PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شکایت از شرکت هاستینگ

jps
October 4th, 2009, 23:39
سلام من از این شرکت هاست گرفتم به مدت 5 ماه بعد یهو تمام دیتا ما پاک شد irdrupal.org
کسی میدونه شرایط شکایت چطوریه یا آدرس میدیت سایت رو داره کسی؟؟؟
اسمش علی موسوی هست
من یک فروم یا فروشگاه و یک سیستم تبلیغات کلیکی با 8000 تا عضو داشتم که بعد از پاک شدن ایشون هیچ گونه مسولیتی رو قبول نکرده

TaraHestaN.Net
October 4th, 2009, 23:52
مطمئنی شرکت بوده ؟ شماره ثبت داشت ؟

Sajad
October 5th, 2009, 00:02
اقاي موسوي خودشون تو همين انجمن هستند . انشالا بهتون پاسخ ميدن

mr.bahram
October 5th, 2009, 00:16
قابل ذکر هست تنها سایت ایشون نبوده
یک سایت تخصصی آموزشگاه موبایل و یک انجمن دیگر هم داشتیم 4.5 میلیون می فروختیم که فرداش داشتیم قرار داد می نوشتیم که زد و این مشکل پیش اومد

من خودم بشخصه با آقای موسوی صحبت نداشتم ولی دوست دارم بدونم دلیل این کار چی بوده و چرا این مورد پیش اومد واسشون ، الان کوچک ترین وب هاستینگ ها هم که می خوان شروع بکنن بفکر سرور بک آپ هستند ، ایشون که قبلا خیلی خودش رو بزرگ جلوه می داد در این صنعت

( برای دوستان می گم : من دیزاین این سایت ها رو انجام می دادم ، همین طوری نیومدم و پست بدم بلکه شناخت قبلی و تاحدودی اطلاعات دارم )

vPsPersia.COM
October 5th, 2009, 00:23
شما حق دارید ، اما بگذارید خودشان بیاد و جواب بدند !

درسته بک آپ لازمه هاستینگ ( به جز برای سرویس vps ) هست

alimosavi
October 5th, 2009, 00:34
به صاحبان سایت ها توضیحات داده شده . بعضی دیگه هم از حمله دوستان تو این سایت در جریان هستند .

ما مسئولیت بک آپ رو هم بعهده نگرفته بودیم . شاید بعضی ها بگیرند ولی این جزو شرایط ما نبوده .

mr.bahram
October 5th, 2009, 00:47
ما مسئولیت بک آپ رو هم بعهده نگرفته بودیم . شاید بعضی ها بگیرند ولی این جزو شرایط ما نبوده .

تقریبا همه می گیرن ، حتی اونهایی که رسیلری دارن
ولی خوب این هم شرایط شما بوده ، حرفی درش نیست و حق با شماست که گفته بودید قبلا
ولی سوال من این بود چرا شما سرور بک آپ نداشتید ( دلیل شخصی داشته یا هزینه نمی خواستید بکنید یا اطلاعات کافی نداشتید ؟ ) واسه خودم جالبه بدونم دلیل این که نداشتید چی بوده
یادمه یه روز توی چت داشتیم صحبت می کردیم بهم گفتید من ( یعنی خودتون ) یک cms باز رو دارید پشتیبانی می کنید انقدر مثل ما کلاس و این چیزا ( بگفته خودتون ) نمی گذارید
در جواب اون روز شما : اگر این کار رو می کنیم اطلاعاتش رو داریم و می تونیم و انجام می دیم ، در کار دیگری هم دخالت نمی کنیم تا از مسیر خودمون دور بشیم

در هر حال دوست داشتید جواب بدید چرا سرور بک آپ نداشتید
ممنون

alimosavi
October 5th, 2009, 00:50
اتفاقا داشتیم .

ولی خب ماجراش باز نشه بهتره حالا حدقل . یکمی من از هنوز از کاری که دیتاسنتر کرده در بهتم من . بعدا توضیح داده می شه .

WebRang
October 5th, 2009, 00:55
شما حق دارید ، اما بگذارید خودشان بیاد و جواب بدند !

درسته بک آپ لازمه هاستینگ ( به جز برای سرویس vps ) هست
به به نمردیمو داش محسن رو دیدیم اینجا :50:

منم موافقم :113:

اینم بگم : اولین وظیفه که یک وبمستر داره ، گرفتن بک آپ هست!

pardishosting
October 5th, 2009, 00:59
البته جناب jps اول مشتری من بودند ... و سیستم بک اپ گیری ما رو دیدند و از همه چیز راضی بودند .. اما طبق گفته خودشون یه شخصی که گویا از دوستان اقای موسوی بودند اومد به ایشون گفت سرور مشکل داره ! برای همین بازدید سایت بالا نمی ره.

