PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : با 3 ميليون چه ميشه كرد ؟

shazo
March 22nd, 2012, 21:44
سلام

دوستان من تقريبا 3 ميليون دارم به نظر شما با اين پول چه ميشه كرد ؟

بانك بذارم چقدر سود مياد در ماه براش ؟

كلا چي كار كنم باهاش كه سود داشته باشه برام ؟

مرسي

itjavani
March 22nd, 2012, 21:56
پولتو بانک گذاشتی انگار ریختی سطل آشغال!
یا باهاش کسب و کار راه بنداز
یا بده یکی که نیاز داره باهاش کسب و کار راه بندازه ماهیانه به جناب عالی سود بده! البته سود بازار نه سود بانکی

shazo
March 22nd, 2012, 22:22
يكم سخت شد

به كي ميشه اعتماد كرد ؟

اُون بنده خدا با 3 مي خواد چي كار كنه كه هم واسه خودش يه پولي در بياد و هم يه سودي به ما برسونه.. !

sarwhost
March 22nd, 2012, 22:24
با سه میلیون خیلی کارا نمیشه کرد به نظر من دوتا سرور بخر بزن تو کار سرو مجازی و هاست اینا با یکمیشم تا میتونی تبلیغ کن یادت نره اگه به این کار علاقه داشتی یه شرکت ثبت کن بقیشم خدا بزرگه

hadi_am
March 22nd, 2012, 22:55
دادا اگه بخوای من خودم الان یه خورده هاست مفروشم البته فعلا سایتم مشکل بر خورده دارم دوباره درستش میکنم اگه بخوای میتونم بهت کمک کنم 3-4 ماهه اول در آمدش خیلی کمه یا اصلا نداره ولی اگه کارم راه بیوفته ماهی 600-700 تومن در آمد داره..
اگه بخوای هماهنگ کنیم یا بیا تالار (http://persiandld.com) اونجا حرف بزنیم یا آی دی مو ادد کن که فعلا یاهو خرابه یا هم که همین جا پ.خ بده...
اگه این پول بهم برسه خیلی کارا میتونم باهاش انجام بدم

hadi_am_2010

itjavani
March 22nd, 2012, 22:56
يكم سخت شد

به كي ميشه اعتماد كرد ؟

اُون بنده خدا با 3 مي خواد چي كار كنه كه هم واسه خودش يه پولي در بياد و هم يه سودي به ما برسونه.. !

سه تومن از شما میگیره! 2تومن از یکی دیگه ، دو تومن از یکی دیگه ، میشه 7 تومن حالا میتونه یه کاری کنه :دی

صدی سه هم بده بهت میشه ماهی 90 تومن ولی بانک بهت حداکثر 51 تومن یکساله میده

hadi_am
March 22nd, 2012, 23:00
البته اگه از هاست و این چیزا سر در بیاری و بتونی بهم کمک کنی ماهی 250 هم میتونی بگیری

Hostpolis
March 22nd, 2012, 23:08
سرور کولو کنید و اجاره بدید.

talebi1372
March 22nd, 2012, 23:34
نمیگم سکه بخر . ولی اگه میتونی از این شمش های کوچیک طلا بگیر.
حداقل اصل سرمایت بدون تغییر ارزش باقی میمونه.
اوضاع یکم خرابه . به هر کاری بزنی پولت میپره .
مخصوصا طرف هاستینگ نیا که بگیر نگیر داره و تو این اوضاع گرونی ارز سودش کمتر شده.
اگه میتونی یک سرور بخر و کولو کن و اجاره بده . با همین دوست عزیزمون که پیشنهاد دادند مشورت کن . @ hostpolis
البته با این پول نمیشه یک سرور با مشخصات بالا کولو کرد ولی خوب از هیچی بهتره.

shazo
March 22nd, 2012, 23:46
کولو

چي هست ؟ مرسي

Hostpolis
March 22nd, 2012, 23:55
سخت افزار سرور رو بخرید، در یک دیتاسنتر کولو (کولوکیشن، میزبانی سرور) کنید.

اینطوری فقط هزینه جا، برق و اینترنت رو میدید.

برای مثال اگر هزینه اجاره سرور 200 دلار باشه. میتونید همون سرور رو بخرید و 50 دلار برای جا و تهویه و برق بدید. و اینترنت هم بسته به قیمت اون دیتاسنتر و بنا به میزان مصرفتون پرداخت کنید.

talebi1372
March 23rd, 2012, 00:00
یک سرور می خری . منظور سخت افزار سرور رو میخری مثل رم و مادر برد و سی پی یو و...
اینو میدی تو یک دیتا سنتری برات کولو میکنند .
منظور از کولو اینه که از شما پول برق و پهنای باند و پورت مربوط به سرور رو میگیرند و اونو اونجا نگه داری میکنند .
مثلا شما می خوای یک سرور اجاره کنی با مشخصات x
این سرور رو به فرض دیتا سنتر ای وب ماهی 250$ اجاره میده .
شما اگه بخواید یک سرور با همین مشخصات x بخرید مثلا 2500$ خرج بر میداره
اگه بخواهید این سرور رو کولو کنید به فرض 90 دلار هم هزینه نگه داریش بشه
اگه شما این سرور رو بتونید هر ماه 250 $ اجاره بدید ماهی 160 دلار براتون میمونه .
بعد از 16 ماه شما وارد مرحله سود میشید . یعنی از ماه 16 ام به بعد 160 دلار براتون ماهانه میمونه .
بزارید بهتون بگم که الان با این وضعیت بازار دلار شما با این پول نمیتونید سرور خوبی بگیرید . هر روز هم که قطعات جدید میاد شاید شما بعد از 16 ماه این سرورتون رو نتونید 50 دلار هم اجاره بدید . به این فکر کردید که اگه سرورتون مثلا تو کانادا باشه کانادا ما رو تحریم همه جانبه کنه چه بلایی سر سرورتون میاد ؟؟؟
دوست عزیز شک نکن . اگه ریسک پذیر هستی بازار سکه ( چون حباب داره ) اگه ریسک کمی می خوای بکنی همون شمش طلای کوچیک . شک نکن .

stchost
March 23rd, 2012, 00:17
سرمایه شما کمی کم هست ما اشخصای که در شرکتمون سرمایه گذاری کنند ماهانه 1.9% (برای هر یک میلیون) بهشون سود میدیم که البته با 3 میلیون میشه ماهانه 57.000 تومان ماهانه
بهتره فکر بهتری غیر از سرور و ... بکنید ، میتونید طلا بخرید یا ...

allbert
March 23rd, 2012, 01:34
3 میلیون تومن رو برو رب گجه یا اصلا هر جنسی که میخوای بخر 1-2 ماه بعد 30-40 % میره بالا بعد بفروش سودش از این کار بهتره

اصلا حرفم شوخی نیست و کاملا جدی هست

تو یه روزنامه خوندم رب کوجه بعد از 1 ماه 700 تومن گرون شد . . .

payam_shzbax
March 23rd, 2012, 01:38
سخت افزار سرور رو بخرید، در یک دیتاسنتر کولو (کولوکیشن، میزبانی سرور) کنید.

اینطوری فقط هزینه جا، برق و اینترنت رو میدید.

برای مثال اگر هزینه اجاره سرور 200 دلار باشه. میتونید همون سرور رو بخرید و 50 دلار برای جا و تهویه و برق بدید. و اینترنت هم بسته به قیمت اون دیتاسنتر و بنا به میزان مصرفتون پرداخت کنید.

دوست عزیز کدوم دیتا سنتر هایی اینکارو می کنن؟ hetzner داره؟

Hostpolis
March 23rd, 2012, 01:40
3 میلیون تومن رو برو رب گجه یا اصلا هر جنسی که میخوای بخر 1-2 ماه بعد 30-40 % میره بالا بعد بفروش سودش از این کار بهتره

اصلا حرفم شوخی نیست و کاملا جدی هست

تو یه روزنامه خوندم رب کوجه بعد از 1 ماه 700 تومن گرون شد . . .

هر افزایش قیمتی توضیحی داره.

اولا، رب گوجه و شیر و ... کالاهای مصرفی هستند که یارانه بهشون تعلق میگرفت و الان با حذف یارانه مربوط به اونها این افزایش قیمت اتفاق افتاده.

در بازار رقابتی قیمت کالاهای مصرفی بسته به تولید اونها و میزان تقاضا هست. رب گوجه!!! خیلی تقاضای رو به رشدی نداره ولی عرضه کنندگانش روز به روز زیاد تر میشن. پس قیمت کاهش پیدا میکنه.

بحثی که شما مطرح میکنید، بحث تورمی هست. تورم ارزش پول رو کم میکنه نه اینکه سود ایجاد کنه.

bepad
March 23rd, 2012, 01:41
سلام

مرسي

هر کاری میکنید فقط طرف هاستینگ نیایید چون هاستینگ بدون پول و با داشتن تخصص میشه جواب گرفت:53:

Hostpolis
March 23rd, 2012, 01:41
دوست عزیز کدوم دیتا سنتر هایی اینکارو می کنن؟ hetzner داره؟

من در جریان کار دیتاسنترهای اروپایی نیستم. در کانادا و آمریکا خیلیها اینکار رو انجام میدن. یکیش خود ما

fara_server
March 23rd, 2012, 01:54
دوستان زیاد درمورد کارهایی که میشه انجام داد گفتند........................................ .......................
اما به نظر من ما نسل جوون باید چند چیز رو برای پیشرفت رعایت کنیم : 1)ریسک پذیری 2) اراده 3)تلاش
این سه تا فاکتور به نظر بنده ی حقیر خیلی مهم هست،خیـــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــلی
(بنده در حد نصیحت یا نشان دهنده ی راه نیستم ، اینها رو گفتم تا برای خودم تکرار بشـــــــــــــــــــــــ ــــــه)
انشاا.................هرکاری شروع می کنی توش موفق باشــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـی

amin7x
March 23rd, 2012, 02:14
من در جریان کار دیتاسنترهای اروپایی نیستم. در کانادا و آمریکا خیلیها اینکار رو انجام میدن. یکیش خود ما

شما که در دیتاسنتر حضور فیزیکی داری.

پ.ن : راستی یه چندتا عکس از دیتاسنتر میگری ما ببینیم؟ آخه میخوام ببینم داخل رک چه طوری وسایل رو نصب میکنند.

AmirHosein
March 23rd, 2012, 02:22
دوستان خواهش میکنم به سمت هاستینگ و کولو و.... هدایت نکنید پول این بنده خدا به فنا بره :|

AmirHosein
March 23rd, 2012, 02:29
هر افزایش قیمتی توضیحی داره.

اولا، رب گوجه و شیر و ... کالاهای مصرفی هستند که یارانه بهشون تعلق میگرفت و الان با حذف یارانه مربوط به اونها این افزایش قیمت اتفاق افتاده.

در بازار رقابتی قیمت کالاهای مصرفی بسته به تولید اونها و میزان تقاضا هست. رب گوجه!!! خیلی تقاضای رو به رشدی نداره ولی عرضه کنندگانش روز به روز زیاد تر میشن. پس قیمت کاهش پیدا میکنه.

بحثی که شما مطرح میکنید، بحث تورمی هست. تورم ارزش پول رو کم میکنه نه اینکه سود ایجاد کنه.
رب گوجه فرنگی یه مثال بود فقط :| کالا زیاد داریم! زمانی هم که یارانه بهشون تعلق نمیگرفت تورم داشتیم :|

amin7x
March 23rd, 2012, 02:39
دوستان خواهش میکنم به سمت هاستینگ و کولو و.... هدایت نکنید پول این بنده خدا به فنا بره :|

سلام

مگه چی میشه!!!؟؟؟

اگه از دیتاسنتر رازی نبود سخت افزار رو ازشون میگیره میره یه جای دیگه کولو میکنه.

faranetwork
March 23rd, 2012, 09:04
سلام

مرسي

سلام...لپ تاپ بخر...بعد از عید به من زنگ بزن...3تا لپ تاپ بهت میگم میگیری 3 تومنت فرداش میشه 5 تومن

talebi1372
March 23rd, 2012, 11:07
یادتونه یک زمانی سکه شده بود 400 تومن . فردای اون روز اخبار صدا سیما یکی رو نشون میداد سکه شده بود 390 تومن اومده بود بفروشه داشت گریه می کرد . میگفت 6 میلیون ضرر کردم .(قیمت ها رو دقیق یادم نیست ولی در همین حدود بود )
دوستان فیلم رو اگه پیدا کنید خیلی خیلی خوب میشه .
من فقط یک پیام به اون دوست عزیز دارم که اومد سریع سکه هاش رو فروخت و ضرر کرد . بابا خیلی ایول داری خاک بر سری !!
اگه اون اقای محترم چند ماه صبر میکرد می تونست 600 تومن تو هر سکه سود کنه چرا که سکه 1 میلیون تومان شده بود .
یادتونه اخبار به مردم توصیه کرد پول هاشون رو به سمت بازار سکه نبرن؟ یک مدت بعد سکه رکورد زد .
ساده نباشید . خود دولتی ها هم پول هاشون رو به سمت جایی مثل بورس روانه نمیکنند .
دوست عزیز فقط برو دنبال سکه . بعدا دعام میکنی. از من گفتن بود .( اصلا هم سیاسی نبود این بحث همش اقتصادی بود )

camelian77
March 23rd, 2012, 11:11
سکه یا ارز. اگر مایل به کسب و کار هستید به نظرم دقت کنید. اوضاع بیزینس ها در ایران در سراشیبی هست....

ir2seda
March 23rd, 2012, 11:34
به نظر من یه سایت تفریحی یا موزیک یا حالا هرچی دیگه بخر 2 3 تومن یه سایت خوب

راحت ماهی 1 تومن در میاد

من خودم فروختم 2 تومن ماهی 700 800 داشت ولی الان امار خیلی بالا تر رفته ماهی 1 تومن داره واسشون

milade
March 23rd, 2012, 11:35
هر کاری میکنی ، به پیشنهاد دوستان کولو نکن .

اولاً 3 تومن پولی نیست برای سرور ( من الان توی فکر کولو ام 15 تومن دارم بازم ... )
دوماً شما تخصص ندارید . فردا بیچاره مشتری باید تاوان اموزش های شما رو پس بده .
سوماً هاستینگ با این سرور شما اصلاً سود دهی نداره . فقط شما شاهد هستید در ماه حداکثر 1 تومن از حسابتون جا به جا میشه .
چهارماً ریسک هست .من میام یه سرور میگیرم 20 تومن . دستم بازه قیمتم رو 1/4 شما بکنم .پس شما میشید بازیچه دست بزرگان !

کلاً سرور و ... رو بیخیال شو .

اون دوستی هم که گفت لپ تاپ چیز خوبی هست الان . اگر بتونی جای خوبی خرید کنید . البته حدوداً داری با ارز پیش میری ، اما خب اگر یه خورده زرنگ باشی میتونی کارتو پیشرفت بدی .
طلا،سکه هم برای بلند مدت فکرش رو بکن .نه اینکه امروز بخری ، ببینی هر روز داره 10 تومن کم میشه عجله کنی بفروشی .

یه پیشنهاد دیگه هم خودم دارم پ.خ میکنم بهت .

پ.ن : این ها همه نظرات بنده بود و ممکن است درست یا غلط باشد . دعوا نکنید ! :دی

talebi1372
March 23rd, 2012, 11:36
سکه یا ارز. اگر مایل به کسب و کار هستید به نظرم دقت کنید. اوضاع بیزینس ها در ایران در سراشیبی هست....

من هم دارم همینو میگم . حیف که دیگه پول تو دست و بالم نیست.
هر کاری بکنی در مقابل تورم پاسخگو نیست . یعنی اگه بخوای کار کنی لااقل باید سالیانه 30 درصد سود بتونی بگیری ازش. وگرنه... هیچی دیگه تازه با 30 درصد سود ارزش سرمایت حفظ میشه . اگه بخوای از پولت یک چیزی هم برا خودت بمونه و بتونی خرج کنی باید بالای 30 درصد سود کنی.
در کل اگه طلا بخری چند تا فایده برات داره .
هر چه قدر پول ملی تضعیف بشه سکه هم گرون میشه پس در نتیجه ارزش پولتون حفظ میشه .
هر چقدر قیمت طلا تو بازار جهانی افزایش پیدا کنه شما سرمایت بیشتر میشه ( دقت کنید از حفظ ارزش صحبت نمیکنم از افزایش سرمایه صحبت میکنم )
قیمت جهانی هر انس رو میتونی از چارت زیر ببینی .
http://www.kitconet.com/charts/metals/gold/t24_au_en_usoz_2.gif
من به شخصه امیدوارم امسال تا 2200 تا بالا بره .
اگه دوستان میگن نیا تو هاستینگ به خاطر خودته و الا اگه شما وارد این کار بشید شاید یک پولی هم دست و بال ما رو بگیره .
انخاب با شماست دوست عزیز . من فقط چیزهایی رو که میدونستم گفتم . امیدوارم به دردتون بخوره.

FILMHOO
March 23rd, 2012, 11:48
شما با این همه پست نمیدونی با 3 ملیون چی کار میشه کرد؟ ( تو نت یا بازار ) @-)

به هر حال بخای ما بعد 6 ماه 4 ملیون بهت برمیگردونیم

( یک ملیون سود به همراه اصل سرمایه ) با تضمین

talebi1372
March 23rd, 2012, 11:59
هر کاری میکنی ، به پیشنهاد دوستان کولو نکن .

طلا،سکه هم برای بلند مدت فکرش رو بکن .نه اینکه امروز بخری ، ببینی هر روز داره 10 تومن کم میشه عجله کنی بفروشی .

کاملا تایید میشه . منم اشاره کردم به اون اقای ساده لوح ...

یادتونه یک زمانی سکه شده بود 400 تومن . فردای اون روز اخبار صدا سیما یکی رو نشون میداد سکه شده بود 390 تومن اومده بود بفروشه داشت گریه می کرد . میگفت 6 میلیون ضرر کردم .(قیمت ها رو دقیق یادم نیست ولی در همین حدود بود )
دوستان فیلم رو اگه پیدا کنید خیلی خیلی خوب میشه .
من فقط یک پیام به اون دوست عزیز دارم که اومد سریع سکه هاش رو فروخت و ضرر کرد . بابا خیلی ایول داری خاک بر سری !!
اگه اون اقای محترم چند ماه صبر میکرد می تونست 600 تومن تو هر سکه سود کنه چرا که سکه 1 میلیون تومان شده بود .

Hostpolis
March 23rd, 2012, 18:53
من شخصا نظرم رو گفتم از اونجایی که اینجا مثلا انجمن میزبانی وب و....هستش.

این کار به دلیل اینکه خدماتی و جدید هست امکان فعالیت با سرمایه کم رو داره. دوستانی که سرمایه گذاری در کالا رو پیشنهاد میدن یادشون باشه که قدرت در بازار کالا به توان مالی بستگی داره. بازار لپ تاپ تهران چند تا وارد کننده بزرگ هستند که به همه لپ تاپ میدن و بقیه با گارانتی خودشون میفروشن. الان شاید تغییر کرده باشه ولی 4-5 سال پیش که من مجتمع کامپیوتر پایتخت بودم اینطوری بود.

برای همه کالاها اینطوری هست. کالاهای مصرفی و تجاری سرمایه میلیاردی میطلبه. مگر اینکه توی یک شهرستان کوچیک شروع به کار کنید که رقیب نداشته باشید. وگرنه توی شهرهای بزرگ اولا کسی برای خرید بهتون اعتماد نمیکنه ثانیا کافیه یکی از بزرگ های بازار dumping کنه که شما با کل سرمایت نیست و نابود میشی.

---------- Post added at 10:23 AM ---------- Previous post was at 10:20 AM ----------

برای سکه و ارز هم که آقایون و خانوما دارید بحث میکنید، اونایی که سنشون بالای 25 سال باشه شاید یادتون بیاد یا اینکه از پدر مادرتون بپرسید. زمان جنگ طلا و سکه و ارز همه رفت بالا. فردای قطع نامه قیمت ها وحشت ناک سقوط کرد و همه ضرر کردند.

اون موقع دلیلیش جنگ بود، الان نابسمانی سیاست خارجیه. یک چند هفته صبر کنید بازار طلا و ارز رو تماشا کنید.

okey
March 23rd, 2012, 19:27
سه تومن از شما میگیره! 2تومن از یکی دیگه ، دو تومن از یکی دیگه ، میشه 7 تومن حالا میتونه یه کاری کنه :دی

صدی سه هم بده بهت میشه ماهی 90 تومن ولی بانک بهت حداکثر 51 تومن یکساله میده

اینمدلی نزول نمی شه ؟

delta
March 23rd, 2012, 19:28
پولتو بزار بانک سه ماهه 3 میلیون وام میدن بهش...6 ماهه 6 میلیون.. یک وام بگیر.. یک عدد ماشین بخر برو تاکسی یا آژانس کار کن. یا یک مغازه اجاره کن کارو کاسبی راه بنداز..کارت راه افتاد برو زن بگیر... بعد بچه و... خلاصه زندگی شیرین میشود..
اما اگر بخوای اینجا تو هاستینگ سرمایه بزاری نه از زن خبری هست نه از بچه ... آخرش ول معطلی و پولتم از دست میره....نمیبینی دوستان اینجا بیشترشون مجردند؟!!

itjavani
March 23rd, 2012, 19:37
اینمدلی نزول نمی شه ؟

کلک رشتی بزنی نه :دی
درصدی محاسبه بشه مشکل شرعی نداره !

milade
March 23rd, 2012, 20:29
کلک رشتی بزنی نه :دی
درصدی محاسبه بشه مشکل شرعی نداره !

در صورتی نزول نیست که شما پولتون رو بدید و توی سود و زیان سهیم بشید .
نه اینکه مشخص کنید n% هر ماه به من برسه . این باز هم نزوله .

کلاً شرع میگه بزار بانک :دی

---------- Post added at 08:29 PM ---------- Previous post was at 08:27 PM ----------

نمیبینی دوستان اینجا بیشترشون مجردند؟!!

البته ربطی هم نداشت .
هستند کسانی که متاهلند . و درامدشون بالای 1 تومن هم باشه .
اما خب چون این کار به حداکثر تایم اداری ( وقت گذاشتن برای مشتری = تایم اداری ) رو شامل میشه ، بچه ها ترجیح میدند با لپ تاپشون زندگی کنند !

ZarinServer
March 23rd, 2012, 22:25
اونوقت این 3 رو از کجا آوردی؟

AmirHosein
March 23rd, 2012, 22:33
سلام

مگه چی میشه!!!؟؟؟

اگه از دیتاسنتر رازی نبود سخت افزار رو ازشون میگیره میره یه جای دیگه کولو میکنه.
دوست عزیز اگر دقت کنید ایشون اصلا نمیدونن کولو چی هست! علم تخصصی این کار رو ندارن! اون وقت بیان روش سرمایه بزارن؟! پس فردا اگر پولشون از بین رفت شما میای خسارتشون رو بدی؟!

aalireza439
March 23rd, 2012, 22:40
کلاً اینترنت ایران رو بیخیال شو.

hkh
March 23rd, 2012, 22:46
آقا شما اگه نگی تخصصت چیه که نمیشه پیشنهاد درست دادت!
البته بستگی هم داره که دنبال پول حلالی یا نه!

shazo
March 23rd, 2012, 23:33
اين روزا مگه ميشه پوله حلال در آورد ؟

زياد دنبال سرمايه گذاري تو نيست نيستم ؛ چون يه در آمدي دارم از نت كه فعلن كافيه.. مي خوام بيرون رو يه تست كنم ؛ يعني فضاي غير از مجازيو..

---------- Post added at 10:33 PM ---------- Previous post was at 10:31 PM ----------

mhy
March 24th, 2012, 17:54
آخه کار کردن توی آژانس هم شد پیشنهاد؟!! ...

RezaFH
March 24th, 2012, 18:18
بنظر من:

الان 3 میلیون تومان = 1500 دلار = 1200 یورو = 1000 پوند
با 1500 دلار هیچ کار بخصوصی نمیشه کرد !

hamtermi
March 24th, 2012, 18:25
همون بزار تو بانک بهترین کاره..... وام تو وام بگیر :)

areff
March 24th, 2012, 18:28
دلار بگیر نگه دار

CityKala.net
March 24th, 2012, 18:31
بانک نذار از اسفند تا حالا قراره سود بیشتر بدن هنوز همون 190 رو میریزن در صورتی که 70 تا بیشتر باید بریزن میریم بانک میگن بذار فردا دوباره فردا همین بساطه :دی

تو کاره کولو هم نرو چون تخصص نداری ضرر میکنی
در نهایت یک کار راه بنداز خارج از اینترنت :دی چون از اینترنت پول در نمیاد شر هم میشه گاهی اوقات :دی

joomla2
March 24th, 2012, 18:59
به نظر من یه سایت تفریحی یا موزیک یا حالا هرچی دیگه بخر 2 3 تومن یه سایت خوب

راحت ماهی 1 تومن در میاد

من خودم فروختم 2 تومن ماهی 700 800 داشت ولی الان امار خیلی بالا تر رفته ماهی 1 تومن داره واسشون

دوستان من چند ساعت هست دارم فک میکنم که با یه سایت تفریحی یا دانلود چطور میشه ماهی 1 تومن درامد داشت؟ ولی مخم هنگ کرد و به نتیجه نرسیدم! میشه شما بگید چطوری امکانپذیر است؟ :39:

areff
March 24th, 2012, 19:03
دوستان من چند ساعت هست دارم فک میکنم که با یه سایت تفریحی یا دانلود چطور میشه ماهی 1 تومن درامد داشت؟ ولی مخم هنگ کرد و به نتیجه نرسیدم! میشه شما بگید چطوری امکانپذیر است؟ :39:

چرا نشه ؟
سایت موزیک -اران ماهی بالای 1 تومن در میاره

joomla2
March 24th, 2012, 19:22
چرا نشه ؟
سایت موزیک -اران ماهی بالای 1 تومن در میاره

خوب چطوری ماهی 1 تومن در میارن؟؟ مگه این سایت های موزیک چه کارهایی انجام میدن که واسشون درآمد زا هست؟!!!!

mehdi0098
March 24th, 2012, 20:48
خوب چطوری ماهی 1 تومن در میارن؟؟ مگه این سایت های موزیک چه کارهایی انجام میدن که واسشون درآمد زا هست؟!!!!

سلام به همه
از راه تبلیغات دیگه!
این روزا همش تبلیغات شده یعنی ابتکاریه که اشباع شده.
واسه قراردادن آهنگهای خر در چمن هم کلی پول میگیره و کلی با شرکتهای آهنگسازی قرارداد داره.
من فکر میکنم ماهی 10تومن یا بیشتر در بیاره!

دوست عزیز از من میشنوی 4-5 تا کار مختلف مجازی و واقعی کن.
حداقل توی 3تاش سود کنی 2تاش ضرر ارزش داره.
تجربه ام تا الآن بهم میگه محافظه کاری بهترین کار هست خصوصاً واسه این روزا.

سر بزرگ درد بزرگ.
اگه دنبال یه کار پرسود در مدت زمان کم و ریسک بالا باشی اگه جواب نده بدجوری زمین میخوری و 1001 مشکل پیش میاد.

ضمناً به هیشکی این روزا اعتماد نکن!

joomla2
March 24th, 2012, 22:26
ممنون دوست عزیز.

این تکه رو خوب اومدی :67:

ضمناً به هیشکی این روزا اعتماد نکن!

با تشکر

ata.m
March 24th, 2012, 23:32
اگر بعد از تعطیلات دولت سکه هایی که ثبت نام کرده تحویل بده سکه پایین میاد(فکر کنم حدود 550 بشه) و به احتمال بسیار زیاد بعد از اون دوباره میره بالا.
این نظر بنده بود (شاید هم گرون نشد) پس خودتون خوب فکر کنید بعد تصمیم بگیرید.

talebi1372
March 24th, 2012, 23:49
اگر بعد از تعطیلات دولت سکه هایی که ثبت نام کرده تحویل بده سکه پایین میاد(فکر کنم حدود 550 بشه) و به احتمال بسیار زیاد بعد از اون دوباره میره بالا.
این نظر بنده بود (شاید هم گرون نشد) پس خودتون خوب فکر کنید بعد تصمیم بگیرید.

هم درسته هم غلط.
دوست عزیز معیار ارزش گذاری سکه های طلا بر اساس ارزش جهانی طلا و نرخ دلار هست . ( + هزینه ضرب خیلی ناچیز )
اگه دولت سکه ها رو تحویل بده قیمت سکه پایین میاد ولی چه قدر ؟
حداکثر تا صفر شدن حباب سکه . یعنی اگه سکه 90 تومن حباب داشته باشه دیگه بیشتر از این پایین نمیاد . البته اگه نرخ ارز و ارزش طلا تغییر نکنه . امکان داره تا اون موقع ارزش جهانی طلا بالا بره یا دوباره دلار گرون بشه که این باعث هم پوشانی کاهش سکه طلا بر اثر افزایش اون تو بازار میشه. برعکس هم ممکنه اتفاق بیفته و نرخ دلار کاهش پیدا کنه و همزمان ارزش طلا هم تو بازار جهانی پایین بیاد که عاقبت اون میشه یک ضرر فجیع ( البته با این اوضاع اقتصاد جهانی پایین اومدن قیمت طلا یکم مسخره به نظر میاد چرا که بیشتر مردم جهان (مثل مردم خود ما ) ترجیح میدن دارایی خود رو به طلا تبدیل بکنند که باعث کم شدن این کالا در بازار و افزایش قیمتش میشه )
به خاطر همین گفتم اگه ریسک پذیر هستید بازار سکه . اگه ریسک پذیر نیستید شمش های کوچیک طلا.( شمش رو فکر بکنم بانک هم بفروشن . خبر دقیقی ندارم )

m2n
March 24th, 2012, 23:54
آقا این سه میلیون تموم نشد دست من بود یک ساعته به باد داده بودم ها ولی شما راهی برای خرج کردنش پیدا نمی کنیدb-)

talebi1372
March 25th, 2012, 00:16
تجربه نشون داده بازار طلا دز بلند مدت هیچ ضرری نداره که هیچ خیلی هم منفعت داره .
درست بر عکس فارکس . چرا بیشتر فارکس کار ها ضرر میکنند ؟ ( به گفته خودشون 90% بازنده و 10% برنده اند ) چون خیلی مقطعی و سریع دست به انتخاب میزنند . یک عالمه روش برای تحلیل بازار فارکس وجود داره ولی فرصتی برای تحلیل نیست . همین لحظه باید تصمیم بگیری . نمیتونی بگی من الان چارت ها رو نگاه کنم 1 هفته تحلیل کنم بعد بیام خرید بکنم . چون یک هفته بعد جریان بازار عوض میشه . شرایط جوامع فرق میکنه . امکان داره تو همین هفته اوضاع چند تا شرکت بزرگ فرق کنه . چند تا شاخص بیکاری منتشر بشه و.... . البته قصد توهین به فارکس کار ها رو نداشتم . یک نکته ی خیلی مهم هم به نظرم رسید میخوام حالا که بحث باز شد بگم آویزه گوشتون کنید و اگه خوشتاون اومد یک تشکر هم بزنید . مهمترین دلیل باخت تو بازار فارکس به خاطر قرض گرفتن سرمایه یا همون اعتبار سرمایه یا همون Leverage هست . خوب شاید بپرسید این که خوبه پول قرض میده و شما تجارت میکنید ! مهم ترین مساله اینه که قرض کردن پول برای راه انداختن یک کاری اشتباه محض هستش در صورتی که قرض دهنده در سود و زیان شریک نباشه . دلیل اصلی از دست رفتن پول در فارکس هم اینه که کوچکترین اشتباه در انتخاب میتونه سرمایه شما رو ببلعه . فرق فارکس با کار تو دنیای واقعی اینه که اینجا شما پول و سرمایه ای رو که قرض کردید بر باد میدید و طرف هم شاکی و... کار به جای باریک میکشه .
اما تو فارکس چون پول شما دست خوده کارگزار هست تا جایی که سرمایه کارگزار که همون اعتبار دهنده هست به خطر نیفته میتونید ضرر کنید ولی به محض اینکه میزان ضرر از میزان سرمایه خود شما تجاوز کنه تمامی معاملات بسته میشوند . البته این رو هم باید بگم که اصلا سرمایه ای در کار نیست . این اعتباری که به شما داده میشه اعتبار گاگولی هست تا میزان ضرر دهی شما بیشتر شود . باز هم خود دانید . اگه باز هم نیاز به کمک یا تبادل افکار داشتید در خدمتم .
در کل چند نکته مفید رو میخوام بهتون بگم .
1 - اصلا طرف فارکس نرید که ....
2 - اگه می خواهید پول قرض کنید و شروع به کار بکنید حتما مضاربه کنید و در سود و زیان شریک بشید . دنیا بالا و پایین داره . گاهی به کام نیست.
3 - بازار طلا برای سرمایه گذاری در بلند مدت خیلی عالیه چون هم حفظ ارزش سرمایه هست و هم سود داره. ( خودتون باید تحلیل بکنید . فردا نگید فلانی انداخت منو تو چاه ) ( البته بلند مدت چاهی نداره راحت میتونید جلو برید )
4 - طمع نکنید .
5 - داشتن انصاف و صداقت شما رو تو هر کاری موفق میکنه . چه تو نت و چه تو بازار چه هر جای دیگه .

---------- Post added at 12:16 AM ---------- Previous post was at 12:11 AM ----------

آقا این سه میلیون تموم نشد دست من بود یک ساعته به باد داده بودم ها ولی شما راهی برای خرج کردنش پیدا نمی کنیدb-)

سه میلیون هم سه میلیونه .
همین سه میلیون رو قرار باشه جایزه بدن میگن 30 میلیون ریال ....
بهتره خوب فکر کنند و به یک نتیجه منطقی برسند .

hamid.jafary
March 25th, 2012, 00:34
ممنون دوست عزیز.

این تکه رو خوب اومدی :67:

با تشکر

اعتماد از اول وجود نداره و به مرور ایجاد میشه (البته به استثناء خودم!).

به نظرم یه مقدار از این پول رو میتونید صرف یادگیری کنید (برنامه نویسی، شبکه، انیمیشن ...)

talebi1372
March 25th, 2012, 00:40

به نظرم یه مقدار از این پول رو میتونید صرف یادگیری کنید (برنامه نویسی، شبکه، انیمیشن ...)

ببخشید ها ... زورکی ؟ :d
والا تو مدرسه هر چی به ما درس دادن نخوندیم :d
علاقه باشه خیلی هم پیشنهاده توپیه .:113:

ppro
March 25th, 2012, 00:40
برو کتاب بخر شروع کن برنامه نویسی یاد بگیر . کلا رو مغز ات سرمایه گذاری کنی یک عمری بهت پس میده بالای 100%

برو freelance کار کن حداقل ساعتی 10 دلار درآمدته روز 8 ساعت ماهی 25 روز میشه ماهی 1600 دلار با احتساب کارمزد اش

پولت رو هم صبر زمان عرضه سکه که شد برو سکه بخر

shivahost
March 25th, 2012, 01:21
اگر قصد راه اندازی کاری داری و کلا 3 میلیون سرمایه داری باید 500 هزار تومان سرمایه کنی و بقیه رو هزینه تبلیغات. شما یک هاستینگ بزن حتی نمایندگی بقیه پولت هم خرج تبلیغ در گوگل و روزنامه همشهری بکن. البته اگر اطلاعات لازم برای سرویس دهی مناسب رو دارید. تبلیغات مهمترین و بیشترین هزینه ایه که باید بکنید.

shazo
March 25th, 2012, 02:04
freelance

چي هست ميشه توضيح بدين

ممنون

parsianweb
March 25th, 2012, 03:10

کاملا موافقم!

Hoomanf
March 25th, 2012, 03:14

متسفانه داخل ایران وبمستر ها هیچ کار جدید یا خلاقانه ای نمیکنن، یه نگاه سطحی بندازید همه ی سایت های دانلود شبیه هم، همه ی فروم ها یه شکل...
اگه چیزی به اسم مغز وجود داشته باشه از سایت دانلود حتی میشه روزی 1 میلیون در آورد.

ParsWebIT
March 25th, 2012, 04:41
من دارم به این نتیجه میرسم که سرور اینا رو کلا کنسل کنم بزنم تو کار فست فود!!!>:)
باور کنید مردم هرچی نخرن یا هر کاری با پولشون نکند اما برای شکمشون پول خرج میکنند و غذا خوردن تا لحظه مرگ ادامه خواهد یافت.:-&

talebi1372
March 25th, 2012, 10:53
من دارم به این نتیجه میرسم که سرور اینا رو کلا کنسل کنم بزنم تو کار فست فود!!!>:)
باور کنید مردم هرچی نخرن یا هر کاری با پولشون نکند اما برای شکمشون پول خرج میکنند و غذا خوردن تا لحظه مرگ ادامه خواهد یافت.:-&

باز کردن فست فود احتیاج به یک مغازه توپ تو یک نقطه خوب شهر داره . تازه یک عالمه هزینه اولیه برای خرید تجهیزات و وسایل از ظروف اشپز خونه تا صندلی و... داره . سر جمع یک مغازه خوب تو یک نقطه متوسط با وسایل بالای 1 تومن خرج بر میداره ( میلیارد تومان ) :d
مگر اینکه بخوای اغذیه ی مش قربون راه بندازی و فست فود های ویتامینه پروتئینه بدی دست مردم :d

---------- Post added at 10:53 AM ---------- Previous post was at 10:52 AM ----------

تازه اگه مغازه اجاره هم باشه باز هم 300 الی 500 تومن (میلیون ) خرج داره برا وسایل و اینا .....

hoka
March 25th, 2012, 11:05
آقا 100 ی چند حساب میکنی این لوازم و اینارو ؟ مک دونالد هم اینقدر خرج نمیکنه توی یه شعبش. یه مغازه ی لخ -ت رو کردیم یه کافی شاپ خیلی مدرن و قشنگ با تمام امکانات فول و فضای 35 نفره توی یک طبقه و نصفی کلا سر جمع شد 25 تومن بدون رهن مغازه . یه چیز فول شد . حالا فست فود فقط توی آشپزخونش یه سری تجهیزات میخواد که گرون هست فوقش بشه اونا روی هم 100 تومن . دیگه 500 تومن یه چیزی تو مایه های رستوران گردون برج آزادی میشه :))

talebi1372
March 25th, 2012, 12:31
آقا 100 ی چند حساب میکنی این لوازم و اینارو ؟ مک دونالد هم اینقدر خرج نمیکنه توی یه شعبش. یه مغازه ی لخ -ت رو کردیم یه کافی شاپ خیلی مدرن و قشنگ با تمام امکانات فول و فضای 35 نفره توی یک طبقه و نصفی کلا سر جمع شد 25 تومن بدون رهن مغازه . یه چیز فول شد . حالا فست فود فقط توی آشپزخونش یه سری تجهیزات میخواد که گرون هست فوقش بشه اونا روی هم 100 تومن . دیگه 500 تومن یه چیزی تو مایه های رستوران گردون برج آزادی میشه :))
مونده دستگاه چی باشه .
یکی میشه مک دونالد اونیکی مش دونالد . :d:d:d:d
فرق فکوله ! :d

---------- Post added at 12:31 PM ---------- Previous post was at 12:25 PM ----------

به نظر من بهترین کار تو نت دادن هاست اشتراکی هست .

joomla2
March 25th, 2012, 12:46

اره پیشنهاد خوبی هست. یه استاد داشتیم می گفت هر وقت خواستید جایی سرمایه گذاری کنید برید تو خط کاری که پشتش شکم باشه!!! ( منظورش سرمایه گذاری در تولید یا توزیع مواد غذایی بود )

من خودم یک سال است که یه سوپر پروتئینی راه انداختم با یک فریزر و یک یخچال ایستاده! جفتش را خریدم 2 میلیون و الان همه چیز داریم ( مرغ گرم، ماهی ، میگو، گوشت گوساله، کبک، بلدرچین، بوقلمون، کالباس، سوسیس، همبر، تخم مرغ و ... )

خلاصه کار خوبی است و نیاز به زحمت خاصی نداره، فروشش هم خوبه و سود خوبی هم داره . کم کم بازار اومده تو دستم و میخوام بزنیم تو خط توزیع عمده فراورداه های پروتئینی .

یا علی

q8x
March 25th, 2012, 12:52
واسه موفقیت داخل یه کار شما باید یکی از این سه شرط رو داشته باشی یا اولین باشی یا بهترین باشی یا متفاوت ترین باشی حالا با توجه به میزان سرمایه رزومه و شرایط شما میشه به این نتیجه رسید که داخل یه کار شما اولین نیستی بهترین هم نیستی در نتیجه واسه موفقیت باید متفاوت ترین باشی !متفاوت بودن یعنی اینکه با این سرمایه کم شما باید بری سمت کاری که نیاز اولیه مردم باشه نه نیاز ثانویه اونم تو مملکت ما که مردم نونشونم باید به نرخ روز بخورن!حالا این یعنی چی؟!با یه مثال منظورم رو میرسونم ببین وقتی وضع اقتصادی مردم خراب باشه خوب نمیرن فست فود وبسایت راه اندازی نمیکنن سینما نمیرن لباس مارک نمیخرن گوشی یه تومنی نمیگیرن دست اما مجبورن برنج روغن شیر ماست و پنیر رو بخرن که قضای روزمره شون هست لباس معمولی میخرن اما نمیشه لباس نخرن گوشی 100 تومنی میگیرن دست با یه ایمیل خودشونو داخل دنیای مجازی معرفی میکنن تا اینکه بیان داخل این نداری وبسایت شخصی راه بندازن در نتیجه شما باید بری سراغ شغلی که مردم هر روز بهش نیاز داشته باشن و نیاز اولیه شون رو به واسطه شغل شما تامین کنن راستی یه پیشنهاد با این سرمایه و یه خورده غرض میتونی یه مرغ فروشی بزنی که الحق این روزا درآمدش فوقالعاده سکه هست با توجه به گرونی گوشت قرمز و ماهی و میگو! فقط باید حلال خور باشی و خیلی حواست باشه چون مرغ فروشی واسه زیرابی رفتن راههای زیادی داره که به واسطه سود زیادش هر آدمی رو میتونه وسوسه کنه!!!من دوستی داشتم که 2 سال پیش یه سوپر مرغ راه اندازی کرد با داداش نفری 5 تومن گزاشتن الان نفری یه سوناتا 2011 دارن!ولی حلال و حرومش گردن خودشون راه حروم خوریشم اگر کسی خواست میگم که بدونین چقدر ساده هست راستی من چون خودم دنبال یه کار بودم با همین مقدار سرمایه الان کاملا تورو درک میکنم و سعی کردم هر چیزیرو که لازم هست بهت بگم اینو هم فراموش نکن بازار سکه و ارز به درد آدمایی مثل منو شما نمیخوره که سرمایمون کمه و با هزارتا مصیبت جور کردیم ماله کسی هست که یه پولی داره بهش نیاز نداره در دراز مدت میاد سکه میخره ولش مینه تا ارزش پولش کم نشه همین این نظر شخصی من هست ببخشید دوستان سرتون رو درد آوردم:-s

areff
March 25th, 2012, 12:53

کنار یک دانشکاه یا مدرسه بزم کارت میگیره :d

behrooz_iri
March 25th, 2012, 12:54
نت و مت رو ولش هچی ازش در نمیاد چون کلا نت ایران بالای 26 سال نداره و کلا بچه بازیه برو تو کار شکم آدما از هر چی بگذرند از شکمشون نمیگذرند :->

milade
March 25th, 2012, 13:21
فروش مواد مخدر .

قاچاق .

سرقت مسلحانه .

اینا هم داشته باش :دی

shivahost
March 25th, 2012, 13:40
فروش مواد مخدر .

قاچاق .

سرقت مسلحانه .

اینا هم داشته باش :دی

حالا که حرف خلاف شد: فروش سایت باز کن!

0060
March 25th, 2012, 13:58
فقط با حرف 3 میلیون تونستید یه تاپیک بزنید و محل مناسبی برای اسپم ایجاد کنید و تا 8 صفحه جلو بره بعد از چند روز هنوز بالا بمونه :)) دیگه خودتون فکر کنید حرفش که اینکارو میکنه با خودش چکار میشه کرد :71:

Hostpolis
March 25th, 2012, 18:49
این یک ویدئو جالب هست از جف بزوس، خالق آمازون دات کام. یه نگاه کنید بد نیست:

Jeff Bezos on the next web innovation | Video on TED.com (http://www.ted.com/talks/jeff_bezos_on_the_next_web_innovation.html)

talebi1372
March 25th, 2012, 19:01
این یک ویدئو جالب هست از جف بزوس، خالق آمازون دات کام. یه نگاه کنید بد نیست:

Jeff Bezos on the next web innovation | Video on TED.com (http://www.ted.com/talks/jeff_bezos_on_the_next_web_innovation.html)

نشستی مونترال فکر میکنی اینترنت لگنی ما این فیلمو باز میکنه ؟
نه داداش اینو باید با لیچر بزاریم دانلود کنه طی 10 شبانه روز دانلود کنیم !

AmirHosein
March 25th, 2012, 19:09
قفل شد :| .