PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بدترین دیتاسنتر

aghayegol
February 9th, 2013, 12:54
به نظر شما بد ترین دیتاسنتر کجاست ؟

به نظر من رد استیشن و xlhost از همه بی کیفیت تر هستند

Saati
February 9th, 2013, 13:06
عنوان بدترین میتونه به این دیتاسنتر تعلق بگیره که در تا÷یک زیر درموردش بحث شده.

http://www.webhostingtalk.ir/f181/70158/

pardishosting
February 9th, 2013, 13:24
کسی که می گه رد استیشن بی کیفیت هست ... معلوم هست اطلاعات و تجربه ضعیفی داره.
بی کیفیترین سرور رو هت زنر و لیزوب دارند مخصوصا لیزوب که برای سرور های اشغالش پول خون می گیرند.

j4b3r
February 9th, 2013, 13:37
سلاک
کلا بعضی دیتاسنترها که واقعا پشتیانی ضیف و شبکه خوبی ندارند رو میشه گفت بدترین دیتا سنتر
در سایر موارد هم دوستان اگر با دیتاسنتری به مشکل برمی خورن اونو بدترین دیتاسنتر میدونند. که اشتباه هست
با یک بار مشکل دیتاسنتر به عنوان دیتاسنتر بد مفتخر نمیشه.

mrasol
February 9th, 2013, 13:44
با xlhost بعد از 2 سال کار کردن،کوچیکترین مشکلی نداشتیم،خیلی هم مدیریت خوبی دارند و با ایرانیها خوب برخورد میکنند
رد استیشن هم باید بلد باشی هارد و رید رو چطور ببندی
من بار اول که تجربه نداشتم هارد و رید خوبی انتخاب نکردم و به مشکل برخوردم،اما الان سروری که گرفتم با هارد SAS , SSD خیلی خوب داره کار میکنه

aghayegol
February 9th, 2013, 13:58
کسی که می گه رد استیشن بی کیفیت هست ... معلوم هست اطلاعات و تجربه ضعیفی داره.
بی کیفیترین سرور رو هت زنر و لیزوب دارند مخصوصا لیزوب که برای سرور های اشغالش پول خون می گیرند.

من کاملا بر عکس میدونم افرادی که میگن هترنز بده بلد نیستن روتر کانفیگ کنن یا بلد نیستن ابیوز جواب بدن و سرور مسدود میشه میگن هتزنر بده
یا اونایی که کلاه برداری می کنند و پول میکشن بالا همه چیز رو گردن دیتاسنتر می اندازند و مشتری هم نمیدونه و باور می کنه

من به لیست دیتاسنتر های بی کیفیت کیم سوفی هم اضافه می کنم

mrasol
February 9th, 2013, 14:00
من کاملا بر عکس میدونم افرادی که میگن هترنز بده بلد نیستن روتر کانفیگ کنن یا بلد نیستن ابیوز جواب بدن و سرور مسدود میشه میگن هتزنر بده
یا اونایی که کلاه برداری می کنند و پول میکشن بالا همه چیز رو گردن دیتاسنتر می اندازند و مشتری هم نمیدونه و باور می کنه

LOL
هتزنر شد با کیفیت
ایکس ال هاست و کیم و رد شدن بی کیفیت؟کم کم سافت لایر و uk2 هم اضافه کن

aghayegol
February 9th, 2013, 14:03
LOL
هتزنر شد با کیفیت
ایکس ال هاست و کیم و رد شدن بی کیفیت؟کم کم سافت لایر و uk2 هم اضافه کن

توضیح رو کامل دادم

aghayegol
February 9th, 2013, 14:06
سلاک
کلا بعضی دیتاسنترها که واقعا پشتیانی ضیف و شبکه خوبی ندارند رو میشه گفت بدترین دیتا سنتر
در سایر موارد هم دوستان اگر با دیتاسنتری به مشکل برمی خورن اونو بدترین دیتاسنتر میدونند. که اشتباه هست
با یک بار مشکل دیتاسنتر به عنوان دیتاسنتر بد مفتخر نمیشه.

درست می گویید اما ما بعد از داشتن 7 سرور رداستیشن با انواع مدل ها و سخت افزار ها و پشتیبانی ضعیف اونا گفتیم اونجا بی کیفیت هست

mrasol
February 9th, 2013, 14:10
درست می گویید اما ما بعد از داشتن 7 سرور رداستیشن با انواع مدل ها و سخت افزار ها و پشتیبانی ضعیف اونا گفتیم اونجا بی کیفیت هست
هاردها و نوع رید رو مشخص کنید

j4b3r
February 9th, 2013, 14:11
سلام
یاد دوران ابتدایی افتادم که مثلا یه مداد میگرفتیم بعد با همه دعوامون میشود
این میگفت مداد من بهتره و ........
متاسفم.

AlmaHost
February 9th, 2013, 14:49

میشه لطفا مستندات خودتون رو ارائه بدید؟! اتفاقا در مورد هتزنر حدود سه سال پیش دوتا سرور داشتیم! پشتیبانی صفر! کیفیت هم زیر صفر. برای اضافه کردن یک کارت شبکه به سرور برای مجازی سازی دقیقا 3 روز ما رو معطل کردند. زنگ میزدیم از هر 10 دفعه دو دفعه جواب میدادن و اون هم بعد از گذشت حدود 30 الی 45 دقیقه...

لطفا در مورد دیتاسنتر Redstation مستندات خودتون رو ارائه بدید تا اگر واقعا مشکلی هست و ما بعد از 2سال کار کردن و داشتن بیش از 140سرور اختصاصی از این دیتاسنتر به این مشکل پی نبردیم یا متوجه نشدیم، بدونیم و اطلاع بدیم تا مشکل رو رفع کنند!

سلام
یاد دوران ابتدایی افتادم که مثلا یه مداد میگرفتیم بعد با همه دعوامون میشود
این میگفت مداد من بهتره و ........
متاسفم.

اتفاقا ما فکر میکنیم اگر واقعا مشکلی هست باید کاربران اعلام کنند! چون اگر واقعا مشکلی وجود داشته باشد حداقل در مورد دیتاسنتر Redstation دست ما باز هست برای انتقال و حل کردن مشکل.
موفق باشید

موفق باشید

m-mehdipoor
February 9th, 2013, 14:53
من الان سرور از رد استیشن ندارم !
ولی تجربه ی استفاده از اون رو دارم، واقعا سرورهای خوب و با کیفیتی داره
سخت افزارش عالیه ولی پرت ضعیفه
ضمنا اینکه می گم عالی یعنی یه روال داره هر چی بگیری به بهترین شکل می شه گفت بهت می ده ، نه اینکه برید E3-1230 بگیرید با dual E5-2670 جای دیگه مقایسه کنید !
هتزنر هیچیش معلوم نیست ، سرورهاش شانسی از آب در میاد گاهی خوبه گاهی بد...
در مورد دیتاسنتر هایی نظر دادم که الان ازشون سرور ندارم و فقط در مورد خود سرور نظر دادم نه ابیوز و ....

danitfk
February 9th, 2013, 14:54
xlhost و redstation بدترین دیتاسنتر !!؟
از نظر شما‌؟!