واقعا اینکه بیاییم هاست بزنیم ... بعد به هر دلیل مشتری رو نابود کنیم و آخر بگیم بک آپ مسئولیتش با ما نبوده ! بله مسئولیت بک آپ به عهده سرویس دهنده نیست. اما نه اینکه کاربر رو نابود کنیم. خیلی راحت می شه به کاربر اطلاع داد سرور ها مثلا در حال به روز رسانی یا انتقال هستند و خودتون قبلش بک آپ بگیرید.

واقعا متاسفم برای افراد بی مسئولیت.

mr.bahram
October 5th, 2009, 01:06
اون زمان که روی سایت ایشون کار می کردیم از نظر مقدار فضا و نوع کنترل پنل و پیکر بندی هاست برای سیو کردن اصلا مناسب نبوده ، این انتقال هاست پیشنهاد من و تیم سیو کار مون بوده
پیشنهاد خرید هاست از آقای موسوی هم توسط سیو کار ما بوده
که ایشون هم ضررهای زیادی در حد همان میلیون که گفتم رو دارن می دن ( یعنی سود نکردن و سمره تلاش خودشون رو از دست دادن )
بنظر من این تجربه ای شد واسه آقای jps تا بهتر خرید و بهتر از اون اعتماد بکنه

alimosavi
October 5th, 2009, 01:07
آقایونون مثل اینکه می خوایند بچکولونی . این آقایی که پست داده خوبه همه چی براش توضیح داده شده . و فهمیده خودش باید می گرفته . باز ولکن نیست . حرف چند نفر که با تو کار کردند پی سی جی درسته واقعا یه بچه ای .

نکنه اگر راهی بود ما میومدیم سایت خودمون که 200 برابر سایت تو ارزش داره رو همینجوری بزاریم .

ما هم تو همین مشکل با دیتاسنتر گیر کردیم که یک غلطی کردند و سرور های ما ( همراه بک آپ) رو ترمینیت کردند و الانم توش گیر کردند و نمی تونند کاری کنند .
ما قضیه رو داریم پیگیری می کنیم . اطلاعات رو نمی شه کاری کرد ولی شاید شکایت ما به نتیجه برسه که باید بره دادگاه . سر ندونم کاری دیتاسنتر این مشکل پیش اومده و من هم نمی خوام فعلا بیان کنم چون درصد خیلی ضعیفی هنوز امید درست شده می ره .

pardishosting
October 5th, 2009, 01:12
اون زمان که روی سایت ایشون کار می کردیم از نظر مقدار فضا و نوع کنترل پنل و پیکر بندی هاست برای سیو کردن اصلا مناسب نبوده ، این انتقال هاست پیشنهاد من و تیم سیو کار مون بوده
پیشنهاد خرید هاست از آقای موسوی هم توسط سیو کار ما بوده
که ایشون هم ضررهای زیادی در حد همان میلیون که گفتم رو دارن می دن ( یعنی سود نکردن و سمره تلاش خودشون رو از دست دادن )
بنظر من این تجربه ای شد واسه آقای jps تا بهتر خرید و بهتر از اون اعتماد بکنه

بد نیست بدونید که اون کنترل پنل روی سرور مجزایی هست و اصلا ارتباطی هم با پیکربندی سرور های وب ندارند و اون ها هم همگی استاندارد تنظیم شدند .. دلیل نمی شه وقتی یه شخصی یه چیزی رو بار اول می بینه اون به درد نخوره که ... یا ایراد داره ...

mr.bahram
October 5th, 2009, 01:18
بد نیست بدونید که اون کنترل پنل روی سرور مجزایی هست و اصلا ارتباطی هم با پیکربندی سرور های وب ندارند و اون ها هم همگی استاندارد تنظیم شدند .. دلیل نمی شه وقتی یه شخصی یه چیزی رو بار اول می بینه اون به درد نخوره که ... یا ایراد داره ...
شما مطمئن هستید بار اولمون بوده ؟
اگر ارتباط نداشته بگفته شما ، مهم این بودکه اون تنظیمات و اون چیزهایی که باید در همه هاست ها یکسان باشه رو نداشته و شما اگر هم بگی داشته ، من می گم حق با شماست و ادامه نمی دم

