PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اسکرپیت ارائه درگاه واسط به صورت رایگان برای دانلود!!!

DeLtAvPs
June 3rd, 2013, 11:22
با عرض سلام
دو روز پیش شخصی که حالا اسمش چی هست نمیدونم اما در سایت به اسم ( علی اکبری ) عضو بود اسکریپت درگاه واسط رو 5000 تومان میفروخت.
بنده هم چون نیاز شخصی داشتم نه تجاری اون رو خریدم.
اما از اصل ماجرا بی خبر بودم.
تا اینکه امروز صبح شخصی به من پی ام داد که این شخص کارتت رو هک کرده سریع رمز رو تغییر بده.
تعجب کردم رفتم سریع حسابمو چک کردم دیدم بله هیچ مبلغی بابت اون اسکریپت از حسابم کم نشد!
این شخص یه صفحه فیک ساخته بود که مثلا به درگاه بانک سینا وصل میشد و منم بدون توجه مشخصات کارتم رو دادم.
در هر صورت اگر شما هم از اون دسته افزاد هستید حتما رمزتون رو تغییر بدید.

نکته : مدیران اگر نیاز به مدرک دارند تا جایی که بتونم مدرک ارائه میدم.

اما این اسکریپت که صحت سالم بودنش رو بنده نمیتونم تایید کنم قبلا کسانی بودند که قیمت 500.000 تومان هم میگفتند
تصمیم گرفتم که این رو به رایگان بیرون بزارم.
چرا کسی که مفت خریده پولی میفروشه ما بر عکسش عمل نکنیم پول دادیدم ( که البته چون صفحه فیک بود ندادیم :دی) مفت هم میفروشیم

بنده از عملکردش چیزی نمیدونم چون از اسکریپتش خوشم نومد دیگه باهاش کار نکردم
خودتون باهاش کنار بیاید

نکته مهم : دلیل ارائه اسکریپت حتما استفاده تجاری نیست پس خواهشا اسپم ندید که اینو گذاشتی تابستونی ها میان درگاه میدن و ...

samansystems
June 3rd, 2013, 11:44
اين آقای محمود ابوترابی کلا نظم اينترنت رو داره مختل ميکنه.

DeLtAvPs
June 3rd, 2013, 11:56

این دیگه از نظم هم خارج شده
د ز د ی تو روز روشن
والا من 1000 تومان به سوپرمارکت بدهکار میشم خوابم نمیگیره که کی برم بهش بدم این اقا چطور با پولهایی که مردم براش زحمت کشیدن زندگی میکنه بنده در تعجبم

milad221
June 3rd, 2013, 12:08
کم توجهی شما هم بود دیگه
به ادرس سایت توجه نکرده بودید که از اس اس ال استفاده میکنه یا نه اصلا ادرس اصلی سایت خوده بانک سینا هست یا نه
حالا خوب شد زود فهمیدید و اطلاعات کارت رو تغییر دادید و حسابتون خالی نشد8-|

DeLtAvPs
June 3rd, 2013, 12:11
کم توجهی شما هم بود دیگه
به ادرس سایت توجه نکرده بودید که از اس اس ال استفاده میکنه یا نه اصلا ادرس اصلی سایت خوده بانک سینا هست یا نه

اره من همیشه توجه میکردم اما اینبار نمیدونم چرا بیتوجهی کردم
البته از کاربر عزیز فروم hossein7441 (http://www.webhostingtalk.ir/member/20676/) هم تشکر میکنم که ایشون به من اطلاع دادند.
کاربران دیگه ای هم که از این اقا خرید کردند این دو روز حتما رمز دومشون رو تغییر بدند.

rezaonline.net
June 3rd, 2013, 13:25
این چیه ؟
آقا استفاده نکنید ، وضعیت سورس کدش خرابه ، آبروی هر چی برنامه نویسه برده .
sqlinjection داره در حد لالیگا

DeLtAvPs
June 3rd, 2013, 13:40
این چیه ؟
آقا استفاده نکنید ، وضعیت سورس کدش خرابه ، آبروی هر چی برنامه نویسه برده .
sqlinjection داره در حد لالیگا

راست میگی رضا؟
به نظرت چه جوری به اونایی که اینو خریدن یا دارن استفاده میکنند اطلاع رسانی کنیم؟
من که اصلا استفاده نکردم
این طرف هم واقعا حروم خور به تمام معناست

mirhendi
June 3rd, 2013, 14:10
کسی میتونه رفعش کنه؟

ftp
June 3rd, 2013, 14:43
دوستان الان اطلاعات حساب بانکی بنده دست ایشون هست ولی رمز های حساب همون موقعه تغییر دادم و با این اوضا ع باز می تونه با اطلاعاتی که داره به حساب دسترسی بشه . والله یه بی دقتی کردیم الان توش موندیم نمی دونم به پلیس فتا گزارش شد هم

ADMlN
June 3rd, 2013, 15:33

عـــجـــب

یعنی اینترنت به این بزرگی فقط یه کلاهبردار داره یا کلا به کلاه برداری اینترنتی میگن آقای ...... :-?

