000 SP2+, XP SP1+ (seldom 98)",,80,"kukutrustnet777.info",,,,"87.106.24.200" ,8560,"DE"

2011-09-23 00:24:22,
    " 213.152.173.191 "
    ,57172,"NL","GET /?3f8e952a=1006845562 HTTP/1.1","sality","KUKU v5.06exp =68904276539759",,1521,"Windows","XP SP1+, 2000 SP3",,80,"www.kjwre9fqwieluoi.info",,,,"87.106.24.200",8560,"DE"

I have nulled the IPs fyi since it's already going on for several days now, make sure they get removed.
    Thank you.

Met vriendelijke groet / Regards,
    Jelle Maes

Server Boost B.V.
    و یا این که امروز ارسال شده است :

Looks like this guy is still abusing network and now also doing it via another ip (.202 in the end):

timestamp,"ip","asn","geo","url","type","http_agen t","tor","src_port","p0f_genre","p0f_detail","host name","dst_port","http_host","http_referer","http_ referer_asn","http_referer_geo","dst_ip","dst_asn" ,"dst_geo"
    2011-09-25 06:11:58,"213.152.173.209",57172,"NL","GET /?186a3e=6400248 HTTP/1.1","sality","KUKU v5.02c =690428110093",,63314,"Windows","2000 SP2+, XP SP1+ (seldom 98)",,80,"kukutrustnet777.info",,,,"87.106.24.200" ,8560,"DE"
    2011-09-25 23:06:20,"213.152.173.202",57172,"NL","GET /?81c957=68045496 HTTP/1.1",,,,63360,"Windows","2000 SP2+, XP SP1+ (seldom 98)",,80,,,,,"74.208.164.166",8560,"US"
    2011-09-25 2307,"213.152.173.202",57172,"NL","GET /?acd5d9=56634685 HTTP/1.1","sality","KUKU v5.02c =2188436917",,63758,"Windows","2000 SP2+, XP SP1+ (seldom 98)",,80,"kukutrustnet777.info",,,,"87.106.24.200" ,8560,"DE"

Please terminate both from your customer base. Thanks.
    در اینجا به دو ای پی ما :
    213.152.173.209
    و
    213.152.173.191
    ایراد گرفته شده
    کاربران کلاً بی اطلاع هست از چنین سایتهایی و ...

90% قطع شدن ای پی ها روی سرورهای ویندوز 2003 ایجاد میشه و با سرورهای میکروتیک و لینوکس تا امروز مشکلی نبوده
    امروز قرار هست به صورت دقیق به ما توضیح بدن و مشکلات ای پی ها رفع شود (( هرچند که ما مجبور شدیم برای رضایت کاربران چند بار ای پی سرور مجازی را تغییر دهیم ))

دوستانی که قصد خرید سرور دارند حتماً قبل از خرید کامل در مورد این موارد صحبت کنند تا مثل ما بدون آگاهی با مشکل مواجه نشوند
    هرچند ما به دلیل وجود این مشکل مجبور هستیم سرور را ماه آینده تمدید نکنیم و سرورهای مجازی را به سرور جدید که امروز خرید شده در سینگل هاپ و سرور سوئیس منتقل کنیم
    چون در هفته گذشته با نارضایتی یکسری از کاربران هلند مواجه شدیم (( حدود 4 نفر ))

بیشتر این توضیحات برای کاربر MagicVps.Com دادم که دیروز در این مورد سوال کرده بودند
    رضایت ما از این سرور حدود 70 به 30 بود
    70% از هزینه , پورت و .... راضی بودیم ولی 30% به دلیل مشکلاتی که برای ای پی ها داشتیم ناراضی بودیم

همچنین از همون 3-4 نفر کاربر ناراضی هلند به دلیل مشکل ای پی ها , هرچند خارج از اراده ما بوده عذرخواهی میکنیم و تمام سرورهای مجازی که روی این سرور ایجاد شده تا جمعه شب یا نهایت شنبه شب به سرورهای جدید منتقل خواهد شد

همچنین اگر 724server عزیز هم پاسخی داشتند خوشحال میشیم ارائه کنند
    موفق باشید

پ.ن : دوستان و همکاران عزیز دقت کنند این تاپیک انتقاد نیست , تاپیک برای عذرخواهی از کاربران هم نیست , به این دلیل که افکار بد نسبت به این سرویس دهنده برطرف بشه این تاپیک ایجاد شده
    (( زمانی که ما قصد خرید داشتیم همه آمدن گفتن : خرید نکن , ضرر می کنی , داری اشتباه میکنی و ... به این دلیل ایجاد کردم که اطلاع داشته باشند سرورهایی که ارائه میکنند از نظر پورت و سخت افزار در حد خوبی قرار دارند ))

☼☺☼ به زودی دوباره با هم خواهیم بود بهتر از قبل به همراه ارائه تسهیلات بانکی خاص به هموطنان عزیز ☼☺☼

.:::. نسخه جدید ماژول مجازی ساز ESXI برای سیستم WHMCS تحت وب = Module W3esxi For ESXI .:::.

2. # ADS

عضو دائم MagicVps.Com آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    683
    تشکر تشکر شده 
    3,445
    تشکر شده در
    1,995 پست

پیش فرض پاسخ : اطلاعاتی در مورد serverboost هلند

از اونجای که اسم بردین حقیقتش برای یکسری مواردنیاز بود از اینجا سرور گرفته بشه ولی قبلش خواستم تجربه عملی دوستان که سرور داشتن بدونم( خیلی وقتها بعضی از همکارن بدون اینکه از جایی سرور داشته بشن و فقط بخطار اینکه قبلا مثلا فلان شخص یه حرفی در مورد یه دیتا سنتر زده بود به همون استناد میکردن حالا غافل از اینکه فلان شخص بنا به یکسری دلایل از اونجا خوشش نیمامده بوده یا بدش امده و یه نظری داده بوده ) برای همین از شما که ظاهار 1 ماه پییش سرور تهیه کردین خواستم سوال داشته باشم و تجربه عملی دوستان بدونم وگرنه سوالاتی که از شما پردسم از طریق لایو چت این دیتا سنترهم پرسده شده بود و فقط جهت سبک سنگین کردن حرفهای دیگران و ساپورت و کسانی که سرور داشتن پرسیده شد چون حرف تا عمل خیلی تفاوت داره که یکی بگه فلان چیز اینطوری هست و بعد بصورت عملی مشخص میشه که چی بوده مثلا شما که الان 1 ماه بصورت عملی تست کردین و با اینکه از پورت راضی هستید ولی بدلیل این مشکل که هیچ وقت تا اینکه ادم خودش سررو دستش نباشه و با موردش روبرو نشه متوجه نمیشه که داستان چی هست الان هم باش برخورد کردین و تصمیم به کنسل کردن گرفتید
    ----------
    در مورد اخطار و ایپی هم قبلا داخل انجمن سرهمین قضیه botnet کلی بحث شده بوده و حتی بعضی از دوستان شایدت سر بحث این قضیه از هم دلخور شدن ظاهرا یکی از مشکلاتشون همین قضیه botnet هست و دلیلی یکه باعث شده بود بپرسم از شما وضعیت شکایات و برخورد د با شکایتش را همین قضیهو تجربه عملی شما با این دیتا سنتر بوده وگرنه روی 3تا سرور اختصاصی و سرور مجازی من پورتش تست کردم و برای موردی که میخواستم خیلی عالی بود
    MagicVps با بیش از 8 سال کارنامه درخشان و رضایتمندی مشتریان شما هم میتوانید تجربه کنید و مشتری همیشگی ما شوید وی پی اس های با کیفیت و اپتایم بالا را با ما تجربه کنید

4. تعداد تشکر ها از MagicVps.Com به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    2,177
    تشکر تشکر شده 
    4,167
    تشکر شده در
    2,036 پست

از اونجای که اسم بردین حقیقتش برای یکسری مواردنیاز بود از اینجا سرور گرفته بشه ولی قبلش خواستم تجربه عملی دوستان که سرور داشتن بدونم( خیلی وقتها بعضی از همکارن بدون اینکه از جایی سرور داشته بشن و فقط بخطار اینکه قبلا مثلا فلان شخص یه حرفی در مورد یه دیتا سنتر زده بود به همون استناد میکردن حالا غافل از اینکه فلان شخص بنا به یکسری دلایل از اونجا خوشش نیمامده بوده یا بدش امده و یه نظری داده بوده ) برای همین از شما که ظاهار 1 ماه پییش سرور تهیه کردین خواستم سوال داشته باشم و تجربه عملی دوستان بدونم وگرنه سوالاتی که از شما پردسم از طریق لایو چت این دیتا سنترهم پرسده شده بود و فقط جهت سبک سنگین کردن حرفهای دیگران و ساپورت و کسانی که سرور داشتن پرسیده شد چون حرف تا عمل خیلی تفاوت داره که یکی بگه فلان چیز اینطوری هست و بعد بصورت عملی مشخص میشه که چی بوده مثلا شما که الان 1 ماه بصورت عملی تست کردین و با اینکه از پورت راضی هستید ولی بدلیل این مشکل که هیچ وقت تا اینکه ادم خودش سررو دستش نباشه و با موردش روبرو نشه متوجه نمیشه که داستان چی هست الان هم باش برخورد کردین و تصمیم به کنسل کردن گرفتید
    ----------
    در مورد اخطار و ایپی هم قبلا داخل انجمن سرهمین قضیه botnet کلی بحث شده بوده و حتی بعضی از دوستان شایدت سر بحث این قضیه از هم دلخور شدن ظاهرا یکی از مشکلاتشون همین قضیه botnet هست و دلیلی یکه باعث شده بود بپرسم از شما وضعیت شکایات و برخورد د با شکایتش را همین قضیهو تجربه عملی شما با این دیتا سنتر بوده وگرنه روی 3تا سرور اختصاصی و سرور مجازی من پورتش تست کردم و برای موردی که میخواستم خیلی عالی بود
    سلام
    ممنون از نظرت
    درسته ما هم از نظر کیفیت پورت و سخت افزار مشکلی نداره و مشکل سر همین ای پی ها هست
    در مورد مشکلات و حرفهای دیگران قبلاً صحبت کردیم

724server , عزیز هم در پیامی که حدود 30 دقیقه پیش برای من ارسال کردند , اعلام کردند توضیح کامل در تاپیک به زودی ارسال خواهند کرد

موفق باشید

☼☺☼ به زودی دوباره با هم خواهیم بود بهتر از قبل به همراه ارائه تسهیلات بانکی خاص به هموطنان عزیز ☼☺☼

.:::. نسخه جدید ماژول مجازی ساز ESXI برای سیستم WHMCS تحت وب = Module W3esxi For ESXI .:::.

6. تعداد تشکر ها از Warez-Host.IR به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    2,177
    تشکر تشکر شده 
    4,167
    تشکر شده در
    2,036 پست

724server , عزیز ما همچنان منتظر پاسخ شما هستیم

عضو انجمن s.w.a.t آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    404
    تشکر تشکر شده 
    5,890
    تشکر شده در
    1,306 پست

رحمان جان به اینکه این شرکت چیکار میکنه یا کرده یا گیرش کجاست کاری ندارم ولی هیچ وقت یک شرکت درست و حسابی نمیاد به مشتری هاش بگه
    Hi man,
    همیشه از الفاظ
    Dear Rahman
    or
    Hi Rahman
    or
    Hi there
    استفاده میکنند.
    این نشون دهنده درجه خیلی خیلی ضعیف برخورد با مشتری هستش که هنوز این شرکت یاد نگرفته!
    موفق باشید
    گمشده این نسل، اعتماد است نه اعتقاد. اما افسوس، که نه بر اعتماد اعتقادیست و نه بر اعتقادها اعتماد!
    تنها راه ارتباطی با من: s.w.a.t@webhostingtalk.ir