ببخشید شما؟

j4b3r
February 9th, 2013, 15:07
اتفاقا ما فکر میکنیم اگر واقعا مشکلی هست باید کاربران اعلام کنند! چون اگر واقعا مشکلی وجود داشته باشد حداقل در مورد دیتاسنتر Redstation دست ما باز هست برای انتقال و حل کردن مشکل.
موفق باشید

موفق باشید

سلام
به طور قطع نمیشه گفت دیتاسنتری بدون مشکل هست
و در هر دستاسنتری اشتباهاتی رخ میده که موجب ناراحتی کاربر میشه.
در بعضی دیتاسنترها کمتر در بعضی بیشتر که این کمتر یا بیشتر بودن موجب خوب بودن یا بد بودن دستا سنتر میشه
که نمونه های از این موضوع در ارشیو خودم دارم از محدود دیتاسنترهایی که کار کردم
و ۱۰۰٪ هیچ دیتاسنتری تایید نمیشه
در مورد انتقال مشکلات به رد استیشن و حل مشکلات هم حتما میدونید بعضی وقت ها دیر میشه واشه حل مشکل
مثل وقتی که هارد های شما فرمت بشن

pardishosting
February 9th, 2013, 15:10
ببینید من دو سال با لیزوب کار کردم ، اون موقع دلار قیمتش اینقدر بالا تبود ماهانه کلی هزینه سرور می دادیم برای 2*5620 و مثلا بقول خودش RAID 10 و هارد SAS ... واقعا کیفیت و قیمت با هم تناسب نداشت ولی خوب پورتش خوب بود ... یک هاست ماهی 6 ترابایت مصرف داره که پورت نمی خواد.

هت زنر هم چند ماهی کار کردم ... واقعا قیمتش بالاست (اگر چند تا هارد اضافه کنید متوجه می شید) کیفیت هم شانسیه ! سرور ها هم از نظر سخت افزار پایین هستند.

رد استیشن همه چیزش خوب هست الان سایت داریم ماهی 40 ترابایت داره مصرف می کنه ، پورتش هم از لیزوب و هت زنر بهتره ... کلاس سرور ها هم بالاست ...
واقعا مشکلی نداره ولی رد استیشن exsi نصب نکنید فقط citrix جواب می ده.

AlmaHost
February 9th, 2013, 15:20
سلام
به طور قطع نمیشه گفت دیتاسنتری بدون مشکل هست
و در هر دستاسنتری اشتباهاتی رخ میده که موجب ناراحتی کاربر میشه.
در بعضی دیتاسنترها کمتر در بعضی بیشتر که این کمتر یا بیشتر بودن موجب خوب بودن یا بد بودن دستا سنتر میشه
که نمونه های از این موضوع در ارشیو خودم دارم از محدود دیتاسنترهایی که کار کردم
و ۱۰۰٪ هیچ دیتاسنتری تایید نمیشه
در مورد انتقال مشکلات به رد استیشن و حل مشکلات هم حتما میدونید بعضی وقت ها دیر میشه واشه حل مشکل

فکر میکنم اشتباه متوجه شدید! ما هم نگفتیم هیچ دیتاسنتری خالی از اشتباه نیست! ولی مشکلاتی که دوستان میگن رو اکثرا ما میدونیم چه چیز هستند! برای همین گفتیم که با مستندات اعلام کنند تا اگر مشکل جدی از سمت دیتاسنتر باشد گوش زد کنیم و در صورت توان مشکل را حل کنیم. و مطمئن باشید با بازگو نکردن مشکلات به صورت مستند هیچ کاری نمیشود کرد! مثال بارز حدود دوماه پیش اینترنت ایران به سمت انگلیس مشکلی پیدا کرده بود! تاپیک چندین صفحه ایی زده شد که دیتاسنتر کلا خوابیده! پینگ نمیتونیم بگیریم! گفتیم که دوستان لطفا با مستندات مشکل رو مطرح کنید یک trace route ارسال کنید و اینکار رو کردند و مشخص شد که مشکل از سمت اینترنت ایران میباشد...

در مورد مشکل شما هم تغییر RAID بوده و تغییر RAID دیتالاست دارد. شما میتوانید به خود دیتاسنتر Complain کنید اگر بهتون اعلام نکردند که دیتالاست خواهید داشت....

موفق باشید

madvps
February 9th, 2013, 15:21
به نظر من رد استیشن و xlhost از همه بی کیفیت تر هستند

نمیدونم رو چه ملاکی میگین بدترین به نظرم باید بد و خوب رو از بین این موارد در نظر بگیریم :
کیفیت سخت افزار - پشتیبانی-آپتایم - کیفیت پرت - قیمت

که به نظرم هر دو دیتاسنتر از این لحاظ جزو بهترین دیتاسنترها هستند

madvps
February 9th, 2013, 15:25

ببخشید مگه تا حالا شده هارد فرمت کنند ؟!!

j4b3r
February 9th, 2013, 15:29
فکر میکنم اشتباه متوجه شدید! ما هم نگفتیم هیچ دیتاسنتری خالی از اشتباه نیست! ولی مشکلاتی که دوستان میگن رو اکثرا ما میدونیم چه چیز هستند! برای همین گفتیم که با مستندات اعلام کنند تا اگر مشکل جدی از سمت دیتاسنتر باشد گوش زد کنیم و در صورت توان مشکل را حل کنیم. و مطمئن باشید با بازگو نکردن مشکلات به صورت مستند هیچ کاری نمیشود کرد! مثال بارز حدود دوماه پیش اینترنت ایران به سمت انگلیس مشکلی پیدا کرده بود! تاپیک چندین صفحه ایی زده شد که دیتاسنتر کلا خوابیده! پینگ نمیتونیم بگیریم! گفتیم که دوستان لطفا با مستندات مشکل رو مطرح کنید یک trace route ارسال کنید و اینکار رو کردند و مشخص شد که مشکل از سمت اینترنت ایران میباشد...

در مورد مشکل شما هم تغییر RAID بوده و تغییر RAID دیتالاست دارد. شما میتوانید به خود دیتاسنتر Complain کنید اگر بهتون اعلام نکردند که دیتالاست خواهید داشت....

موفق باشید
سلا
در مورد مشکل ما هم با رد استیشن در این حد بگم که دیتاسنتری که ندونه وقتی رید رو عوض میکنند دیتا لاست دارند !!!
بعد از تعویض رید و بالا نیومدن سیستم عامل تازه مجدد چک کنند.
و جواب بدن:
اطلاعات کانفیگ رید پاک شده ما رفتیم دوباره سیستم عامل نصب کنیم
بدون اینکه تاییدی از ما بگیرند مجددا سرور رو ریبیلد کردند
بسیار بی تجربه عمل میکنه و به ساپورت این دیتا سنتر نباید اعتماد داشت.
البته در پایان به خاطر این کارشون معذرت خواهی کردن.

k1ll3revil
February 9th, 2013, 15:34
مشکلات این چنینی پیش می اد
ولی ررد استیشن واقعا جای بی کیفیتی نیست

AlmaHost
February 9th, 2013, 15:35
سلا
در مورد مشکل ما هم با رد استیشن در این حد بگم که دیتاسنتری که ندونه وقتی رید رو عوض میکنند دیتا لاست دارند !!!
بعد از تعویض رید و بالا نیومدن سیستم عامل تازه مجدد چک کنند.
و جواب بدن:
اطلاعات کانفیگ رید پاک شده ما رفتیم دوباره سیستم عامل نصب کنیم
بدون اینکه تاییدی از ما بگیرند مجددا سرور رو ریبیلد کردند
بسیار بی تجربه عمل میکنه و به ساپورت این دیتا سنتر نباید اعتماد داشت.
البته در پایان به خاطر این کارشون معذرت خواهی کردن.