Parti_Baz
June 3rd, 2013, 16:08
این همون اسکریپت سایت شتاب هستش؟

samansystems
June 3rd, 2013, 16:12
عـــجـــب
یعنی اینترنت به این بزرگی فقط یه کلاهبردار داره یا کلا به کلاه برداری اینترنتی میگن آقای ...... :-?

فعلا کلاه بردار بودن ايشون برای همه عيان شده.
فکر نميکنم دليلی برای دفاع از ايشون يا امثال ايشون وجود داشته باشه ؟

hossein7441
June 3rd, 2013, 21:48
کم توجهی شما هم بود دیگه

دوست عزیز ssl هم داشتند منتها COMODO !!! تاپیکشم هست که 20ت میفروشن!
اینم ادرس وبسرویس
https://sinaebank.com/CardServices2/viewPayment.php

-HTML-
June 3rd, 2013, 21:50
شما ها خیلی باحالین
کلی خدیدم

مردم از خنده ::))))))))))))))

همه دارن کاره همو کساد می کنن :))))

خیلی باحال بود
:)

بخاطره اسکریپت خیلی ممنون

مفید بود

hossein7441
June 3rd, 2013, 21:55
عـــجـــب

نخیر.
دلایل مختلفی هست که میگیم محمود ابوترابی هست! البته شاید یکی از اسمای تقلبیش باشه!
دلیل اول: توی چندین فرو و تاپیک مختلف خونده بودم که صاحب سایت فردبلاگ هست. همچنین قبلا یوزری به اسم هشت رود داشت.
همچنین ایشون اولین کسی بودند که سایت شتاب رو هک کردند و ***یهای زیادی از حساب های ملت بیچاره توسط این شخص صورت گرفته. شماره حساب خودش رو به جای صاحب اکنت دادن و واریز شده. مدیران مهر و شتاب حتما ایشون رو میشناسن.
دلایل دیگر هم هست در این حد بگم که با توجه به نوع کلاهبردرای و تاپیک های مشابهی که برای کلاهبردرای یاشون زده شده کسی غیر از ایشون نیست.

واقعا من در عجبم با وجود این همه شاکی و کلاهبرداری چرا مسئولان رسیدگی نمیکنن؟ وقتی با کسی که اینجوری به صورت رسمی و علنی داره کلاهبرداری میکنه و بار اولشم نیست کاری ندارن خدا میدونه به دز دی هایی که پشت پرده صورت میگیره کلا کاری ندارن!!

البته من به نوبه خودم به پلیس فتا گزارش دادم. تنها کاری بود که میتونستم بکنم.

Reza.exe
June 4th, 2013, 00:06
داخل همین فایل ضمیمه شده ، یه فایلی هست به نام
ps.txt
حاوی محتویات زیر :

+===================================+
| لطفا از اطلاعات زیر پرینت بگیرید
| New Account Info
| Domain: azarpal.ir
| Ip: 5.9.250.130:2082
| UserName: azarpal
| PassWord: c$4hfHigZpF!
| Quota: 1024 Meg
| NameServer1: ns1.servermastring.com
| NameServer2: ns2.servermastring.com
| NameServer3:
| NameServer4:
| Contact Email: scriptb5@gmail.com
| Package: هاست 1 گیگ

سایت بالا ( آذر پال ) متعلق به محمد ابوترابی هست
Query Whois Server - IRNIC (http://whois.nic.ir/?name=azarpal.ir)
لینک فریز شده ( جهت اثبات و جلوگیری از تغییرات ) : FreezePage (http://www.freezepage.com/1370288110QUOWALEVZB)
هاست از این شرکت هاست ، ثبت دامین ، هاست ارزان، ثبت دامنه،خرید هاست ارزان ، خرید سرور مجازی ، هاست دانلود ، خرید هاست لینوکس ارزان | هاستینگ اختصاصی (http://ekhtesasi.com/) تهیه شده
اطلاعات : ping ns1.servermastring.com

Pinging ns1.servermastring.com [144.76.71.180] with 32 bytes of data:
Reply from 144.76.71.180: bytes=32 time=8ms TTL=58
نام سرور های فعلی بر روی ir-host2.org قرار گرفته اند که کاملا invalid هستند
دیگه د ز د ی هم حدی داره !
د ز دی اسکریپت ، کارت بانکی !
یکی از دوستان فکر کنم ازشون شکایت کرده بود !
مدیر 724 پرداخت بودند اگر اشتباه نکنم !
اگر می شه اعلام کنند بگند به کجا رسیدند

