PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست راهنمایی برای گوشی بین LG و Huawei

Azarin Web
December 13th, 2013, 23:09
سلام دوستان
توی انجمن های موبایلی درست جواب آدم رو نمیدن و فقط آیفون آیفون میکنن! برای همین اینجا تاپیک میزنم

میخوام 1 گوشی خوب بگیرم و نمیخوام خیلی هزینه کنم ، بین 3 گوشی زیر 2دل شدم! اگر ممکنه ببینید کدام گوشی مناسب تر هست ، برای من مهم زیبایی + کیفیت هست

1-
LG Optimus 4X HD P880 - گوشی موبایل ال جی اپتیموس 4 ایکس اچ دی پی 800 (http://digikala.com/Product/DKP-5535/LG-Optimus-4X-HD-P880/%DA%AF%D9%88%D8%B4%DB%8C-%D9%85%D9%88%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D8%A7%D9%84-%D8%AC%DB%8C-%D8%A7%D9%BE%D8%AA%DB%8C%D9%85%D9%88%D8%B3-4-%D8%A7%DB%8C%DA%A9%D8%B3-%D8%A7%DA%86-%D8%AF%DB%8C-%D9%BE%DB%8C-800)
نقد و بررسی LG Optimus 4X HD (http://tv.digikala.com/Video/Review/Mobile/LG-Optimus-4X-HD-Review)

2-
LG Optimus Vu P895 - گوشی موبایل ال جی اپتیموس وی یو - پی 895 (http://digikala.com/Product/DKP-4281/LG-Optimus-Vu-P895/%DA%AF%D9%88%D8%B4%DB%8C-%D9%85%D9%88%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D8%A7%D9%84-%D8%AC%DB%8C-%D8%A7%D9%BE%D8%AA%DB%8C%D9%85%D9%88%D8%B3-%D9%88%DB%8C-%DB%8C%D9%88-%D9%BE%DB%8C-895)
نقد و بررسی LG Optimus Vu P895 (http://tv.digikala.com/Video/Review/Mobile/LG-Optimus-Vu-P895-Review)

3-
Huawei Ascend P6 - گوشی موبایل هوآوی اسند پی 6 (http://digikala.com/Product/DKP-20767/Huawei-Ascend-P6/%DA%AF%D9%88%D8%B4%DB%8C-%D9%85%D9%88%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D9%87%D9%88%D8%A2%D9%88%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D9%86%D8%AF-%D9%BE%DB%8C-6)

من عاشق هر 3 هستم ، 2 هفته هست که بین این 3 گوشی گیر کردم

alaviyoon
December 13th, 2013, 23:22
سلام
قطعا گوشی هو آ وی قویتر و شکیل تر هست . مخصوصا نازک بودنش خیلی به جذابیتش اضافه میکنه .
یاحق

haftsepehr
December 13th, 2013, 23:54
من مورد 3 رو پیشنهاد میدم

glxx
December 14th, 2013, 00:03
huawei بهتر از lg است

m.ahmadi
December 14th, 2013, 00:14
Huawei بهتره

zigma4000
December 14th, 2013, 00:50
Huawei بهتره ولی این دوتا گوشی Huawei رو هم در نظر داشته باش G700 و Ascend Mate

Huawei Ascend G700 - گوشی موبایل هوآوی اسند G700 (http://www.digikala.com/Product/DKP-23440/Huawei-Ascend-G700/%DA%AF%D9%88%D8%B4%D9%8A-%D9%85%D9%88%D8%A8%D8%A7%D9%8A%D9%84-%D9%87%D9%88%D8%A2%D9%88%D9%8A-%D8%A7%D8%B3%D9%86%D8%AF-G700/keyword-g700)

Huawei Ascend Mate - گوشی موبایل هواوی اسند میت (http://www.digikala.com/Product/DKP-15271/Huawei-Ascend-Mate/%DA%AF%D9%88%D8%B4%DB%8C-%D9%85%D9%88%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D9%87%D9%88%D8%A7%D9%88%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D9%86%D8%AF-%D9%85%DB%8C%D8%AA/keyword-mate)

j4b3r
December 14th, 2013, 00:55
سلام
نکسوس ۴
نکسوس 5
lg
بهترین اند !

nader_star
December 14th, 2013, 01:00
Huawei خیلی بهتر از lg هست

omidppm
December 14th, 2013, 01:13
Lg بهتره

traxex12345
December 14th, 2013, 01:18
با سلام
به نظر من گزینه 1
ال جی برند بهتر و معروف تری هست

da6276
December 14th, 2013, 01:33
مشخصات Huawei Ascend P6 - گوشی موبایل هوآوی اسند پی 6 (http://digikala.com/Product/DKP-20767/Huawei-Ascend-P6/%DA%AF%D9%88%D8%B4%DB%8C-%D9%85%D9%88%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D9%87%D9%88%D8%A2%D9%88%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D9%86%D8%AF-%D9%BE%DB%8C-6) بهتره مخصوصا رم که 2گیگ هست و فکر نمیکنم اصلا هنگ کنه

geniune
December 14th, 2013, 01:58
پیشنهاد بنده به شما الجی می باشد
مزایا :

True HD-IPS LCD
16 گیگ حافظه
nVidia Tegra 3
باطری 720 ساعت

طراحی الجی رو هرگز با هوآووی مقایسه نکنید اگر گوشی داشته باشید که امکاناتش شبیه بهترین گوشی های جهان باشه ولی ظاهرش افتضاح باشه خجالت میکشی دستت بگیری
پیشنهاد ویژه من 4X HD
موفق باشید...

LightOnline
December 14th, 2013, 03:07
اگر انتخابتون فقط از بین این 2 هست . ال جی رو پیشنهاد میکنم .

taghi.karimi
December 14th, 2013, 08:48
بنده خودم هواوی استفاده میکنم اما در این بین پیشنهاد بنده فقط و فقط
LG Optimus 4X HD P880
هست .تنها برتری که هواوی در اون مدل داره سایز+ رم گوشی هست.
که به جای اون الجی از کیفیت صفحه T HD به همراه باتری قویتر و هچنین حافظه داخلی بیشتر بهره میبره.
بقیه موارد تقریبا یکسان با هم هستند.
ضمنا قیمت بازار با این سایت متفاوت هست.بعضا ممکن هست قیمت هر دو را در یک سطح پیدا کنید.

موفق باشید

Azarin Web
December 14th, 2013, 09:52
سلام به همگی
خیلی ممنون از نظراتی که ارسال کردید ، خیلی ها گفتن هوآوی بهتره و بعضی ها هم گفتن که ال جی! برای من نازکی گوشی مهم نیست فقط کیفیت مهمه و قدرت ، کسانی که گوشی هوشمند با رم 1 گیگ دارن آیا مشکلی با رم دارن؟ یا همون 1 گیگ کافی هست؟

سی پی یو و گرافیک ال جی فکر کنم از هوآوی قوتیره ولی رم هوآوی 2 هست مال ال جی 1 ، لطفا دوستانی که رم 1 دارن نظر بدن که آیا رم 1 کم میاره؟

اگر کسی هم LG Vu داشته نظر بده که اندازش اذیت میکنه یا نه؟

da6276
December 14th, 2013, 09:58
من خودم گلکسی گرند 2 سیم دارم و رمش 1 هست ، در حالت معمولی که اذیت نمیکنه ولی گاهی ریپ میزنه و اگه 5 6 تا برنامه روش در حال اجرا باشه یکم کند میشه ، یکی از دوستام گلکسی اس4 داره و با رم 2 گیگ لامصب آخ نمیگه ، شخصا تست کردم کلی برنامه تووش ریختم و با 10 تا برنامه در حال اجرا اصلا چیزی مشاهده نشد

pasargad-it
December 14th, 2013, 10:02
سلام به همگی
خیلی ممنون از نظراتی که ارسال کردید ، خیلی ها گفتن هوآوی بهتره و بعضی ها هم گفتن که ال جی! برای من نازکی گوشی مهم نیست فقط کیفیت مهمه و قدرت ، کسانی که گوشی هوشمند با رم 1 گیگ دارن آیا مشکلی با رم دارن؟ یا همون 1 گیگ کافی هست؟

سی پی یو و گرافیک ال جی فکر کنم از هوآوی قوتیره ولی رم هوآوی 2 هست مال ال جی 1 ، لطفا دوستانی که رم 1 دارن نظر بدن که آیا رم 1 کم میاره؟

اگر کسی هم LG Vu داشته نظر بده که اندازش اذیت میکنه یا نه؟

بنده هفته ای 1 گوشی دارم عوض میکنم
اولین نکته رو گوشزد کنم که رم نیست و رام هست درست تلفظ بشه بهتره.
چرا نیمیرید سراغ htc ?

