صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 19

موضوع: سرور اختصاصی یا مجازی؟ مارکتی یا اصل؟

عضو جدید Pital آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    13
    تشکر تشکر شده 
    10
    تشکر شده در
    8 پست

53 سرور اختصاصی یا مجازی؟ مارکتی یا اصل؟

درود

امیدوارم طاعات و عباداتتون مقبول درگاه حق باشه، سایت دانلود دارم و سرور مجازی از آلمان دارم. ظرفیت یک ترابایت داره که تا الان 70% اش پرشده. دیدم نمیصرفه 100تومن بدم یک ترا هارد بهش اضافه کنن و هزینه رو دوشم سنگینی کنه پس تصمیم گرفتم بیام اینجا با شما عزیزان یک مشورتی داشته باشم

- سرور اختصاصی یا مجازی؟

والاهر سایت دانلودی که پا بگیره، مدیرسایت تصمیم به خرید سرور اختصاصی میگیره حالا چه از داخل ایران چه از خارج. گفتگوی چندین نفر رو در همین انجمن دیدم که بنظرشون تهیه سرور اختصاصی خیلی بهتر و به صرفه تر میومد تا خرید سرور مجازیی که منابعش هم اشتراکیه. خودم تصمیم دارم سرور اختصاصی بگیرم و یک عزیزی برام بخره، ویندوز سرور 2008 روش نصب کنه(درست مثله سرور مجازی فعلیم) و فایل های سرور مجازیمو به سرور اختصاصی جدیدم انتقال بده اونم بدون مشکل و دردسر.

یک پشتیبانی ماهیانه ای هم داشته باشه و هزینه رو برام پرداخت کنه که به ارز میشه و منم هزینه ریالیشو تقدیم میکنم. اگر شما شخصی رو میشناسید که سابقه درخشانی در این زمینه داره لطفا معرفی کنید
    با عرض معذرت نمیتونم به کسانیکه تایید نمیشن یا سابقه ندارند اعتماد کنم، جسارت نشه و به این عزیزان برنخوره و لطفا شخصی میخوام رو معرفی کنند

- سرور اختصاصی مارکتی یا اصل؟

گشتم و خوندم و یک نتیجه گیریی کردم که سرورهای مارکتی تو 60% تاپیک ها اصلا پیشنهاد نمیشه! من دنبال سرور SYS بودم که پلن اولش با قیمت 25یورو هزینه اشه و قبلش نظرم روی سرورهای مارکتی هتزنر بود که اکثرا با هارداش مشکل داشتن و عده ای هم گفتن دوسالی میشه کیفیت خوبی پیدا کرده خلاصه این وسط موندم

ته بودجه 100 الی 125 تومنه و فعلا با وضعیت سایت که هزینه چندانی ازش درنمیاد نمیتونم مبلغ رو بالاتر ببرم. یک سرور میخوام با پورت مناسب نسبت به ایران و سرعت دانلود بالا - کیفیت قابل قبول یا خوب - خود سرور هم سرعت دانلود بالایی داشته باشه که برای دانلود مثلا یک بازی 60گیگی که خودتون میدونید چیه چندین و چند ساعت معطلم کنه. هاردهاش هم باکیفیت باشن = نیاز به ssd ندارم!

مورد آخر اینکه چون استفاده برای سایت دانلود و ارائه لینک دانلوده(البته حتما بصورت ویندوز سرور 2008!) پس نیاز به رم آنچنانی و سیستم غول نیست فقط سی پی یوش در حدی باشه که موقع زیپ و آنزیپ کردن سرعت خوبی بده و در اولویتم کیفیت پورت و سرعت بالاست بعد کیفیت هارد و حجم مناسب

پیشاپیش متشکرم

پست آپدیت شد( دوستانیکه در پ.خ پیام میدن و قصد مشاوره دارند شرمنده دسترسی به تلگرام ندارم )
    ویرایش توسط Pital : June 16th, 2016 در ساعت 23:29
    Live In Moment

2. # ADS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    496
    تشکر تشکر شده 
    1,485
    تشکر شده در
    1,171 پست

پیش فرض پاسخ : سرور اختصاصی یا مجازی؟ مارکتی یا اصل؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Pital نمایش پست ها
    درود

