صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11

موضوع: درخواست پنل پیامک با مشخصات ذکر شده

عضو جدید zirefi آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    108
    تشکر تشکر شده 
    52
    تشکر شده در
    43 پست

پیش فرض درخواست پنل پیامک با مشخصات ذکر شده

سلام
    من قصد راه اندازی سایت رزرو بلیط رو دارم که توش کاربران و فروشندگان بلیط عضو هستن ، برای هر کاربر و فروشنده یک شماره id در نظر گرفته میشه و شماره موبایلشم دریافت میشه
    من میخوام کاربر بتونه با ارسال یک کد پیامکی به سامانه پیامک اطلاعاتی نظیر : دریافت موجودی ، درخواست واریز موجودی ، درخواست دریافت مثلا ده سفارش آخر همراه با جزئیاتی مثل نام و شماره پیگیری یا فاکتور و زمان خرید و ...
    حالا واسه هر کدوم از این درخواست ها مثلا میشه یه کد گذاشت مثلا بگیم شمای فروشنده با شماره id 1234 کد 5 رو بفرست به شماره پیامک فلان ، برات اطلاعاتی که مربوط به اون کد 5 مربوط به پنل خودت هستش ارسال میشه برات بصورت پیامک

*** آیا چنین پنل پیامکی هستش؟ یا باید بدیم برنامه نویس بنویسه ؟ کلا چطوریه ، باید چیکار کنم بخوام چنین پنلی داشته باشم ؟
    ضمنا اگر امکان این باشه که مثلا کاربر امکان خرید رو هم داشته باشه عالی میشه مثل خرید با ussd مثلا فروشنده ی a با شماره ی آیدی 1564 اومده کد 578 رو تعریف کرده برای خرید بلیط شماره ی یک بعد خریدار با زدن اون کد ussd سامانه و بعد زدن id فروشنده ی مثلا a 1564 وارد مرحله ی پرداخت بشه و بتونه از طریق کارت بانکیش و رمز دومش خریدش رو انجام بده و بعد خریدش در پنل سایت سامانه پنل اون فروشنده ثبت بشه و برای فروشنده پیامک بشه که فلان نفر خرید کرده ازت و یه شماره ی پیگیری هم به این خریدار بده .

** آیا چنین امکانی هم با ussd می شه ؟ چطوری؟

لطفا در این دو مورد راهنمایی کنید ممنون میشم
    ویرایش توسط zirefi : March 7th, 2016 در ساعت 17:40
    Telegram: @Sibche2013

2. # ADS

عضو جدید saeedj آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    132
    تشکر تشکر شده 
    137
    تشکر شده در
    101 پست

پیش فرض پاسخ : درخواست پنل پیامک با مشخصات ذکر شده

سلام. تا جايي ك متوجه شدم... براي مورد اول شما پنل پيامك با امكان كدخوان داريد. در پنل يك سري كد تعريف ميشن و براي هر كد يه متن تعريف ميشه. هركسي كد رو رو به سامانه ارسال كنه متن مربوط ب اون كد اتوماتيك براش ارسال ميشه.
    درصورت نياز در خدمتيم
    www.maxsms.ir
    مکث اس ام اس خط خدماتي عمومي
    نمايندگي پنل اس ام اس با امکان ارسال بلکلیست
    تلفن: 91300036-021

4. تعداد تشکر ها از saeedj به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    108
    تشکر تشکر شده 
    52
    تشکر شده در
    43 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedj نمایش پست ها
    سلام. تا جايي ك متوجه شدم... براي مورد اول شما پنل پيامك با امكان كدخوان داريد. در پنل يك سري كد تعريف ميشن و براي هر كد يه متن تعريف ميشه. هركسي كد رو رو به سامانه ارسال كنه متن مربوط ب اون كد اتوماتيك براش ارسال ميشه.
    درصورت نياز در خدمتيم
    www.maxsms.ir
    سلام
    نه منظورم ارسال متن تعریف شده نبود ، میخوام وصل کنم به سایت با توجه به توضیحی که نوشتم برای هر کاربر متغیره که اینو باید وصل شه به سایت و از دیتابیس بخونه اطلاعات اون کاربر رو و ارسال کنه واسش

عضو جدید saitebartar آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    204
    تشکر تشکر شده 
    91
    تشکر شده در
    46 پست

سلام
    در مورد پنل پیامک
    امکاناتی که شما مد نظر دارید ، بـصورت اختصاصی هست و باید لیست امکانات مد نظر را به یک برنامه نویس ارائه دهید تا برای سایت خود طراحی کند
    و به سامانه ای که از آن پنل پیامک دارید ( مثلا bartarnovin.ir ) ، متصل نماید. ( خدمات وب سرویس )