سلام
دیتا سنتر دستور کاربر را اجرا کرده هنگام سفارش با علم بر اینکه کاربر اطلاع دارد که چه میخواهد.
وقتی کاربر درخواست تعویض رید میدهد همانند این است درخواست تغییر هارد سرور را میدهد و هر دو یک قطعه هستند و در صورت تعویض تغییرات خود را خواهند داشت.
اما باز با این حال هم دیتا سنتر هنگام ارسال این درخواست و هم ما به کاربر اعلام میکنیم که دیتا لاست میشود
امید وارم مطلب را واضح بیان کرده باشم و منظور بنده را گرفته باشید
البته در مورد رید و مدل های ان قبلا پست های زیادی زدیم و اینکه در بیشتر مواقع هنگام سفارش ما خود به کاربرمان میگوییم همان اول h700 استفاده کنند که بعضی مپذیرند و بعضی فکر میکنند نیت دیگری داریم که باز در اینجا ما مقصر نیستیم

بعد از دوسال تجربه و بدون حمایت کورکورانه و ... میتونیم اعلام کنیم که تیم ساپورت خوبی دارند چون اگر به این شکل نبود قطعا از این دیتاسنتر Move میکردیم جای دیگر... که از خیلی جاها هم آفر داشتیم ولی اینکار را نکردیم!
موفق باشید

AlmaHost
February 9th, 2013, 15:40

سلام
خیر به هیچ وجه.
منظور ایشان تغییر رید بوده که با این تغییر دیتا لاست میشود
به عبارتی هر تغییری مشکلات خود را دارد
موفق و پیروز

j4b3r
February 9th, 2013, 15:50
نه وقتی که رید کنترلر عوض میکنند و سرور بالا نمیاد
و مجدد درخواست دادیم که رید رو چنج کنند و گفتند سیستم عامل مجددا نصب شد !!!
پس دیتا شما فرمت میشه به همین راحتی

AlmaHost
February 9th, 2013, 15:57
نه وقتی که رید کنترلر عوض میکنند و سرور بالا نمیاد
و مجدد درخواست دادیم که رید رو چنج کنند و گفتند سیستم عامل مجددا نصب شد !!!
پس دیتا شما فرمت میشه به همین راحتی

مجدد مطالعه کنید!

دیتا سنتر دستور کاربر را اجرا کرده هنگام سفارش با علم بر اینکه کاربر اطلاع دارد که چه میخواهد.

وقتی شما این درخواست را ارسال کردید یعنی اطلاع دارید که با تعویض raid اطلاعات هاردها از بین میرود و از اطلاعات هارد قبلا بکاپ تهیه کردید! پس این اشتباه شما میباشد . شما درخواست دادید دیتاسنتر انجام داد! (البته جای تعجب دارد، وظیفه دیتاسنتر نیست ولی همیشه وقتی ما چنین درخواستی یا درخواست مشابه ارسال میکنیم میگن که اطلاعات از بین میرود آیا تایید میکنید! )

موفق باشید

j4b3r
February 9th, 2013, 16:06
مجدد مطالعه کنید!

وقتی شما این درخواست را ارسال کردید یعنی اطلاع دارید که با تعویض raid اطلاعات هاردها از بین میرود و از اطلاعات هارد قبلا بکاپ تهیه کردید! پس این اشتباه شما میباشد . شما درخواست دادید دیتاسنتر انجام داد! (البته جای تعجب دارد، وظیفه دیتاسنتر نیست ولی همیشه وقتی ما چنین درخواستی یا درخواست مشابه ارسال میکنیم میگن که اطلاعات از بین میرود آیا تایید میکنید! )

موفق باشید

دیتا سنتر به خاطر این کار خودش معذرت خواهی کرد ولی شما دارید هنوز حمایت میکنید.
باید منطقی برخورد کرد به قضایا و اینو به خاطر داشته باشیم که هیچ چیزی مطلق نیست.

AlmaHost
February 9th, 2013, 16:15
دیتا سنتر به خاطر این کار خودش معذرت خواهی کرد ولی شما دارید هنوز حمایت میکنید.
باید منطقی برخورد کرد به قضایا و اینو به خاطر داشته باشیم که هیچ چیزی مطلق نیست.

بله حمایت میکنیم. دیتاسنتر رفتار حرفه ایی یک دیتاسنتر را انجام داد! با اینکه مشکل از سمت دیتاسنتر نبوده!
اگر نمیخواستیم با قضایا منطقی برخورد کنیم قطعا این مشکل شما را تا به این جا به این حد بررسی نمیکردیم!
موفق باشید

fr0nk
February 9th, 2013, 16:15
در مورد این تاپیک من نمیتونم به طور قطع بگم کدوم دیتاسنتر بهترین یا کدوم بدترینه

به نظر من (اصلا من کی باشم که نظرم بدم :دی)خوب بودن یا بد بودن یه چیز مطلق نیست

مثلا الان بعضی از دوستان میگن رد استیشن خوبه بعضیا بد

این مطلق نیست

ببینید خوب بودن یا بد بودن دیتاسنتر همیشه به خاطر پورت و سخت افزار مورد استفاده نیست

به فرض مثال شما یه سرور میخری (از همین رداستیشن که بحثش هست)با رم 24 گیگ و هارد SAS و پورت 1

میای روش 18 تا سرور مجازی رم 1 گیگ میدی،با سی پی یو محدود شده

یعنی بدون اورسل و کار کشیدن زیادی سرور رو استفاده میکنی

مسائل امنیتی و استفاده درست رو رعایت میکنی ، ابیوز نمیزارید بیاد (کانفیگ روتر یا نصب پلاگین هایی مثل vshield در وی ام ویر و...)در صورت ابیوز به موقع جواب میدی و ....

اونجا وقتی از شما و مشتری هاتون بپرسن دیتاسنتر خوبه یا نه میگین بله عالیه

ولی برعکس همین سناریو رو فرض کنید (نوشتنش طولانیه دیگه نمی نویسم)اون وقع است که همه جوره میخواید نشون بدید اون دیتاسنتر بده

در صورتی که شما از سخت افزار و پورت درست استفاده کنید (با plan بندی و مدیریت منابع)هیچ وقت با جایی مشکل پیدا نمیکنید

البته استثنا هایی هست ،همه جا هم هست مثل مشکل تامین کننده پهنا باند یا مشکلات داخلی دیتاسنتر و...

