PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست هاست اسپانسري براي سيستم وبلاگدهي

ShahroKH
September 21st, 2009, 12:31
سلام دوستان بنده يه سيستم وبلاگ دهي خريدم و نياز به هاست به صورت اسپانسري دارم

اگر هر كسي ميتونه اسپانسر بشه فقط اينجا پيام بده فقط كساني كه اسپانسر ميشن

ممنون

PanizServer
September 21st, 2009, 12:41
سلام
دوست عزیز بیشتر میشه توضیح بدید ؟ نحوه عملکرد سیستم ؟ سایت شما ؟ تضمین مشتری ؟ و......
اگر هم نمیتونید اینجا اطلاعات رو بگید از پشتیبانی آنلاین ما استفاده کنید تا اونجا به من توضیح بدید ( اینجا بگید تا دوستان استفاده کننند)
موفق باشید

ShahroKH
September 21st, 2009, 13:43
سلام

سيستم بنده با سيستم بلاگفا هيچ فرقي نداره از نظر ظاهر وبلاگ ولي در كنترل پنل ابزار هاي پيشرفته تري از بلاگفا وجود داره

بنده ميخواهم كساني كه ميتونند هاست با پهناي باند بالا بدهند كه بعد از 2 روز سايت نپوكه اسپانسر بشند

سایت شما ؟ تضمین مشتری ؟

دامنه سايت من :‌ iraniblog.ir
تضمين قرار دادن بنر در صفحه اصلي بلاگ دهي

موفق و سربلند باشيد

WebRang
September 21st, 2009, 15:42
سلام
مشخصات سرور 1
CPU: Single Intel Xeon X3353 2.6GHz Quad Core
RAM: 8Gb DDR2
Hard: 1Trb Raid1
سرور 2
cpu Dual Intel Xeon processors at 3.2Ghz
RAM 4GBDDR2
Hard 600GB raid1
دیتاسنتر قدرتمند : Caro.net

اگر اجازه بدید ما با کامل میل اسپانسرتان بشیم

arameshsoft
September 24th, 2009, 22:01
من هم در خدمتم. همه چیز نا محدود در اختیار شما قرار میگیره.

HugeServer
September 25th, 2009, 08:48
سلام.
در خدمتیم!
اطلاعات رو به support@hugeserver.ir ارسال کنید.

bijans
October 4th, 2009, 16:23
دوست عزیز، ما شرکت نت سازان روشن اندیش هستیم. لطف کن و با من تماس بگیر، من چیزی بیشتر از اونچه که می خوای بهت می دم. اگه به توافق برسیم، شاید هم بندویت نامحدود دادم، خدا رو چه دیدی. ولی به هر حال چون به تبلیغات نیاز دارم، ترجیح می دم این هاست رو مجانی بهت بدم. باهام تماس بگیر:
09195303809

HugeServer
October 4th, 2009, 16:33
دوست عزیز، ما شرکت نت سازان روشن اندیش هستیم. لطف کن و با من تماس بگیر، من چیزی بیشتر از اونچه که می خوای بهت می دم. اگه به توافق برسیم، شاید هم بندویت نامحدود دادم، خدا رو چه دیدی. ولی به هر حال چون به تبلیغات نیاز دارم، ترجیح می دم این هاست رو مجانی بهت بدم. باهام تماس بگیر:
09195303809

This tpic is too old, dont send more!!!