من خودم گلکسی گرند 2 سیم دارم و رمش 1 هست ، در حالت معمولی که اذیت نمیکنه ولی گاهی ریپ میزنه و اگه 5 6 تا برنامه روش در حال اجرا باشه یکم کند میشه ، یکی از دوستام گلکسی اس4 داره و با رم 2 گیگ لامصب آخ نمیگه ، شخصا تست کردم کلی برنامه تووش ریختم و با 10 تا برنامه در حال اجرا اصلا چیزی مشاهده نشد

رم خونده نمیشه رام خونده میشه.

Milad-H
December 14th, 2013, 10:03
به نظر بنده اگر هزینه میکنید گوشی با کیفیت تری انتخاب بفرماید
در مورد این 3 گوشی LG بهتر هستش
بنده در برخی از مدل های huawei کیفیت پایین اندروید دیدم و برخی امکانات کلا وجود نداشت

Azarin Web
December 14th, 2013, 10:04

ممنون از راهنمایی ، الان تنها نگرانی من نسبت به هوآوی چیپ ست اختصاصی خودش هست و سی پی یو + گرافیک... درباره باتری هم آخرش نفهمیدم ال جی قویتره یا هوآوی

تشکر از دوستان

da6276
December 14th, 2013, 10:11
بنده هفته ای 1 گوشی دارم عوض میکنم
اولین نکته رو گوشزد کنم که رم نیست و رام هست درست تلفظ بشه بهتره.
چرا نیمیرید سراغ htc ?

رم خونده نمیشه رام خونده میشه.
جیگر این همه گوشی عوض کردی ولی سخت در اشتباه هستی ، رم با رام فرق داره !
رم حافظه اختصاصی گوشی برای عملیات پردازش هست و رام کرنل اندروید هست !
دقیقا مثل کامپیوتر هست

pasargad-it
December 14th, 2013, 10:13
جیگر این همه گوشی عوض کردی ولی سخت در اشتباه هستی ، رم با رام فرق داره !
رم حافظه اختصاصی گوشی برای عملیات پردازش هست و رام کرنل اندروید هست !
دقیقا مثل کامپیوتر هست

جدی؟
ممنون بهم یاد دادید

Milad-H
December 14th, 2013, 10:15
بنده قیمت ها رو دیدم با یک مقدار هزینه بیشتر xperia z تهیه کنید واقعا بینظیر هست با رم 2 و 4 هسته cpu
بنده خودم این گوشی رو دارم بسیار راضی هستم

da6276
December 14th, 2013, 10:15
ممنون از راهنمایی ، الان تنها نگرانی من نسبت به هوآوی چیپ ست اختصاصی خودش هست و سی پی یو + گرافیک... درباره باتری هم آخرش نفهمیدم ال جی قویتره یا هوآوی

تشکر از دوستان
نگاه کن دوست عزیز این نگرانی ها همیشه وجود داره ، به نظر من برو از نزدیک دستت بگیر و اگه یه روشنش رو پیدا کردی باهاش کار کن خیلی بهتره ، باطری 2000 میلی آمپر نه زیاد قوی هست و نه ضعیف تقریبا میشه گفت معمولیه برای این سایز صفحه نمایش

DATAFARM.IR
December 14th, 2013, 10:24
بهترین کار الویت بندی هست، قبلش اولویت‌های شخصی خودت رو مشخص کن + بازه قیمتی و....
به بهترین گوشی از نظر خودت میرسی...

من بودم با توجه به خاک گرفتگی پشت ال سی دی پی 880 خودم، گزینه ویو رو پیشنهاد میدم، هرچند استایلش یکمی زیادی خاصه!!!

Azarin Web
December 14th, 2013, 10:32
این خاک گرفتگی پشت ال سی دی پی 880 واقعا راسته پس ، من دیده بودم 2 نفر دیگه هم گفته بودن این موضوع رو ولی باور نکردم! به طور کل 4x HD ال جی رو بیخیال شدم ، میمونه هوآوی پی 6 و ال جی ویو

da6276 ؛ (http://www.webhostingtalk.ir/member/15981/)
والا اگه روشن پیدا میکردم که مشکلم حل میشد ، ولی اصلا حتی به سختی پشت ویترین مغازه ها ماکت این گوشی پیدا میشه! من در ظاهر گوشی ها شکی ندارم فقط نمیدونم عملکرد چیپ ست اختصاصی هوآوی چطوره ، مقابل nvidia tegra3 و گرافیک جیفورس ال جی VU میتونه وایسته؟! اگه چیپ ست هوآوی 1 چیز دیگه بود حتما میخریدم

کسی میتونه متوجه بشه که سی پی یو و گرافیک کدوم بهتره؟ Vu یا p6

da6276
December 14th, 2013, 10:46
این خاک گرفتگی پشت ال سی دی پی 880 واقعا راسته پس ، من دیده بودم 2 نفر دیگه هم گفته بودن این موضوع رو ولی باور نکردم! به طور کل 4x HD ال جی رو بیخیال شدم ، میمونه هوآوی پی 6 و ال جی ویو

والا اگه روشن پیدا میکردم که مشکلم حل میشد ، ولی اصلا حتی به سختی پشت ویترین مغازه ها ماکت این گوشی پیدا میشه! من در ظاهر گوشی ها شکی ندارم فقط نمیدونم عملکرد چیپ ست اختصاصی هوآوی چطوره ، مقابل nvidia tegra3 و گرافیک جیفورس ال جی VU میتونه وایسته؟! اگه چیپ ست هوآوی 1 چیز دیگه بود حتما میخریدم

نگاه کن اگه بخوایم واقع بین باشیم هیچ کدوم اینا سی پی یو درجه 1 نیستن
الان بهترین چیپست ها مربوط به شرکت کوالکام هست که بر اساس معماری ARM طراحی میشن و حتی سی پی یو های اینتل که برای موبایل تولید شد هم راندمان این معماری رو نداشت و پروژش شکست خورد و مخصوصا سری اسنپ دراگون 800 کوالکام در حال حاضر پرقدرت ترین سی پی یو موجود هست ، ولی خب بین این 2 شاید tagra با توجه به سابقه بیشتر بهتر باشه

DATAFARM.IR
December 14th, 2013, 10:53

من قصد تخریب برندهای چینی رو ندارم، ولی هواوی چیپست خوبی نداره، چون به واقع قدرتی برای مواجهه با 4هسته ای های خوب رو نداره و پردازنده گرافیکی هم شدیدا ناشناخته هست...
برتری هواوی:
طراحی عالی
کیفیت عالی(واقعا عالی) (البته در فلگ شیپ!!!)
آپدیت منظم

ضعفها:
برندینگ فاجعه!(هرکسی مودم وایمکسشو داره ازتون با فحشهای ابدار پذیرایی میکنه!!!)
کیفیت ضعیف دوربین و سخت افزار(منظور زود خراب شدن نیست!)

صفحه نمایش پی سیکس عالی و بدون نقص هست، طراحی هم بهتره سکوت کنیم!

--------------------------------

درمورد الجی پی880 هم باید بگم تمام سری اولها این مشکل رو دارند، ولی در سری دوم یک دیافراگم قرار داده شده(راست و دروغش پای خودشون!) ولی خاک نمیگیره...
بعدشم نمیدونم راه تشخیص سری اول و دم چیه
شاید تاریخ تولید!!

Azarin Web
December 14th, 2013, 11:00
نگاه کن اگه بخوایم واقع بین باشیم هیچ کدوم اینا سی پی یو درجه 1 نیستن
الان بهترین چیپست ها مربوط به شرکت کوالکام هست که بر اساس معماری arm طراحی میشن و حتی سی پی یو های اینتل که برای موبایل تولید شد هم راندمان این معماری رو نداشت و پروژش شکست خورد و مخصوصا سری اسنپ دراگون 800 کوالکام در حال حاضر پرقدرت ترین سی پی یو موجود هست ، ولی خب بین این 2 شاید tagra با توجه به سابقه بیشتر بهتر باشه

آره میدونم اینو ، منظور من بین این 2 گوشی هست چون نمیخوام زیاد هزینه کنم. روی گوشی هم نمیخوام بازی کنم ، برای همین مثلا سمت ال جی g2 نمیرم وگرنه ال جی g2 وحشتناک قدرتمند هست!