امیدوارم طاعات و عباداتتون مقبول درگاه حق باشه، سایت دانلود دارم و سرور مجازی از آلمان دارم. ظرفیت یک ترابایت داره که تا الان 70% اش پرشده. دیدم نمیصرفه 100تومن بدم یک ترا هارد بهش اضافه کنن و هزینه رو دوشم سنگینی کنه پس تصمیم گرفتم بیام اینجا با شما عزیزان یک مشورتی داشته باشم

- سرور اختصاصی یا مجازی؟

والاهر سایت دانلودی که پا بگیره، مدیرسایت تصمیم به خرید سرور اختصاصی میگیره حالا چه از داخل ایران چه از خارج. گفتگوی چندین نفر رو در همین انجمن دیدم که بنظرشون تهیه سرور اختصاصی خیلی بهتر و به صرفه تر میومد تا خرید سرور مجازیی که منابعش هم اشتراکیه. خودم تصمیم دارم سرور اختصاصی بگیرم و یک عزیزی برام بخره، ویندوز سرور 2008 روش نصب کنه(درست مثله سرور مجازی فعلیم) و فایل های سرور مجازیمو به سرور اختصاصی جدیدم انتقال بده اونم بدون مشکل و دردسر.

یک پشتیبانی ماهیانه ای هم داشته باشه و هزینه رو برام پرداخت کنه که به ارز میشه و منم هزینه ریالیشو تقدیم میکنم. اگر شما شخصی رو میشناسید که سابقه درخشانی در این زمینه داره لطفا معرفی کنید
    با عرض معذرت نمیتونم به کسانیکه تایید نمیشن یا سابقه ندارند اعتماد کنم، جسارت نشه و به این عزیزان برنخوره و لطفا شخصی میخوام رو معرفی کنند

گشتم و خوندم و یک نتیجه گیریی کردم که سرورهای مارکتی تو 60% تاپیک ها اصلا پیشنهاد نمیشه! من دنبال سرور SYS بودم که پلن اولش با قیمت 25یورو هزینه اشه و قبلش نظرم روی سرورهای مارکتی هتزنر بود که اکثرا با هارداش مشکل داشتن و عده ای هم گفتن دوسالی میشه کیفیت خوبی پیدا کرده خلاصه این وسط موندم

ته بودجه 100 الی 125 تومنه و فعلا با وضعیت سایت که هزینه چندانی ازش درنمیاد نمیتونم مبلغ رو بالاتر ببرم. یک سرور میخوام با پورت مناسب نسبت به ایران و سرعت دانلود بالا - کیفیت قابل قبول یا خوب - خود سرور هم سرعت دانلود بالایی داشته باشه که برای دانلود مثلا یک بازی 60گیگی که خودتون میدونید چیه چندین و چند ساعت معطلم کنه. هاردهاش هم باکیفیت باشن = نیاز به ssd ندارم!

مورد آخر اینکه چون استفاده برای سایت دانلود و ارائه لینک دانلوده(البته حتما بصورت ویندوز سرور 2008!) پس نیاز به رم آنچنانی و سیستم غول نیست فقط سی پی یوش در حدی باشه که موقع زیپ و آنزیپ کردن سرعت خوبی بده و در اولویتم کیفیت پورت و سرعت بالاست بعد کیفیت هارد و حجم مناسب

پیشاپیش متشکرم

پست آپدیت شد( دوستانیکه در پ.خ پیام میدن و قصد مشاوره دارند شرمنده دسترسی به تلگرام ندارم )
    سلام
    پیشنهاد بنده خرید سرور اختصاصی هست چون براتون از نظر هزینه به صرفه تر در میاد.
    سرور از مارکت هتزنر بگیرید کقایت میکنه میتونید به سرور با هارد 6 ترابایت و رم 16 گیگ و پردازنده زئون بگیرید کیفیتش متوسط رو به بالا هست
    برای شروع کار شما مناسب هست هر وقت که پیشرفت کردید میتونید سرور های بهتر بخرید.
    در مورد برند اصلی عرض کنم دقیقا همون قطعات مارکتی به شما ارائه میدن اما کانفیگ سرور ها متفاوت هست.
    چند سوال ازتون میپرسم جواب بدید تا بیشتر راهنمایی بشید.
    استفاده شما از سرور دقیقا چیه؟
    دوست دارید هارد داشته باشید یا پردازنده قوی ؟
    کارتون سبک هست یا سنگین؟
    نهایت بودجه شما چقدر هست؟
    قصد نصب چند عدد سرور مجازی دارید؟
    کانفیگ فنی و امنیتی سیستم عامل و انواع کنترل پنل های لینوکس cPanel - Directadmin همراه با 8 سال تجربه پذیرفته می شود .
    Telegram: @ramezanniay_mehrshad

