صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 38

موضوع: عاقبت فروشندگان بدون اعتبار و بچه سال

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    101
    تشکر شده در
    72 پست

پیش فرض عاقبت فروشندگان بدون اعتبار و بچه سال

هدف خواصی از نوشتن این نداشتم ولی موضوع خیلی جالب بودش
    1- اینکه در دنیای مجازی یه بچه 15 ساله میتونه تو اینرتنت کلاه برداری کنده و هاست و دامین و ... بفروشه و هیچ قانون خاصی وجود ندارد

امیدوارم دوستان قبل از خرید سرویس یا محصولی حتما قبلش تحقیق کنند و برسی کنند ببیند از کی و از چه کسی خرید میکنند ( حداقلش اینه از شرکت ها خرید کنید یک مقدار بیشتر هزینه میکنید ولی مطمعن میشید بچه 15 ساله نمیتونه شرکت ثبت کنه )

نتیجه اخلاقی :
    هیچ سرویسی یا محصولی بی علت ارزون نیست از این موراد من بسیار در فروم ها دیدم چند باری هم سر خودم اومده ولی دیگه توبه کردم از فرد یا شخص که یه شماره ایرانسل داره و هیچ اطلاعاتی ازش ندارم خرید نکنم . حتی یکبار هم یکی تو مجید انلاین میگفت برنامه نویس هستش پولم رو بالا کشید و 50 تومن بهم ضرر زدش یکی دیگه هم از برو بچ همین فروم بهم چیز پی ان فروخت بعدش پول رو گرفت و زد زیرش گفت تو شریک جرم من هستی و به من گیر دادن اگه پولت رو بخوای میشی شریک جرم و....

از مدیران خواهش میکنم این تاپیک رو نبندن چون خیلی مهم هستش .

نوشته های فروشنده بدون اعتبار

من شرمنده همتونم و درسته پولتونو گرفتم و خدمات عرضه نكردم و يا عرضه كردنم به دور از احترام بود اميدوارم منو ببخشيد يا صبر كنيد من كار كنم پولتونو واريز كنم و اينم بدونيد هر كاري يه دليلي داره من از دارو ندار دنيا يه مادر داشتم اونم فوت كرد كه مجبور شدم دست به اين عمل زشت بزنم تمام خرج و مخارجمو مادرم تامين ميكرد من 15 سالمه و زاهدان هستم و اينكه حتي پول نداشتم بدم واسه تغذيه خودم كه شيطون منو وسوسه كردو اومدم تو اين فروم اين كارو كردم بخدا قسم تمامي حرفام حقيقت داشت و حاضرم پولتونو پس بدم اما بايد يه كاري پيدا كنم العان پولهايي كه شما فرستاديد دقيقا 5 تومان واسم مونده همه رو دادم واسه قبوض كم كم خونممونم تخليه ميكنم و دنبال يه اتاق ميگردم كه اجارش پايين باشه من العان هيچ كسي رو ندارم فاميلامونم اصلا بيخيال منن 5 6 روز رفتم خونه عموم بعد گفت برو مزاحمي به روح مادرم راست ميگم خيلي دنبال كار گشتم كار گيرم نيوم العانم 1 ماه ديگه تو اين خونمون هستم ديگه بايد تخليه كنم من بي كس ترين بي كسهام بخدا روزي 1 وعده غذا ميخورم و جيبم خاليه دست همتون درد نكنه اين پول هاتون خيلي از كار هامو راه انداخت ولي من مجبور شدم اينكارو كنم .

تمامي يوزرهام در پرشين تولز:
    sasan021
    proman
    onlineuser
    onlinenic

اسم ........... هستم از زاهدان

لینک : فروش همه بخونند - PersianTools Forums

2. # ADS

عضو انجمن jgvr آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    28
    تشکر تشکر شده 
    132
    تشکر شده در
    105 پست

پیش فرض پاسخ : عاقبت فروشندگان بدون اعتبار و بچه سال

فکر نمیکنید دروغ باشه؟ خوب کسی که بی پوله عوض این کارا میره همون کامپیوتری که باهاش کار میکرده رو میفروشه بیشتر گیرش میاد...
    ولی داستان خیلی عجیبیه فکر میکنم یارو برای در رفتن این ها رو سر هم کرده...

---------- Post added at 02:56 PM ---------- Previous post was at 02:56 PM ----------

در ضمن چنین تاپیکی که لینک دادین وجود نداره...