Azarin Web
December 14th, 2013, 11:04
من قصد تخریب برندهای چینی رو ندارم، ولی هواوی چیپست خوبی نداره، چون به واقع قدرتی برای مواجهه با 4هسته ای های خوب رو نداره و پردازنده گرافیکی هم شدیدا ناشناخته هست...
برتری هواوی:
طراحی عالی
کیفیت عالی(واقعا عالی) (البته در فلگ شیپ!!!)
آپدیت منظم

ضعفها:
برندینگ فاجعه!(هرکسی مودم وایمکسشو داره ازتون با فحشهای ابدار پذیرایی میکنه!!!)
کیفیت ضعیف دوربین و سخت افزار(منظور زود خراب شدن نیست!)

صفحه نمایش پی سیکس عالی و بدون نقص هست، طراحی هم بهتره سکوت کنیم!

--------------------------------

درمورد الجی پی880 هم باید بگم تمام سری اولها این مشکل رو دارند، ولی در سری دوم یک دیافراگم قرار داده شده(راست و دروغش پای خودشون!) ولی خاک نمیگیره...
بعدشم نمیدونم راه تشخیص سری اول و دم چیه
شاید تاریخ تولید!!

دقیقا نگرانی من ناشناخته بودن چیپ ست و گرافیک هوآوی هست ، حالا کاری با برند این گوشی ندارم. آقا اگه راست باشه اون خبری که گفتید خیلی خوب میشه ، ولی به قول شما از کجا باید مطمئن باشم که واقعا مشکل خاک گرفتن ال سی دی رو حل کردن یا نه نمیدونم...

با توجه به نظرات دوستان عزیز احتمال 99% گوشی LG Vu رو تهیه کنم
با تشکر از همگی

shayakx
December 14th, 2013, 11:18
سلام دوست من. من به شخصه از اول فقط آیفون داشتم و غیر از اون هیچ برندی رو ترجیح نمیدم.
اما با اکثریت گوشی های اندرویدی کار کردم و بین همه سامسونگ رو ترجیح میدم.
بهترین انتخاب برای شما الآن میتونه Samsung Galaxy S3 باشه . هم سخت افزار قوی.باطری قوی.کیفیت صفحش که فوقالعاده قویه.
از همه مهم تر این که بین برند های اندرویدی سامسونگ توجه بیشتری به آپدیت کردن گوشی هاش داره. و این خودش بزرگترین مزیت حساب میشه.

da6276
December 14th, 2013, 11:23
سلام دوست من. من به شخصه از اول فقط آیفون داشتم و غیر از اون هیچ برندی رو ترجیح نمیدم.
اما با اکثریت گوشی های اندرویدی کار کردم و بین همه سامسونگ رو ترجیح میدم.
بهترین انتخاب برای شما الآن میتونه Samsung Galaxy S3 باشه . هم سخت افزار قوی.باطری قوی.کیفیت صفحش که فوقالعاده قویه.
از همه مهم تر این که بین برند های اندرویدی سامسونگ توجه بیشتری به آپدیت کردن گوشی هاش داره. و این خودش بزرگترین مزیت حساب میشه.
گلکسی اس 3 هم گزینه خوبیه حدودا 1تومن هست ، اصلا با اینا قابل مقایسه نیست و از هردو این گوشیا یه سر و گردن بالاتره ، مخصوصا سی پی یو exynos اختصاصی سامسونگ ، ولی خب این گوشی تولید پارسال هست و رمش 1 گیگ هست

iman00
December 14th, 2013, 11:25
وای شما چرا عشق گوشی الکی دارین تا زمانی که من یادم میات LG تو کار لازم خونگی بود حالا دیگه به ما گوشی میزنه . SONY گوشیه که زیاد هنگ میکنه . ولی الان htc one یکی از بهترین گوشی های سال هست و خواهد بود چون کیفیت این گوشی عالیه

da6276
December 14th, 2013, 11:31
وای شما چرا عشق گوشی الکی دارین تا زمانی که من یادم میات LG تو کار لازم خونگی بود حالا دیگه به ما گوشی میزنه . SONY گوشیه که زیاد هنگ میکنه . ولی الان htc one یکی از بهترین گوشی های سال هست و خواهد بود چون کیفیت این گوشی عالیه
one یک میلیون و پونصد هزار تومن هست و ایشون نمیخوان اینقد هزینه کنن
در ضمن اینکه دلیل نمیشه که قبلا ال جی چکاره بوده ، الان یکی از برترین گوشی ها رو از هر لحاظ تولید کرده و مورد استقبال قرار گرفته ، سامسونگ هم قبلا خواروبار فروشی بوده الان تمام دنیا رو قبضه کرده و حتی بسیاری از چیپ های اپل رو تولید میکنه ، پس این ملاک درستی برای مقایسه نیست ، مهم تکنولوژِی هست

p30speed
December 14th, 2013, 11:42
الجی قابل مقایسه با هاوایی نیست. تا الان 3 گوشی ال جی برای خودم و خانواده خریدم و فوق العاده راضی هستم.

البته بگم برند الجی 99 درصد محصولاتش عالی. گوشیهای فوق العاده سبک.

DATAFARM.IR
December 14th, 2013, 11:50
دقیقا نگرانی من ناشناخته بودن چیپ ست و گرافیک هوآوی هست ، حالا کاری با برند این گوشی ندارم. آقا اگه راست باشه اون خبری که گفتید خیلی خوب میشه ، ولی به قول شما از کجا باید مطمئن باشم که واقعا مشکل خاک گرفتن ال سی دی رو حل کردن یا نه نمیدونم...

با توجه به نظرات دوستان عزیز احتمال 99% گوشی LG Vu رو تهیه کنم
با تشکر از همگی

اینو نماینده ال جی بهتر میتونه بهتون اطمینان بده ولی یکی از دوستانم داره، از سری جدید ولی خاک نگرفته...

در مورد ویو هم تحقیقاتتون رو تکمیل کنید چون:
- توی پخ ویدئو ها سایز استاندارد نیست! 4در3
- برنامه برای 4در3 نیست!

iman00
December 14th, 2013, 11:58
one یک میلیون و پونصد هزار تومن هست و ایشون نمیخوان اینقد هزینه کنن
در ضمن اینکه دلیل نمیشه که قبلا ال جی چکاره بوده ، الان یکی از برترین گوشی ها رو از هر لحاظ تولید کرده و مورد استقبال قرار گرفته ، سامسونگ هم قبلا خواروبار فروشی بوده الان تمام دنیا رو قبضه کرده و حتی بسیاری از چیپ های اپل رو تولید میکنه ، پس این ملاک درستی برای مقایسه نیست ، مهم تکنولوژِی هست
شاید شما درست بگین وقتی یک شرکت سازنده بیش از چند سال سابقه داشته باشه مقایسه با سایر شرکت ها قابل مقایسه نیست که تازه اومده تو دور درسته ؟ سامسونگ یادمه از htc va iphone کپی برداری کرد که حتی جریمه شد. اپل هزینه های خودشو کاهش بده ب سایر شرکت های دیگه میگه قطعه هاشو تامیین کنه . من ایمان که تو کار تعمییرات موبایلم بیشترین خرابی ها سامسونگه و lg هست .خیلی خیلی خیلی کم htc va iphone واسه تعمییر میارن . بیش از 60 % خریداره واسه کلاس این گوشی خریداری میکنن واقیعته واسه کارشون نیست .اگر نظر منو میخوای کارای htc خیلی بهتره چون تجربه خودمو گفتم. الان سه تا شرکت اومدم به ما شاخه شونه میکنشن مثل سامسونگ الجی یا سونی. با تشکر نظرمو گفتم