جدا از همه اینها مقدار هزینه ای که واسه پهنای باند بالا شما دریافت می کردید جدا از اون چیزی بوده که ارف بازار بوده حتی حد وسط و میانگین هم نبوده ، این هم خودش یک دلیل دیگر بود واسه انتقال هاست

Kambiz
October 5th, 2009, 01:24
آقای موسوی واقعا براتون افسوس می خورم شما مسئول پاک شدن دیتا های ایشون هستین و باید پاش واسین
یا خسارت رو باید بر گردونین یا دیتا ها
ایشون از شما خرید کرده نه دیتا سنتر پس قضیه دیتا سنتر رو وسط نکشین
درسته که این قضیه به من مربوط نمیشه اما شما با این کار آبروی باقی هاستینگ ها رو خدشه دار می کنید

pardishosting
October 5th, 2009, 01:28
شما مطمئن هستید بار اولمون بوده ؟
اگر ارتباط نداشته بگفته شما ، مهم این بودکه اون تنظیمات و اون چیزهایی که باید در همه هاست ها یکسان باشه رو نداشته و شما اگر هم بگی داشته ، من می گم حق با شماست و ادامه نمی دم

جدا از همه اینها مقدار هزینه ای که واسه پهنای باند بالا شما دریافت می کردید جدا از اون چیزی بوده که ارف بازار بوده حتی حد وسط و میانگین هم نبوده ، این هم خودش یک دلیل دیگر بود واسه انتقال هاست

اولا شما این وسط چی کاره بودید که برای هزینه دادن چنین تصمیمی گرفتید ؟ شما مالک این سایت بودید .. پول از تو جیب شما می رفت بیرون ؟

در ثانی از نظر شما هست فقط محدود به ترافیک ماهانه است ؟ شما که داری عرف رو تعیین می کنی ... اول چند تا هاست که دارند با امکانات ما سرویس می دند رو معرفی کنید بعد ببینیم قیمت ما بیشتره یا اون ها ، اون موقع بیایید از عرف صحبت کنید.

ثالثا : مگه روی سایت ما سایت پربازدید نیست ؟ یا نبوده ؟ این حرف ها نیست . این وسط من ضرر نکردم که الان بخوام نگران باشم ...

mr.bahram
October 5th, 2009, 01:35
اولا شما این وسط چی کاره بودید که برای هزینه دادن چنین تصمیمی گرفتید ؟ شما مالک این سایت بودید .. پول از تو جیب شما می رفت بیرون ؟

در ثانی از نظر شما هست فقط محدود به ترافیک ماهانه است ؟ شما که داری عرف رو تعیین می کنی ... اول چند تا هاست که دارند با امکانات ما سرویس می دند رو معرفی کنید بعد ببینیم قیمت ما بیشتره یا اون ها ، اون موقع بیایید از عرف صحبت کنید.

ثالثا : مگه روی سایت ما سایت پربازدید نیست ؟ یا نبوده ؟ این حرف ها نیست . این وسط من ضرر نکردم که الان بخوام نگران باشم ...
من مشاور و کارهای طراحی سایت ایشون رو برعهده داشتم و دارم هنوز
نسبت به کاری که می خواسته انجام بده بله ، یکی از فاکتور های مهم در انتخاب هاست همین پهنای باند مناسب هست
اون چنتا سایت میشه گفت از وب هاستینگ های عزیز همین سایت هستند اگر می خواید قیمت ها رو با اون زمان خودتون برابر بکنید بهتره از هر کدوم از این بچه ها یه قیمت بگیرید
اگر 100 وب هاست اینجا باشه من نزدیک به 40 نفرشون رو میشناسم و باهاشون کار کردم و درسته کارم فروش هاست نیست ولی خرید هاست هست و قیمت ها رو خوب میشناسم
( البته در خصوص زدن این تاپیک و کارهایی که می خواد انجام بده هیچ گونه صحبتی نتنها با ایشون بلکه با شخص دیگری ندارم و نداشتم ، تنها کار من با این دوستان در خصوص طراحی و اجرای سایت هست و با بقیه کارهاشون کاری ندارم و هر شخصی هم بیاد و بگه من صحبتی داشتم با شرمندگی بسیار از دوستان غلط زیادی کرده )

راين
October 5th, 2009, 01:37
شايد اين اخرين پست من در اين انجمن باشه
از دوستاني كه دلسوزانه و بدون هيچ غرضي براي مشكل ايجاد شده افسوس خوردن صميمانه تشكر ميكنم از دوستاني هم كه با اينكه هيچ اطلاعاتي نداشتند و بازهم اظهار نظر كردن تشكر ميكنم.من البته اينجا هستم كه فقط تشكر كنم!!!!

