PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست اسپانسر برای فروم [Hit : 8000-10000]

Mohsen71
October 4th, 2009, 22:17
سلام دوستان
حدودا یک سال و یک ماه پیش یک فروم راه انداختم که فکر نمی کردم کارش بگیره.
اما بعد از سه ماه کار کردن بازدید رفت روزانه 3000 تا! اون موقع از یک رسیلر هاست داشتم. بهش گیر دادن که آقا این سایت به سرور فشار میاره. ما هم رفتیم از روی سرورش ...
بعد رفتیم روی یکی از سرور دوستان که با اجازه عزیزان روزانه 3 ساعت Down Time داشت و کلی مشکلات دیگه.
بعد از اون از یکی از دیگر دوست هام که واقعا کارش توووپ بود هاست گرفتم. اما بعد از دو روز که روی سرور بودم سرور بمدت 10 دقیقه Down شد. گفتم باشه... اشکالی نداره ...
تا این چند روز پیش که الان بمدت 5 روز هستش که روزانه بیشتر از 5 ساعت Down Time داره و کلی از کاربرهام پریدن بخاطر این خاموشی ها ...

من برای این فروم بیشتر از 400 هزار تومان خرج کردم؛ انواع خرج ها؛ خریدن لاینسس ویبولیتن، خریدن هاست با قیمت های کلان، دامین و هزار تا دنگ و فنگ دیگه ...

الان دیگه پول هام شده 0 تومان! و اعتمادم نسبت به دیگران 10% !
چون به هر کسی که اعتماد داشتم، و رو زدم، علاوه بر قبول کردن و منت گذاشتن، کارشون به گند کشیده شد.
حتی یه مدت من با شرکت آریا نیک هم کار کردم!!! آره... درست شنیدید، آریا نیک ... همین که رتبه هفتم هشتم ایران رو در زمینه خدمات وب داره.
این آریا نیک که من مدتی باهاش کار کردم، پول خیلی زیادی ازمون می گرفت. اما پشتیبانی اش 0 بود بخدا.
حدودا 3 سال پیش که ازش یه هاست داشتم، اون زمان ناشی بودم البته ...
زدم پوشه www رو حذف کردم. بهش گفتم آقا جان؛ من چیکار کنم؟ گفت باید 72 ساعت صبر کنی تا درست بشه. منم گفتم باشه ...
این از این؛ حالا یه چیز دیگه بگم شاخ در بیارید!!!
کش سرور های آریا نیک 5 روز بود! یعنی یه عکس داشتی، یه عکس دیگه روش آپلود می کردی؛ باید 5 روز یا بیشتر صبر کنی تا عکس جدید بجای عکس قدیمی نشون داده بشه...و هزار تا دردسر دیگه...

خلاصه ... الان من به در بسته خوردم... همه ی پول هام رو بالا کشیدن و من موندم و یک فروم!
این هم آدرسش : http://forum.p30parsi.com
اگه Down بود باید به بزرگواری خودتون ببخشید، چون سرور فعلی قاطی کرده.

مشخصات فروم :
عمر : یک سال و اندی
تعداد کاربران : 16.434
تعداد مباحث : 12.288
تعداد پست ها : 115.210
فضای مصرفی : 1.200 مگابایت
پهنای باند مصرفی : 45 گیگابایت در ماه
حجم دیتابیس فروم : 661 مگابایت ( در حالت معمولی و فشرده نشده )
بازدید : بین 8000 تا 10 هزار؛ روزانه
پیج رنک جهانی آلکسا : 60.866
پیج رنک آلکسا در ایران : 1.032

دوستان عزیز، همینطور که روی سردر زده بود؛ نیاز به یک اسپانسر دارم. متاسفانه اعتمادم نسبت به همه از بین رفته. چون با برنامه ریزی هایی که کردم باید الان حداقل رتبه نصف نیک صالحی رو داشتم اما ...

ایمیل بنده : parsiforum@gmail.com
آی دی جیمیل : mashkok
آی دی یاهو : parsiforum

لطفا پیشنهاد هاتون + مشخصات سرور و ... رو توی همین تاپیک اعلام کنید!

iranihost
October 4th, 2009, 22:24
در یاهو تماس بگیرید ...

