صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 18

موضوع: مشورت جهت تهیه سرور دانلود

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    53
    تشکر تشکر شده 
    12
    تشکر شده در
    11 پست

Question مشورت جهت تهیه سرور دانلود

سلام به همه عزیزان

بیش از یک دهه در این انجمن هستم با افتخار و انواع آفر ها رو بهم در خصوصی دادند
    اما خیلی از اون ها سایتشون رو جمع کردند و رفتند و یا به وعده هاشون عمل نکردند و نهایتا گفتند ببخشید
    از این میان شاید دو سه تا شرکت رو پیدا کردم که سر تعهدشون موندند

اما سناریوی این بار من

سایتی انگلیسی همانند شاتراستوک قراره راه اندازی کنیم ولی به صورت وارز هست - سایت برای خارج از کشور هست
    مشکل هزینه نیست، مشکل ابیوز هست - اکثریت میگن تا 99% ابیوز قبول نمیکنیم و هفته بعد اولین ابیوز که اومد میگن ببخشید تا 12 امشب وقت دارید که برید از اینجا

1- سایت اصلی که باید روی هاست 100% وارز و بدون دریافت ابیوز باشه و سرعت بالا و هارد NVMe - دیتابیس روش هست و فضای کمی نیاز داره
    بعد از چندین سال، فقط یک سرور در ایران پیدا کردم و 3 سال هست ابیوز ندادند بهم(در مورد سایت های دیگرم)
    اما سرعت بسیار ضعیفه برای افراد خارج از کشور

2- سرور دانلود - که تمامی عکس ها در اونجا هاست میشه(dl.site.com) - حداقل یک ترابایت فضا به بالا که شاید ماهی یک ترابایت دیگه نیازه
    نمیدونم اگر زیر دامنه به صورت A Record از طریق CloudFlare آدرس دهی بشه، باز ابیوز میدند و شکایت می کنند علیه زیردامنه یا نه معمولا برای دامنه اصلی چنین میکنند
    البته چند ساله که CloudFlare بر خلاف ابرآروان(غیر متعهد) نبسته و فقط ابیوز رو میده به دیتاسنتر در ایران و اینجا هم نادیده می گیره

پذیرای پیشنهادات شما عزیزان هستم

با تشکر فراوان

2. # ADS

عضو انجمن ashadata آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    696
    تشکر تشکر شده 
    549
    تشکر شده در
    429 پست

پیش فرض پاسخ : مشورت جهت تهیه سرور دانلود

نقل قول نوشته اصلی توسط debugger نمایش پست ها
    سلام به همه عزیزان

اما خیلی از اون ها سایتشون رو جمع کردند و رفتند و یا به وعده هاشون عمل نکردند و نهایتا گفتند ببخشید

اما سناریوی این بار من

سایتی انگلیسی همانند شاتراستوک قراره راه اندازی کنیم ولی به صورت وارز هست - سایت برای خارج از کشور هست
    مشکل هزینه نیست، مشکل ابیوز هست - اکثریت میگن تا 99% ابیوز قبول نمیکنیم و هفته بعد اولین ابیوز که اومد میگن ببخشید تا 12 امشب وقت دارید که برید از اینجا

1- سایت اصلی که باید روی هاست 100% وارز و بدون دریافت ابیوز باشه و سرعت بالا و هارد NVMe - دیتابیس روش هست و فضای کمی نیاز داره
    بعد از چندین سال، فقط یک سرور در ایران پیدا کردم و 3 سال هست ابیوز ندادند بهم(در مورد سایت های دیگرم)

2- سرور دانلود - که تمامی عکس ها در اونجا هاست میشه(dl.site.com) - حداقل یک ترابایت فضا به بالا که شاید ماهی یک ترابایت دیگه نیازه
    نمیدونم اگر زیر دامنه به صورت A Record از طریق CloudFlare آدرس دهی بشه، باز ابیوز میدند و شکایت می کنند علیه زیردامنه یا نه معمولا برای دامنه اصلی چنین میکنند
    البته چند ساله که CloudFlare بر خلاف ابرآروان(غیر متعهد) نبسته و فقط ابیوز رو میده به دیتاسنتر در ایران و اینجا هم نادیده می گیره