اصولا حمله و خراب كردن ديگران در ايران و انجمنهاي فارسي يك عمل معمول هست!!!پس از اظهار نظرهاي بعدي من دلخور نميشم.
من خودم شخصي هستم كه خيلي ضرر كردم.آدمي هم نيستم كه بيخودي از حقم بگذرم.اگر باشه تا پشت كوه قاف ميرم حقم رو ميگيرم.تقريبا همه چيز از دست رفته.
پيگيري زياد كردم چت كردم ايميل زدم و اصلا كاري به اقاي موسوي و غير و ذالك نداشتم.
آقاي موسوي اشتباه كردند(در اين شكي نيست) اما نه اونقدر كه بخاطرش بهش حمله بشه.
زماني سايت من كه مديريتش رو مدير محترم سايت vbskin بخوبي ميشناسند و باهاشون همكاري دارند رتبه الكساي 10000 گرفت و رتبه در ايران به 145 رسيد.اون زمان روي هاست مونستر بوديم كه ساسپند كردن و...
بنابراين مطمئنا توي اين تاپيك حداقل مطمئنم كه من بيشتر از همه شما هم اطلاعات دارم و هم بيشترين فردي هستم كه ضرر كردم.
پس حق اظهار نظر بيشتري دارم.
لطفا از حمله بيمورد و بحثهاي خاله زنكي كه هيچ اطلاعاتي پشتش نيست خوداري كنيد.
با باز شدن يك تاپيك انداختن يك موضوع وسط سعي نكنيد بدون داشتن اطلاعات به كسي حمله كنيد.همونطور كه گفتم من بيشترين كسي هستم كه ضرر كردم و البته بيشترين اطلاعات رو دارم و پيگير هم هستم.
و البته تا الان مشخص شده كه مقصر ديتا سنتر هست.البته مقصر بزرگ خود ما وبمسترها بوديم كه هيچ بك اپي نداشتيم.(منجمله شخص خود من پس زبونم نبايد دراز باشه)

Sajad
October 5th, 2009, 10:05
وقتي توي شرايط ذكر شده كه مسئوليت بك آپ به عهده گرفته نميشه وظيفه وبمستر هست كه بك آپ بگيره. چون فروشنده با توجه به اينكه بك آپ نميگيره پولي هم نميگيره بابت بك آپ .
حتي اگه بك آپ توسط سرور گرفته ميشه وبمستر هم بايد چند روز يكبار در يك جاي امن (خارج از سرور) بك آپ تهيه كنه... از كجا معلوم وقتي خواستند بك آپي رستور كنند اون بك آپ كه توسط سرور گرفته شده سالم باشه؟ اما خودتون كه داشته باشيد احتمال اين خطا 50% ميشه و ممكنه بك‌اپ خودتون سالم باشه!

ms1992
October 5th, 2009, 11:12
شرکت ثبت باشه میشه کاری کرد یا نه؟
ببینید چی کار میکنید
یه جوون که میخواد بزنه تو کار هاستینگ رو میترسونید
اون از بحث سیب زمینی ، اینم از این .....

Vahid
October 5th, 2009, 11:15
:-؟ فکر نمیکنید العان دارید خلاف قوانین فروم میرید جلو؟؟؟
حتما باید بن بشند ؟؟؟
بعد هم بن میکنیم بدشون میاند
من نمیدونم چی کار کنم

WebRang
October 5th, 2009, 11:15
شرکت ثبت باشه میشه کاری کرد یا نه؟
ببینید چی کار میکنید
یه جوون که میخواد بزنه تو کار هاستینگ رو میترسونید
اون از بحث سیب زمینی ، اینم از این .....
چه ربطی داره دوست عزیز!

یه مشکلی پیش اومده، اونم حل میشه!
کسی هم کسی رو نترسونده !

WebRang
October 5th, 2009, 11:17
:-؟ فکر نمیکنید العان دارید خلاف قوانین فروم میرید جلو؟؟؟
حتما باید بن بشند ؟؟؟
بعد هم بن میکنیم بدشون میاند
من نمیدونم چی کار کنم
خلاف؟ :39:

کجاش خلافه؟ :-?