عضو دائم company_hosting آواتار ها
    myredstation.ir/ myhetzner.ir / myovh.ir/ myleaseweb.ir
    تشکر تشکر کرده 
    41
    تشکر تشکر شده 
    222
    تشکر شده در
    184 پست

درود

- سرور اختصاصی یا مجازی؟

پیشاپیش متشکرم

سلام
    پیشنهاد در دو حالت هست
    سرور مجازی با قیمت مناسب
    سرور اختصاصی با قیمت مناسب ...

فرق در مدیریت هست

در رابطه با نظر دادن با توجه به هزینه شما هر دو مورد امکان پذیر هست

شما در قسمت درخواست سرویس پست بدهید افرهای ارائه میشود که بسیار مناسب افرادی مثل شما خواهد بود

موفق باشید
    شرکت(داده گستر سینا شیراز ) به شماره ثبت: 38085 "پشتیبانی سایت"
    برای مشاوره تخصصی با ما در تماس باشید:حسینی 09372186266 / 22912645-021

5. تعداد تشکر ها از company_hosting به دلیل پست مفید

عضو جدید Pital آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    13
    تشکر تشکر شده 
    10
    تشکر شده در
    8 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mizban97 نمایش پست ها
    چند سوال ازتون میپرسم جواب بدید تا بیشتر راهنمایی بشید.
    استفاده شما از سرور دقیقا چیه؟
    دوست دارید هارد داشته باشید یا پردازنده قوی ؟
    کارتون سبک هست یا سنگین؟
    نهایت بودجه شما چقدر هست؟
    قصد نصب چند عدد سرور مجازی دارید؟
    گرچه تمامی موارد مو به مو در تاپیک توضیح داده شد اما خدمت شما :

1. نصب یک ویندوز سرور 2008 و استفاده از سرور اختصاصی بعنوان سرور مجازی(بقول خودتون به صرفه تره)
    2. پردازنده در حدی باشه که بطورمثال یک فایل زیپ 20گیگی رو در زمان مناسبی استخراج کنه و از طرفی یک فایلی که تصمیم به زیپ کردنش دارم رو سریع زیپ کنه. بعدش یک هارد تا 4ترابایت کفایت میکنه و نیازمو تا دو الی سه سال برطرف میکنه
    3. کارم به اینصورته که بازیهای جدید رو از سایت های خارجی دانلود میکنم بعد اکسترکت میکنم و در نهایت بصورت پارتهای چندگیگی زیپشون میکنم + با مرورگر فایرفاکس یا کروم گاهی اوقات در سایت های گیم میگردم. درهمین حد
    4. از 100 الی 125هزارتومن
    5. تنها برای سایت خودم که یک عدد میشه

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط company_hosting نمایش پست ها
    سلام
    پیشنهاد در دو حالت هست
    سرور مجازی با قیمت مناسب
    سرور اختصاصی با قیمت مناسب ...

فرق در مدیریت هست

در رابطه با نظر دادن با توجه به هزینه شما هر دو مورد امکان پذیر هست

شما در قسمت درخواست سرویس پست بدهید افرهای ارائه میشود که بسیار مناسب افرادی مثل شما خواهد بود

موفق باشید
    بله در جریانم - اما شیب ملایمی به طرف خرید سرور اختصاصی منو سوق میده که بنظرم وقتی خرید چه سرور با چه مشخصات و چه کشوری نهایی شد اونوقت اقدام به درخواست میکنم
    Live In Moment

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    496
    تشکر تشکر شده 
    1,485
    تشکر شده در
    1,171 پست