اما اینا رو در صورت سرویس دهی خوب میشه ازش چشم پوشی کرد

بیشتر حرف من اینه که داشتن کیفیت خوب و بد همیشه از طرق دیتاسنتر نیست،به مصرف و تجربه و علم و مدیریت شخص هم برمیگرده

وقتی به اشتباه (نداشتن علم کافی یا عدم تمرکز حواس)یه کاری میکنید بعد مشکل رو میندازید گردن دیتاسنتر (به دوستان بی احترامی نشته)(بحث این Raid نیست که الان صحبت هست و به جابر عزیز بی احترامی نشه بیشت بحث متوجه دوستانیه که بدون علم مثلا ابیوز میخورن بعد بعد terminate شدن سرور میندازن گردن دیتاسنتر)

در نتیجه بیاید همه قطعات رو کنار هم بزارید بعد تصمیم بگیرید

وقتی یه دیتاسنتر داره سرور های نو + از نظر سخت افزاری خوب هستن ( و بالعکس) رو ارائه میکنه طریقه مصرف کاربران و نوع مدیریت مدیر سرور رو هم در نظر بگیرید

dedserver
February 9th, 2013, 17:03
با سلام به نظر من این دو دیتاسنتری که استارتر تاپیک گفته را قبول ندارم .این دو دی سی از دی سی های متوسط هستند بدترین را میتوانم servercraft.co بگویم

pardishosting
February 9th, 2013, 17:26
من فکر می کنم چیزی که باعث بدبینی زیاد کاربران شده ، تعصب بیجای الماهاست هست.

سر قضیه تعویض راید هم ما به مشکل خوردیم ... شما به هر کس بتونید انگ بی تجربگی رو بزنید در این موارد به ما نمی تونید 1 درصد همچین چیزی بچسبونید . ما اطلاع دادیم که فلان هارد به نظر مشکل داره و فقط یک بررسی کنید .... زدند 2 تا هارد بی ربط رو تعویض کردند بدون اینکه از ما تاییدیه بگیرند ! و این شد که سرور خوابید و ما یک ماه از زندگی افتادیم ...
و متاسفانه شرکت واسط خیلی راحت از این موارد دفاع می کنند ، این اتفاقات افتضاح هستند و ضعف نیستند.

Talahost.Com
February 9th, 2013, 17:47

سر قضیه تعویض راید هم ما به مشکل خوردیم ... شما به هر کس بتونید انگ بی تجربگی رو بزنید در این موارد به ما نمی تونید 1 درصد همچین چیزی بچسبونید . ما اطلاع دادیم که فلان هارد به نظر مشکل داره و فقط یک بررسی کنید .... زدند 2 تا هارد بی ربط رو تعویض کردند بدون اینکه از ما تاییدیه بگیرند ! و این شد که سرور خوابید و ما یک ماه از زندگی افتادیم ...
و متاسفانه شرکت واسط خیلی راحت از این موارد دفاع می کنند ، این اتفاقات افتضاح هستند و ضعف نیستند.
Like!

AlmaHost
February 9th, 2013, 17:47

اتفاقا فکر میکنم بلعکس! آلماهاست تنها شرکتی در ایران میباشد که به صورت منظم و هر سه ماه جلاسات حضوری با دیتاسنتر دارد و در مورد مشکلاتی که در گذشته برای ما یا مشتریانمان پیش می آید بحث و گفتگو میکنیم و دیتاسنتر هم خیلی خوب استقبال میکند و به جمع بندی نهایی میرسیم. از اول این تاپیک ما اعلام کردیم که دوستان لطفا مشکلات رو به صورت مستند اعلام کنند تا ما به عنوان Partner رسمی این دیتاسنتر در ایران و انگلیس بتونیم مشکلات رو پیگیری کنیم که دیگر چنین مشکلاتی رُخ ندهد ولی دوستان متاسفانه یاد گرفتند همیشه دنبال حاشیه و جنجال باشند!
شما اگر با تجربه هستید اعلام شده چندین بار درصورت تمایل مستندات مشکل خود را برای ما ارسال کنید تا بتوانیم پیگیری کنیم!
و اگر این افتضاح میباشد از نظر شما فکر نمیکنم دلیلی داشت که دوباره سمت این دیتاسنتر تشریف بیارید جناب شریفی!
موفق باشید

pardishosting
February 9th, 2013, 18:09
همون طور که در پست هام ذکر کردم .. از این دیتاسنتر راضی هستم و اگر انتقادی هم وارد هست در حد انتقاد هست.
نمی دونم شما چرا اینقدر کاسه داغ تر از اشی .. حاضرم شرط ببندم اگر شما مدیر دیتاسنتر رو بیاریید اینجا 10 برابر تند تر و ناجوانمردانه تر بهش حمله کنند حتی بی انصافانه تحملش از شما خیلی بیشتره ...

AlmaHost
February 9th, 2013, 18:21
همون طور که در پست هام ذکر کردم .. از این دیتاسنتر راضی هستم و اگر انتقادی هم وارد هست در حد انتقاد هست.
نمی دونم شما چرا اینقدر کاسه داغ تر از اشی .. حاضرم شرط ببندم اگر شما مدیر دیتاسنتر رو بیاریید اینجا 10 برابر تند تر و ناجوانمردانه تر بهش حمله کنند حتی بی انصافانه تحملش از شما خیلی بیشتره ...

دوست عزیز! شما که حرفه ایی هستید! ما دنبال حل مشکلات هستیم و منتقل کردن انتقادات ...
پس حاشیه نرید!
موفق باشید

ehsan_296
February 9th, 2013, 19:33
به نظر من اول باید شرایطی که نشون بده مقایسه کردن دیتاسنترها با هم چطوری باید انجام بشه .

اینطوری که یکی از دی سی 1 خوشش میاد یا اون یکی از دی سی شماره 2 بدش میاد که نمیشه .

در شرایط مساوی برای هر دی سی باید با هم مقایسه بشن . عنوان تاپیک کلا مشکل داره

Saati
February 9th, 2013, 20:09
دوست عزیز! شما که حرفه ایی هستید! ما دنبال حل مشکلات هستیم و منتقل کردن انتقادات ...
پس حاشیه نرید!
موفق باشید
قصدم اسپم نیست.
من کمتر نارضایتی از آلما هاست دیدم و شرکت خوبی دارید اما رفتارتون حداقل در wht کمی تند هست.

serverstar.ir
February 9th, 2013, 20:17
با تجربه ای که تا الان داشتم و نمیدونم چرا دیتاسنترها هم توجه ای نمیکنند به این مسئله اونم هارد سرور هست که واقعا بیشتر مشکلات با هارد هست !

aghayegol
February 9th, 2013, 23:02
خوشم میاد سایر دوستانی که حرفه تر هم هستند این دیتاسنتر و نوع پشتیبانی رو کاملا رد کردند
نمیدونم چرا بعضی ها تعصب بیجا به اینجا دارند در صورتی که هیچ کیفیتی نداره

من حرفه ای vps میدم و کل مشتری هام از گوگل و تبلیغات ادز سایت کلیکی هست
توی 3-4 سال با هتزنر کیم سوفی ovh فرانسه ، 2 ماه ovh آمریکا رد استیشن xlhost حتی 1 بار ویرا و . . . کار کردم

بهترین نوع پشتیبانی رو اول از هترنر دیدم بعد ovh فرانسه چون در قبال هزینه که میدم کیفیت مطلوبی گرفتم
هتزنر رو شدیدا تایید می کنم کلا آلمان ها بسیار دقیق و با نظم هستند و کشکی عمل نمی کنند