Vahid
October 5th, 2009, 11:20
اصلا اسم تاپیک رو بخون؟؟؟؟
بخش انتقاد و پیشنهاد کاملا بسته شد !!

WebRang
October 5th, 2009, 11:31
اصلا اسم تاپیک رو بخون؟؟؟؟
بخش انتقاد و پیشنهاد کاملا بسته شد !!
8-| شرمنده، نخونده بودم ....

یعنی این تاپیک مخلاف قوانینه؟

pardishosting
October 5th, 2009, 12:34
تا اون جایی که پارسال مجید ان لاین یادم می اد ... فکر کنم اساس شکل گیری وب هاستینگ تالک نظارت بر کار هاستینگ ها بود ... وحید خان چی شد ؟

AfraServer
October 5th, 2009, 13:57
بعد از چند تا جریان خطری و دعواهای فراوان و بی احترامی ها ی بسیار فراوان برادر وحـــید مجبور به حذف این بخش شد
منم با 60 درصد این کار موافقم

Vahid
October 5th, 2009, 14:15
تا اون جایی که پارسال مجید ان لاین یادم می اد ... فکر کنم اساس شکل گیری وب هاستینگ تالک نظارت بر کار هاستینگ ها بود ... وحید خان چی شد ؟
با کینه حرف میزنید
وقتی تو فروم نبودی وقتی جو فروم رو ندیدی وقتی جنبه کار رو ندارید وقتی خودتون به خودتون احترام نمیزارید
وقتی ساعت 2 نصف شد زنگت میزنند فوش ناموست میدند پس لزومی نداره من فروم و خودم رو خراب کنم برا یکی که با رفیقش قهر میکنه بیاد بگه من با این قهرم !
اساس و شکل گیری فروم هم جنبه آموزشی اونه و افزایش سطح علمی هاستینگه نه چیز دیگه
اگه شما مشکلی دارید میتونید وارد فروم نشید هیچ درخواستی از شما به عمل نیومده
چون تا حالا هم از شما هیچ پست مفیدی ندیدم جز اسپم

AmirHosein
October 5th, 2009, 14:21
با کینه حرف میزنید
وقتی تو فروم نبودی وقتی جو فروم رو ندیدی وقتی جنبه کار رو ندارید وقتی خودتون به خودتون احترام نمیزارید وقتی ساعت 2 نصف شد زنگت میزنند فوش ناموست میدند پس لزومی نداره من فروم و خودم رو خراب کنم برا یکی که با رفیقش قهر میکنه بیاد بگه من با این قهرم !
اساس و شکل گیری فروم هم جنبه آموزشی اونه
اگه شما مشکلی دارید میتونید وارد فروم نشید
وحید راست میگه خب فکر میکنید مدیریت انجمن به این بزرگی آسونه بابا انصاف داشته باشید به خدا
:-s

DedicatedBOX
October 5th, 2009, 14:35
عجب ادم هایی پیدا میشند :107:
خدا صبرت بده وحید

Kambiz
October 5th, 2009, 15:09
با کینه حرف میزنید
وقتی تو فروم نبودی وقتی جو فروم رو ندیدی وقتی جنبه کار رو ندارید وقتی خودتون به خودتون احترام نمیزارید
وقتی ساعت 2 نصف شد زنگت میزنند فوش ناموست میدند پس لزومی نداره من فروم و خودم رو خراب کنم برا یکی که با رفیقش قهر میکنه بیاد بگه من با این قهرم !

وحید من فکر می کنم می تونستیم اون سیستم قبلی رو داشته باشیم اما با شیوه نوین
مثلا فرد خسارت دیده شواهد رو به شما ارایه بده بعد اگه قابل قبول بود یک تاپیک با دسترسی محدود ایجاد می کردین تا مشکل بررسی بشه

الان تنها بخش مفید انجمن قسمت آموزشی هستش قسمت های دیگه بازدهی مناسب ندارن
مثلا خودت اجازه می دی یه هاستیگه تازه کار بیاد اینجا آفر بده بعد 1 ماه بعد میبینیم کلاه بردار در میاد
از قضا چنتا از مشتری هاشم از وبهاستینگ تالک جذب کرده
خوب اینجا عدالت رعایت نشده
فروشنده بیاد اینجا محصول تبلیغ کنه بفروشه بعد تو زرد از آب در اومد دیگه اینجا نمیشه ازش شکایت کرد :65:
در اون پیغام که بهم دادی :66: جوابتو دادم همونجا برو بخون :77:

Sajad
October 5th, 2009, 15:27
كامبيز جان بازم به دردسرش نميارزه.
هيچكدوم از ماها قاضي نيستيم كه بتونيم حق رو بگيريم. حق كسي هم ضايع بشه ميشه حق الناس....
بيخيال اون بخش بشيد. اينقدم تو گفتگو آزاد و متفرقه و اينا اينجور تاپيك ها نزنن دوستان.

tak407
October 5th, 2009, 15:57
متاسفانه تو ساپورت سیستم دروپال هم خیلی ضعیف هستن

AmirHosein
October 5th, 2009, 18:02
كامبيز جان بازم به دردسرش نميارزه.
هيچكدوم از ماها قاضي نيستيم كه بتونيم حق رو بگيريم. حق كسي هم ضايع بشه ميشه حق الناس....
بيخيال اون بخش بشيد. اينقدم تو گفتگو آزاد و متفرقه و اينا اينجور تاپيك ها نزنن دوستان.
:113:nemishe khob
bayad jaee bashe taraf betone bege chi shode
be nazar man agar ye karbar ke hosting nadare vali sar reshte dare to in kara ya kasi ke khodesh
dard keshide hast
ro
bezarid
masol bakhsh shekayat
fekr khobie az nazar man

Sajad
October 5th, 2009, 19:12
دوستاني كه صفحه كليد فارسي ندارن لطف كنن از صفحه كليداي مجازي آنلاين استفاده كنند. كم كم داره باب ميشه همه فينگليش بنويسند كه اينم خلاف قوانينه...

اون كسي كه بشه مسئول بخش بايد دردسرهاي زيادي هم بكشه.
من زموني خواستم مسئوليتش رو به عهده بگيرم اما وقتي فكرشو ميكنم كه چقد دردسر داره بيخيال ميشم.

AmirHosein
October 5th, 2009, 19:15
دوستاني كه صفحه كليد فارسي ندارن لطف كنن از صفحه كليداي مجازي آنلاين استفاده كنند. كم كم داره باب ميشه همه فينگليش بنويسند كه اينم خلاف قوانينه...

اون كسي كه بشه مسئول بخش بايد دردسرهاي زيادي هم بكشه.
من زموني خواستم مسئوليتش رو به عهده بگيرم اما وقتي فكرشو ميكنم كه چقد دردسر داره بيخيال ميشم.
:-s منو میگی دیگه
سر سیب هاستینگ دلخوری #-o
باشه چشم
من آخه ترددم زیاده گیم نت کافی نت
گیم کیبورد فارسی نداره
خودتم میدونی
که با بهنویس نوشتن مصیبته #-o

Sajad
October 5th, 2009, 19:24
اولا كه سيب هاستينگ نه و سيبينگ. دوما دلخوري از كسي قرار نيست تو تذكر دادن دخالتي داشته باشه‌ :)
بهر حال هر جوري هست نظم انجمن رو با فينگليش نوشتن نبايد بهم بزنيم.
لطف كنيد در اين مورد ديگه پستي نزنيد كه اسپم حساب نشه. كار درست رو انجام بديد و به بحث تاپيك بپردازيد.

حالا اين دوستمون چرا تاپيكش رو توي بخش معرفي هاستينگ زده :((

AmirHosein
October 5th, 2009, 19:28
اولا كه سيب هاستينگ نه و سيبينگ. دوما دلخوري از كسي قرار نيست تو تذكر دادن دخالتي داشته باشه‌ :)
بهر حال هر جوري هست نظم انجمن رو با فينگليش نوشتن نبايد بهم بزنيم.
لطف كنيد در اين مورد ديگه پستي نزنيد كه اسپم حساب نشه. كار درست رو انجام بديد و به بحث تاپيك بپردازيد.

حالا اين دوستمون چرا تاپيكش رو توي بخش معرفي هاستينگ زده :((
حمل بر اسپم نشه خواسته یه شرکت رو معرفی کنه که زده سایتش رو داغون کرده :-s

jps
October 5th, 2009, 21:04
من اولین بار که با آقای موسوی تماس داشتم برای خرید گفتند ما هفته ای یک بار بک آپ میگیریم اما برای خودمان است

خوب این هفته ای یکبار کجاست من رو سایتم 1 سال زحمت کشیدم از اول میگفتین بک آپ نمیگیرید تا ما هم هاست نخریم

jps
October 5th, 2009, 21:17
آقایونون مثل اینکه می خوایند بچکولونی . این آقایی که پست داده خوبه همه چی براش توضیح داده شده . و فهمیده خودش باید می گرفته . باز ولکن نیست . حرف چند نفر که با تو کار کردند پی سی جی درسته واقعا یه بچه ای .