گرچه تمامی موارد مو به مو در تاپیک توضیح داده شد اما خدمت شما :

1. نصب یک ویندوز سرور 2008 و استفاده از سرور اختصاصی بعنوان سرور مجازی(بقول خودتون به صرفه تره)
    2. پردازنده در حدی باشه که بطورمثال یک فایل زیپ 20گیگی رو در زمان مناسبی استخراج کنه و از طرفی یک فایلی که تصمیم به زیپ کردنش دارم رو سریع زیپ کنه. بعدش یک هارد تا 4ترابایت کفایت میکنه و نیازمو تا دو الی سه سال برطرف میکنه
    3. کارم به اینصورته که بازیهای جدید رو از سایت های خارجی دانلود میکنم بعد اکسترکت میکنم و در نهایت بصورت پارتهای چندگیگی زیپشون میکنم + با مرورگر فایرفاکس یا کروم گاهی اوقات در سایت های گیم میگردم. درهمین حد
    4. از 100 الی 125هزارتومن
    5. تنها برای سایت خودم که یک عدد میشه
    بسیار عالی تمام موارد دقیق گفتید.
    برای شما همون سروری که در پست اول گفتم مناسب هست میتونید تهیه کنید و مشکلی هم ندارد.
    برای دریافت آفر لطفا در بخش درخواست ها تاپیک ایجاد کنید تا همکاران بتونند به شما آفر ارسال کنند.

کانفیگ فنی و امنیتی سیستم عامل و انواع کنترل پنل های لینوکس cPanel - Directadmin همراه با 8 سال تجربه پذیرفته می شود .

8. تعداد تشکر ها از mizban97 به دلیل پست مفید

عضو جدید Pital آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    13
    تشکر تشکر شده 
    10
    تشکر شده در
    8 پست

بسیار عالی تمام موارد دقیق گفتید.
    برای شما همون سروری که در پست اول گفتم مناسب هست میتونید تهیه کنید و مشکلی هم ندارد.
    برای دریافت آفر لطفا در بخش درخواست ها تاپیک ایجاد کنید تا همکاران بتونند به شما آفر ارسال کنند.

اون آفری که مدنظرتونه رو تقریبا 15روز قبل رفتم در مارکت هتزنر دیدم. عزیز درسته که دارم هزینه کمی میکنم و خودم قبول دارم اما ناچارم چون سرور مجازی فعلیم سه الی چهار بار قطعی تا 1روز کامل داشته و کاربرانم اذیت شدند. اگر بنا به هزینه و خرید باشه پس یک انتخاب بهتر خیلی کارهامو جلو میبره. ظاهرا بعضیا هستن از سرور مارکتی هتزنر دل خوشی ندارند و به هیچ وجه پیشنهاد نمیدن. اگر بد میگم شما راهنماییم کن
    Live In Moment

عضو انجمن Z.eus آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    695
    تشکر تشکر شده 
    1,115
    تشکر شده در
    839 پست

ببینید، شما اگر بدون راید استفاده میکنید، حداقل روی نو یا کهنه بودن هارد، میزبان کارکرد، نوع دقیق هارد (اینترپرایز و..) باید دقت داشته باشید.

پیشنهاد بنده استفاده از راید 10 سخت افزاری است. ولی با توجه به اینکه میفرمایید میخواهید هزینه ها اقتصادی باشد، یک سرور مجازی با هارد اختصاصی (ترجیحا نو) بگیرید کفایت میکند.

نصب سیستم عامل و.. معمولا روی سرور های اختصاصی انجام می‌شود و فرد واسطه یا خود دیتاسنتر کار را انجام میدهند.

در کل سمت سرور های مارکتی نرید بهتر هست. برای ۲۰ - ۳۰ هزارتومان اختلاف هزینه با زحمات چندین ساله خودتان بازی نکنید.