رداستیشن رو اول تاپیک مشکلش رو گفتم که به جای بحث کارشناسی همه اومدن دعوا اینجا
xlhost هم حدود 4 سرور داشتم اما پشت سر هم ابیوز الکی میداد و باعث اختلال در کار شد که مجبور شدن کنسل کنم و از yoesup بگیرم که فعلا خوبه البته xlhost پورت خوبی هم نداشت و روی ویندوز کاربر هام راضی نبودند

ولی نمی دونم چرا توی این تالار همه با هم دعوا دارند

sepiddownload.com
February 9th, 2013, 23:13
من با هتزنر ، رداستیشن ، xlhost و... کار کردم. هتزنر خیلی تعریفی نداره ! امریکا هم خوب بود اما رد استیشن واقعا یه چیز دیگست ! پورتشم که عالی بود واقعا...
نمیدونم چطور میگید رد استیشن یک دیتاسنتر بی کفیت و بد هستش !
موفق باشید

پ.ن : منظور از کار کردن با دیتاسنتر های نام برده شده یعنی اینکه ازشون سرور داشتم و کیفیت و... رو شخصا دیدم چطور هست...

j4b3r
February 9th, 2013, 23:24
xlhost هم حدود 4 سرور داشتم اما پشت سر هم ابیوز الکی میداد و باعث اختلال در کار شد که مجبور شدن کنسل کنم و از yoesup بگیرم که فعلا خوبه البته xlhost پورت خوبی هم نداشت و روی ویندوز کاربر هام راضی نبودند

قصد ندارم این تاپیک رو ادامه بدم و دلیلی هم نداره.
چون این مواردی که گفتید رو کسی تایید نکرد و از نظر کیفیت و هم نمیشه این دیتاسنترها (XLHost و RedStation و...) رو با جایی مثل هتزنر مقایسه کرد.
آخه عموما دیتاسنتر به جایی میگن که توی اون سرور باشه نه یه تعداد دسکتاپ و ...
بحث ما فقط در مورد یه سری موارد اپراتورهای پشتیبانی بود.
در مورد ابیوزهای XLHost، شما خودتون هم میدونید که حتی 1 مورد Abuse بدون دلیل در این دیتاسنتر وجود نداره و تمامی ابیوزهای XLHost همیشه یا فوروارد شده ی ایمیل یه شخصیت حقوقی ثالث هست یا گواهی سایت های بین المللی.
من نمیدونم چطور میگید که ابیوز الکی؟!
و در مورد پورت هم شما که تازه وارد این انجمن شدید، ولی اکثر کاربرای این انجمن پورت XLHost رو تست کردند و میدونند که پورت 100 این دیتاسنتر واقعا باکیفیت هست.

k1ll3revil
February 9th, 2013, 23:27
خوشم میاد سایر دوستانی که حرفه تر هم هستند این دیتاسنتر و نوع پشتیبانی رو کاملا رد کردند

توی 3-4 سال با هتزنر کیم سوفی ovh فرانسه ، 2 ماه ovh آمریکا رد استیشن xlhost حتی 1 بار ویرا و . . . کار کردم

بهترین نوع پشتیبانی رو اول از هترنر دیدم بعد ovh فرانسه چون در قبال هزینه که میدم کیفیت مطلوبی گرفتم
هتزنر رو شدیدا تایید می کنم کلا آلمان ها بسیار دقیق و با نظم هستند و کشکی عمل نمی کنند

واقعا کی و کجا توی این تاپیک کمتر ازگل به رد استیشن گفت من که نفهمیدم لطفا بفرمایید کی بود که یهو به این نتیجه رسیدی اقای pardishosting (http://www.webhostingtalk.ir/member/17/) هم انتقادی که کرد ولی اونم گفت راضی است که!!!
ولی اگر میخوای حرف خودت رو بزنی خوب همه قبول میکنیم که بی کیفیت است

fr0nk
February 10th, 2013, 00:30
مشکل شما از جای دیگست

از پستتون خیلی احت بر میاید

" در قبال هزینه کمی که میدم کیفیت مطلوبی ..."

چند تا مورد

1- کیفیت مطلوب از چه نظر ؟ اپتایم ؟ سخت افزار (که فکر نکنم بشه سخت افزار جایی مثل هتزنر رو با دیتاسنتر های دسته اول مقایسه کرد)
2-اگه شما فکر میکنید xlhost که نسبتا به خیلی چیزها کمتر گیر میده ابیوز الکی میزنه پس اصلا نباید سمت هتزنر برید

مشکل اینه برای منیجر های ایرانی چیزی به اسم تخلف معنی نشده،یکم اگه بشینید بحث های شبکه های دیتاسنتر ها ومسائل حقوقی کپی رایت و اسیب رساندن رو بخونید میفهمید چرا ابیوز میخورید و چرا حساسن

اگه شما میگید المانی ها دقیق و منظمند ، پس حتما قبول دارید که باید به قوانین کشوری و حقوقی و نظم و پاک بودن شبکشون پایبند باشند

برای جلوگیری از به هم خوردن این نظم ابیوز میخورید،حالا دلیل دارید ابیوز الکی بوده ؟ برای حرفتون مدرکی دارید ؟

3- نمیدونم مشکل شما با رداستیشن چی بوده (من با این دیتاسنتر کار نمیکنم دوستان فکر نکنن برای بیزنس خودم دارم اسم رداستیشن رو میارم)ولی اول بررسی کنید ببینید ایا واقعا مشکل از طرف دیتاسنتر هست ؟

یعنی شما هیچ مشکلی نداشته مدیریتتون؟

4-در مورد پورت xl هم ممنون میشم مدارکتون رو ارائه بدید

با تشکر

mrasol
February 10th, 2013, 01:20

ابیوز الکی؟!:دی ایکس ال هاست پورتش 100 هست اکثرا سرورها به غیر از سرورهای dell که اگر سفارش بدی با پهنای باند حداقل 30 ترابایت 1 هم میده اما پورت 100 ی که میده واقعا 100 هست

aghayegol
February 10th, 2013, 10:05
1- کیفیت مطلوب از چه نظر ؟ اپتایم ؟ سخت افزار (که فکر نکنم بشه سخت افزار جایی مثل هتزنر رو با دیتاسنتر های دسته اول مقایسه کرد)
2-اگه شما فکر میکنید xlhost که نسبتا به خیلی چیزها کمتر گیر میده ابیوز الکی میزنه پس اصلا نباید سمت هتزنر برید
معلومه که نمیشه سخت افزار هتزنر رو با جایی مقایسه کرد! هتزنر با اون عظمت کجا و رداستیشن به درد نخور کجا اگه منظورت از کیفیت رداستشن اون هارد های آشغال و به درد نخور هست که جایی نگو بهتون میخندن
برای ابیوز هم گفتم کسی که بلد نباشه روتر تنظیم کنه و سرور مدیریت کنه با هتزنر مشکل داره و عدم داشتن علم رو به گردن هتزنر می اندازه در غیر این صورت هتزنر هیچ مشکلی نداشته و نداره

aghayegol
February 10th, 2013, 10:07
ابیوز الکی؟!:دی ایکس ال هاست پورتش 100 هست اکثرا سرورها به غیر از سرورهای dell که اگر سفارش بدی با پهنای باند حداقل 30 ترابایت 1 هم میده اما پورت 100 ی که میده واقعا 100 هست