با تشکر فراوان

از ایران تهیه کنید بهترین حالته براتون
    | تلگرام :‌ @pooyashf

عضو انجمن Sohan Roh آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    623
    تشکر تشکر شده 
    365
    تشکر شده در
    279 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ashadata نمایش پست ها
    از ایران تهیه کنید بهترین حالته براتون
    با سلام ،

گرامی ، فرمودند ، سرعت دانلود از خارج ضعیفه !

ممنونم.
    ویرایش توسط Sohan Roh : May 8th, 2020 در ساعت 22:51

عضو انجمن ashadata آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    696
    تشکر تشکر شده 
    549
    تشکر شده در
    429 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Sohan Roh نمایش پست ها
    با سلام ،

گرامی ، فرمودند ، سرعت دانلود از خارج ضعیفه !

ممنونم.

بستگی به سرویسی که تهیه میکنند داره !

بعضی سرویس دهنده ها محدود می کنند و بعضی ها خیر !

ممنونم .
    | تلگرام :‌ @pooyashf

عضو انجمن ColdWorld آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    926
    تشکر تشکر شده 
    404
    تشکر شده در
    278 پست

سایت وارز اگه میزنی دامین هم باید زیرنظر رجیسترارهایی باشه که تو امریکا نباشن و ترجیخا عضو اتحادیه اروپا نباشن.
    چون اگه سرور مشکل نخورید قطعا دامینتون رو میزنن. پسوندهای to se cc io میتونید از رجیسترارهای خارج از آمریکا ثبت کنید
    برای سرور (چه هاست دانلود باشه چه هاست میزبانی) این ها پیشنهاد میشه :
    https://privatelayer.com/
    سرورها در سوئیس مستفر هستن و مشکلی ندارید
    http://www.novogara.com/
    تو هلند هستن و کارشون بد نیست. اگر کیس هاتون دادگاهی نباشه (که برای اینکه دادگاهی بشه کم کمش طرف مقابل باید 500 هزار دلار هزینه کنه) مشکلی نمیخورید

در مورد کلود فلیر : اصلا راه فرار ندارید. چون شکایت کننده ها به کلود فلیر یک ایمیل میزنن اونا هم فوروارد میکنن به میزبانتون و بعد از اون خیلی راحت آیپی و تمام مشخصات لاگین و تمام تاریخچه هاتون رومیدن به کپی رایتی ها.(طی یک نامه رسمی که بهش میگن Subpoena)
    ویرایش توسط ColdWorld : May 9th, 2020 در ساعت 01:51

7. تعداد تشکر ها از ColdWorld به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    53
    تشکر تشکر شده 
    12
    تشکر شده در
    11 پست

در مورد کلود فلیر : اصلا راه فرار ندارید. چون شکایت کننده ها به کلود فلیر یک ایمیل میزنن اونا هم فوروارد میکنن به میزبانتون و بعد از اون خیلی راحت آیپی و تمام مشخصات لاگین و تمام تاریخچه هاتون رومیدن به کپی رایتی ها.(طی یک نامه رسمی که بهش میگن Subpoena)
    حدود سه ساله که یک سایت دانلود اسکریپت دارم
    روی کلود فلیر هست و چندین بار ابیوز دادند به سرورم در ایران و اینجا هم نادیده گرفتند

در مورد سایت دانلود فیلم شاید اینطوری باشه که پول دار هستند و هزینه میکنند برای این موارد، ولی برای اسکریپت 10 دلاری و یا عکس 2.5 دلاری کسی چند هزار دلار خرج نمیکنه به نظرم