Yid:ali_iraniboys

javadhey
October 4th, 2009, 22:45
ما هم در خدمتيم
زنگ بزنيد.....
09189656740

parsaserver
October 5th, 2009, 02:17
به نام خدا با سلام
می تونیم اسپانسر شما بشیم .
ایمیل من : parsaserver@gmail.com
آی دی من در یاهو : parsaserver@yahoo.co.uk
اکانت تست
لطفا کلیک کنید (http://www.parsaserver.com:2082/login/?user=democom&pass=test)
یوزر
democom
پسورد
test
موفق باشید

WebRang
October 5th, 2009, 02:51
اگر افتخار بدین، با کمال میل اسپانسرتان بشویم...

nimap
October 5th, 2009, 10:40
من هم در خدمتم اگه مایل باشید

به ایدی یا موبایل من تماس بگیرید

nimap
October 5th, 2009, 10:40
من هم در خدمتم اگه مایل باشید

به ایدی یا موبایل من تماس بگیرید

Parshosts
October 5th, 2009, 10:59
من هم درخدمتم اطلاعات بیشتر پ.خ شد

Mohsen71
October 5th, 2009, 11:20
من تا اینجا تمام نظرات و پیشنهادات دوستان رو خوندم.
اما واقعا من نمی خوام سایت ام بشه مثل پی سی دانلود که الان چند ماهه توسط هاست ایران ربوده شده، یا سایت پشتیبانی دیتالایف که دامین و بک آپش فروخته شد، یا مثل خیلی از سایت های کله گنده که توسط سرور های کله گنده ایرانی پشتیبانی می شدن...
من از دوستان می خوام واقعا خدمات خوبی ارایه بدن، و یک راه کار داشته باشن برای اطمینان... اگه واقعا اونطور که باید و شاید من رو پشتیبانی و سرور قوی باشه، من حاضرم تمام مشتری های که روی سرور دوست هام دارم رو هم منتقل کنم و یک راه در آمد براشون باشه. و اینکه تبلیغات رو در دو مکان بالا و پایین فروم بصورت 50% نمایش بهشون میدم !

WebRang
October 5th, 2009, 11:29
اما واقعا من نمی خوام سایت ام بشه مثل پی سی دانلود که الان چند ماهه توسط هاست ایران ربوده شده، یا سایت پشتیبانی دیتالایف که دامین و بک آپش فروخته شد، یا مثل خیلی از سایت های کله گنده که توسط سرور های کله گنده ایرانی پشتیبانی می شدن...
من از دوستان می خوام واقعا خدمات خوبی ارایه بدن، و یک راه کار داشته باشن برای اطمینان... اگه واقعا اونطور که باید و شاید من رو پشتیبانی و سرور قوی باشه، من حاضرم تمام مشتری های که روی سرور دوست هام دارم رو هم منتقل کنم و یک راه در آمد براشون باشه. و اینکه تبلیغات رو در دو مکان بالا و پایین فروم بصورت 50% نمایش بهشون میدم !
هیچ وقت اعتبار رو زیر علام سوال (؟) نمیبریم!
هم وبرنگ هم مابقی دوستان :)

iranwebbase
October 5th, 2009, 11:48
سلام
--

من هم در خدمتم.
تمايل داشتي تماس بگير.

javadhey
October 5th, 2009, 13:13
هيچ كس نمي خواد اعتبار خودشو زيره سوال ببره....

Roka
October 5th, 2009, 13:24
مشخصات فروم :
عمر : یک سال و اندی
تعداد کاربران : 16.434
تعداد مباحث : 12.288
تعداد پست ها : 115.210
فضای مصرفی : 1.200 مگابایت
پهنای باند مصرفی : 45 گیگابایت در ماه
حجم دیتابیس فروم : 661 مگابایت ( در حالت معمولی و فشرده نشده )
بازدید : بین 8000 تا 10 هزار؛ روزانه

من فکر میکنم شما روی سرورهایی که بودید باعث پائین اومدنش هستید :d
حجم دیتابیس 600 مگ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!
میزان پهنای باند مصرفی 45 گیگ در ماه ، عملاً روزانه بیشتر از یک گیگ !!!!!!!!!!!!
بازدید هم 10 هزار
چنین سایتی نباید روی هاست اشتراکی باشه !
مگر اینکه هاست از روی سرور اختصاصی بدند با سی پی یو خیلی بالا !
یا اینکه وی پس اس بگیرید حالا پولی یا به صورت اسپانسری !!!