آره پورت 100 واقعی روی سرور 4 تا ویندوز 2003 بالا آوردن لینک دانلود زدن از خود xlhost ُ سرعت دانلود 50 کیلوبایت بود :)))))))))))

mrasol
February 10th, 2013, 10:43
آره پورت 100 واقعی روی سرور 4 تا ویندوز 2003 بالا آوردن لینک دانلود زدن از خود xlhost ُ سرعت دانلود 50 کیلوبایت بود :)))))))))))
همونطور که دوستان در پستهای قبل گفتن مشخص شد شما فقط دنبال قیمت پایین و دسکتاپ هایی با رم 64 گیگ و سی پی یو های i7 هستید نه سرور...
من هم میتونم بدون مدرک بگم فلان دیتاسنتر 1 کیلوبایت دانلود میده،واقعا موندم شما از کجا اومدید!وب هاستینگ تالک تا الان یوزری مثل شما نداشته،بحث با شما نتیجه ای نداره،شما خیلی خیلی حرفه ای وی پی اس میدید!
موفق باشید

fr0nk
February 10th, 2013, 13:01
معلومه که نمیشه سخت افزار هتزنر رو با جایی مقایسه کرد! هتزنر با اون عظمت کجا و رداستیشن به درد نخور کجا اگه منظورت از کیفیت رداستشن اون هارد های آشغال و به درد نخور هست که جایی نگو بهتون میخندن
برای ابیوز هم گفتم کسی که بلد نباشه روتر تنظیم کنه و سرور مدیریت کنه با هتزنر مشکل داره و عدم داشتن علم رو به گردن هتزنر می اندازه در غیر این صورت هتزنر هیچ مشکلی نداشته و نداره

یاد بگیرید ادبیات صحبتتون رو درست کنید

شما رو نمیشناسم و هیچ سابقه کاری ای ازتون ندیدم

اما از طرز صحبتتون کاملا معلومه
--------------------------------------------------------------------------------------------------

اما در مورد هتزنر و در استیشن:من با رداستیشن هیچ همکاری نداشتم اما وقتی این صحبتتون رو دیدم خیلی جالب بود برام:"هتزنر با اون عظمتش کجا ...."

بله منم میتونم برم تو کویر یه ساختمان بزرگ بسازم توش هم انواع دسکتاپ و سرور های دسته 2 و 3 رو بزارم بعد بعد بگم :چه دیتاسنتر عظیمی ساختم

البته به دوستانی که با هتزنر کار میکنند امیدوارم برنخوره

من خودم تجربه خیلی بدی داشتم،اگه دوستان میگن بدون اجازه از ما برای درست کردن Raid دستکاری کردند و بعد فرمت هارد سرور ،من یه زمانی با hetzner کار میکردم

روی سرور ex4s دوتا هارد 2 ترابایتی داشتم (2 یا 3 ترابایت دقیقا یادم نیست ex4s چجوری ست میشد هارد ها)

یه روز کانکت شدم به سرور دیدم یه سری سرور ها خاموشه،storage رو که بررسی کردم دیدم یکی کلا disconnect میزنه

بعد کلی تیکت بازی که هی گفتن مشکل از ما نیست و ریبوت کنید و اینکارا بالاخره گفتن اشتباها کابل هارد رو کشیدن و وقتی دوباره زدن کلا دیگه هارد شناسایی نشده،چند دقیقه بعد دیدم هارد شناخته شده ، ولی فرمت شده کاملا !!!!

گفتن هارد رو فرمت کردیم دوباره گذاشتیم

حالا میتونید مقایسه کنید،برای اطلاعات بیشتر میتونید یه سر به wht.com بزنید و review های راجع دیتاسنتر هتزنر رو مطالعه کنید

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دوست عزیز شما که دم از علم مدیریت میزنید 100% باید بدونید همون طور که میتونید (و باید ) در هتزنر ابیوز ها رو مدیریت کنید پس باید بدونید xlhost که به شبکشون بیشتر هم اهمیت میدن(از نظر ساختار شبکه) هم باید اینکار انجام بشه

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

در مورد سرعت هم شما که علم مدیریت سرور در هتزنر رو کاملا میدونید باید این رو هم بدونید سرعت شبکه سرور با دانلود مشخص نمیشه،در دیتاسنتر ها تنها نرم افزار مورد تایید iperf هست،اگه با اون هم تست کردید و مشکل داشتید اون موقع مستند کنید مدارکتون رو برای دیتاسنتر بفرستید تا چک کنند (هم سخت افزاری هم پورت سرور)

m-mehdipoor
February 10th, 2013, 13:12
هتزنر دیتاسنتر خوبیه و انصاف نیست اسمش رو جزء بدترین دیتاسنتر های دنیا بیاریم
پرت خوبی داره و پینگ مناسب.
ولی به لحاظ قظعات اصلا نمی شه با رداستیشن مقایسش کرد.
رد استیشن قطعات مرغوب و از جدیدترین مدلها ارائه می ده...
هتزنر هنوز اون دسکتاپ 920 رو ارائه می ده ..
کلا سرور در هتزنر کاملا شانسیه ، هیچ وقت نشد دو تا سرور یکسان ازش بگیرم کیفیتشون مثل هم باشه ....

aghayegol
February 11th, 2013, 22:53
من 13 سرور فعال از هتزنر الان توی پنلم دارم و همه 100 درصد آپ تایم بودند و مشکلی نداشتند اما همه سرورهایی که از رداستیشن داشتم به مشکل خورد و در همه موارد دیتاسنتر گویا سواد کافی برای پاسخ دادم نداشت.
هتزنر بهترین پینگ به ایران و پورت عالی میده همین طور قیمت کاملا مناسب داره برای همین محبوب ترین شده
هیچ ربطی هم به دسکتاپ بودن یا نبودن نداره چون حداکثر کیفیت رو داریم طی چند سال اخیر تجریه می کنیم

شما فقط کافیه کمی سواد انگلیسی و در webhostingtalk.com برید میبینید هتزنر در بین افراد خارج از کشور هم محبوبیت خاصی داره و به خاطر نظم کاری جزء رده های نخست در بین کاربران اروپا و آسیا هست

CityKala.net
February 11th, 2013, 23:01

اصلا سروری داشتید از اینجا؟
یا با این تاپیک قصد به فروش رساندن سرویس خودتون و خراب کردن دیتاسنتری که همکاران کار میکنند رو دارید؟
از این هاستینگ جدیدا چه میدونم هر چی اسمشو میذارید

اولین سروری که از ovh گرفتم یک 16 کیم سوفی بود حدود 1 سال روش بودم کوچک ترین موردی نداشت

پ.ن : همه شدن بده هتزنر شده خوبه! عجبز

HyperServer
February 11th, 2013, 23:43
تاپیک جالبی بود ...کلی خندیدیم :دی...

من فقط یه سوال داریم از برخی دوستان که میگن XLHOST پورت 100 با کیفیتی میده...یا اینکه پورت 100 واقعی میده...!

اونم اینکه دیگه مورچه (پورت 100) چیه که دیگه کله پاچه داشته باشه ! دیتاسنتری که پورت 100 رو اختصاصی نده دیگه !!!

Hetzner رو اگه دسکتاپ بودنش رو صرف نظر کنیم...بیشترین مشکلش مربوط به هارد هست. هارد تنها قطعه اصلی سیستم هست که مکانیکی هست. معمولا بعد از 1 تا 2 سال افت سرعت محسوس پیدا میکنه...اما Hetzner تا مرز سوختن روی سرور قرار میده... این سرورها رو هم اکثرا به ایرانی ها میده...دیگه ریش رو وجب کرده ...میدونه ایرانی جماعت دستش به هیچ جا بند نیست ;)

RedStation هم تقریبا مشکل خاصی نداره...
تنها ایردش از نظر من اصرار به استفاده از سرورهای DELL هست که مثل هنونه در بسته هستند!!!

مخصوصا اصرار به هاردهای SAS که فقط interface از نوع SAS دارند و 7200 rpm هستند با 16 نهایتا 32 مگ کش....البته سرورهای بودند که WD RE SAS داشند اما یک مورد فقط نصیب ما شد :دی...

اگر این اصرار روی این دو مورد رو بردارند قابل قبول هست...

سیاست جدید هم در مورد unlimit کردن ترافیک و گارانتی حداقل 200 مگا رو اصلا جالب نمیبینم...چون رسما دیگه سرور قابلیت burst رو نداره...من و خیلی های دیگه ترجیح میدن به جای 200 مگابیت نا محدود که حداکثر 60 تا 80 ترابایت قابل استفاده هست....پورت قابل burst تا 1 گیگ داشته باشیم و پهنای باند 30 تا 40 ترابایت.

ولی بزرگترین مزیت کاری این دیتاسنتر وجود آلماهاست هستش...دلیلش هم اینه که تا جایی که اطلاع دارم مورد مشابهی در ایران وجود نداره که پارتنر دیتاسنتر خارجی باشن و این خیلی safe و مطمئن میکنه کار رو. مثل خیلی از سرویس دهنده ها شخصی نیستند با اگر شرکتی هستند ...چارت کاری مشخصی دارند.

همیشه هر جایی کم و کاستی هایی هست ...حتی در بزرگترین شرکت های ایرانی مثل پارس دیتا که در جریان مشکلاتش به صورت مستقیم هستم...و حتی دیتاسنترهای بزرگ خارجی ...اما نکته مهم در عدم تکرار مشکلات مشابه و حرکت در جهت افزایش رضایت مندی حداکثر کاربران هست...
همیشه درصدی ناراضی هستند که کاریش نمیشه کرد.

تاپیک در مورد موضوعی هست که رسما جوابی نداره...بنده این موارد رو عرض کردم چون صحبت hetzner و redstation و xlhost خیلی به میون اومد.

با تشکر

diges
February 12th, 2013, 01:03
متاسفانه برخی عزیزان در این انجمن به صورت فنی مقایسه نمی کنن فقط بر اساس تجربه بدون اطلاعات فنی هست بهترین اطلاعات یوزر HyperServer (http://www.webhostingtalk.ir/member/13415/) در اختیار گزاشته واقعا مقایسه خوبی هست .

xlhost من تست کردم سرور های که با تخفیف میده به علت کهنه بودن قطعات کیفیتی نداره مخصوصا هارد که سرعت به شدت پایین هست ولی در مقابل هزینه که میدیم نباید زیاد انتظار بیشتر از این نمی ره پورت 100 هم شما از هر دیتاسنتری درجه چندم هم بگیری همون پورت اختصاصی در اختیار شما قرار میده .

Hetzner هم می شه گفت با وجود قیمت پایین کیفیت خوبی داره در امتیاز دادن به یک دیتا سنتر با قیمت رو در نظر گرفت زمانی هست شما 200 یورو دادید انتطار دارید که بهترین باشه از نظر سخت افزار و کیفیت پورت ولی زمانی هست 50 یورو می دید نباید انتطار آنچنانی داشته باشید چون برای کیفیت هزینه نکردید .

در مورد RedStation در مقابل هزینه ای که می دیم مخصوصا با تخفیف های شش ماهه که میده و با توجه به نوع بودن قطعات سرور من نمره بالای میدم به این دیتا سنتر واقعا هزینه خیلی پایینی می گیره البته پورت جدیدا افت کرده به نظر من بهتر بود 20 ترابایت باشه با پورت کمی بهتر مشکل هارد که عزیزان می گن اینجا باز بر می گرده به هزینه که می کنید شما رید درست انتخاب کنید سرعت افت نخواهد کرد بلکه پایداری بهتر هم خواهیم داشت .

یک مورد در خرید RedStation من همیشه دیدم کاربر رو اذیت می کنه کانفیگ هارد هست در این مورد به نظر من ضعیف عمل می کنه مثال یک سرور 40 پوندی با یک سرور 200 پوندی از نظر رم خیلی تفاوت داره ولی از نظر هارد تفاوت خاصی نداره و کاربر رو نمی زاره به دلخواه خودش هارد رو انتخاب کنه .

یک خوبی دیگه RedStation هست خرید از آلما هاست هست که خیال کاربر رو راحت می کنه که مشکلات تحریم , ساپورت و... رو نخواهد داشتد .

یک مشکل همیشه روی RedStation اذیت می کنه بسته بودن ریموت آی پی هست اگه می شد این رو به روشی حل کرد واقعا مناسب ترین دیتا سنتر برای ایرانی ها بود .

در مورد yesuphost هم این دیتا سنتر کیفیت خوب پورت و سخت افزاری داره ولی در عوض قیمت زیاد پهنای باند , هزینه زیاد رم , هزینه دو دلاری برای هر آی پی اضافه , اذیت می کنه البته تا زمانی که هاست دی ال آفر می داد خیلی به صرفه بود خرید سرور ولی الان اصلا با این وضع دلار تمی شه سرور خرید وافعا کیفیت این دیتا سنتر من هیچ جا تجربه نکردم می شه گفت یکی از بهترین ها هست به نظر من .

با خیلی از دیتا سنتر ها کار کردم بالای 20 دیتا سنتر چون اسم این دیتا سنتر ها زیاد اومده توضیح مختصری دادم .

mrasol
February 12th, 2013, 01:17
تاپیک جالبی بود ...کلی خندیدیم :دی...

من فقط یه سوال داریم از برخی دوستان که میگن XLHOST پورت 100 با کیفیتی میده...یا اینکه پورت 100 واقعی میده...!

اونم اینکه دیگه مورچه (پورت 100) چیه که دیگه کله پاچه داشته باشه ! دیتاسنتری که پورت 100 رو اختصاصی نده دیگه !!!

Hetzner رو اگه دسکتاپ بودنش رو صرف نظر کنیم...بیشترین مشکلش مربوط به هارد هست. هارد تنها قطعه اصلی سیستم هست که مکانیکی هست. معمولا بعد از 1 تا 2 سال افت سرعت محسوس پیدا میکنه...اما Hetzner تا مرز سوختن روی سرور قرار میده... این سرورها رو هم اکثرا به ایرانی ها میده...دیگه ریش رو وجب کرده ...میدونه ایرانی جماعت دستش به هیچ جا بند نیست ;)

RedStation هم تقریبا مشکل خاصی نداره...
تنها ایردش از نظر من اصرار به استفاده از سرورهای DELL هست که مثل هنونه در بسته هستند!!!

