PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هديه به فروشندگان هاست در ازاي همكاري

erroring
March 28th, 2009, 22:01
اميدوارم جاي مناسبي براي ايجاد اين موضوع انتخاب كرده باشم. (اگر اينطور نيست مديران گرامي عفو بفرمايند و به جاي مناسب منتقل كنند)

مي خوام براي شروع فعاليت سيستم تبادل بنر با فروشندگان هاست همكاري كنم. همكاري به اين صورته كه شركت و فروشنده هاستينگ به عنوان خدمات فروشش كپن 50000 هزار اعتباري استفاده از سيستم تبادل بنر (معادل 5000 نمايش بنر خريدار) رو به عنوان اشانتيون هاستينگش تو پلن هاش قرار ميده. و يه كپن 100000 هزار اعتباري (معادل 10000 بار نمايش بنر) هم به خود هاستينگ و مشتري هاي خاص و يا پلن هاي خاص ميدم.
در ازاي اين كپن ها
- هاستينگ بايد لينك توضيحات سيستم تبادل بنر رو در صفحه پلن هاش قرار بده (لابه لاي مشخصات پلن)
- لينك بنر بايد به سايتي باشه كه هاستينگ اون رو ميزباني ميكنه و nameserver و ip اون با سرور هاي هاستينگ يكي باشه.

در صورت موافقت اطلاع بديد تا همكاري رو شروع كنيم.

اينم لينك سيستم (http://bnr.parscloob.com/)

Sajad
March 28th, 2009, 22:12
سر در نیاوردم چی به چی شد. ساده تر لطفاً...

erroring
March 28th, 2009, 22:17
چشم.

روش كار به اين صورته كه شما يه سري كپن از من دريافت ميكنيد. و اين كپن ها رو به عنوان اشانتيون خريد هاست از شركت شما به مشتري هاتون ميديد. اين كپن ها اين فايده رو براي كاربراتون داره كه بنر سايتشون تو سايت هاي ديگه نمايش داده ميشه و براشون بازديد كننده جذب ميكنه.

در ازاش شما اسم سيستم ما رو تو مشخصات پلنتون مينويسيد. و اين هم براي ما مزايايي داره.

اگه جاي ديگه ايش مبهمه بفرمائيد تا توضيح بدم.

Sajad
March 28th, 2009, 22:35
چشم.

روش كار به اين صورته كه شما يه سري كپن از من دريافت ميكنيد. و اين كپن ها رو به عنوان اشانتيون خريد هاست از شركت شما به مشتري هاتون ميديد. اين كپن ها اين فايده رو براي كاربراتون داره كه بنر سايتشون تو سايت هاي ديگه نمايش داده ميشه و براشون بازديد كننده جذب ميكنه.

در ازاش شما اسم سيستم ما رو تو مشخصات پلنتون مينويسيد. و اين هم براي ما مزايايي داره.

اگه جاي ديگه ايش مبهمه بفرمائيد تا توضيح بدم.

آهان متوجه شدم. شاید باهات کار کردم عزیز انشالا...
فعلا که درگیر گرفتن سرور جدید هستم...

erroring
March 28th, 2009, 23:14
باعث افتخاره.

Vahid
March 29th, 2009, 00:08
اميدوارم جاي مناسبي براي ايجاد اين موضوع انتخاب كرده باشم. (اگر اينطور نيست مديران گرامي عفو بفرمايند و به جاي مناسب منتقل كنند)
مشکلی نیست

erroring
March 29th, 2009, 00:20
شما كافيه به خريداراتون يه لينك ثبت نام بديد. كه اگه با اين لينك ثبت نام كنند اين اشانتيون به حساب كاربريشون اضافه ميشه.

Vahid
March 29th, 2009, 00:31
بنر ما هم بزارید :d

erroring
March 29th, 2009, 00:33
بنر ما هم بزارید :d

شما بيشتر از گذاشتن بنر به گردن ما حق داري. بنر شما تو قلب ماست ! چشم بنرتون رو برام ارسال كنيد.