da6276
December 14th, 2013, 12:29
شاید شما درست بگین وقتی یک شرکت سازنده بیش از چند سال سابقه داشته باشه مقایسه با سایر شرکت ها قابل مقایسه نیست که تازه اومده تو دور درسته ؟ سامسونگ یادمه از htc va iphone کپی برداری کرد که حتی جریمه شد. اپل هزینه های خودشو کاهش بده ب سایر شرکت های دیگه میگه قطعه هاشو تامیین کنه . من ایمان که تو کار تعمییرات موبایلم بیشترین خرابی ها سامسونگه و lg هست .خیلی خیلی خیلی کم htc va iphone واسه تعمییر میارن . بیش از 60 % خریداره واسه کلاس این گوشی خریداری میکنن واقیعته واسه کارشون نیست .اگر نظر منو میخوای کارای htc خیلی بهتره چون تجربه خودمو گفتم. الان سه تا شرکت اومدم به ما شاخه شونه میکنشن مثل سامسونگ الجی یا سونی. با تشکر نظرمو گفتم
مگه به سابقه هست ؟ اگه اینطور باشه که نوکیا از همه اینا با سابقه تر هست ولی از سال 2008 با ورود اندروید با رکود مواجه شد و چند وقت پیش هم کلا بخش موبایل رو به مایکروسافت واگزار کرد
در ضمن سامسونگ در حال حاضر ابداع کننده خیلی پنتنت ها هست مثلا اولین گوشی 2 سیم کارته دنیا رو سامسونگ تولید کرد و بقیه از روی سامسونگ یاد گرفتن پس سامسونگ هم بیاد از بقیه شکایت کنه ، مشکل اپل با سامسونگ هم سر همین موضوع بود و میگفت پنتنت دکمه هوم ایفون رو کپی برداری کرده و تحت قانون کپی رایت جریمه شد و این موضوع اصلا ربطی به کیفیت نداره
والا تجربه که به بنده عکس این موضوع رو نشون داد ، یه دیزایر اچ دی داشتم شب زدمش به شارژ صبح دیگه روشن نشد ، کاملا خود به خود این اتفاق افتاد و خیلی جاها هم بردمش درست نشد که نشد و هنوزم دارمش ، اگه میتونید درستش کنید بفرستم نگاش کنید
شما آمار خرابی رو با چی مقایسه میکنید ؟ آمار فروش رو هم توجه دارید ؟ این اخرین رده بندی فروش گوشی ها (http://narenji.ir/14420-worldwide-mobile-phone-sales-first-quarter-2013) در سال جاری هست و میبینید که سامسونگ اول هست و طبیعی هست که 1% خرابی سامسونگ چند برابر 1% خرابی htc هست
اینم بخونید بد نیست تعداد فروش گوشی‌های سامسونگ بیشتر از مجموع فروش نوکیا، اپل و ال‌جی! (http://farnet.ir/1392/08/08/samsung-sold-more-phones-than-apple-nokia-and-lg-combined/)

Azarin Web
December 14th, 2013, 12:35
دوست عزیز من میلیاردر هم باشم سراغ آیفون ، اچ تی سی ، نوکیا و سونی نمیرم! من لپتاپ سونی داشتم قبلا که اصلا راضی نبودم ، رفتم لپتاپ سامسونگ خریدم تا 1 سال کار کردم بد نبود ، ولی بعدش لپتاپ ال جی گرفتم هنوزم دارم استفاده میکنم اصلا 1 چیز عجیب با کیفیته ، دقیقا همین اتفاق برای گوشی هم افتاده. من آیفون داشتم ، نوکیا داشتم ، سامسونگ و سونی هم داشتم ، ولی برادر من ال جی داره خانومش هم ال جی داره ، اصلا کیفیت کار ال جی قابل مقایسه با بقیه نیست من که خیلی اعتماد دارم به ال جی

فرق ال جی و هوآوی تا جایی که من فهمیدم ، هوآوی فقط کیفیت داره ولی ال جی علاوه بر کیفیت فوق العاده قدرتمند هم هست ، سخت افزارهایی که استفاده میکنه هماهنگی دارن و ال جی دقیقا میدونه کاربر از گوشی چی میخواد و خیلی بیشتر از بقیه برند ها به فکر کاربر هست. به طور مثال برای همین هست که ال جی میاد و Vu رو عریض میسازه تا کاربرایی مثل ما که کارمون با اینترنت هست و خیلی نیاز به یادداشت ، قابل حمل بودن (برعکس تبلت) ، خوندن و ویرایش فایل هایی مثل اکسل و ورد و نوشتن متنی روی تصاویر مورد نظر و صفحات وب با امکان ذخیره و ارسال و.... داریم ساخته!

پ.ن:
من میلیاردر هم باشم فوقش میرم LG g2 یا LG nexus 5 میگیرم

p30speed
December 14th, 2013, 12:51

دوست عزیز سابقه ای که ال جی داره هیچ شرکتی نداره. شرکت ال جی همون گلدستار سابق. که بعدا تغییر نام داد. اون موقع چیزی به نام سامسونگ و اچ تی سی وجود نداشت.

iman00
December 14th, 2013, 13:05
مگه به سابقه هست ؟ اگه اینطور باشه که نوکیا از همه اینا با سابقه تر هست ولی از سال 2008 با ورود اندروید با رکود مواجه شد و چند وقت پیش هم کلا بخش موبایل رو به مایکروسافت واگزار کرد
در ضمن سامسونگ در حال حاضر ابداع کننده خیلی پنتنت ها هست مثلا اولین گوشی 2 سیم کارته دنیا رو سامسونگ تولید کرد و بقیه از روی سامسونگ یاد گرفتن پس سامسونگ هم بیاد از بقیه شکایت کنه ، مشکل اپل با سامسونگ هم سر همین موضوع بود و میگفت پنتنت دکمه هوم ایفون رو کپی برداری کرده و تحت قانون کپی رایت جریمه شد و این موضوع اصلا ربطی به کیفیت نداره
والا تجربه که به بنده عکس این موضوع رو نشون داد ، یه دیزایر اچ دی داشتم شب زدمش به شارژ صبح دیگه روشن نشد ، کاملا خود به خود این اتفاق افتاد و خیلی جاها هم بردمش درست نشد که نشد و هنوزم دارمش ، اگه میتونید درستش کنید بفرستم نگاش کنید
شما آمار خرابی رو با چی مقایسه میکنید ؟ آمار فروش رو هم توجه دارید ؟ این اخرین رده بندی فروش گوشی ها (http://narenji.ir/14420-worldwide-mobile-phone-sales-first-quarter-2013) در سال جاری هست و میبینید که سامسونگ اول هست و طبیعی هست که 1% خرابی سامسونگ چند برابر 1% خرابی htc هست
اینم بخونید بد نیست تعداد فروش گوشی‌های سامسونگ بیشتر از مجموع فروش نوکیا، اپل و ال‌جی! (http://farnet.ir/1392/08/08/samsung-sold-more-phones-than-apple-nokia-and-lg-combined/)
اگر بحث سیستم عامل باشه ios یکی از بهترینه چون تنها سیستم عامل هوشمند بوده و ویروسی شدنش خیلی کمه نسبت به اندرویده درسته قبول دارین دیگه ؟ بحث دو سیسم کارته پیش اومد همه گوشی ها رو میشه دو سیم کارته کرد چون روی ای سی های خود گوشی یک پاییه دیگه هست واسه سیم دو هست که اگر واقعا واقعا حرفی باشی میتونی انجام بدین چون این فضای کم واسه سیسم کشی هست همه بیخیال میشن و یک خورده با برنامه نویسی.اولین ای سی ها شرکت اپل زد قابل توجه ) .و مطمن باش نوکیا که رفته زیر مجموع مایکروسافت به زودی یکی از بهترین گوشی ها رو میزنه. حتما یک سری ب بازار تعمییرات موبایل بزنید ببینید چند درصد گوشی ها تعمییراتی هست مال کدوم شرکته ؟ اگر گوشی سامسونگ S3 ال سی دیش خراب شد باید 800 تومان بدی تا ال سی دی عوض کنن ولی اپل 180 تومانه تعمییر کردن اپل بر خلاف اسمش خیلی راحت میشه تعمییر کرد نسبت به سامسونگ .
و قبول دارم نصب قیمت اپل واسه مارکشه پول میخوره . همه جا گوشی خراب پیدا میشه شامس شما حتما اینطوری پیش اومد که HTC دیگه روشن نشد که احتما اصلیش ممکنه سی پیو باشه و به چیز های دیگه بستگی داره.فوروم فارسی گوشی های موبایل (http://www.panatel.org/) یک سری بزنید نظر سنجی کنید تو قسمت تعمییرات برین ببینید چند درصد خرابی ها مال سامسونگه یا HTC یا اپل. فروش سامسونگ چون بخاطر اینکه ارزون تره نسبت به سایر گوشی ها

geniune
December 14th, 2013, 13:09
سلام خدمت دوستان گرامی

ببینید دوستان قبلا هم گفتم بنده در زمینه هک اندروید فعالیت می کند و برای تنوع در هک هم هر چند روز گوشی عوض کردم و میخوام تجربه ام رو از استفاده ی با گوشی ها بگم
بین گوشی هایی که میگید الجی بهترین کیفیت رو داره
2- اصلا ویو نخرید چون استاندارد نیست عین htc chacha که کاربر فیلم رو نگاه میکرد عذاب میکشید
3- کیفیت تصویر و تراکم پیکسلی الجی کاملا واقعی و کیفیت خیره کننده ای داره
4- در رابطه با هوآوی بگم که در مشخصاتش میبینید نوشته رم 2 ولی وقتی با سی پی یو و سخت افزار نامناسب باشه رم2 اصلا انگار 512 هست و به مشکل میخورید
5- شما منوی هوآووی رو ببینید : ببینید باهاش کنار میاین یا همش باید لانچر نصب کنید
6- در رابطه با خاک گرفتگی الجی بگم که مگه شما تو خاک زندگی میکنه که قراره خاک بگیره:58: ( گوشی وقتی حواستون بهش باشه چرا خاک بگیره )