نکنه اگر راهی بود ما میومدیم سایت خودمون که 200 برابر سایت تو ارزش داره رو همینجوری بزاریم .

ما هم تو همین مشکل با دیتاسنتر گیر کردیم که یک غلطی کردند و سرور های ما ( همراه بک آپ) رو ترمینیت کردند و الانم توش گیر کردند و نمی تونند کاری کنند .
ما قضیه رو داریم پیگیری می کنیم . اطلاعات رو نمی شه کاری کرد ولی شاید شکایت ما به نتیجه برسه که باید بره دادگاه . سر ندونم کاری دیتاسنتر این مشکل پیش اومده و من هم نمی خوام فعلا بیان کنم چون درصد خیلی ضعیفی هنوز امید درست شده می ره .

این اشتباه من بود که حرف سیو کار یا همون امیر ارصلان رو گوش دادم
آمار من از نظر تغییر سرور زیاد نشده اگرم زیاد شده به خاطر تبلبغات فروشگاه و سیستم تبلبغات کلیکی بوده که به نابودی و ضرر چند صد هزارتومانی ما شده

آقای موسوی به خدا فقط به خاطر این که بقیه سایت ها هم خراب شده و احترام بهرام رو داشتم حرفی نزدم وگرنه ادرستو و شکایت قانونی میکردم
بهرام میدونه من تمامی برنامه هایی که تو سایتم نصب کردم همه دارای لیسانی و خریداری شده است برای همین هم سایت برای من خیلی ارزش داره سایت ما دارای 2 اسپانسر مالی بود که به دلیل بی توجهی شما پای من به دادگاه باز شده حالا وسط این ظرری که به من زدین من پول این اسپانسر ها رو از کجا بیارم

بعد من 2 گیگ دیتا رو چجوی دستی بک آپ بگیرم من که از نظر هزینه هیچ کوتاهی نکردم اگر بک آپ نمیگرفتی خوب میگفتین چرا ظرر بی توجه ی شما رو من باید بدم

jps
October 5th, 2009, 21:28
با کینه حرف میزنید

این جا اومدین منو کمک کنید یا دارین دعوای مسخره خودتون رو میکنید

شما ها همه دوست این موسوی هستید و هواشو دارین و این نامردی که من این وسط ظرر کنم

آقای موسوی شما هنوز هزینه مدیت زمان باقی مانده از پایان قرار داد هم پرداخت نکردین
من فقط 1 ماه از شما هاست گرفتم

Vahid
October 5th, 2009, 22:03
این جا اومدین منو کمک کنید یا دارین دعوای مسخره خودتون رو میکنید

شما ها همه دوست این موسوی هستید و هواشو دارین و این نامردی که من این وسط ظرر کنم

آقای موسوی شما هنوز هزینه مدیت زمان باقی مانده از پایان قرار داد هم پرداخت نکردین
من فقط 1 ماه از شما هاست گرفتم
من یا بقیه با کسی دوستی ندارند من حتی نه شما رو میشناسم نه اقای موسوی رو
ولی من از شما 1 سوال دارم لطفا اینو جوابد بدید
"" من یا بقیه اعضا چه کمکی میتونند انجام بدند؟؟؟؟؟ ""
منتظر جواب شما هستم

jps
October 5th, 2009, 22:54
من چهجوری میتونم حق خودم رو بگیریم آیا شکایت کنم میتونم جوابی بگیرم؟

AfraServer
October 5th, 2009, 23:07
عزیز فقط خودش میتونه کمک کنه اگر بکــــــ آپ داری وا ویلا !
اگر اینجا بک آپ ی گیرت نیاد سایتت بر فناست

Online24
October 5th, 2009, 23:20
من چهجوری میتونم حق خودم رو بگیریم آیا شکایت کنم میتونم جوابی بگیرم؟

اینجا به قول معروف میشه افشاگری کرد و خواسته یا ناخواسته اهرم فشاری هست روی مسئولان هاستینگ .
در هر حال شما هم خسارت دیدی که باید به هر نحوی که شده جبران بشه !

البته با این کار دیتاهاتون رو بدست نمیارید ! مدیریت هاستینگ شما هم فرمودند در این مورد دیتاسنتر مقصر بوده و محتوا سرور ایشون رو به طور کامل پاک کرده .

