PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خلاص شدن از شر مزاحم تلفنی؟

psfa
September 5th, 2012, 17:03
دوستان چیجوری می تونم از شر یک مزاحم تلفنی خلاص شم؟ شکایت کنم نتیجه داره؟ از ایرانسل به تلفن ثابت
داستانش هم مفصله و این که حتما صاخب خط باید بره فرم شکایت رو پر کنه؟

scary-x2
September 5th, 2012, 17:08
دوستان چیجوری می تونم از شر یک مزاحم تلفنی خلاص شم؟ شکایت کنم نتیجه داره؟ از ایرانسل به تلفن ثابت

اگه مزاحمت دختره شمارشو بده خودم مخشو میزنم دیگه مزاحمت نشه :d=P~

dertgtr
September 5th, 2012, 17:17

شکایت فایده ای نداره طرف اگر از اون 7 خط ها باشه میره چند خط ایران سل می گیره ارزون هم که هست و روزگارت رو سیاه می کنه باید مقابل مثل کنی یا اگر آدرسی ازش داری مستقیم بری سراغش .

psfa
September 5th, 2012, 17:26
شکایت فایده ای نداره طرف اگر از اون 7 خط ها باشه میره چند خط ایران سل می گیره ارزون هم که هست و روزگارت رو سیاه می کنه باید مقابل مثل کنی یا اگر آدرسی ازش داری مستقیم بری سراغش .

نه دختر نیست
عزیز خوب ایرانسل الان همش باید سند داشته باشه و به نام بخوره من یه سرچ کرده بودم نوشته بودن اگه خیلی ادامه بده بعد از چن باد مسدود کردنو اینا زندانو شلاق و اینا هم داره
البته فکر نکنید از این مزاحم هاییه که مثلا سر کار بزاره یا دوستیو اینا نه

scary-x2
September 5th, 2012, 17:31
نه دختر نیست
عزیز خوب ایرانسل الان همش باید سند داشته باشه و به نام بخوره من یه سرچ کرده بودم نوشته بودن اگه خیلی ادامه بده بعد از چن باد مسدود کردنو اینا زندانو شلاق و اینا هم داره

کسی که اینجوری مزاحم میشه . حتما مزاحم شدنو بلده

ایرانسل که دیگه سند نمیخواد . من الان خودم 10 تا خط ایرانسل دارم که واسه بچه ها بوده . ( البته یه زمانی تو مسنجر ریدکال با مزاحم تلی بچه ها رو سرگرم میکردیم :d )

dertgtr
September 5th, 2012, 17:33
نه دختر نیست

متوجه منظور شما هستم من هم چند سال قبل یه مزاحم تلفنی داشتم روانی کامل ! طرف از خط های مختلف همراه اول مزاحم میشد حالا این خط ها رو از کجا میاورد مشخص نیست من هم مدام شکایت می کردم و خط ها رو می بستم . تا اینکه از باجه های مخابراتی مزاحم میشد دیگه تهش رو بخون
به شیوه کاملا رودررو حلش کردم !
ولی آخرش مجبور شدم شماره همراه اولم رو بفروشم شرش کم شه !

psfa
September 5th, 2012, 17:41
ye spamer dl kon o ye ruz az sob ta shab beza to roome yahoo ha spam bezane shomarasho be esme dokhtar:71:
bad mibini ke vaght nemikone behet zang bezane :d
ruye ye chand nafar test shode va kamelan javab dade:67:

حالا اون میاد باز شاکی میشه من آتو میدم دستش که :d
حالا دارین شما اسپمر؟

psfa
September 5th, 2012, 17:42
متوجه منظور شما هستم من هم چند سال قبل یه مزاحم تلفنی داشتم روانی کامل ! طرف از خط های مختلف همراه اول مزاحم میشد حالا این خط ها رو از کجا میاورد مشخص نیست من هم مدام شکایت می کردم و خط ها رو می بستم . تا اینکه از باجه های مخابراتی مزاحم میشد دیگه تهش رو بخون
به شیوه کاملا رودررو حلش کردم !
ولی آخرش مجبور شدم شماره همراه اولم رو بفروشم شرش کم شه !