Mohsen71
October 5th, 2009, 13:57
حجم دیتابیس 600 مگ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!
دوست عزیز، تمامی دیتا بیس های فروم های ساخته شده با vBulletin همین حجم یا بیشتر رو دارا هستند. چون تمامی گزارش ها ثبت میشن.
ظاهرا شما اطلاعات زیادی در رابطه با فروم ها و نحوه عملکرد ویبولیتن ندارد.
در ضمن، روی همین سرور فعلی،دو تا فروم دیگه با بازدید 20 هزار و 25 هزار هم هستند ...
مصرف سی پی یو سایت من هم عادی هستش ...
بهتره کمی اطلاعات کسب کنید دوست من .

parsaserver
October 5th, 2009, 14:38
اعتماد باید متقابل باشه . مثلا ما به مشتری های خودمون 7 روز تست رایگان میدیم یعنی بهشون اعتماد می کنیم . حالا اگر یکی از این مشتری ها رپیدلیچ نصب کنه یا تورنت فلوکس و یا سایر اسکریپت های ممنوعه دیگه کاریش نمیشه کرد جز اینکه هاست تست داده شده را بست .
حالا شما هم اعتماد می کنید یا نه دیگه با خودتونه . لازمه شروع هرکاری اعتماد هست البته میشه با کارهایی مثل بستن قرارداد رسمی زمینه ایجاد اعتماد رو ایجاد کرد .
موفق باشی دوست من

AmirHosein
October 5th, 2009, 14:46
منم در خدمتم
a.orojlo
09366057004
در ضمن دوستان رایت میگن کسی اعتبارش رو زیر سوال نمیبره o:-)

Mohsen71
October 6th, 2009, 14:40
اگر افتخار بدین، با کمال میل اسپانسرتان بشویم...
وب رنگ عزیز،
میشه مشخصات Server رو ذکر کنید؟
و اینکه از دید host tracker وضعیت UpTime سرور چطوری هست؟
کنترل پنل هاست چی هست؟ ورژن PHP و MySQL چند هست؟
Apache ورژن چند هستش ؟

متشکرم.
راستش من توی پیشنهاد هایی که داده شده بود، از دید خودم؛ بهترینش وب رنگ هست. حالا اگر انشاالله شرایط محیا بشه امروز و فردا کارهاش رو انجام بدیم و همکاری رو شروع کنیم.
متشکرم.

WebRang
October 6th, 2009, 15:14
وب رنگ عزیز،
میشه مشخصات Server رو ذکر کنید؟
و اینکه از دید host tracker وضعیت UpTime سرور چطوری هست؟
کنترل پنل هاست چی هست؟ ورژن PHP و MySQL چند هست؟
Apache ورژن چند هستش ؟

متشکرم.
راستش من توی پیشنهاد هایی که داده شده بود، از دید خودم؛ بهترینش وب رنگ هست. حالا اگر انشاالله شرایط محیا بشه امروز و فردا کارهاش رو انجام بدیم و همکاری رو شروع کنیم.
متشکرم.
خواهش میکنم
Ram: 4GB DDR2
HARD: 2X500Gb Raid1 [1trb]
CPU: Dual Procses 3.2 Xeon Intel
Datacenter: Caro.net
Apache2.2
PHP 5.2.10 بود که آپدیت کردیم به نسخه 5.2.11 که این نسخه متاسفانه یه سری مشکلات به وجود اورده امروز برایمان ، که الان داریم دانگرید میکنیم به 5.2.10
در مورد وبسرور هم باید خدمتتان عرض کنیم که برای قدرت بیشتر ماآپاچی رو به لایت اسپید تغییر دادیم که هیچ مشکلی هم به وجود نمیاره، کاملا" هم سازگار هست

نظر لطف شماست!
همه این دوستان هم دوستان و همکارن من هستند!
باعث افتخار ماست

موفق باشید

arameshsoft
October 9th, 2009, 03:42
ما هم در خدمتیم. مطمئن باشید پشیمون نمیشید.

iMIZBAN
October 9th, 2009, 16:51
سلام دوست عزیز .
خسته نباشید .
ما هم در خدمتیم .
اینم اطلاعات سرور :

CPU : AMD 4 Core 2.8
Ram : 7 GB
Hard : 2 * 250 GB SATA 2 RPM 7.200
PHP Version 5.2.8
Apache Version 2.2.11
MySQL Version 5.0.81
CPanel 11.x

می تونم 10 گیگابایت فضا با 100 گیگ پهنای باند بهتون بدم .
اگر که خواستین پیغام خصوصی بدین یا با این آی دی تماس بگیرین :
amirreza.nejati@yahoo.com
موفق باشید .

iMIZBAN
October 9th, 2009, 16:51
سلام دوست عزیز .
خسته نباشید .
ما هم در خدمتیم .
اینم اطلاعات سرور :

CPU : AMD 4 Core 2.8
Ram : 7 GB
Hard : 2 * 250 GB SATA 2 RPM 7.200
PHP Version 5.2.8
Apache Version 2.2.11
MySQL Version 5.0.81
CPanel 11.x

می تونم 10 گیگابایت فضا با 100 گیگ پهنای باند بهتون بدم .
اگر که خواستین پیغام خصوصی بدین یا با این آی دی تماس بگیرین :
amirreza.nejati@yahoo.com
موفق باشید .