در مورد خرید مشتریان با کد USSD ، در حال حاضر این سرویس دیگر توسط شرکتـهای PSP شبکه شاپرک ارائه نمیـشود و نیز چنین امکانی هم به راحتی وجود ندارد
    اما این امکان هست که بـصورت واسطه از زرین پال ( zarinpal.com ) یا پارس پال ( parspal.com ) استفاده کنید
    که مثلا در پارس پال با ایجاد درگاه موبایلی با نحوه دریافت تعیین مبلغ با دریافت شناسه
    که این مورد هم با توجه به مواردی که شما مد نظر دارید ، بـصورت اختصاصی هست و باید توسط یک برنامه نویس انجام شود

راهنمایی بیشتر و گفتگو در تلگرام :
    https://telegram.me/SMS_Panel
    سلام به تو دوست من » قويترين سامانه هوشمند پيام كوتاه با پنل رایگان + افزونه ها
    جهش در فروش كالا و خدمات با پيامك تبليغاتي ـــــــ bartarnovin.ir ـــــــ تغيير را احساس كنيد

7. تعداد تشکر ها از saitebartar به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    108
    تشکر تشکر شده 
    52
    تشکر شده در
    43 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط saitebartar نمایش پست ها
    سلام
    در مورد پنل پیامک
    امکاناتی که شما مد نظر دارید ، بـصورت اختصاصی هست و باید لیست امکانات مد نظر را به یک برنامه نویس ارائه دهید تا برای سایت خود طراحی کند
    و به سامانه ای که از آن پنل پیامک دارید ( مثلا bartarnovin.ir ) ، متصل نماید. ( خدمات وب سرویس )

در مورد خرید مشتریان با کد USSD ، در حال حاضر این سرویس دیگر توسط شرکتـهای PSP شبکه شاپرک ارائه نمیـشود و نیز چنین امکانی هم به راحتی وجود ندارد
    اما این امکان هست که بـصورت واسطه از زرین پال ( zarinpal.com ) یا پارس پال ( parspal.com ) استفاده کنید
    که مثلا در پارس پال با ایجاد درگاه موبایلی با نحوه دریافت تعیین مبلغ با دریافت شناسه
    که این مورد هم با توجه به مواردی که شما مد نظر دارید ، بـصورت اختصاصی هست و باید توسط یک برنامه نویس انجام شود

راهنمایی بیشتر و گفتگو در تلگرام :
    https://telegram.me/SMS_Panel
    خیلی ممنون از راهنمایی کاملتون ، کمک بزرگی کردین فعلا هنوز در حال پیاده سازی هستش و گفتم اول ببینم که آیا این امکانات هستش ، که اینطوری که بیان کردین با برنامه نویسی و وب سرویس پیامک همه چیز قابل انجامه@

عضو انجمن soheil869 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    148
    تشکر تشکر شده 
    447
    تشکر شده در
    373 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط zirefi نمایش پست ها
    سلام
    من قصد راه اندازی سایت رزرو بلیط رو دارم که توش کاربران و فروشندگان بلیط عضو هستن ، برای هر کاربر و فروشنده یک شماره id در نظر گرفته میشه و شماره موبایلشم دریافت میشه
    من میخوام کاربر بتونه با ارسال یک کد پیامکی به سامانه پیامک اطلاعاتی نظیر : دریافت موجودی ، درخواست واریز موجودی ، درخواست دریافت مثلا ده سفارش آخر همراه با جزئیاتی مثل نام و شماره پیگیری یا فاکتور و زمان خرید و ...
    حالا واسه هر کدوم از این درخواست ها مثلا میشه یه کد گذاشت مثلا بگیم شمای فروشنده با شماره id 1234 کد 5 رو بفرست به شماره پیامک فلان ، برات اطلاعاتی که مربوط به اون کد 5 مربوط به پنل خودت هستش ارسال میشه برات بصورت پیامک

*** آیا چنین پنل پیامکی هستش؟ یا باید بدیم برنامه نویس بنویسه ؟ کلا چطوریه ، باید چیکار کنم بخوام چنین پنلی داشته باشم ؟
    ضمنا اگر امکان این باشه که مثلا کاربر امکان خرید رو هم داشته باشه عالی میشه مثل خرید با ussd مثلا فروشنده ی a با شماره ی آیدی 1564 اومده کد 578 رو تعریف کرده برای خرید بلیط شماره ی یک بعد خریدار با زدن اون کد ussd سامانه و بعد زدن id فروشنده ی مثلا a 1564 وارد مرحله ی پرداخت بشه و بتونه از طریق کارت بانکیش و رمز دومش خریدش رو انجام بده و بعد خریدش در پنل سایت سامانه پنل اون فروشنده ثبت بشه و برای فروشنده پیامک بشه که فلان نفر خرید کرده ازت و یه شماره ی پیگیری هم به این خریدار بده .