4. تعداد تشکر ها از jgvr به دلیل پست مفید

عضو دائم irlogo آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    773
    تشکر تشکر شده 
    1,546
    تشکر شده در
    1,188 پست

Invalid Thread specified. If you followed a valid link, please notify the administrator

عضو انجمن mehdi24 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    114
    تشکر تشکر شده 
    290
    تشکر شده در
    235 پست

چی بگم والا
    شرکت پرتو فرا رایان ، ارائه دهنده سرویس های میزبانی وب ، ثبت دامنه ، نمایندگی هاست و دامنه ، طراحی وب و...

.
    PartoData.com [-]
    ... ,Services : WebHosting , Domain Registration , Reseller , FileHosting [-]
    Server Locations : Iran , UK [-]

مدیر کل Vahid آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    435
    تشکر تشکر شده 
    6,976
    تشکر شده در
    2,085 پست

1- اینکه در دنیای مجازی یه بچه 15 ساله میتونه تو اینرتنت کلاه برداری کنده و هاست و دامین و ... بفروشه و هیچ قانون خاصی وجود ندارد
    توی دنیای مجازی یه بچه 12 ساله هم میتونه مثل یه مرد 60 ساله کار کنه هاست و دامین بفروشه و سر مردم کلاه نزاره
    و یه ادم 60 ساله هم میتونه سر مردم کلاه بزاره و هاسا دامین رو 1 ماه بفروشه ...
    توی هر کاری همه جور آدم هست توی هر کشور شهر و هر جایی همه جور ادم هست
    فروم از پس اتفاق هایی که توی خودش میفته پس بر میاد که بخواد بره فروم های بقیه رو ببینه و به اونا رسیدگی کنه
    در ضمن در مورد 2 یوزر بودن شما در تالار مدیرات تاپیک زده شده که انشالله در آخر شب رسیدگی میشه
    برای پیش رفت در علم آسانسوری وجود ندارد پله ها را باید پیاده رفت /./ همیشه این یادتان باشد که دست بالای دست بسیار است.
    يادمان باشد براي يك بار ايستادن صد ها بار افتاده ايم /./ بک آپ مهمترین رمز موفقیت هاستینگ /./ امنیت مطلق نیست.
    ارتباط مستقیم با من :
    Admin -{(@)}- WebHostingTalk . ir

8. تعداد تشکر ها ازVahid به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    101
    تشکر شده در
    72 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط jgvr نمایش پست ها
    فکر نمیکنید دروغ باشه؟ خوب کسی که بی پوله عوض این کارا میره همون کامپیوتری که باهاش کار میکرده رو میفروشه بیشتر گیرش میاد...
    ولی داستان خیلی عجیبیه فکر میکنم یارو برای در رفتن این ها رو سر هم کرده...

---------- post added at 02:56 pm ---------- previous post was at 02:56 pm ----------

در ضمن چنین تاپیکی که لینک دادین وجود نداره...

بله پاک شدش از طرف مدیر چون کلی ادم اومدن بهش بد و بیرا گفتن چون مثل اینکه سر خیلی ها رو کلاه گزاشته بود

برای من جالب این بودش واقعا چطور ممکنه همچین اتفاقی بیفته و اینها رو چه حسابی به این فرد اطمینان کردن .

عضو انجمن mr.bahram آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    409
    تشکر تشکر شده 
    510
    تشکر شده در
    279 پست

[CENTER]انجمنهای تخصصی و آموزشی ویبولتین فارسی
    www.vbskin.ir www.vbteam.ir

http://www.webhostingtalk.ir/f41/15897/#post156053

عضو دائم TukaNet آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    898
    تشکر تشکر شده 
    3,419
    تشکر شده در
    1,984 پست

پست هست هنوز ، ولی مشکل اینه از سر تا پا دروغ میگه . تو نون نداری برو کمیته امداد ، برو بهزیسی و ... چرا سر مردم رو کلاه می گذاری ؟؟!!

12. تعداد تشکر ها از TukaNet به دلیل پست مفید

عضو انجمن nswir آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    180
    تشکر تشکر شده 
    176
    تشکر شده در
    125 پست

اصلا دلیل خوبی نیست که یه نفر بچست نمی تونه اونم در دنیای اینترنت.
    حرف حرفه ای نزدید دوست جان
    گر بار گران بودیم رفتیم.....

اگر نامهربان بودیم رفتیم.....