موفق باشید.
    ServerSaz.com | Fast and Reliable VPS, Dedicated Server █
    24x7x365 Technical Support - 99.9% Uptime Guarantee █
    Join us on Telegram | Live Chat

11. تعداد تشکر ها از Z.eus به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    496
    تشکر تشکر شده 
    1,485
    تشکر شده در
    1,171 پست

اون آفری که مدنظرتونه رو تقریبا 15روز قبل رفتم در مارکت هتزنر دیدم. عزیز درسته که دارم هزینه کمی میکنم و خودم قبول دارم اما ناچارم چون سرور مجازی فعلیم سه الی چهار بار قطعی تا 1روز کامل داشته و کاربرانم اذیت شدند. اگر بنا به هزینه و خرید باشه پس یک انتخاب بهتر خیلی کارهامو جلو میبره. ظاهرا بعضیا هستن از سرور مارکتی هتزنر دل خوشی ندارند و به هیچ وجه پیشنهاد نمیدن. اگر بد میگم شما راهنماییم کن
    عزیز اتفاقا هیچ مشکلی ندارد ما خودمون در حال استفاده هستیم.
    شما حتما از جایی خریداری کردید که منابع سرور فول هست و روی سرور شلوغی هستید که سرور اصلی جوابگو نیست! ( البته ممکن هست دلایل دیگه ای داشته باشد که نیازمند بررسی هست)
    بنده صادقانه خدمت شما عرض میکنم نسبت به هزینه ای که میکنید سرور های مارکتی کیفیت مطلوبی به شما ارائه میکنند.
    شما اگر بودجتون افزایش بدید سرور های بهتری قابل ارائه هست اما چون بودجه شما محدود هست گفتم ولی مطمئن باشید سرور مارکتی هیچ مشکلی ندارد بنده به شما تضمین میکنم.
    سوال دیگه ای هست بفرمایید؟

13. تعداد تشکر ها از mizban97 به دلیل پست مفید

عضو جدید Pital آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    13
    تشکر تشکر شده 
    10
    تشکر شده در
    8 پست

عزیز اتفاقا هیچ مشکلی ندارد ما خودمون در حال استفاده هستیم.
    شما حتما از جایی خریداری کردید که منابع سرور فول هست و روی سرور شلوغی هستید که سرور اصلی جوابگو نیست! ( البته ممکن هست دلایل دیگه ای داشته باشد که نیازمند بررسی هست)
    بنده صادقانه خدمت شما عرض میکنم نسبت به هزینه ای که میکنید سرور های مارکتی کیفیت مطلوبی به شما ارائه میکنند.
    شما اگر بودجتون افزایش بدید سرور های بهتری قابل ارائه هست اما چون بودجه شما محدود هست گفتم ولی مطمئن باشید سرور مارکتی هیچ مشکلی ندارد بنده به شما تضمین میکنم.
    سوال دیگه ای هست بفرمایید؟
    سروری که پیشنهاد کردید آپتایم چند داره؟

قیمت اش چقدره؟ لطفا لینک سرور هم بگذارید برم دوباره ببینمش

الان که با سرور مجازی آلمان کار میکنم سرور از نظر سرعت دانلود فوق العاده است ولی این قطعی های یکروزه که در مدت 9ماه فقط 4بار اتفاق افتاد و نارضایتی از پشتیبانی شرکت فعلی باعث شده سمت خرید سرور جدید برم
    Live In Moment

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    496
    تشکر تشکر شده 
    1,485
    تشکر شده در
    1,171 پست

سروری که پیشنهاد کردید آپتایم چند داره؟

قیمت اش چقدره؟ لطفا لینک سرور هم بگذارید برم دوباره ببینمش

الان که با سرور مجازی آلمان کار میکنم سرور از نظر سرعت دانلود فوق العاده است ولی این قطعی های یکروزه که در مدت 9ماه فقط 4بار اتفاق افتاد و نارضایتی از پشتیبانی شرکت فعلی باعث شده سمت خرید سرور جدید برم
    کلا آپتایم تمام سرور های هتزنر بالا هست 99% گارانتی هست.
    https://robot.your-server.de/order/market
    از لینک بالا میتونید سرور ها ببینید مشخصاتش این بود : رم 16 گیگ با 6 ترابایت هارد و پردازنده زئون.
    اگر قطعی در سرویس دارید امکان داره سرورتون اورسل شده است.
    اورسل به چه معناست ؟
    یعنی اینکه منابع اختصاصی بهتون داده نشده است و سرورتون از نظر رم و سیپیو لیمیت شده است.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)