دوست عزیز اگه میخواید گوشیتون رو نگه دارید همون 4X HD بهترین گزینست ... بنده از دید الان نمیگم که یه نگاهی بهش بندازم بگم این خوبه بنده این گوشی رو خوب میشناسم و برای داداشم میخوام بخرمش

نکته مهم : اصلا به اسم رم توجه نکنید سخت افزار دیگرش هم مهمه مثلا آیفون با سی پی یو دو هسته ای و رم 1 گیگ سرعتش خیلی بالاتر از گوشی با رم 2 هست فقط به خاطر سیستم عامل و سخت افزار (مثال بود )

بهترین انتخاب الجی ...

rashed.rafiee
December 14th, 2013, 13:55
صد درصد گرینه 3

Azarin Web
December 14th, 2013, 14:07
سلام خدمت دوستان گرامی

ببینید دوستان قبلا هم گفتم بنده در زمینه هک اندروید فعالیت می کند و برای تنوع در هک هم هر چند روز گوشی عوض کردم و میخوام تجربه ام رو از استفاده ی با گوشی ها بگم
بین گوشی هایی که میگید الجی بهترین کیفیت رو داره
2- اصلا ویو نخرید چون استاندارد نیست عین htc chacha که کاربر فیلم رو نگاه میکرد عذاب میکشید
3- کیفیت تصویر و تراکم پیکسلی الجی کاملا واقعی و کیفیت خیره کننده ای داره
4- در رابطه با هوآوی بگم که در مشخصاتش میبینید نوشته رم 2 ولی وقتی با سی پی یو و سخت افزار نامناسب باشه رم2 اصلا انگار 512 هست و به مشکل میخورید
5- شما منوی هوآووی رو ببینید : ببینید باهاش کنار میاین یا همش باید لانچر نصب کنید
6- در رابطه با خاک گرفتگی الجی بگم که مگه شما تو خاک زندگی میکنه که قراره خاک بگیره:58: ( گوشی وقتی حواستون بهش باشه چرا خاک بگیره )

دوست عزیز اگه میخواید گوشیتون رو نگه دارید همون 4X HD بهترین گزینست ... بنده از دید الان نمیگم که یه نگاهی بهش بندازم بگم این خوبه بنده این گوشی رو خوب میشناسم و برای داداشم میخوام بخرمش

نکته مهم : اصلا به اسم رم توجه نکنید سخت افزار دیگرش هم مهمه مثلا آیفون با سی پی یو دو هسته ای و رم 1 گیگ سرعتش خیلی بالاتر از گوشی با رم 2 هست فقط به خاطر سیستم عامل و سخت افزار (مثال بود )

بهترین انتخاب الجی ...

منم خیلی از 4x HD خوشم میاد ولی این سومین دفعه هست که میشنوم این گوشی بعد از مدتی زیر شیشه ال سی دی خاک جمع میشه و کثیف میشه! مخصوصا اطراف ال سی دی ، ولی درباره نسخه های جدیدش هیچ اطلاعی ندارم و نمیدونم اینی که دیجی کالا میده کدومه...

درباره Vu من زیاد با فیلم کاری ندارم ، البته فیلم هارو خوب نشون میده فقط crop میکنه یه کم اطراف ویدئو رو و یا هم بالا و پایین ویدئو نوار مشکی میاره. هیچ مشکلی هم با برنامه ها و بازی ها نداره ، هرچی نصب کنید اجرا میکنه

da6276
December 14th, 2013, 17:17
اگر گوشی سامسونگ S3 ال سی دیش خراب شد باید 800 تومان بدی تا ال سی دی عوض کنن ولی اپل 180 تومانه تعمییر کردن اپل

بیخیال بابا ! یهتره بر اساس مستندات صحبت کنید

majidisaloo1
December 14th, 2013, 19:53
دوستان یعنی huawei سخت افزارش با نرم افزارش همخوانی ندارد؟
منم قصد خرید دارم بین الجی و این هو آوی مانده بودم

iman00
December 14th, 2013, 20:09
دوستان یعنی huawei سخت افزارش با نرم افزارش همخوانی ندارد؟
منم قصد خرید دارم بین الجی و این هو آوی مانده بودم
سلام دوست عزیز اقا ما ارادت خواصی نسبت به شما داریم
این سایتو چک کنید فوروم فارسی گوشی های موبایل (http://www.panatel.org/)
و از تعمییرکاران هم پرسیدم حرف های منو درست عرض یابی کردن
نظر سنجی - فوروم فارسی گوشی های موبایل (http://www.panatel.org/f38/%D9%86%D8%B8%D8%B1-%D8%B3%D9%86%D8%AC%DB%8C-69605/)
این هم لینک گوشی به ترتیب اسم برده شده و در جدول قرار گرفته

majidisaloo1
December 14th, 2013, 20:17
نظر سنجی - فوروم فارسی گوشی های موبایل (http://www.panatel.org/f38/%D9%86%D8%B8%D8%B1-%D8%B3%D9%86%D8%AC%DB%8C-69605/)

شما لطف دارید و بنده را شرمنده میکنید
والله رمش را خیلی خوشم اومد که 2 گیگ است
به جز این ها توی رنج یک میلیون چیز بهتر با کیفیت بهتر چی را پیشنهاد میکنید؟ یک گوشی کامل با قیمت مناسب نیاز دارم

استارتر عذر خواهی میکنم که وسط تاپیکش دارم پست میزنم

Azarin Web
December 14th, 2013, 20:43

اکثر کسایی که توی این نظرسنجی شما نظر دادن: نظر سنجی - فوروم فارسی گوشی های موبایل (http://www.panatel.org/f38/%D9%86%D8%B8%D8%B1-%D8%B3%D9%86%D8%AC%DB%8C-69605/) ، نمیدونن اصلا گوشی یعنی چی!!! ببخشیدا اینطور میگم ، ولی پاسخ هیچکدوم از کسانی که در نظرسنجی شما نظر دادن درستوحسابی نیست!

در ضمن کسی نگفت ال جی از اپل بهتره ، کاش با صداقت بیشتری نظرسنجی ایجاد میکردید

da6276
December 14th, 2013, 20:48
اکثر کسایی که توی این نظرسنجی شما نظر دادن: نظر سنجی - فوروم فارسی گوشی های موبایل (http://www.panatel.org/f38/%D9%86%D8%B8%D8%B1-%D8%B3%D9%86%D8%AC%DB%8C-69605/) ، نمیدونن اصلا گوشی یعنی چی!!! ببخشیدا اینطور میگم ، ولی پاسخ هیچکدوم از کسانی که در نظرسنجی شما نظر دادن درستوحسابی نیست!

