نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: عدم دسترسی به ssh با وجود اینکه رمز عبور درست است

عدم تائید ایمیل
    تشکر تشکر کرده 
    5
    تشکر تشکر شده 
    12
    تشکر شده در
    12 پست

پیش فرض عدم دسترسی به ssh با وجود اینکه رمز عبور درست است

سلام دوستان
    یه سرور اختصاصی دارم که روش esx نصب کردم و چندتا VPS ساختم، چند روز پیش توی یکی از VPSها که روش Centos 6 و دایرکت ادمین نصبه، اقدام کردم به ساختن یک یوزر توی دایرکت ادمین که خطا داد، بعد سعی کردم سرویسهای رو ریستارت کنم باز خطا دارد. بعدش سعی کردم با استفاده از پوتی لاگین کنم، خطای access denied داد. البته همه سایتها درست کار میکردن و مشکی نبود، چند روز بعد احتمال دادم که سیستم عامل کرش کرده باشه، بخاطر همین از vcenter سیستم رو ریستارت کردم، دیگه سیستم عامل بالا نیومد. توی grub باقی میموند، تصمیم گرفتم که گراب رو اصلاح کنم، طبق دستورات مربوط به اصلاح گراب در centos که پیش میرفتم، توی یه مرحله میگفت که /bin/sh وجود نداره. مجبور شدم اسنپ شاتی که حدود یک ماه قبل از خرابی از سرور گرفته بودم رو برگردونم و بکاپهایی رو که داشتم ریستور کنم.
    امروز باز همین مشکل پیش اومده، از ترس اینکه باز مشکل قبلی به وجود بیاد، فعلا هیچ کاری نکردم، پسورد root رو که توی putty میزنم میگه access denied و لاگین نمیشه. دایرکت ادمین هم نمیتونه بکاپ بگیره، هیچ یک از سرویسها رو نیمتونم ریستارت کنم، نمیشه یوزر جدید ساخت. واقعا کلافه شدم. البته از اونجا که توی ویرایش فایلهای سیستمی مثل sshd_config از بخش file editor دایرکت ادمین نیاز به وارد کردن پسورد روت هست، پسورد روت رو که وارد میکنم قبول میکنه و فایلها رو ویرایش میکنه، بخاطر همین احتمال میدم که پسوردها عوض نشده و مشکل چیز دیگه هست.
    از اساتید خواهش میکنم کمک کنند. واقعا ممنون میشم
    --------------------------------------------------------------------------------
    با عرض معذرت چون فکر میکنم این مطلب جای درستی مطرح نشده، دوباره توی انجمن مشکلات و سوالات سرور اختصاصی طرح مشکل کردم: http://www.webhostingtalk.ir/f55/111285/#post1058563
    ویرایش توسط parsanik : April 19th, 2014 در ساعت 18:59

2. # ADS

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)