- - - Updated - - -

سایت وارز اگه میزنی دامین هم باید زیرنظر رجیسترارهایی باشه که تو امریکا نباشن و ترجیخا عضو اتحادیه اروپا نباشن.
    چون اگه سرور مشکل نخورید قطعا دامینتون رو میزنن. پسوندهای to se cc io میتونید از رجیسترارهای خارج از آمریکا ثبت کنید
    قبلی هام com بوده و از کانادا ثبت کردم

مورد جدید pics هست و باید تحقیق کنم برای رجیسترش

عضو دائم RoobinaServer آواتار ها
    Tehran | تلگرام : @rbserver | کانال تلگرام : @roobinaserver
    تشکر تشکر کرده 
    438
    تشکر تشکر شده 
    7,424
    تشکر شده در
    5,193 پست

سلام به همه عزیزان

اما سناریوی این بار من

با تشکر فراوان
    سلام

هم اکنون در حالت خوبی قرار دارید (سرور در ایران)

فقط یک CDN راه بندازید یا شبکه سرورتان را کلا به نحوی تنظیم فرمائید که کاربران خارجی از سرور خارج از کشور سرویس بگیرند، یعنی سرور ایران میشه اصلی و خارج از کشور میشه ثانویه که اگر خارج از کشور از مکان هایی مثل هلند بگیرید تقریبا مناسب هست برای شما، در این صورت اگر مشکلی هم رخ بدهد پایگاه اصلی سرویس های شما ایران است و راحت جابه جا میشوید.

در مورد سرعت هم مطلع نیستیم دقیقا به چه صورت است سرویس شما اما اکثر سرویس های اسپانسری و ارزان قیمت ذخیره سازی به خارج از کشور محدودیت شدید دارند، برخی دیگر هم مشکلاتی دارند (پر شدن پهنای باند اصلی و سایر سیاست های فروش دیتاسنتر یا سایر) که محدود شده اند یا شما را محدود کرده اند.

هستند سرورهایی در ایران که سرعت مناسبی به خارج کشور دارند اما در کلیات Stable نیست این مورد ولی بهتر از سایر مراکز هستند.

موفق باشید
    میزبان داده پرداز - روبینا سرور - (تلفن و راه های ارتباطی - Roobinaserver.ir)
    پرووایدر خدمات دیتاسنتری در تهران
    از سال 1385 تا کنون

10. تعداد تشکر ها از RoobinaServer به دلیل پست مفید

عضو جدید سپیدار آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    16
    تشکر تشکر شده 
    26
    تشکر شده در
    21 پست

درودواحترام

تمامی درخواست های شما قابل ارائه می باشد.
    از طریق یکی از راه های ارتباطی زیر با ما در ارتباط باشید .

برای دریافت مشاوره در زمینه خرید سرور دانلود می‌توانید همین حالا با کارشناسان پشتیبانی ماهان سرور تماس بگیرید.
    مرکز ارتباط تلفنی : 021-47624211

ارسال تیکت
    ثبت نام در سایت
    ماهان سرور | ارائـه دهنده سرویس میزبانـی وب و ثبت دامنه در ایران
    شرکت اندیشه سبز ماهان | تلفن: 4-40440510(021) | وبسایت: mahanserver.net | پشتیبانی تلگرام : mahaanserver@

12. تعداد تشکر ها از سپیدار به دلیل پست مفید

عضو انجمن ColdWorld آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    926
    تشکر تشکر شده 
    404
    تشکر شده در
    278 پست

حدود سه ساله که یک سایت دانلود اسکریپت دارم
    روی کلود فلیر هست و چندین بار ابیوز دادند به سرورم در ایران و اینجا هم نادیده گرفتند

در مورد سایت دانلود فیلم شاید اینطوری باشه که پول دار هستند و هزینه میکنند برای این موارد، ولی برای اسکریپت 10 دلاری و یا عکس 2.5 دلاری کسی چند هزار دلار خرج نمیکنه به نظرم