تشکر تشکر کرده 
    2,177
    تشکر تشکر شده 
    4,167
    تشکر شده در
    2,036 پست

استفاده میکنند.
    این نشون دهنده درجه خیلی خیلی ضعیف برخورد با مشتری هستش که هنوز این شرکت یاد نگرفته!
    موفق باشید
    سلام مصطفی جان
    ایمیل برای 724server ارسال شده بود نه مستقیم برای من

ممنون از نظرت

عضو انجمن s.w.a.t آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    404
    تشکر تشکر شده 
    5,890
    تشکر شده در
    1,306 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Warez-Host.IR نمایش پست ها
    سلام مصطفی جان
    ایمیل برای 724server ارسال شده بود نه مستقیم برای من

ممنون از نظرت
    باز هم فرقی نداره!
    این زبون رو تو ایران اصطلاحا بهش میگن زبون کوچه بازاری!
    موفق باشید
    گمشده این نسل، اعتماد است نه اعتقاد. اما افسوس، که نه بر اعتماد اعتقادیست و نه بر اعتقادها اعتماد!
    تنها راه ارتباطی با من: s.w.a.t@webhostingtalk.ir

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    92
    تشکر تشکر شده 
    53
    تشکر شده در
    41 پست

اون زمان که ما اعلام کردیم سرور هلند مشکل داره ، شما گفتید نه ! دوستان هم پست ما رو حذف کردند گفتند مدرک ارائه کنید !

تشکر تشکر کرده 
    2,177
    تشکر تشکر شده 
    4,167
    تشکر شده در
    2,036 پست

اون زمان که ما اعلام کردیم سرور هلند مشکل داره ، شما گفتید نه ! دوستان هم پست ما رو حذف کردند گفتند مدرک ارائه کنید !
    سلام
    اگر به پست های قبلی دقت کنید
    اعلام شده سرور اصلی هیچ مشلی نداره
    تنها برای بعضی از ای پی ها که تعداد کمی هم هستند مشکل ایجاد شده است

موفق باشید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    15
    تشکر تشکر شده 
    115
    تشکر شده در
    83 پست

عرض ادب و سلام خدمت همه دوستان

من چند نکته رو راجع به این موضوع باید ذکر کنم .

1- متاسفانه بسیاری از کاربرای ایرانی از vps و یا *** برای خراب کاری در سایتهای مختلف استفاده می کنند و این یک رویه برای اونها شده ، سرور بوست روی این فعالیتها به شدت حساس هست ، به طور مثال با ip های یکی از vps ها به سایت یکی از بانکها حمله کرده بودند که روی این موارد سروربوست حساس هست .

2- مشکل بوت نت عموما بر روی ویندوز 2003 اتقاق می افته که احتمالا ضعف از این سیستم عامل هست .

3- با توجه به مشکلاتی که کاربرای ایرانی به وجود می آورند ، پیشنهاد می کنم چناچه کاربران سرورهای مجازی شما سرورها را برای ایجاد *** استفاده می کنند از سرور بوست سرور تهیه نکنید .

چناچه سوالی باقی مونده باشه در همین تاپیک پاسخ خواهم داد .

---------- Post added at 03:15 PM ---------- Previous post was at 03:12 PM ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط s.w.a.t نمایش پست ها
    باز هم فرقی نداره!
    این زبون رو تو ایران اصطلاحا بهش میگن زبون کوچه بازاری!
    موفق باشید
    دوست گرامی رابطه من و jelle بیشتر از هر چیزی رابطه دوستانست و به 6 سال پیش بر می گرده ، ایشون حتی زمانی هم که من سروری اونجا نداشتم با من در ارتباط بودن .

مسلما شما بعد از 6 سال با دوستتون راحت تر صحبت می کنید .

724server نماینده رسمی serverboost در ایران

14. تعداد تشکر ها از 724server به دلیل پست مفید

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)