PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی: بهترین بانک داخلی برای ایرانیان خارج از کشور

alef1
August 21st, 2012, 11:45
با سلام خدمت دوستان
برای مدیریت حساب های ریالی خودم نیاز دارم که در یک بانک ایرانی که شرایط زیر رو داره حساب باز کنم
از دوستان با تجربه می خوام که در انتخاب بهترین گزینه بنده رو یاری کنند
1- انتقال وجه اینترنتی به کارت های بانک های دیگه به خوبی انجام بشه (و تعداد بانک هایی که میشه بهشون واریز کرد هرچه بیشتر باشه بهتره)
2- در صورتی که اینترنت ملی شد و بانک ها در شبکه داخلی میزبانی شدند باز هم امکان انجام نقل و انتقالات اینترنتی از کشور های دیگه فراهم باشه (طبیعتا این مورد در حد حدس و گمان خواهد بود اما هرچه تعداد مشتری های مقیم خارج از کشور بیشتر باشه احتمال ادامه سرویس دهی بانک از طریق اینترنت جهانی بیشتر خواهد بود)
3- امور بانکی از طریق وکیل و نماینده قانونی به سادگی قابل انجام باشه و اذیت نکنند در این زمینه
4- اعتبار کارتی که صادر میشه هرچه بیشتر باشه بهتره

5- نکاتی که عزیزانی با تجربه فکر می کنند مهم هست ولی بنده بهشون اشاره ای نکردم

پیشاپیش از دوستانی که زحمت می کشند و راهنمایی می کنند بسیار سپاس گذارم

vp_server
August 21st, 2012, 11:50
سلام
من چند نفری از دوستان خارج کشور رو دیدم که حساب بانک سامان داشتن
خودم البته بانک پارسیان رو خیلی قبول دارم
اینترنت بانکش واقعا کامل هست و امکان انتقال وجه به همه ی شماره کارت ها وجود داره
به هر حال پیشنهاد من پارسیان و سامان هست
موفق باشید

irlogo
August 21st, 2012, 11:51
پارسیان و پاسارگاد رو می دونم خدمات خوبی به مشتری های خارج از ایران می دن
اگر بررسی بکنید عمده موارد این 2 بانک هستند که حتی در زمان تحریم می تونن L/C Transfer شده رو ساپورت کنن.

danitfk
August 21st, 2012, 11:52
سلام ؛
بانک صادرات :

[*=1]اینترنت بانک داره میتونید انتقال وجه به تمامی کارت های شتاب بدید.
[*=1]انتقال وجه به تمامی حساب ها از طریق اینترنت
[*=1]دارای شعب متعدد در خارج از کشور

بانک ملی و ملت هم خوبه .
اما اگر من باشم بانک ملت رو انتخاب می کنم.

asrhosting
August 21st, 2012, 11:59
برا ایرانیان خارج کشور و ارز تنها بانکی که میشه روش حساب باز کرد سامان هست !

Metalik
August 21st, 2012, 12:45
بانک های دولتی باز نکنید، سامان خوبه

amirlord
August 21st, 2012, 12:49
سلام
امیر جان کجا رفتی ای بابا ؟ :d
اگر خانواده ایران تشریف دارند بهتره حساب به نام یکی از اعضای خونواده باشه تا اگر مشکلی پیش اومد حضوری در بانک حلش کنند . اما همونطور که دوستان گفتند روی بانک های دولتی فکر نکن . پارسیان و سامان خیلی خوب جواب میدن برای این موارد .

m.e
August 21st, 2012, 13:29
پاسارگاد بهترین خدمات رو به ایرانیان خارج از کشور میده ، هم تو بحث خدمات بانکی داخلی و هم خدمات ارزی ، اینترنت بانکش عالیه سرویس sms هم داره ،
بانک ملی هم خدمات خوبی به خارجی ها میده ، میتونید راحت 3 هزار تا رو خارج کنید. بدون مشکل

rankbazar
August 21st, 2012, 13:49
سلام

من ایران نیستم و مواردی که در ادامه بیان می کنم تجربه شخصی است :

- ترجیحا در چند بانک حساب باز کنید چرا که بعضی اوقات سیستم یک بانک مشکل داره و یا در حال ارتقا سیستم هستند. در نتیجه به صورت موقت مجبور به استفاده از بانک دیگری می شوید.
- تا حالا زیاد ‍پیش اومده که سایت یکی از بانکها با آی پی خارج از ایران باز نشده و مجبور شدم از راههای دیگه و با آی پی ایران به سایت دسترسی داشته باشم. ( برای این مورد از قبل برنامه ریزی کنید )
- خدمات الکترونیک بانکهای ملت / پاسارگاد / سامان نسبت به بانکهای دیگه بهتر هست و پشتیبانی بهتری ارائه میدن

با احترام

agarb98
August 21st, 2012, 13:56
پارسیان و سامان و پاسارگاد

alef1
August 21st, 2012, 14:22
سلام
امیر جان کجا رفتی ای بابا ؟ :d
اگر خانواده ایران تشریف دارند بهتره حساب به نام یکی از اعضای خونواده باشه تا اگر مشکلی پیش اومد حضوری در بانک حلش کنند . اما همونطور که دوستان گفتند روی بانک های دولتی فکر نکن . پارسیان و سامان خیلی خوب جواب میدن برای این موارد .

سلام بر لرد بزرگ
والا گفتیم بریم شاید بهتر باشه :d
میرم کنار iweb عکس میگیرم میفرستم برات
ممنونم از راهنماییت، لطف کردی

camelian77
August 21st, 2012, 14:49
پیش نهاد می‌کنم از بانک پاسارگاد استفاده کنید. برای من که تاحالا خوب بوده ...

تنها مسئله این هست که اگر بیشتر از ۳-۴ سال به کشور بر نمی‌گردید باید یک وکالت داده باشید که کارت بانکی رو تعویض کنن یا مسائلی مثل فراموشی رمز یا بستن حساب یا ... رو هندل کنن.

یه نکته دیگه -- -تنها موسسه ای که من به بخش پشتیبانی شون ایمیل زدم و جواب دادن !!

alef1
August 22nd, 2012, 12:17
اگر دوستان دیگه هم نظر بدن که به یک جمع بندی کامل برسیم نتایج رو در پست اول قرار میدم تا برای آیندگان هم قابل استفاده باشه
منتظر نظرات دیگر اساتید هم هستم

saman19-6
August 22nd, 2012, 12:41
سلام
من چند نفری از دوستان خارج کشور رو دیدم که حساب بانک سامان داشتن
خودم البته بانک پارسیان رو خیلی قبول دارم
اینترنت بانکش واقعا کامل هست و امکان انتقال وجه به همه ی شماره کارت ها وجود داره
به هر حال پیشنهاد من پارسیان و سامان هست
موفق باشید

بانک پارسیان . در قسمت اینترنت بانک انتقال کارت به کارتش کدوم قسمت هست ؟ من که ندیدم ؟

بعدهم فقط بین حساب های پارسیان انتقال میشه نه به بانک دیگه

بعدم هم یکی به حسابت واریز میکنه تو ایتنرنت بانک مخشصاتش نشون نمیده

saman19-6
August 22nd, 2012, 12:51
پیشنهاد من به شما که خارج از کشور هستی انتخاب بانکی هست که اینترنت بانکش قوی باشه....

پارسیان رو که مشکلاتش رو گفتم ..ملی هم کلا اینترنت بانک استفاده نکنی سنگین تری... اولا صورت حساب انلاین نیست ..فرداش بهت نشون میده ریختن به حساب ..انتقال کارت به کارت هم خارج از

کارتهای بانک ملی نمیشه .....انتقال وجه هم کلا نداره ........

agarb98
August 22nd, 2012, 12:51
بانک پارسیان . در قسمت اینترنت بانک انتقال کارت به کارتش کدوم قسمت هست ؟ من که ندیدم ؟

بعدهم فقط بین حساب های پارسیان انتقال میشه نه به بانک دیگه

بعدم هم یکی به حسابت واریز میکنه تو ایتنرنت بانک مخشصاتش نشون نمیده

تو بخش شعبه خانگی هست به همه کارت ها هم میشه واریز کرد
‫شعبه خانگي Home Banking‬ (http://parsian-bank.com/homebanking.html)

saman19-6
August 22nd, 2012, 13:01
سلام ..اون لینک کوچیک دوم هست :خدمات ويژه و کارت به کارت شتابی .. من که ندیده بودم. دستت درد نکنه ممنون که اطلاع رسانی کردی

agarb98
August 22nd, 2012, 13:06
بله خدمات ويژه و کارت به کارت شتابی

به همه کارت ها میشه پول انتقال داد .

AvalinHost
August 22nd, 2012, 13:08
به ترتیب، ملت، سامان، پاسارگاد

Ahmad110
August 22nd, 2012, 16:23
بنده هم پاسارگاد رو پیشنهاد میدم . واقعا اینترنت بانکش ساپورت واقعی داره و تمامی ایمیلها پاسخ داده میشن .
اینم لینک راهنمای افتتاح حساب : راهنمای افتتاح حساب ایرانیان خارج از کشور - :: بانک پاسارگاد :: (http://www.bpi.ir/outCountry)

majidisaloo1
August 22nd, 2012, 16:49
پارسیان خوبه

alef1
August 22nd, 2012, 18:52
به ترتیب، ملت، سامان، پاسارگاد

ممنونم از پاسختون ولی فکر نمی کنم بانک دولتی مثل ملت گزینه مناسبی باشه
البته نظرات زیادی در مورد سامان و پاسارگاد بود

vp_server
August 22nd, 2012, 18:57
1-پارسیان
2-سامان
3-پاسارگاد
4-ملت
5-صادرات

hpnn.wm
August 22nd, 2012, 19:02
فکر کنم ملت رو باید بزارید اول

alef1
August 22nd, 2012, 19:12
فکر کنم ملت رو باید بزارید اول

همین چند روز پیش بود که پرداخت اینترنتی ملت برای ای پی های خارج از ایران باز نمی شد
کلا من فکر می کنم ریسک بانک های دولتی بالاست

DaryaHost
August 22nd, 2012, 19:13
دوست عزیز بهترین بانک پاسارگاد هست همه امکاناتش عالیه

Hostpolis
August 22nd, 2012, 21:25
اگر شما ساکن کانادا هستی (عکس در کنار آی وب...) پس طبیعتا با قانون اخیر بانک مرکزی کانادا که باعث شد TD Bank حساب ایرانی ها رو ببنده آشنا هستی.

و این رو هم میدونی که بقیه بانک ها تعهد میگیرند که با کره شمالی و ایران تراکنش مالی نداشته باشی و یا محاوره ای گفتن این رو.

شما بهتره مثل بقیه ایرانی ها با صراف یا مسافر کار کنی و یا از دبی حواله بزنی. اگر مونترال، تورنتو یا اتاوا تشریف داشتی می تونی با من تماس بگیری تا راهنماییت کنم.

alef1
August 22nd, 2012, 22:12
اگر شما ساکن کانادا هستی (عکس در کنار آی وب...) پس طبیعتا با قانون اخیر بانک مرکزی کانادا که باعث شد TD Bank حساب ایرانی ها رو ببنده آشنا هستی.

و این رو هم میدونی که بقیه بانک ها تعهد میگیرند که با کره شمالی و ایران تراکنش مالی نداشته باشی و یا محاوره ای گفتن این رو.

شما بهتره مثل بقیه ایرانی ها با صراف یا مسافر کار کنی و یا از دبی حواله بزنی. اگر مونترال، تورنتو یا اتاوا تشریف داشتی می تونی با من تماس بگیری تا راهنماییت کنم.

بی نهایت ممنونم از اینکه پاسخ دادید (منتظر حضور شما در این تاپیک بودم چون شما هم تراکنش مالی ریالی دارید و هم ساکن کانادا هستید، تجربیات شما بسیار مفید خواهد بود برای بنده)
خیر من هنوز وارد کانادا نشدم ولی به زودی این اتفاق میوفته
بله یکی از همکارانم هم در زمینه بانک td نزدیک بود به مشکل بخوره
ولی سوال اینجاست که رابطه بین این ارکنش های مالی چطور از طرف بانک ها قابل تشخیصه؟ چون آنچه مد نظر بنده بود هندل کردن موارد ریالی با حساب بانک های داخلی و همینطور موارد ارزی با بانک های کانادایی بود. لذا به هیچ وجه قرار نیست از حساب بانک های ایران مبلغی به جایی جز حساب های ایران منتقل بشه و بلعکس. آیا در این حالت هم شامل محدودیت های بانک های کانادا میشه و ممکنه مشکل به وجود بیاد؟ (اصلا براشون قابل تشخیص هست؟)
حتما با شما تماس می گیرم ولی اگر موارد و تجربیات کلی رو اینجا بیان بفرمایید تا همه دوستان استفاده کنند ممنون میشم
مجددا از پاسختون متشکرم

Hostpolis
August 22nd, 2012, 22:19
بی نهایت ممنونم از اینکه پاسخ دادید (منتظر حضور شما در این تاپیک بودم چون شما هم تراکنش مالی ریالی دارید و هم ساکن کانادا هستید، تجربیات شما بسیار مفید خواهد بود برای بنده)
خیر من هنوز وارد کانادا نشدم ولی به زودی این اتفاق میوفته
بله یکی از همکارانم هم در زمینه بانک td نزدیک بود به مشکل بخوره
ولی سوال اینجاست که رابطه بین این ارکنش های مالی چطور از طرف بانک ها قابل تشخیصه؟ چون آنچه مد نظر بنده بود هندل کردن موارد ریالی با حساب بانک های داخلی و همینطور موارد ارزی با بانک های کانادایی بود. لذا به هیچ وجه قرار نیست از حساب بانک های ایران مبلغی به جایی جز حساب های ایران منتقل بشه و بلعکس. آیا در این حالت هم شامل محدودیت های بانک های کانادا میشه و ممکنه مشکل به وجود بیاد؟ (اصلا براشون قابل تشخیص هست؟)
حتما با شما تماس می گیرم ولی اگر موارد و تجربیات کلی رو اینجا بیان بفرمایید تا همه دوستان استفاده کنند ممنون میشم
مجددا از پاسختون متشکرم

اگر از ایران به کانادا یا بالعکس حواله بانکی نزنید مشکلی نیست. رابطه بین بانکها به سادگی با سویفت کد قابل تشخیص هست و محلی که پول ازش میگذره قابل رهگیری.

برای انتقال پول بهترین راه بانک ها و حساب های ****** هست مثلا در دوبی یا آذربایجان یا پی پال!؟

بعد از این هم که به کانادا اومدید با یک وکیل مالیاتی مشورت کنید که چطوری نقدینگیتون رو مدیریت کنید که شامل مالیات نشه.