Reza.exe
June 4th, 2013, 00:14
http://اسکریپت.com/showthread.php?tid=1541
نام کاربری : hashtrood
+
Ø*رفه ای: فراخوان جهت همکاری در پروژه مسنجر www.verbalarea.com - ParsWin - پارس وین (http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:AXOwF79YXpEJ:forum.parswin.ir/%D8%A7%D8%AE%D8%A8%D8%A7%D8%B1-%D8%A2%DB%8C%D8%AA%DB%8C/404925-%D8%AD%D8%B1%D9%81%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D9%81%D8%B1%D8%A7%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%86-%D8%AC%D9%87%D8%AA-%D9%87%D9%85%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%BE%D8%B1%D9%88%DA%98%D9%87-%D9%85%D8%B3%D9%86%D8%AC%D8%B1-www-verbalarea-com.html%3Flangid%3D1+&cd=3&hl=en&ct=clnk&client=firefox-a)

reza*
June 4th, 2013, 02:10
دوستان الان اطلاعات حساب بانکی بنده دست ایشون هست ولی رمز های حساب همون موقعه تغییر دادم و با این اوضا ع باز می تونه با اطلاعاتی که داره به حساب دسترسی بشه . والله یه بی دقتی کردیم الان توش موندیم نمی دونم به پلیس فتا گزارش شد هم

برای پرداخت اینترنتی شماره 14 رقمی کارت + cvv2 + رمز دوم + تاریخ انقضای کارت لازم هست .

اگر رمز دوم عوض بشه با 3 گزینه ی دیگر یعنی شماره 14 رقمی کارت ، تاریخ انقضای کارت و cvv2 عملا نمیشه کاری کرد .

کارتِ فیزیکی که هم که دست خودتون هست پس عملا کاری ازش ساخته نیست .

غیر از اینه ؟ :-? فوقش اینه یه بار هم رمز اول عوض میکنید تموم میشه میره پی کارش

ADMlN
June 4th, 2013, 10:01
خیلی باحال هستین

یعنی اگه شما هم بخواهید زمانی از این کارها انجام بدین حتما با اسم و آدرس و شماره تلفن خودتون انجام میدین :71:

حداقل 0.5% فکر کنید اسم جعلی هست :61:

samansystems
June 4th, 2013, 10:29
دوستان اسم واقعی ايشون قطعا محمود ابوترابی هست. پيشنهاد ميکنم يک تاپيک مجزا در مورد ايشون باز بشه و سابقه تخلفات ايشون ليست بشه. بعد يک نگارش روش انجام بديم و هر کسی مايل باشه اون رو امضا کنه و به صورت حضوری به پليس فتای تهران در خيابان شريعتی ارسال کنيم. تا فضای کسب و کار اينترنت رو از ناامنی ای که ايشون بوجود اوردن پاک کنيم.

mohsened
June 4th, 2013, 10:36
قطعا به خاطر این جرم آخریش یعنی ***ی اطلاعات کارت بانکی ، فتا خیلی سریع پیگیری میکنه . فقط کافیه ازشون شکایت بکنید .

DeLtAvPs
June 4th, 2013, 10:53
قطعا به خاطر این جرم آخریش یعنی ***ی اطلاعات کارت بانکی ، فتا خیلی سریع پیگیری میکنه . فقط کافیه ازشون شکایت بکنید .

اره اما مشکل اینجاست وقتی فهمیدیم سایت ها رو دان کرده بود
اگر قبلش قفهمیده بودیم حداقل مدارک رو جمع آوری میکردیم

samansystems
June 4th, 2013, 11:44
اره اما مشکل اینجاست وقتی فهمیدیم سایت ها رو دان کرده بود
اگر قبلش قفهمیده بودیم حداقل مدارک رو جمع آوری میکردیم

آرشيو صفحه هست. ضمن اينکه همون دامين خودش گويای همه چيز هست.

mohammad1393
April 7th, 2017, 16:24
سلام
دوستان این اسکریپت درگاه واسطه گداشتید برای دانلود امنیت داره
میخواهم بدونم ؟؟؟

wapmaster
April 7th, 2017, 18:39
سلام
دوستان این اسکریپت درگاه واسطه گداشتید برای دانلود امنیت داره
میخواهم بدونم ؟؟؟

نخیر.

ali1150
April 7th, 2017, 20:18
خب طرف که د ز د هست طبق گفته دوستان . اسکریت هم قطعا یه مشکلی داره پس که پیشنهادم اینه استفاده نکنید . واینکه پول چیزی نیست که از حساب شخصی کم شه اون شخص نره شکایت کنه . قطعا شکایت میکنه.