در ضمن کسی نگفت ال جی از اپل بهتره ، کاش با صداقت بیشتری نظرسنجی ایجاد میکردید
این انجمن اصلا انجمن نیست که ، انجمن های مطرح در زمینه موبایل یکی موبایلستان هست که بنده خودم از 2007 تا 2010 اونجا مدیر بودم ، ir-tci هم خیلی کامل هست ، انجمنی که ایشون معرفی کردن رو ول کن عزیز

Azarin Web
December 14th, 2013, 20:48
شما لطف دارید و بنده را شرمنده میکنید
والله رمش را خیلی خوشم اومد که 2 گیگ است
به جز این ها توی رنج یک میلیون چیز بهتر با کیفیت بهتر چی را پیشنهاد میکنید؟ یک گوشی کامل با قیمت مناسب نیاز دارم

استارتر عذر خواهی میکنم که وسط تاپیکش دارم پست میزنم

سلام
عزیز هوآوی فقط کیفیت ساختش بالاست ولی متاسفانه کمی دانش این شرکت در ساخت گوشی پایین هست به نظر من ، شما بهتره به گوشی های زیر نگاهی بندازید:

1-
LG Optimus G E975 - گوشی موبایل ال جی آپتیموس جی E975 (http://digikala.com/Product/DKP-15663/LG-Optimus-G-E975/%DA%AF%D9%88%D8%B4%DB%8C-%D9%85%D9%88%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D8%A7%D9%84-%D8%AC%DB%8C-%D8%A2%D9%BE%D8%AA%DB%8C%D9%85%D9%88%D8%B3-%D8%AC%DB%8C-E975)

2-
LG Nexus 4 E960 - 16GB - گوشی موبایل ال جی نکسوس 4 ای 960 - 16 گیگابایت (http://digikala.com/Product/DKP-6058/LG-Nexus-4-E960-16GB/%DA%AF%D9%88%D8%B4%DB%8C-%D9%85%D9%88%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D8%A7%D9%84-%D8%AC%DB%8C-%D9%86%DA%A9%D8%B3%D9%88%D8%B3-4-%D8%A7%DB%8C-960-16-%DA%AF%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AA)

اگر میخواید 1 تومن هزینه کنید اینارو پیشنهاد میکنم.

geniune
December 15th, 2013, 00:18
سلام
عزیز هوآوی فقط کیفیت ساختش بالاست ولی متاسفانه کمی دانش این شرکت در ساخت گوشی پایین هست به نظر من ، شما بهتره به گوشی های زیر نگاهی بندازید:

1-
LG Optimus G E975 - گوشی موبایل ال جی آپتیموس جی E975 (http://digikala.com/Product/DKP-15663/LG-Optimus-G-E975/%DA%AF%D9%88%D8%B4%DB%8C-%D9%85%D9%88%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D8%A7%D9%84-%D8%AC%DB%8C-%D8%A2%D9%BE%D8%AA%DB%8C%D9%85%D9%88%D8%B3-%D8%AC%DB%8C-E975)

2-
LG Nexus 4 E960 - 16GB - گوشی موبایل ال جی نکسوس 4 ای 960 - 16 گیگابایت (http://digikala.com/Product/DKP-6058/LG-Nexus-4-E960-16GB/%DA%AF%D9%88%D8%B4%DB%8C-%D9%85%D9%88%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D8%A7%D9%84-%D8%AC%DB%8C-%D9%86%DA%A9%D8%B3%D9%88%D8%B3-4-%D8%A7%DB%8C-960-16-%DA%AF%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AA)

اگر میخواید 1 تومن هزینه کنید اینارو پیشنهاد میکنم.

با سلام ایشون کاملا درست میگن و گوشی هایی که گفتند گوشی خوبی هستند فقط 4X رو یادتون رفتااا

به آدرس زیر برید : جالبه که گفتن گوشی 4x 4 هسته ای هست و یک هسته ی دیگم برای کارای عادی داره > 5 هسته ای :d
نقد و بررسی LG Optimus 4X HD (http://tv.digikala.com/Video/Review/Mobile/LG-Optimus-4X-HD-Review)

ویوو رو تا تو دستتون نگیرید روشنش نکنید به حرفم نمیرسید
راستی به گوشی هاتون این گوشی رو هم اضافه کنید انتخاب سخت تر بشه :

Sony Xperia ZR - گوشی موبایل سونی اکسپریا زد آر (http://digikala.com/Product/DKP-15081/Sony-Xperia-ZR/%DA%AF%D9%88%D8%B4%DB%8C-%D9%85%D9%88%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D8%B3%D9%88%D9%86%DB%8C-%D8%A7%DA%A9%D8%B3%D9%BE%D8%B1%DB%8C%D8%A7-%D8%B2%D8%AF-%D8%A2%D8%B1)

همینو میخری میدونم :d
موفق باشید ...

geniune
December 15th, 2013, 00:21
SONY XPERIA ZR :
Qualcomm Snapdragon S4 Pro Chipset Quad-Core
تراکم پیکسلی: 323 پیکسل بر اینچ
حافظه رم 2048 مگابایت
دوربین:13.0 مگاپیکسل
سیستم عامل Android 4.1 Jelly Bean
Sony Mobile Bravia Engine 2

یه بدی ازش بگید ؟؟؟؟؟

Quality
December 15th, 2013, 00:44
فقط lg

P30KING
December 15th, 2013, 00:51
من طرفدار جنس چینی پدر مادر دار مثل همین هوووواوی هستم:113:

Azarin Web
December 15th, 2013, 15:07
با سلام ایشون کاملا درست میگن و گوشی هایی که گفتند گوشی خوبی هستند فقط 4X رو یادتون رفتااا

به آدرس زیر برید : جالبه که گفتن گوشی 4x 4 هسته ای هست و یک هسته ی دیگم برای کارای عادی داره > 5 هسته ای :d

ویوو رو تا تو دستتون نگیرید روشنش نکنید به حرفم نمیرسید
راستی به گوشی هاتون این گوشی رو هم اضافه کنید انتخاب سخت تر بشه :

Sony Xperia ZR - گوشی موبایل سونی اکسپریا زد آر (http://digikala.com/Product/DKP-15081/Sony-Xperia-ZR/%DA%AF%D9%88%D8%B4%DB%8C-%D9%85%D9%88%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D8%B3%D9%88%D9%86%DB%8C-%D8%A7%DA%A9%D8%B3%D9%BE%D8%B1%DB%8C%D8%A7-%D8%B2%D8%AF-%D8%A2%D8%B1)

همینو میخری میدونم :d
موفق باشید ...

ال جی vu هم 5 هسته ای هست ، فقط من نمیدونم vu چه مشکلاتی داره؟ من با اندازه و شکلش واقعا مشکلی ندارم ولی چیز دیگه ای هم هست؟ بازی و نرم افزار که هرچی نصب کنید میاره ، فیلم هم از کناراش crop میکنه یا بالا پایین فیلم نوار مشکلی میاره با بالاترین کیفیت پخش میکنه ، یه کمی ppi کم داره که اونم قابل قبول هست. اگر مشکل دیگری داره بگید لطفا ، شما کار کردید مگه باهاش؟

behnam_rs232
December 15th, 2013, 16:28
فقط هواووی p6 خیلی گوشی زیبا و حرفه ای هست رمش 2 ه فوق العادس

geniune
December 15th, 2013, 17:01
ال جی vu هم 5 هسته ای هست ، فقط من نمیدونم vu چه مشکلاتی داره؟ من با اندازه و شکلش واقعا مشکلی ندارم ولی چیز دیگه ای هم هست؟ بازی و نرم افزار که هرچی نصب کنید میاره ، فیلم هم از کناراش crop میکنه یا بالا پایین فیلم نوار مشکلی میاره با بالاترین کیفیت پخش میکنه ، یه کمی ppi کم داره که اونم قابل قبول هست. اگر مشکل دیگری داره بگید لطفا ، شما کار کردید مگه باهاش؟
سلام دوست عزیز
Vu مشکلی نداره سخت افزارش هم قوی هست و کیفیت تصویر خوبی داره پیکلسلاش هم فکر نکنم دیده بشه چون بیشتر از 220 هست
من مشکلی که ازش میگم همین صفحه اش و نوع منوش هست اگر مشکلی باهاش ندارید بگیرید گوشی خوب و خاصیه
فقط حرف بنده صفحه اش هست پس اگه مشکلی ندارید حله
به نظر من دو تا ضعف هم داره
1- اندروید 4 (قدیمی بودنش )
2- عدم پشتیبانی از کارت حافظه
اگر با این موارد مشکلی نداره بگیرید گوشی خوبیه

geniune
December 15th, 2013, 17:04
الان تحقیق کردم به زودی اندروید 4.1 برای گوشی ویو میاد پس مشکلتون در گزینه ی اول برطرف شد

j4b3r
December 15th, 2013, 20:29
سلام
اگر هدف قیمت مناسب تر هست
قطها huawei
اگر کیفیت بهتر میخواید LG
چیپست های گوشهای تولید چینی اکثرا چیزی که باید باشند نیستند.
با قدرت پردازشی برابر از لحاظ عددی از یقیه ضعیف تر هستند.(بنچمارک ها رو چک کنید)
نسخه اندروید هم خیلی مهم هست.
اگر میحواید همیشه اپدیت باشید میتونید ۱ تومن بدید نکسوس ۴ بگیرید با اندروید ۴.۴.۲
که همیشه اپدیت باشید

Azarin Web
December 15th, 2013, 20:36
الان تحقیق کردم به زودی اندروید 4.1 برای گوشی ویو میاد پس مشکلتون در گزینه ی اول برطرف شد