مسئه اینه که به خط ثابت خونه هم زنگ میزنه و آدرس حدودیمو از دامینم به دست آورده فامیلمم که میدونست تو محلمون هم فامیل من رو از 118 گرفته اونم داره آسی می کنه روانی کرده مرده رو

scary-x2
September 5th, 2012, 17:42
یه حرکت دیگه هم میتونی بکنی :d

دایورتش کن رو 110 8-}

psfa
September 5th, 2012, 17:50
یه حرکت دیگه هم میتونی بکنی :d

دایورتش کن رو 110 8-}
تلفن خونه رو چیجوری دایورت کنم :d

psfa
September 5th, 2012, 18:17
halate ton gharar midi
steare 21 setare 110 morabba
*21*#110
daravordanesh ham intoriye #21#
فکر نمیکنید اینجوری شماره ما میوفته؟ :d

dertgtr
September 5th, 2012, 19:17
مسئه اینه که به خط ثابت خونه هم زنگ میزنه و آدرس حدودیمو از دامینم به دست آورده فامیلمم که میدونست تو محلمون هم فامیل من رو از 118 گرفته اونم داره آسی می کنه روانی کرده مرده رو

اگر به خط خونه تماس میگیره بردید پرینت بگیرید و شکایت کنید . ولی باز میگم فایده نداره طرف اگر روانی کامل باشه چاره ای نیست جز متقابل به مثل . اگر آدرسی ازش داری برو برخورد فیزیکی کن ولی جوری که نتونه ازت شکایت کنه . اینطوری که شما میگید طرف از اون نوع کثیفش هست

sarwhost
September 5th, 2012, 19:31
با سلام
کی گفته فایده نداره
یکی از دوستان میگف مزاحم داشته شکایت کرده طرف پیداشده
که از اصفحان بوده

psfa
September 5th, 2012, 19:34
اگر به خط خونه تماس میگیره بردید پرینت بگیرید و شکایت کنید . ولی باز میگم فایده نداره طرف اگر روانی کامل باشه چاره ای نیست جز متقابل به مثل . اگر آدرسی ازش داری برو برخورد فیزیکی کن ولی جوری که نتونه ازت شکایت کنه . اینطوری که شما میگید طرف از اون نوع کثیفش هست

اگه یه آشنایی چیزی داشتیم میشد از روی خط ایرانسلش مشخصاتش( تلفن ثبات و آدر خونه رو در آورد ) که حل بودش اگه بشه یه شماره خونشم در بیارم حله

B.Z
September 5th, 2012, 19:46
میشه زنگ بزنین ایرانسل بگین راهنمایی میکنند
من یکی از دوستان این کار رو کرد طرف رو گرفتن اسفالتش کردن !!!!

dertgtr
September 5th, 2012, 19:50
اگه یه آشنایی چیزی داشتیم میشد از روی خط ایرانسلش مشخصاتش( تلفن ثبات و آدر خونه رو در آورد ) که حل بودش اگه بشه یه شماره خونشم در بیارم حله

از این دفتر خدمات مشترکین برو ببین با چرب زبونی و حتی رشوه و ... سعی کن آدرس طرف رو گیر بیاری . شماره حساب بانکی اگر ازش دارید هم می تونه مفید باشه از بانک اقدام کنید و سعی کنید به همین روش از بانک آدرس بگیرید .
حتما هم شکایت کنید چون قضیه کمی بوداره . اینکه طرف آدرس شما رو داره و ... حتما پیگیر باش

psfa
September 5th, 2012, 20:08
از این دفتر خدمات مشترکین برو ببین با چرب زبونی و حتی رشوه و ... سعی کن آدرس طرف رو گیر بیاری . شماره حساب بانکی اگر ازش دارید هم می تونه مفید باشه از بانک اقدام کنید و سعی کنید به همین روش از بانک آدرس بگیرید .
حتما هم شکایت کنید چون قضیه کمی بوداره . اینکه طرف آدرس شما رو داره و ... حتما پیگیر باش
دامینمون شر شده
اطلاعاتو هویز گرفته از دامینم به دست اورده امروز گرفتم همه اطلاعاتو تغییر دادم

dertgtr
September 5th, 2012, 20:15
دامینمون شر شده
اطلاعاتو هویز گرفته از دامینم به دست اورده امروز گرفتم همه اطلاعاتو تغییر دادم