- - - Updated - - -

قبلی هام com بوده و از کانادا ثبت کردم

مورد جدید pics هست و باید تحقیق کنم برای رجیسترش
    محتوا خیلی مهمه.
    خب شما اگر لینک مستقیم میدی با کلود فلیر یه آلبوم معروف خارجی پستش رو بزنید یا سایت موزیک باز کنید. ببینید چطور در عرض 1 دقیقه چطوری فوروارد میکنن و اطلاعاتتون رو میدن.
    اسکریپت جریانش فرق داره. ولی فیلم و موزیک رو تجربه داشتم. فورا باهاتون برخورد میکنن حتی اگه کلودفلیر باشید. در مورد عکس هم ممکنه به شدت فیلم و سریال نباشه. ولی به هرحال مشکل هر لحظه ممکنه به وجود بیاد اینطوریام نیست که فکر کنید خبری نمیشه.
    الان میگید ایران امنه، نتونن کاری کنن از روش هک وارد میشن. باز نتونن و توان اپلود داشته باشن محتوای پ.و.$.ن خودشون اپ میکنن به دیتاسنتر ایرانتون پیام میدن (در آپلودسنتر دیده شده)

- - - Updated - - -

ضمنا یه مورد در مورد کپی رایت خارج کشور بگم خیلی مهمه:

طرف مقابلت هیچوقت خودش شخصا اقدام نمیکنه. صنفی و باندی همکاری میکنند.
    یک سری شرکت های کپی رایتی هست کارشون صبح تا شب با ربات و با نیروی انسانی زیاد اینه که کل نت رو زیر و رو کنن و به تمام جاها (از گوگل رجیسترار دامین بگیر تا هاستینگ و سرور و...) ابیوز میدن. این شرکت ها بودجه شون رو افراد صاحب اثر میدن. یعنی شما حساب کن چند 10 هزار هنرمند میان پول میدن ماهی سالی هفته ای، که این شرکت ها جلوی افرادی مثل شمارو بگیرن. پس فکر نکنید هزنیه نمیکنن. اینطوری نیست. پول زیاده زورشون هم خیلی زیاده در خیلی موارد
    ویرایش توسط ColdWorld : May 9th, 2020 در ساعت 16:19

14. تعداد تشکر ها از ColdWorld به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    53
    تشکر تشکر شده 
    12
    تشکر شده در
    11 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط RoobinaServer نمایش پست ها
    سلام

هم اکنون در حالت خوبی قرار دارید (سرور در ایران)

فقط یک CDN راه بندازید یا شبکه سرورتان را کلا به نحوی تنظیم فرمائید که کاربران خارجی از سرور خارج از کشور سرویس بگیرند، یعنی سرور ایران میشه اصلی و خارج از کشور میشه ثانویه که اگر خارج از کشور از مکان هایی مثل هلند بگیرید تقریبا مناسب هست برای شما، در این صورت اگر مشکلی هم رخ بدهد پایگاه اصلی سرویس های شما ایران است و راحت جابه جا میشوید.

در مورد سرعت هم مطلع نیستیم دقیقا به چه صورت است سرویس شما اما اکثر سرویس های اسپانسری و ارزان قیمت ذخیره سازی به خارج از کشور محدودیت شدید دارند، برخی دیگر هم مشکلاتی دارند (پر شدن پهنای باند اصلی و سایر سیاست های فروش دیتاسنتر یا سایر) که محدود شده اند یا شما را محدود کرده اند.

هستند سرورهایی در ایران که سرعت مناسبی به خارج کشور دارند اما در کلیات Stable نیست این مورد ولی بهتر از سایر مراکز هستند.

موفق باشید
    سوال من اینجاست
    با استفاده از CloudFlare دامنه اصلی و هم زیر دامنه هایی رو آدرس دهی میکنیم با A Record
    مثلا dl.site.com
    آیا وقتی به CloudFlare شکایت بشه، CloudFlare نامه ابیوز رو برای همه سرور ها می فرسته و یا فقط برای سروری که دامنه اصلی site.com آدرس دهی شده

مثلا سایت اصلی که سبک هست رو در ایران هاست کنیم و سیستم دانلود و عکس ها روی سرور دانلود در اروپا باشه

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع