PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خاموش شدن سرور hetzner

HadishWeb
October 22nd, 2013, 12:24
سلام
ما چند روزی هست که یه سرور جدید از hetzner خریداری کردیم
تعداد 12 vps هم روش گداشتیم ex4s
روتر داخل دیتااستور 1 هست
ما هم vps ها رو گذاشتیم داخل دیتااستور 1 و دیدیم که سرور هر رو خاموش میشه
بعدش اومدیم vps ها رو منتقل کردیم به هارد دوم
یه عکس هم از دتاستور ها پیوست کردم
میخواستم بدونم به نظر شما دوستان مشکل از کجاست؟
سرور هنوز خاموش میشه...16300

redhat10
October 22nd, 2013, 12:29
سرور اختمالا ریست میشه
و باز احتمالا بایوسش باید آپدیت بشه
به دیتا سنتر بگید براتون آپدیت میکننید
مدل cpu چیه؟

HadishWeb
October 22nd, 2013, 12:38
سرور اختمالا ریست میشه
و باز احتمالا بایوسش باید آپدیت بشه
به دیتا سنتر بگید براتون آپدیت میکننید
مدل cpu چیه؟

به نظر شما مشکل از جای دیگه نمیتونه باشه؟
مدل cpu هم i7 3770 هست

smargenius
October 22nd, 2013, 19:05
مطابق روال مابقی سرورهای داغون و قدیمیه سری ex4 هتزنر، هارد سرور داغون بوده و در واقع سرور شما کرش میکنه
پیشنهاد میشه دیتاسنتر خود را تغییر دهید

Saati
October 22nd, 2013, 19:11
مطابق روال مابقی سرورهای داغون و قدیمیه سری ex4 هتزنر، هارد سرور داغون بوده و در واقع سرور شما کرش میکنه
یعنی کسی بخواد سرور بگیره از هتزنر شانسیه؟ ممکنه اینجوری در بیاد؟!

HyperServer
October 22nd, 2013, 19:20
Hetzner فقط در صورتی هاردهای سرورها رو تغییر میده که زیر بار رفته باشه و در اختیار کاربر و کرش کنه ... به عبارتی تا ... استفاده میکنن

besthosti.com
October 22nd, 2013, 19:31
هارد های دیتاسنتر هتزنر همواره دارای چنین مشکلی است . به نوعی شانسی است که هارد خوب در بیاد .

smargenius
October 22nd, 2013, 19:36
رنج ایپی شما 5.9.184. نیست؟ :d

my1zarb
October 22nd, 2013, 19:43
یعنی کسی بخواد سرور بگیره از هتزنر شانسیه؟ ممکنه اینجوری در بیاد؟!

بله!

redhat10
October 22nd, 2013, 19:52
ربطی به شانس نداره سرورهای قدیمی تر هاردشون به هر خال استفاده شده و ممکن مشکل داشته باشه
کافی هست بعد از سفارش سرور یک درخواست تست بدید
هاردهای اینترپرایس هم تا بحال هیچ مشکلی نداشتند روی هتزنر ختی یک مورد

mehrshad.ho
October 22nd, 2013, 20:42
مشکل اینجاست بعضی ها میرن دقیقا مدل پایین ترین سرور ها و ارزون ترین هارو خرید می زنند که 100 البته به مشکل می خورند

بهتره از سری های xeon و هارد اینترپرایس خرید کنید تا معنی هتزنر رو بهتر متوجه بشید

سرور فعلی هم بدید تست هارد انجام بدن در صورت داشتن مشکل حتما تعویض می کنند امری کاملا عادی در تمامی دیتاسنترهاست

my1zarb
October 22nd, 2013, 20:51
مشکل اینجاست بعضی ها میرن دقیقا مدل پایین ترین سرور ها و ارزون ترین هارو خرید می زنند که 100 البته به مشکل می خورند

بهتره از سری های xeon و هارد اینترپرایس خرید کنید تا معنی هتزنر رو بهتر متوجه بشید

سرور فعلی هم بدید تست هارد انجام بدن در صورت داشتن مشکل حتما تعویض می کنند امری کاملا عادی در تمامی دیتاسنترهاست

توجه داشته باشید افراد بسته به نیازشون سرور رو تهیه می کنند.
نباید اجباری باشه که حتماً سرورهای xeon باید خرید، این منطقی نیست!

ما این مشکل رو داشتیم، تست هارد چند بار انجام دادند و در هر بار (که چند ساعت سرور خارج از دسترس میشه) نتیجه عدم وجود مشکل بود.
آخرین راه حل آنها تغییر mainboard سرور بود!
کاری بسیار غیرمعمول!

قیمت های هتزنر عالی هستند اما اینچنین مشکلاتی هم وجود دارد که نباید نادیده گرفته بشه. بهتر این هست که هتزنر مشکلش رو رفع کنه.

soltanp
October 22nd, 2013, 21:07
سلام
این سرور را ابتدا هزارنویس ب6 من فروخت و این مشکل را داشت و بنده دویست و خورده ای ضرر دادم
ایشون این سرور را مدام داره می فروشه در حالیکه مشکل داره و سود خوبی هم به جیب میزنه
مقصر شما هستید که وقتی از هزتنر میشه بدون واسطه خرید پول خوبی را روانه جیب اقای علیگلی می کنید

smargenius
October 22nd, 2013, 22:50
اگر رنج ایپی شما 5.9.184 باشه سرور کنسلی من بود که چند روز پیش یک ماهش پر شد و تمدید نکردم(خرید شده از xxx)
این سرور مشکل کرش شدن هارد رو داشت که متاسفانه xxx و شخص اقای xxx همکاری لازم رو نداشت و عنوان میکرد که مدیریت شما بر روی سرور ضعیف است.
البته از شما نباید هزینه ستاپ میگرفت چون این یک سرور کنسلی بود.
ضمنا یکی از ایپی های ان در مدتی که سرور دست من بود ابیوز براش اومد.
احتمالا اقای xxx این سرور را به عنوان برگ برنده نگه داشته و چون کسی ان را تمدید نمیکند بنابراین به نفر جدید فروخته و 59 دلار هزینه ستاپ بدریافت میکند

smargenius
October 22nd, 2013, 22:51

این جمله از شما که به عنوان فروشنده سرور مجازی فعالیت دارید بعیده

persianmagic
October 22nd, 2013, 23:39
اینگونه مشکلات هتزنر از قدیم بوده و جدید نیست.ربطی به سی پی یو سرور نداره بالاخره سرویسی هست که از طرف دیتاسنتر ارائه میشه و باید بدون مشکل کار کنه

از سرورهای دستکتاپ چیزی بیشتر از این نمیشه انتظار داشت.برید خدارو شکر کنید که مثل تعدادی زیادی از همکاران بعد از گرفتن مشتریها هارد سرورتون نسوخته و اعتبار و اطلاعات مشتریانتون رو از دست ندادید

کلا در صنعبت هاستینگ هر چیزی که با هزینه کمی ارائه میشه یعنی هر لحظه امکان به مشکل برخوردنش وجود داره.متاسفانه حتی ovh هم جدیدا مشکلات خیلی زیادی پیدا کرده

MagicVps.Com
October 23rd, 2013, 02:26
سلام
این سرور را ابتدا هزارنویس ب6 من فروخت و این مشکل را داشت و بنده دویست و خورده ای ضرر دادم
ایشون این سرور را مدام داره می فروشه در حالیکه مشکل داره و سود خوبی هم به جیب میزنه
مقصر شما هستید که وقتی از هزتنر میشه بدون واسطه خرید پول خوبی را روانه جیب اقای علیگلی می کنید

اگر رنج ایپی شما 5.9.184 باشه سرور کنسلی من بود که چند روز پیش یک ماهش پر شد و تمدید نکردم(خرید شده از xxx)
این سرور مشکل کرش شدن هارد رو داشت که متاسفانه xxx و شخص اقای xxx همکاری لازم رو نداشت و عنوان میکرد که مدیریت شما بر روی سرور ضعیف است.
احتمالا اقای xxx این سرور را به عنوان برگ برنده نگه داشته و چون کسی ان را تمدید نمیکند بنابراین به نفر جدید فروخته و 59 دلار هزینه ستاپ بدریافت میکند

اینطوری که مگید این سرور دقیاق همون سرور مشکل درای بوده که دست این 2تا مشتری قبلی هم بوده و فروشنده هم با اینکه میدونه مشکل داشته داره همچنان این سرور میفروشه و اینکار اصلا کار درستی نیست و .........

البته انشااله که اینطوری نیست و اقای اقای علیگلی و تیم هزار نویس این مورد شفاف سازی میکنند

persianmagic
October 23rd, 2013, 12:07
اینطوری که مگید این سرور دقیاق همون سرور مشکل درای بوده که دست این 2تا مشتری قبلی هم بوده و فروشنده هم با اینکه میدونه مشکل داشته داره همچنان این سرور میفروشه و اینکار اصلا کار درستی نیست و .........

البته انشااله که اینطوری نیست و اقای اقای علیگلی و تیم هزار نویس این مورد شفاف سازی میکنند

ایشون در یک تاپیک دیگه گفتند که این مشکل به خاطر عدم بالانس سرورهای مجازی در هارد ها هستش و از 96 سرورشون فقط سرورهای این 2 مشتری با این مشکل روبرو هستش!!!!!!

واقعا جالبه سرور دست یک فروشنده بوده که نتونسته سرورهای مجازی رو روی هارد بالانس کنه و سرور به مشکل برخورده و در نهایت سرور کنسل شده و به مشتری دیگه ای فروختند و مشتری دیگه هم اومده دقیقا همین کار رو نتونسته بکنه سرور به مشکل بر خورده !!!!! به نظر شما این قابل قبول هست؟؟؟؟؟!!!!!

اصولا وثتی تعداد سرورهای مجازی روی یک هارد زیاد میشه سرور با کندی شدیدی مواجه میشه نه اینکه 3 دقیقه بعد از اپ شدن سرور ریستارت بشه!!!

به نظر بنده چون هزینه ستاپ این سرور پرداخت شده.ایشون با اینکه میدونند سرور مشکل داره ولی کنسلش نمیکنند و هر دفعه به مشتری جدیدی سرور رو ارائه میدند.در حالی که هزینه ستاپ توسط یوزر پرداخت شده و جتی بعضا وقتی به مشتری جدید سرور رو ارائه میکنند هزینه ستاپ رو هم دریافت میکنند

HadishWeb
October 23rd, 2013, 13:55
سلام
دوستان من قصد توهین به کسی رو نداشتم و نگفتم که پشتیبانی ضعیف بوده. فقط گفتم که:

والا سرو رو از آقای علیگلی گرفتیم
حالا بهشون گفتم
خدا کنه انجام بدن
مدل cpu هم i7 3770 هست

ایشون هم گفتن که سیستم عامل رو عوض میکنن و هارد هم بررسی میکنن.
از دوستان میخوام که تاپیک رو به هاشیه نکشونن و نظرشون رو فقط در مورد مشکات فنی موجود بیان کنند.
ما بار اولمون نیست که از hetzner سرور میگیریم
قبلا هم گرفتیم و هم از پشتیبانی و هم از کیفیت سرور های hetzner کاملا راضی بودیم.
این بار مشکل رفع خواهد شد ان شا الله...

HyperServer
October 23rd, 2013, 14:05
این هزینه ستاپ سرورهای Hetzner هم چه درآمدزایی شده برای افرادی که واسطه هستند !!!

smargenius
October 23rd, 2013, 18:51
دوست عزیز حاشیه سازی نشد فقط خواستیم اگاه باشید که این سروری که گرفتین :
1- از قبل مشکل داشته
2-یکی از ایپی ها در زمانی که دست من بوده براش ابیوز اومده که اینو هزارنویس به شما نگفته قطعا
3- این سرور چون کنسلی بوده شرعا هزارنویس نباید (حدود 180 تومان) هزینه ستاپ از شما میگرفته
4-هزایرنویس این سرور را 3 روز تمام وقت از دسترس خارج کرد و بررسی کرد و گفت مشکل نداره

soltanp
October 23rd, 2013, 19:24
سلام
دوستان من قصد توهین به کسی رو نداشتم و نگفتم که پشتیبانی ضعیف بوده. فقط گفتم که:

والا سرو رو از آقای علیگلی گرفتیم
حالا بهشون گفتم
خدا کنه انجام بدن
مدل cpu هم i7 3770 هست

ایشون هم گفتن که سیستم عامل رو عوض میکنن و هارد هم بررسی میکنن.
از دوستان میخوام که تاپیک رو به هاشیه نکشونن و نظرشون رو فقط در مورد مشکات فنی موجود بیان کنند.
ما بار اولمون نیست که از hetzner سرور میگیریم
قبلا هم گرفتیم و هم از پشتیبانی و هم از کیفیت سرور های hetzner کاملا راضی بودیم.
این بار مشکل رفع خواهد شد ان شا الله...

سرور دست صدم را به شما تحویل داده بعد میگی حاشیه،؟
این سروررا میدونی به چند نفر تا حالا هزارنویس فروخته و هزینه ستاپ از این بندگان خدا گرفته
شاید برای شما پول کمی باشه ولی نیدوتی چقدر به خاطر همین سرور نابود شدند؟

HadishWeb
October 23rd, 2013, 23:43
سرور دست صدم را به شما تحویل داده بعد میگی حاشیه،؟
این سروررا میدونی به چند نفر تا حالا هزارنویس فروخته و هزینه ستاپ از این بندگان خدا گرفته
شاید برای شما پول کمی باشه ولی نیدوتی چقدر به خاطر همین سرور نابود شدند؟

دوست عزیز من اصلا پولی بابت ستاپ ندادم
خواهشا بقیه هم تخریب نکنید.
مشک فنی رو هم خیلی زود بررسی و حل کردند.

HadishWeb
October 23rd, 2013, 23:46

پاسخ : فقط در صورتی که راه حلی دارید اقدام به درج پست نمایید و از ارسال اسپم خودداری نمایید.

HadishWeb
October 23rd, 2013, 23:47
رنج ایپی شما 5.9.184. نیست؟ :d

رنج آی.پی از مسایل حساس و امنیتی است، خیر نیست. از ارسال اسپم خودداری نمایید.

HadishWeb
October 23rd, 2013, 23:49
سلام

لطفا اگر مشکلی با هزارنویس دارید با سند و مدرک پست بدهید، در ضمن تایپک بنده جایی برای رسیدگی مشکل شما که آن هم بدون مدرک است نمیباشد.

HadishWeb
October 23rd, 2013, 23:50

یک بار گفته شد : رنج آی.پی از مسایل حساس و امنیتی است، خیر نیست.

HadishWeb
October 24th, 2013, 00:29
دوست عزیز حاشیه سازی نشد فقط خواستیم اگاه باشید که این سروری که گرفتین :
1- از قبل مشکل داشته
2-یکی از ایپی ها در زمانی که دست من بوده براش ابیوز اومده که اینو هزارنویس به شما نگفته قطعا
3- این سرور چون کنسلی بوده شرعا هزارنویس نباید (حدود 180 تومان) هزینه ستاپ از شما میگرفته
4-هزایرنویس این سرور را 3 روز تمام وقت از دسترس خارج کرد و بررسی کرد و گفت مشکل نداره
دوست عزیز بازم میگم من هزینه ستاپ ندادم
مجای این تاپیک گفتم که هزینه ستاپ دادم؟

HadishWeb
October 24th, 2013, 00:40

مشکل حل شد دوست عزیز.