سلام ، نسخه 4.1 که اومده برای آپدیت هستش مشکلی نیست. منظور شما از منو ها همون عریض بودن گوشی و ناممکن بودن کار با گوشی با 1 دست هست؟

Azarin Web
December 15th, 2013, 20:40
سلام
اگر هدف قیمت مناسب تر هست
قطها huawei
اگر کیفیت بهتر میخواید LG
چیپست های گوشهای تولید چینی اکثرا چیزی که باید باشند نیستند.
با قدرت پردازشی برابر از لحاظ عددی از یقیه ضعیف تر هستند.(بنچمارک ها رو چک کنید)
نسخه اندروید هم خیلی مهم هست.
اگر میحواید همیشه اپدیت باشید میتونید ۱ تومن بدید نکسوس ۴ بگیرید با اندروید ۴.۴.۲
که همیشه اپدیت باشید

سلام خدمت استاد
بله حق با شماست من خودم عاشق نکسوس 5 ال جی هستم و خیلی قبولش دارم ، و یا ال جی G2 و... ولی میخوام بین 800 850 هزینه کنم ، چون 1 تبلت G pad ال جی هم میخوام تهیه کنم. نمیدونم چرا آخرین آپدیت ال جی Vu 4.1 هست ، و چرا بالاتر نمیبره! :(

ولی اونقدرها برای من مهم نیست نسخه آندروید همین که بالای 4 هست کافیه ، از نظر کارایی 4.1 با مثلا 4.4 چه فرقی داره؟ در نصب نرم افزار یا بازی یا چیزی داره که نسخه 4.1 نداره؟

geniune
December 15th, 2013, 22:11
سلام ، نسخه 4.1 که اومده برای آپدیت هستش مشکلی نیست. منظور شما از منو ها همون عریض بودن گوشی و ناممکن بودن کار با گوشی با 1 دست هست؟
سلام دوست عزیز
ممکن که ممکنه کار باهاش عین گوشی های دیگست ولی وقتی گوشی داشته باشید که با گوشی های دیگه فرق داره اولش شاید خاص باشه ولی کم کم غیراستاندارد بودن گوشیتون اذیتتون میکنه
شما باید یک گوشی 4 تا 4.7 اینچ بگیرید . صفحه اش استاندارد باشه و سخت افزار قوی ی داشته باشه که دیگه این گوشی رو راحت ازش استفاده کنید و از امکاناتش لذت ببرید
هدف کلی من از گفتن حرف اینه که بگم کم کم استایل گوشیتون دلتون رو میزنه شاید در ابتدا جذاب باشه به مرور زمان خسته کننده میشه و میخواید گوشیتون رو عوض کنید
در رابطه با اندروید 4.1 و 4.4 هم بگم که فرقش اینه که شما اندروید 4.4 هم داشته باشید تا سه سال دیگه هنوز گوشیتون نسبت به گوشی من که اندروید 4.1 هست سرتره و رتبه اش بالاتره
راستی دوستمون نکته ی خوبی گفتن به بنچمارک هم توجه کنید ببینید در گرافیک سه بعدی چطور هست رم چطوره و... و گوشی دیگر مدنظر شما چیست
مثلا 4x hd رو با huawei مقایسه کنید ببینید کدوم برتره ولی طبق گفته ی یکی از دوستانم در انجمنی دیگر هوآوی هنوز امتحانش رو پس نداده
موفق باشید ...

Quality
December 15th, 2013, 22:45
عشق است lg

j4b3r
December 15th, 2013, 23:10
سلام خدمت استاد
بله حق با شماست من خودم عاشق نکسوس 5 ال جی هستم و خیلی قبولش دارم ، و یا ال جی G2 و... ولی میخوام بین 800 850 هزینه کنم ، چون 1 تبلت G pad ال جی هم میخوام تهیه کنم. نمیدونم چرا آخرین آپدیت ال جی Vu 4.1 هست ، و چرا بالاتر نمیبره! :(

ولی اونقدرها برای من مهم نیست نسخه آندروید همین که بالای 4 هست کافیه ، از نظر کارایی 4.1 با مثلا 4.4 چه فرقی داره؟ در نصب نرم افزار یا بازی یا چیزی داره که نسخه 4.1 نداره؟

سلام
مهم ترین تغییر نسخه های اندروید بالاتر رفتن api level هست(Android version history - Wikipedia, the free encyclopedia (http://en.wikipedia.org/wiki/Android_version_history))
مثلا الان دیگه تعدادی نرم افزارها با اندروید ۲.۳ کار نمیکنند چون برنامه نویسها برای لوهای پایین دیگه برنآمه نمینویسند.
سایر موراد:
الان اندروید ۴.۴ سریعتر و مصرف رم کمتری داره و به مراتب بهینه تر هست نسبت به ۴.۲ یا حتی ۴.۳
و مثلا ران تایم اندورید در ۴.۴ دو تا شده یکی دالویک قدیمی و دیگری آرت که جدید تر هست.
وسرعت نرم افزارها فوق العاده سریعتر شده.(من نکسوس ۴ دارم اینها رو تجریه کردم روی گوشی خودم نسبت به رام ۴.۲ یا ۴.۳)
به نظر من اینها و دلایل بسیار دیگه ای میتونه باعث بشه حرکت به سمت نسخه های بالاتر بسیار معقول باشه

Azarin Web
December 15th, 2013, 23:18
سلام
مهم ترین تغییر نسخه های اندروید بالاتر رفتن api level هست(Android version history - Wikipedia, the free encyclopedia (http://en.wikipedia.org/wiki/Android_version_history))
مثلا الان دیگه تعدادی نرم افزارها با اندروید ۲.۳ کار نمیکنند چون برنامه نویسها برای لوهای پایین دیگه برنآمه نمینویسند.
سایر موراد:
الان اندروید ۴.۴ سریعتر و مصرف رم کمتری داره و به مراتب بهینه تر هست نسبت به ۴.۲ یا حتی ۴.۳
و مثلا ران تایم اندورید در ۴.۴ دو تا شده یکی دالویک قدیمی و دیگری آرت که جدید تر هست.
وسرعت نرم افزارها فوق العاده سریعتر شده.(من نکسوس ۴ دارم اینها رو تجریه کردم روی گوشی خودم نسبت به رام ۴.۲ یا ۴.۳)
به نظر من اینها و دلایل بسیار دیگه ای میتونه باعث بشه حرکت به سمت نسخه های بالاتر بسیار معقول باشه

بله درسته ممنون از توضیحات کامل شما ، دقیقا از کجا میتونم ببینم که کدام گوشی چه آپدیتی براش وجود داره؟ مثلا میخوام ببینم برای 4x hd نسخه 4.4 هست یا نه باید کجا برم؟

Azarin Web
December 15th, 2013, 23:20
عشق است lg

اینجا جای مناسبی برای افزایش پست نیست ، صفحه قبل تاپیک هم نظرتون رو دادید و lg رو تایید کردید

majidisaloo1
December 15th, 2013, 23:33
این را من امروز خرید از بازار موبایل ایرانتیان :

فعلا که همه چیز خوبه هنگ کردم اما باید بیشتر تست بشود
1میلیون و 100 در آمد که با برچسب جلو و عقب و قاب ژله ای فیکس شد 1150000 تومان

با سپاس از کمک دوستان

j4b3r
December 15th, 2013, 23:53
بله درسته ممنون از توضیحات کامل شما ، دقیقا از کجا میتونم ببینم که کدام گوشی چه آپدیتی براش وجود داره؟ مثلا میخوام ببینم برای 4x hd نسخه 4.4 هست یا نه باید کجا برم؟

