PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هاست لینوکس ایران - پلن های گیگابایتی- ترافیک بالا- 4 برابر سریعتر

amirfateh
December 10th, 2013, 10:28
باسلام،
فروش ویژه هاست لینوکس گیگابایتی ایران بر روی سرورهای قدرتمند وب ایده در دیتاسنتر افرانت آغاز شد.
مشخصات پلن ها به شرح زیر هست، لطفا هر سئوال یا موردی هست روی همین تاپیک مطرح بفرمایید و پیغام خصوصی پاسخ داده نمی شود.
سفارش (http://discoverwebidea.com/billing/cart.php?gid=3)

IR1 - فضا:1 گیگابایت
ترافیک:20 گیگابایت
دامنه:1
پارک دامنه:نامحدود
دیتابیس :نامحدود
ایمیل:نامحدود
سالانه 19000 تومان

IR3 - فضا:3 گیگابایت
ترافیک:60 گیگابایت
دیتابیس: نامحدود
ایمیل: نامحدود
سالانه 29000 تومان

IR5 - فضا:5 گیگابایت
ترافیک:100 گیگابایت
سالانه 39000 تومان

IR7 - فضا:7 گیگابایت
ترافیک:140 گیگابایت
سالانه 49000 تومان

IR10 - فضا:10 گیگابایت
ترافیک:200 گیگابایت
سالانه 59000 تومان

IR20 - فضا:20 گیگابایت
ترافیک:400 گیگابایت
دیتابیس :نامحدود
ایمیل:نامحدود
سالانه 69000 تومان

سفارش (http://discoverwebidea.com/billing/cart.php?gid=3)
تمامی پلن ها دراری 21 روز گارانتی بازگشت وجه بدون سئوال هستند
وب ایده|ایده های نو میزبانی وب،سرور اختصاصی و مجازی ایران، طراحی وب،ایده طراحی سایت (http://discoverwebidea.com)

Farzinn
December 10th, 2013, 12:12
سلام

قیمت ها به ماهیانه ندارید ؟

amirfateh
December 10th, 2013, 14:22
خیر این پلن ها سالیانه است
هاست لینوکس سری حرفه های برخی پلن ها ماهیانه ارائه می شود.

amirfateh
December 10th, 2013, 22:26
تا الان 3 بسته 5 گیگابایتی و 1 بسته 10 گیگابایتی فروخته شده است.

amirfateh
December 11th, 2013, 15:42
تا الان 7 بسته 5 گیگابایتی -2 بسته 10 گیگابایتی - 1 بسته 20 گیگابایتی تحویل داده شده است.

nimo0ol
December 11th, 2013, 17:18
قبل از اقدام به هرگونه خرید چند سوال داشتم :

1 - آیا هاست لینوکس امن برای وی بولتین بر روی سرورهای داخلی (ایران) ارائه نمی دهید ؟

2 - آبا سرعت لودینگ سرورهای خارج از کشورتان به خوبی سرورهای داخلی هست و یا لااقل قابل قبول هست؟

3 - وی بولتین ما نال شده است ، آیا مشکلی ندارید ؟

4 - بطور منطقی چقدر آپتایم ماهیانه را ضمانت میکنید ؟

5 - من الان روی سرورهای ایران است (شهراد) ، دو بار تا حالا از طریق دیتابیس ، سایت منو زدن ، مطمئنم هستم که مشکل از امنیت سرور هست و ما اقدامات لازم رو انجام دادیم . آیا روی سرورهای شما درگاه ورودی هکرها بسته شده است و مرتب مانیتورینگ دارید ؟

6 - پشتیبانی برای من بسیار اهمیت دارد ، میانگین پاسخگویی شما به تیکت ها (به ساعت) چقدر است ؟

ارادتمند شما
نیما احدی

amirfateh
December 12th, 2013, 10:35
قبل از اقدام به هرگونه خرید چند سوال داشتم :

1 - آیا هاست لینوکس امن برای وی بولتین بر روی سرورهای داخلی (ایران) ارائه نمی دهید ؟

2 - آبا سرعت لودینگ سرورهای خارج از کشورتان به خوبی سرورهای داخلی هست و یا لااقل قابل قبول هست؟

3 - وی بولتین ما نال شده است ، آیا مشکلی ندارید ؟

4 - بطور منطقی چقدر آپتایم ماهیانه را ضمانت میکنید ؟

5 - من الان روی سرورهای ایران است (شهراد) ، دو بار تا حالا از طریق دیتابیس ، سایت منو زدن ، مطمئنم هستم که مشکل از امنیت سرور هست و ما اقدامات لازم رو انجام دادیم . آیا روی سرورهای شما درگاه ورودی هکرها بسته شده است و مرتب مانیتورینگ دارید ؟

6 - پشتیبانی برای من بسیار اهمیت دارد ، میانگین پاسخگویی شما به تیکت ها (به ساعت) چقدر است ؟