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    101
    تشکر شده در
    72 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid نمایش پست ها
    توی دنیای مجازی یه بچه 12 ساله هم میتونه مثل یه مرد 60 ساله کار کنه هاست و دامین بفروشه و سر مردم کلاه نزاره
    و یه ادم 60 ساله هم میتونه سر مردم کلاه بزاره و هاسا دامین رو 1 ماه بفروشه ...
    توی هر کاری همه جور آدم هست توی هر کشور شهر و هر جایی همه جور ادم هست
    فروم از پس اتفاق هایی که توی خودش میفته پس بر میاد که بخواد بره فروم های بقیه رو ببینه و به اونا رسیدگی کنه
    در ضمن در مورد 2 یوزر بودن شما در تالار مدیرات تاپیک زده شده که انشالله در آخر شب رسیدگی میشه
    من براتون پیغام خصوصی زدم و هیچ مشکلی هم ندارم که بیام تو فروم اینها رو بنویسم . هر کسی میتونه یک ای دی داشته باشه منم یدونه ای دی دارم ولی چون اینجا اینرتنت شییر شده یکی دیگر از همکاران من که اینجا فعالیت میکنند با همین ای پی وارد میشن و خوب اینم خودمون میدونیم .

بازم اگر مشکلی هست من جواب میدم بهتون .خیلی از بچه های اینجا منو میشناسن .
    خوشحال میشم تایپک رو هم عمومی کنید . فکر میکنم در این فروم یکبار پست اسپم زدم مگرنه خلاف دیگری نکردم اگر این مطلب رو نوشتم نقل قول از یک فروم دیگر بودش . چون مطمعن باشید این مسالئل تو این فروم هم پیش خواهد امد . همینطوری که چندین بار پیش اومده و تاپیک هاش وجود داره .

فکر میکنم مشکل سر سن و سال هستش . دوست عزیز من بر این اعتقاد هستم فردی که سن کمی داره هرچقدر هم حرفه ای اصلا داشنشمند باشه ولی با توجه به شرایط سنی خودش ادم مسولیت پذیری نخواهد بود این رو من بار ها تو کتاب های روانشناسی خوندم .

من شخصا با شرکت های زیادی کار کردم . از شرکت های ایرانی تا خارجی روش کار کردن رو خوب میدونم ولی نمیدونم چرا این اشفتگی و بی قانونی در بازار هاستینگ باید باشه چرا تو بازار کامپیوتر یه بچه 15 ساله نمیتونه مغازه بزنه چرا یه بچه نمیتونه شرکت ثبت کنه - چرا یه بچه نمیتونه بره حساب بانکی باز کنه -

. فقط یک علاقه شخصی بودش در وب هاستینگ که دوست داشتنم اطلاعاتم رو بالا ببرم مگرنه تو وبلگ من مشخص هستش من چی کاره ام و چجی بلدم و .. اصولا ادمی هستم که علاقه زیادی به کارهای مختلف دارم و وقت میزارم و میرم یاد میگیرم . ادعایی هم ندارم . چون برای علاقه شخصی خودم میرم دنبالشون . الانم بیشتر کار شبکه و کار تعمیرات سخت افزار انجام میدم . تو کار خدمات اینترنت پرسرعت هم هستم . طراحی سایت هم بلدم . فلش هم بلدم طراحی کنم . کارهای مخابراتی هم انجام دادم از قبل تلفن های سانترال و ... همچنین دوربین های مدار بسته و سیستم های اطفا حریق و ... حالا یک مقدار علاقه مند شدم به وب هاستنیگ اومدم و اینجا عضو شدم . با کسی هم جنگ نکردم حرفی زدم رو مدرک و دلیل بوده . اگر انتقادی کردم راه حلش رو گفتم میتونید تمام پست های منو از اول بخونید خودتون متوجه میشید .

اگر هم باور نداشتید ادرس رو براتون فرستادم خوشحال میشم پیش ما بیاید و با هم اشنا بشیم .

بهتره اینجا رو هم ببنید

http://www.google.com/#hl=fa&q=akbar...6d981f37b97653

اینم وبلاگ شخصی من هستش : http://www.iranaus.blogfa.com

فروم هایی که عضو هستم تاریخ عضویت نوشته هایی که نوشتم . فکر نمیکنم واقعا فکر کنید که برای منافع شخصی ام اینجا هستم .
    ویرایش توسط akbar123sat : December 31st, 2009 در ساعت 16:13

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)