حتما دومین ایرانی بوده خوب اشتباه کردید نباید آدرس صحیح تو دومین میزاشتی . البته قضیه این آدرس دومین های ایرانی تقصیر nic.ir هم هست . چند سال قبل وقتی دومینی ثبت می کردید تا آدرس صحیح نمی دادی اصلا دومین رو ثبت نمی کرد نیک ! تازگی ها کمی بهتر شده نیک تو این زمینه ! ایرانی هستیم دیگه هر پیزمون باید ایرانی باشه !

aliarkhodi
September 5th, 2012, 20:31
با سلام
بهترین راه شکایت هست سه سوته مشخصاتش رو در میارن و طرف رو میارن دادگاه
اگر هم خط به نام خودش نباشه اون طرفی که به نامش هست رو میارن دادگاه و حداقلش اینه که اون طرف خط رو می سوزونه
در مورد دایورت هم دوستان نمیشه روی 110 یا اینجور شماره هایی دایورت کرد
برای دایورد کردن هم باید اول برید مخابرات یک فرم پر کنید تا سرویسش براتون فعال بشه بعد می تونید روی هر شماره ای غیر از 110 یا 118 و اینجور شماره ها دایورت کنید

taghi.karimi
September 5th, 2012, 21:02
ایرانسل الان سیم کارتهای پیش فعال داره که نیازی به ثبت نام نداره و از قبل فعال هستند!

psfa
September 5th, 2012, 21:42
ایرانسل الان سیم کارتهای پیش فعال داره که نیازی به ثبت نام نداره و از قبل فعال هستند!

ممنون از همه دوستان
شایدم اینجوری باشه اخه 939 هست

scary-x2
September 5th, 2012, 21:56
ممنون از همه دوستان
شایدم اینجوری باشه اخه 939 هست

فقط با یه شماره زنگ میزنه ؟

itjavani
September 5th, 2012, 22:51
بزارید ریجیکت لیست!

psfa
September 5th, 2012, 23:00
فقط با یه شماره زنگ میزنه ؟

اره

behnam289
September 5th, 2012, 23:03

با سلام

بله تاثیر داره اما کاری که میکنند یه مدت محدودی خط را مسدود میکنند .
والا من هم شکایت کردم ..خودشون گفتند خط برای مدتی مسدود هست .....3 مرتبه هم مراجعه کردم

اگر گوشی همراه داشتید میتونستید یک برنامه ای هست adv. block به راحتی تماس ها را قبل از این که گوشی زنگ بخوره قطع میکنه ! والا من اینکار را باهشون کردم مجموعا 600 تا تماس را بلاک کرده بود ! میبینید که بهتر از شکایت جواب میده من هم اصلا نفهمیدم کی 600 تا تماس گرفته شده

scary-x2
September 5th, 2012, 23:03
بزارید ریجیکت لیست!

تلفن خونه فکر نکنم ریجکت لیست داشته باشه

psfa
September 5th, 2012, 23:04
بزارید ریجیکت لیست!

شماره خودم زنگ میزنه مهم نیست شماره منزل مسئله هست

psfa
September 5th, 2012, 23:05
با سلام

بله تاثیر داره اما کاری که میکنند یه مدت محدودی خط را مسدود میکنند .
والا من هم شکایت کردم ..خودشون گفتند خط برای مدتی مسدود هست .....3 مرتبه هم مراجعه کردم

اگر گوشی همراه داشتید میتونستید یک برنامه ای هست adv. block به راحتی تماس ها را قبل از این که گوشی زنگ بخوره قطع میکنه ! والا من اینکار را باهشون کردم مجموعا 600 تا تماس را بلاک کرده بود ! میبینید که بهتر از شکایت جواب میده من هم اصلا نفهمیدم کی 600 تا تماس گرفته شده

تلفن منزل اگه داشت این امکانو خوب میشد اما..

haftsepehr
September 6th, 2012, 13:16
عزیز من کی گفته شکایت جواب نمیده؟
اولا یا باهاش صحبت کن ببین چی میخواد یکی مهندسی اجتماعی بزن مخی ازش کار بگیر شاید تونستی باهاش قرار بزاری
دوما به فرض اینکه خط به نام خودش نباشه بازم شناسایی میشه - کاری نداره
اگه دنبال کاری هستید که صددرصد جواب بگیری ولی یکم بیشتر وقتت و بگیره برو شکایت کن پیدا کردنش بسیار راحته حتی اگه سیم کارت به نام خودش نباشه شدنیه i-)