ارادتمند شما
نیما احدی

باسلام،
ممنون از سئوالات دقیق شما
1- برای امنیت سرور تا حد مقدروات اقدامات لازم انجام شده است، اما استفاده از سیستم نال خودش بزرگترین ریسک امنیتی هست و قطعا دارای مشکل از این نظر هست.
2- فعلا برای میزبانی لینوکس متمرکز بر سرور های داخل کشور هستیم.
3- ما مشکلی با ویبلتن نال نداریم فقط مسئله امنیت هست و مسئله دوم که چقدر منابع مصرف دارید؟
4- بالای 95% آپ تایم داریم.
5- مانیتور داریم اما همانطور که پیشتر عرض کردم، اساسا امنیت در استفاده از سیستم نال از پایه دچار مشکل هست.
6- میانگین 1 ساعت هست. در ساعات اداری 9صبح-5 بعدازظهر 15 دقیقه

امیداروم تونسته باشم پاسخ سئوالاتتون رو بدم.

باتشکر،
فاتح

heshi
December 12th, 2013, 10:54
سلام هاست پر بازدید هم داری؟

amirfateh
December 12th, 2013, 10:57
سلام هاست پر بازدید هم داری؟
خیر متاسفانه فعلا ارائه نمی کنیم.

amirfateh
December 12th, 2013, 12:22
تا الان 7 بسته 5 گیگابایتی -2 بسته 10 گیگابایتی - 1 بسته 20 گیگابایتی تحویل داده شده است.
تا الان 10 بسته 5 گیگابایتی -5 بسته 10 گیگابایتی - 2 بسته 20 گیگابایتی تحویل داده شده است.

nimo0ol
December 12th, 2013, 12:36
3- ما مشکلی با ویبلتن نال نداریم فقط مسئله امنیت هست و مسئله دوم که چقدر منابع مصرف دارید؟
ما یه فروم واسه تفریح خودمون ساختیم ، بازدید آنچنانی نداریم .. 10 - 12 نفر دور هم جمعیم !

سوال :
آیا سرور فایروال سخت افزاری هم داره ؟ چنانچه نداره بفرمایید آیا از لحاظ امنیت نرم افزاری و کانفیگ ، در درجه قابل قبولی هست یا اینکه فقط یه کانفیگ معمولی هست ؟ (البته میتونید سر بسته جواب بدید چون درک میکنم مسئله امنیتی هست)

در آخر از شما ممنونم که با حوصله به سوالات من پاسخ میدید .

ارادتمند شما
نیما احدی

amirfateh
December 12th, 2013, 15:26
ما یه فروم واسه تفریح خودمون ساختیم ، بازدید آنچنانی نداریم .. 10 - 12 نفر دور هم جمعیم !

سوال :
آیا سرور فایروال سخت افزاری هم داره ؟ چنانچه نداره بفرمایید آیا از لحاظ امنیت نرم افزاری و کانفیگ ، در درجه قابل قبولی هست یا اینکه فقط یه کانفیگ معمولی هست ؟ (البته میتونید سر بسته جواب بدید چون درک میکنم مسئله امنیتی هست)

در آخر از شما ممنونم که با حوصله به سوالات من پاسخ میدید .

ارادتمند شما
نیما احدی
خیر فایروال سخت افزاری روی این سرور نیست از csf که فایروال نرم افزاری هست استفاده شده است.
خواهش می کنم خوشحال می شم پاسخگوی سئوالات شما باشم

amirfateh
December 13th, 2013, 13:59
تا الان 10 بسته 5 گیگابایتی -5 بسته 10 گیگابایتی - 2 بسته 20 گیگابایتی تحویل داده شده است.

تا الان 3 بسته 3 گیگابایتی، 11 بسته 5 گیگابایتی -5 بسته 10 گیگابایتی - 3 بسته 20 گیگابایتی تحویل داده شده است.

zio
December 13th, 2013, 14:14
سلام پرداخت ماهانه پربازدید چرا ارائه نمیدید؟
این پهنای باندی که شما نوشتی مثلا 400 گیگ فقط پربازدید میتونه مصرف کنه

amirfateh
December 15th, 2013, 18:42
سلام پرداخت ماهانه پربازدید چرا ارائه نمیدید؟
این پهنای باندی که شما نوشتی مثلا 400 گیگ فقط پربازدید میتونه مصرف کنه
سلام،
وب سایت پربازدید شما چقدر بازدید دارد؟ چند نفر بصورت همزان آنلاین هستند
از چه سیستمی استفاده می کنید و میزان مصرف سی پی یو رم چقدر هست؟

amirfateh
December 20th, 2013, 11:52
سلام،

تا الان 10 بسته 1 گیگابایتی، 4 بسته 3 گیگابایتی، 14 بسته 5 گیگابایتی -5 بسته 10 گیگابایتی - 3 بسته 20 گیگابایتی تحویل داده شده است.