شما الان چه انتظاری از این هاستینگ دارید ؟ از نظر شما میتونن با انجام کاری جبران کنن براتون ؟
اگر راهی مد نظر خودت هست اعلام کن به ایشون . اگر توافق کردید که چه بهتر ، اگر نه دیگه خود دانید ... در هر حال سعی کنید مشکل بین خودتون حل بشه .

jps
October 6th, 2009, 09:12
من فقط هزینه ظرری که دادم رو میخواهم 4 ماه مترجم های سایت مقالات رو ترجمه کردن وقت هزینه اینترنت کاربران و........ اینا هزینشه که من به شخصه به کاربرام میدادم حالا که دیتا ها پاک شده کم کم یه خورده هزینه ما رو بدن تا دوباره سایت راه بیفته

AmirHosein
October 6th, 2009, 17:26
عزیز من طرف وقتی‌ جواب نمید اگر شرکت برو مبارزه با جرائم اینترنتی

اگر شرکت نیست که هیچ

pardishosting
October 6th, 2009, 17:41
عزیز من طرف وقتی‌ جواب نمید اگر شرکت برو مبارزه با جرائم اینترنتی

اگر شرکت نیست که هیچ

قصد تحریک کسی رو ندارم.
اما

شما مطمئن هستید که اگر خدمات دهنده وب شرکت نباشه نمی شه شکایت کرد ؟ چون من تا حالا چنین چیزی ندیدم. و اون طور که خبر دارم هیچ فرقی نداره که شرکت باشید یا نه.

با تشکر

Sajad
October 6th, 2009, 17:46
مگه كسي ***ي كرده كه بخواين برين جرائم اينترنتي؟
بنده خدا از اولشم گفته بك آپ نميگيره. هاستتون 5 ماه بوده يه ماه بيشتر بهتون نداده اون حسابش فرق ميكنه

AmirHosein
October 6th, 2009, 17:52
بنده خدا از اولشم گفته بك آپ نميگيره. هاستتون 5 ماه بوده يه ماه بيشتر بهتون نداده اون حسابش فرق ميكنه
والا من این تو ذهنم بود
چاره دیگری نیست!
بعد آقا میگه به ما قول بک آپ داده چی‌ بگم اگر پیگیری همون راهی‌ که گفتم

jps
October 6th, 2009, 22:37

ایشون در هنگام خرید به من گفتن بک آپ هفته ای داریم نه روزانه چون من رو بک آپ ساعتی و روزانه خیلی حساسم ایشون گفتن هفته ای حالا بعدا بدون اطلاع به ما قانون رو عوض کردن ضرر رو من باید بدم

پس هیچ راهی واسه شکایت نیست؟

tak407
October 7th, 2009, 00:27
چرا برید سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور

برید دادگاه

برید و...

اینجا به جایی نمیرسی به ضررت میارزه برو پیگیری کنی جواب میگیری!

Arashdn
October 7th, 2009, 16:14
ببنید
تاز مانی که قرارداد نبستید انگار هیچ خریدی نکردید ....

mr.bahram
October 7th, 2009, 20:25
ببنید
ایمیل هایی که ردو بدل میشه ، هیچ گونه سند و مدرک نیست ؟
حالا توی این مورد نه ، در هر موردی نمیشه روی ایمیل ها استناد کرد ؟

pardishosting
October 8th, 2009, 00:39
ببنید

لطفا منبع این صحبت رو اعلام کنید ... چون شرکت های بزرگی که عضو سازمان نظام صنفی هستند هیچ کدوم قرارداد کتبی نمی بندند و همگی قرادادشون روی سایت هست و مشتری قبل از خرید سرور باید اون ها رو بخونه و خرید کنه. خود سازمان هم هیچ بخشنامه ایی در این زمینه یعنی الزام به ارائه قرارداد کتبی نکرده.

با تشکر

Arashdn
October 8th, 2009, 15:58
لطفا منبع این صحبت رو اعلام کنید ... چون شرکت های بزرگی که عضو سازمان نظام صنفی هستند هیچ کدوم قرارداد کتبی نمی بندند و همگی قرادادشون روی سایت هست و مشتری قبل از خرید سرور باید اون ها رو بخونه و خرید کنه. خود سازمان هم هیچ بخشنامه ایی در این زمینه یعنی الزام به ارائه قرارداد کتبی نکرده.

با تشکر
7-8 ماه پیش خیلی دنبال این مسئله بودم
اون موقع که اینطور بود ....