سلام
کلا اینو یادتون باشه
نهایتا شرکتها ۱ یا دو تا اپدیت به شما میدن
برای چک کردن از سایت شرکت ها اقدام کنید معمولا اطلاعیه میدن.
برای رام های غیر رسمی هم از xda-developers.com چک کنید

geniune
December 16th, 2013, 00:05
با تشکر از دوست خوبمون
j4b3r (http://www.webhostingtalk.ir/member/1233/) بابت اطلاعات فوق العاده دقیق و حرفه ایشون
ببینید دوست عزیز بنده قبلا تحقیق کردم اندروید 4.4 هرگز برای 4X HD نمیاد و الان کاربران خدا خدا میکنن 4.1 بیاد چه برسه به 4.4
طبق اطلاعاتی که دوستمون دادند بله برتریت های زیادی داره اندروید kitkat مثل
1- توانایی مصرف انرژی پایین
2- نمایش تمام صفحه برنامه بدون وجود کلیدهای مرتبط
3- برنامه رکورد و ضبط از روی انچه روی نمایشگر در حال اتفاق است
4- محیط کاربری فوق العاده زیبا
و ...................
هرچقدر گوشی بروز تر و سیستم عامل بروز تر باشد شما هم بیشتر گوشی رو نگه میدارید این قانونیه که بنده بعد از عوض کردن ده ها گوشی و تبلت بهش رسیدم
امیدوارم بهترین رو انتخاب کنید و به فکر این نباشید که گوشی ی بگیرید که مثلا الان اندرویدش 4 هست بعد بگید پس من منتظر میشم 4.1 براش بیاد
به این فکر باشید که الان گوشی اندروید 4.2 یا 4.3 بگیرید که به احتمال زیاد به 4.4 هم ارتقا یابد چون گوشی های اندروید 4 زیاد به 4.1 هم ارتقا نمیابند چه برسه به 4.4
ولی برای الجی ویوو گفته شده بود که به 4.1 ارتقا میابد و برای گوشی 4X HD گفته بودند هنوز اطلاعی در این زمینه ندادند
موفق باشید ...

j4b3r
December 16th, 2013, 00:10
با تشکر از دوست خوبمون
j4b3r (http://www.webhostingtalk.ir/member/1233/) بابت اطلاعات فوق العاده دقیق و حرفه ایشون
ببینید دوست عزیز بنده قبلا تحقیق کردم اندروید 4.4 هرگز برای 4X HD نمیاد و الان کاربران خدا خدا میکنن 4.1 بیاد چه برسه به 4.4
طبق اطلاعاتی که دوستمون دادند بله برتریت های زیادی داره اندروید kitkat مثل
1- توانایی مصرف انرژی پایین
2- نمایش تمام صفحه برنامه بدون وجود کلیدهای مرتبط
3- برنامه رکورد و ضبط از روی انچه روی نمایشگر در حال اتفاق است
4- محیط کاربری فوق العاده زیبا
و ...................
هرچقدر گوشی بروز تر و سیستم عامل بروز تر باشد شما هم بیشتر گوشی رو نگه میدارید این قانونیه که بنده بعد از عوض کردن ده ها گوشی و تبلت بهش رسیدم
امیدوارم بهترین رو انتخاب کنید و به فکر این نباشید که گوشی ی بگیرید که مثلا الان اندرویدش 4 هست بعد بگید پس من منتظر میشم 4.1 براش بیاد
به این فکر باشید که الان گوشی اندروید 4.2 یا 4.3 بگیرید که به احتمال زیاد به 4.4 هم ارتقا یابد چون گوشی های اندروید 4 زیاد به 4.1 هم ارتقا نمیابند چه برسه به 4.4
ولی برای الجی ویوو گفته شده بود که به 4.1 ارتقا میابد و برای گوشی 4X HD گفته بودند هنوز اطلاعی در این زمینه ندادند
موفق باشید ...

کاملا درست.
و اگر میخواید همیشه از اخرین ورژن اندروید لذت ببرید
یکی از خانواده نکسوس انتخاب کنید.
بهد از معرفی اندریود ۴.۴ حداکثر ۱۰ روز بعد نکسوس ها ۴.۴ گرفتند.
و برای گوش من مصرف باطری کمتر شد.
گوشی سریعتر کیفیت عکس اندکی بهتر و...

geniune
December 16th, 2013, 00:23
ببینید دوست عزیز
یک مقداری صبر کنید مبلغ مورد نظرتون رو بیشتر کنید ...
بنده دو تا پیشنهاد ویژه براتون دارم که به نظرم راه دیگه ای ندارید
1- LG Nexus 4 E960 - 16GB - گوشی موبایل ال جی نکسوس 4 ای 960 - 16 گیگابایت (http://www.digikala.com/Product/DKP-6058/LG-Nexus-4-E960-16GB/%DA%AF%D9%88%D8%B4%DB%8C-%D9%85%D9%88%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D8%A7%D9%84-%D8%AC%DB%8C-%D9%86%DA%A9%D8%B3%D9%88%D8%B3-4-%D8%A7%DB%8C-960-16-%DA%AF%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AA)

2- Sony Xperia ZR - گوشی موبایل سونی اکسپریا زد آر (http://www.digikala.com/Product/DKP-15081/Sony-Xperia-ZR/%DA%AF%D9%88%D8%B4%DB%8C-%D9%85%D9%88%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D8%B3%D9%88%D9%86%DB%8C-%D8%A7%DA%A9%D8%B3%D9%BE%D8%B1%DB%8C%D8%A7-%D8%B2%D8%AF-%D8%A2%D8%B1)

قضاوت رو میزارم برای خودتون
اگرم میخواین همون قیمتی که گفتید هزینه کنید به نظر بنده : LG 4XHD P880
موفق باشید ...

Azarin Web
December 16th, 2013, 08:57
الان فهمیدم گوشی های نکسوس چه تفاوتی با بقیه دارن ، همیشه آپدیت میشن :d

خیلی ممنون از راهنمایی هایی که کردین ، گوشی ال جی نکسوس 4 خیلی خوبه شاید سعی کنم اینو بگیرم ولی حافظه 16 گیگ داره فقط و کارت حافظه هم نمیخوره!

hi2
December 16th, 2013, 12:03
سلام من p6 دارم این گوشی 2مدل داره یکی به سفارش شرکت همراه اول که فقط سیم کارت همراه اول میخوره و یکسال گارانتی ماکروتل داره
یکی هم هست تمام سیم کارت هارو پشتیبانی میکنه ولی گارانتی نداره و ارزون تر هستش

گوشی خیلی خوبیه، اصلا هنگ نداره، خیلی نازک و سبک و خوش دسته

تنها عیبش اینه که اگه بازی و کارهای سنگین انجام بدی پشت گوشی یه ذره داغ میشه

ULTRAWEB
December 16th, 2013, 12:26
گوشی فقط هوووو وی

shazo
December 16th, 2013, 12:42
نکسوس 4 عزیز

شک نکنید

من خودم ال جی امتیموس دارم

اگه اینو نداشتم بی شک نکسوس 4 رو انتخاب می کردم.. یه بنده خدایی هم می گفت کلا سونی ها کمی تعمیراتی بیشتری دارن نسبت به بقیه گوشی ها

راست دروغ با خودش..

DATAFARM.IR
December 17th, 2013, 18:23
اینم نگاه کنید بد نیست: اسپایدر / GLX SPIDER (http://shop.glxphone.ir/%D8%A7%D8%B3%D9%BE%D8%A7%DB%8C%D8%AF%D8%B1-glx-spider)
4هسته!
دوربین جلو8مگاپیکسل
دوربین عقب 13مگاپیکسل

فقط نگاه کنید!!!

da6276
January 3rd, 2014, 02:55
4 روز پیش رفتم واسه یکی از اعضای خانواده یک گوشی ال جی جی2 خریدم
لامصب خیلی ردیفه ، باتریش که عالیه واقعا ، همینطور دوربینش در حد کامکت های کنون هست ، پردازندش که یکم از لپتاپم ضعیفتره:)) و صفحه نمایشش هم فوق العادست
خیلی خوش دسته و خیلی هم با کیفیته ، گوشی زیاد میاد زیر دستم ولی این واقعا یه چیز دیگست
4 روزه دارم تستش میکتم هر بلای نرم افزاری که فکر کنید سرش در اوردم ولی آخ نگفت ، کم کم دارم وسوسه میشم برم یکی بخرم ، خیلی کامله لعنتی

geniune
January 3rd, 2014, 03:02
با سلام

گوشی خودم الجی هست از سری Optimus

تنها ضعف الجی به نظرم تبلیغات هست .

سامسونگ خودشو کشته از بسی تبلیغات کرده و در و دیوار ماشینای اداری و اتوبوس ها عکس گوشی هاشو زده ولی الجی اثری ازش نیست وگر اینکه سایتا گوشیاشو نشون بدن

برتریت گوشی های الجی :

1- پردازنده های قدرتمند
2- صفحه نمایش خیره کننده
3-گوشی های خیلی خیلی سبک (گوشی خودم صفحه اش 4 اینچ و 100 گرم هست )
4- زیبایی منحصر به فرد (سامسونگ همش کپی از سری قبلیش هست ولی الجی هر طرحش یک ظاهر داره مخصوصا PRADA )

کلا بگم نمیشه کسی گوشی الجی بخره نگه نداره معتادش میشه مگر اینکه بخواد الجی بهتری بگیره :دی