Behsazan Host
October 10th, 2009, 12:37
بهسازان هاست هم درخدمتتون هست .

www.behsazanhost.com

در حال حاظر هم هستند از بچه هایی که فارومشون اسپانسر شدیم .

Sajad
October 10th, 2009, 13:04
به نظرم پرونده اين تاپيك بسته باشه تا صاحب تاپيك بياد و نتيجه رو اعلام كنه. اگر خواست بعدا بازم آفر بديد. متشكرم از دوستان.

تا اطلاع ثانوي لطفا آفر نگذاريد.

Mohsen71
October 11th, 2009, 11:01
از Sajad عزیز که باعث نظم دادن به تاپیک شدند متشکرم.
ببینید دوستان؛ درسته الان مشکل سرور فعلی ما حل شده، اما این RAM تا همیشه نمی تونه سایت های بزرگی که روی سرور هستن رو تحمل کنه. بالاخره روزی یا سرور کامل DOWN میشه یا اینکه مدیر سرور خرج می کنه و RAM اضافه می کنه. البته همیشه دست به خرجش خوب بوده و پشتیبانی اش عالی.
بهر حال؛ همیشه نمیشه گفت که سرور فعلی بهترین سرور هستش.
من از یک سرور هاست می خوام که واقعاً dedicated server داشته باشه و این سرور یک سابقه خوب داشته باشه. مثلا تعدادی سایت که پربازدید هستن و RAM و CPU زیادی مصرف می کنند روی سرور بوده باشند که سرور امتحان پس بده. بعدش مهمتر از همه این هست که پشتیبانی خوب باشه. DOWN Time سرور کم باشه، و یک راهی باشه که بتونم اطمینان کامل کنم.
مثلا بارها دیدیم، حتی توی سایت پی سی دانلود؛ که هاست ایران که اسپانسر پی سی دانلود بود، الان مدیریت سایت پی سی دانلود رو بدست گرفته و محمد ( مدیر پی سی دانلود ) هیچ دسترسی به سایت و انجمن و هاست نداره! نمی خوام این بلا سر من بیاد.

kingoftehran
October 11th, 2009, 12:28
با سلام
ما هم در خدمدتیم
پارمیس هاست (http://www.parmishost.com/)

Mohsen71
October 11th, 2009, 12:40
با سلام
ما هم در خدمدتیم
پارمیس هاست (http://www.parmishost.com/)
دوست عزیز! قبل از ارسال پاسخ لطفا تمامی پست ها رو بخونید!
خصوصا این پست http://www.webhostingtalk.ir/showpost.php?p=35353&postcount=24

Mohsen71
October 12th, 2009, 01:38
خب! ظاهرا هیچ کس شرایط اسپانسر شدن با این ترم ها رو نداره ...

Parshosts
October 12th, 2009, 02:38
خب! ظاهرا هیچ کس شرایط اسپانسر شدن با این ترم ها رو نداره ...

این رو به عنوان یک راهنمایی قبول کن و قصد بدی ندارم
شما به هیچ کس اعتماد نداری پس باید اصلا دنبال اسپانسر نباشی چون این بی اعتمادی می تونه کوچکترین مسئله ای رو به یه فاجه ی بزرگ تبدیل کنه پس یا از یه جایی که خودت دوست داری هاست بخر یا این که یه سرور یا vps بگیر و سایتت رو بیار بالا ماشاالله بازدید سایتون هم که بالاست با تبلیغات می تونید چند برابر پولی که نیاز دارید رو بدست بیارید

Mohsen71
October 12th, 2009, 09:57
دوست عزیز، مطمئن هستید نوشته بنده رو خوندید ؟

من از یک سرور هاست می خوام که واقعاً dedicated server داشته باشه و این سرور یک سابقه خوب داشته باشه. مثلا تعدادی سایت که پربازدید هستن و ram و cpu زیادی مصرف می کنند روی سرور بوده باشند که سرور امتحان پس بده. بعدش مهمتر از همه این هست که پشتیبانی خوب باشه. Down time سرور کم باشه، و یک راهی باشه که بتونم اطمینان کامل کنم.

این شرایط باشه بنده هیچ مشکلی با اعتماد نخواهم داشت. چون یه قرار داد سر دستی می بندیم که مشکلی هم بوجود نیاد.