** آیا چنین امکانی هم با ussd می شه ؟ چطوری؟

لطفا در این دو مورد راهنمایی کنید ممنون میشم
    دوست عزیز از روش ussd که بخواهید کار کنید با پنل پیامک کارتان راه نمی افتد باید هزینه اش را بدهید
    اما میتوانید مرحله ای با پیامک انجام دهید
    از فرا پیامک یک پنل بگیرید
    هم می توانید دریافت و هم ارسال کنید
    با شماره دریافت شده و دستور دریافت شده برنامه بنویسید
    موفق باشید
    شرکت هوش برتر خطیر پارسیان ارایه دهنده سرویس های حرفه ای ضد دیداس لایه 7
    با حرفه ای ها همراه باشید
    https://support.hoshebartar.com/cart.php

10. تعداد تشکر ها از soheil869 به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    108
    تشکر تشکر شده 
    52
    تشکر شده در
    43 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil869 نمایش پست ها
    دوست عزیز از روش ussd که بخواهید کار کنید با پنل پیامک کارتان راه نمی افتد باید هزینه اش را بدهید
    موفق باشید
    ممنون از راهنماییتون
    فقط ببخشید منظور جمله اولتون رو نفهمیدم گفتین که @اگه بخوام با ussd کار کنم باید هزینه اش رو بدم@ منظورتون از هزینه چه هزینه ای هستش؟ اگر منظور هزینه برنامه نویسی برای اتصال سایت به سامانه ussd هستش خب بله باید پرداخت بشه اگر هم منظور هزینه ی دریافت یک شماره ussd هستش خب اینم که طبیعیه

موفق باشید
    با پیامک هم بله میشه اما بیشتر مد نظرم این هستش که کاربر امکان پرداخت بدون نیاز به اینترنت و تنها بتونه با یک موبایل هزینه رو با یه کد دستوری مشخص پرداخت و سفارشش در پنل فروشنده ی مشخص ثبت بشه .

عضو انجمن soheil869 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    148
    تشکر تشکر شده 
    447
    تشکر شده در
    373 پست

منظور همان هزينه ها بود براي ussd

Sent from my iPhone using Tapatalk
    شرکت هوش برتر خطیر پارسیان ارایه دهنده سرویس های حرفه ای ضد دیداس لایه 7
    با حرفه ای ها همراه باشید
    https://support.hoshebartar.com/cart.php

13. تعداد تشکر ها از soheil869 به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    108
    تشکر تشکر شده 
    52
    تشکر شده در
    43 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط saitebartar نمایش پست ها
    بله و همینطور فعلا هیچ واسطی این نوع درگاه رو نمیده پارس پال هم فعلا این امکانشو قطع کرده و نمیده و مث اینکه باید بطور مستقیم با خود ایرانسل یا همراه اول وارد معامله برای خرید ussd شد که اونم طبق گفته ی برخی افراد باید شرکت ثبت شده باشی و پارتی بازیه و قیمتای نجومی و ... فعلا باید به همون پنل پیامک و پرداخت اینترنتی بسنده کنم تا درآینده ببینم چی میشه

عضو جدید saitebartar آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    204
    تشکر تشکر شده 
    91
    تشکر شده در
    46 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط zirefi نمایش پست ها
    بله و همینطور فعلا هیچ واسطی این نوع درگاه رو نمیده پارس پال هم فعلا این امکانشو قطع کرده و نمیده و مث اینکه باید بطور مستقیم با خود ایرانسل یا همراه اول وارد معامله برای خرید ussd شد که اونم طبق گفته ی برخی افراد باید شرکت ثبت شده باشی و پارتی بازیه و قیمتای نجومی و ... فعلا باید به همون پنل پیامک و پرداخت اینترنتی بسنده کنم تا درآینده ببینم چی میشه
    ملاک شما کد ussd برای پرداخت های مجازی هست
    اپراتورهای تلفن همراه تنها کد ussd و زمینه اجرای آن را از سرور اتون فراهم میـکنند
    حتی خود اپراتورهای تلفن همراه هم برای پرداخت های مجازی از شرکتـهای PSP شبکه شاپرک استفاده میـکنند
    شرکتـهای PSP شبکه شاپرک هم در حال حاضر طبق دستورالعمل بانک مرکزی این امکان را بستند و ارائه نمیـدهند
    و تنها به شرکتـهای معتبر و با گردش بالا برای کالاهای خاص با قیمت مشخص ارائه می دهند.
    مثلا شارژ تلفن همراه ، مترجم زبان یا ... که با هم مشارکت دارند...
    ( همـچنین محدودیت سقف هر تراکنش 200 هزار تومان هم اعمال میشه )
    ویرایش توسط saitebartar : March 10th, 2016 در ساعت 12:29
    سلام به تو دوست من » قويترين سامانه هوشمند پيام كوتاه با پنل رایگان + افزونه ها
    جهش در فروش كالا و خدمات با پيامك تبليغاتي ـــــــ bartarnovin.ir ـــــــ تغيير را احساس كنيد

16. تعداد تشکر ها از saitebartar به دلیل پست مفید

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)