مخصوصا اصرار به هاردهای SAS که فقط interface از نوع SAS دارند و 7200 rpm هستند با 16 نهایتا 32 مگ کش....البته سرورهای بودند که WD RE SAS داشند اما یک مورد فقط نصیب ما شد :دی...

اگر این اصرار روی این دو مورد رو بردارند قابل قبول هست...

سیاست جدید هم در مورد unlimit کردن ترافیک و گارانتی حداقل 200 مگا رو اصلا جالب نمیبینم...چون رسما دیگه سرور قابلیت burst رو نداره...من و خیلی های دیگه ترجیح میدن به جای 200 مگابیت نا محدود که حداکثر 60 تا 80 ترابایت قابل استفاده هست....پورت قابل burst تا 1 گیگ داشته باشیم و پهنای باند 30 تا 40 ترابایت.

ولی بزرگترین مزیت کاری این دیتاسنتر وجود آلماهاست هستش...دلیلش هم اینه که تا جایی که اطلاع دارم مورد مشابهی در ایران وجود نداره که پارتنر دیتاسنتر خارجی باشن و این خیلی safe و مطمئن میکنه کار رو. مثل خیلی از سرویس دهنده ها شخصی نیستند با اگر شرکتی هستند ...چارت کاری مشخصی دارند.

همیشه هر جایی کم و کاستی هایی هست ...حتی در بزرگترین شرکت های ایرانی مثل پارس دیتا که در جریان مشکلاتش به صورت مستقیم هستم...و حتی دیتاسنترهای بزرگ خارجی ...اما نکته مهم در عدم تکرار مشکلات مشابه و حرکت در جهت افزایش رضایت مندی حداکثر کاربران هست...
همیشه درصدی ناراضی هستند که کاریش نمیشه کرد.

تاپیک در مورد موضوعی هست که رسما جوابی نداره...بنده این موارد رو عرض کردم چون صحبت hetzner و redstation و xlhost خیلی به میون اومد.

با تشکر
من یک بار هم شمارو تایید کرده بودم قبلا...سرچ کنید پیدا میکنید حتما
منظور من از اینکه پورت 100 که میده واقعا 100 هست از این بوده که ایشون میگفتن 50 کیلوبایت دانلود میده و پیش خودشون نگفتن حتما لینک مشکل داشته...
به هر حال بهتر بود از یک دید دیگه به پست من نگاه میکردید و اینکه من هم حرفهای شما رو در مورد دسکتاپ و هارد زده بودم
موفق باشید

fanous_m
February 12th, 2013, 01:30
واقعا متاسفم که دوستان xlhost redstation hetzner رو جزو بیکیفیت ترین ها اعلام کردند

والا جزو سرآمدان دیتاسنتر ها هستند ولی چون اکثر ایرانی ها دنبال نقض قوانین بین المللی هستند و باهاشون برخورد که میشه ناراحت میشند از این رو دیتاسنتر های قانونمند میشوند بد

mehdi.gh
February 12th, 2013, 11:01
سلام
دوستان به خدا تو دنیا دیتاسنتر های دیگه هم جز redstation , xlhost , hetzner , ovh هم هست
اما انگار همه دارند از از این دیتاسنتر ها استفاده میکنند
من خودم هم به در حال استفاده از xlhost و redstation هستم
لطفا اگر با دیتاسنر های دیگری کار کردید موارد قوت و ضعف اونارو هم اعلام کنید
صرف نظر از قیمت آن دیتا سنتر
ممنون :x

HyperServer
February 14th, 2013, 01:15
متاسفانه برخی عزیزان در این انجمن به صورت فنی مقایسه نمی کنن فقط بر اساس تجربه بدون اطلاعات فنی هست بهترین اطلاعات یوزر HyperServer (http://www.webhostingtalk.ir/member/13415/) در اختیار گزاشته واقعا مقایسه خوبی هست .

شما لطف دارید...
اما دکمه تشکر چیزه خوبیه :دی

من یک بار هم شمارو تایید کرده بودم قبلا...سرچ کنید پیدا میکنید حتما
منظور من از اینکه پورت 100 که میده واقعا 100 هست از این بوده که ایشون میگفتن 50 کیلوبایت دانلود میده و پیش خودشون نگفتن حتما لینک مشکل داشته...
به هر حال بهتر بود از یک دید دیگه به پست من نگاه میکردید و اینکه من هم حرفهای شما رو در مورد دسکتاپ و هارد زده بودم
موفق باشید

با سلام...
بنده جسارت نکردم و منظورم پست شما نبود...
خیلی دوستان و عزیزان دیگه به این جمله 100 واقعی تکیه داشتند...در جاهای دیگه ..بنده به این دلیل عرض کردم

واقعا متاسفم که دوستان xlhost redstation hetzner رو جزو بیکیفیت ترین ها اعلام کردند

والا جزو سرآمدان دیتاسنتر ها هستند ولی چون اکثر ایرانی ها دنبال نقض قوانین بین المللی هستند و باهاشون برخورد که میشه ناراحت میشند از این رو دیتاسنتر های قانونمند میشوند بد

بنده اول اسم دیتا سنتری رو جزو عالم دیتاسنتر ها حساب میکنم که چیزی به عنوان سرور و رک در اون وجود داشته باشه ...نه اینکه فقسه زده باشه و توش PC با CPUهای Core i7 از رده خارج با مادربردهای دست دوم ASUS گذاشته باشه ... این از داستان Hetzner :)

در مورد XLHost هم تنها و تنها دلیل کشش کاربران ایرانی...مدیریت ایرانی دیتاسنتر آقای خرازی هست...و برادشون که اقلب ایران هستند...دومین دلیل پرداخت به صورت ریالی هست....3ومیش ثابت بودن نرخ تمدید برای دلار هست...
که البته این دیتاسنتر به زودی تاوان سنگینی برای جذب این همه کاربر ایرانی خواهد داد...همونطور که در جریان هستید شبکه این دیتاسنتر تا مرز بلاک شدن پیش رفته ... سخت گیری هاشون هم زیاد شده...روی سرورهای جدید به کاربران ایرانی 5 آی پی بیشتر نمیدن... و ...و ....

این 2 مورد قبلی به هیچ وجه با Red قابل مقایسه نیستند....اما خوب Red هم خیلی جای کار داره که به لطف پارنترها و خود دیتاسنتر به مرور اوضاع رو به + هست.

دیتاسنترهای زیادی هستند که بسیار با کیفیت و قیمت مناسب هستند اما شکر خدا پای ایرانی نماها به اون جا باز نشده که آبرو حیثت رو به باد بدند....

ما همکاری خودمون رو با یکی از برترین دیتاسنترهای امریکا شروع کردیم...اما به طور قطع در این انجمن آفر عمومی سرور اختصاصی نخواهیم داشت;)

دیتاسنتر tier 4...شبکه tier 1 :)

موفق باشید.