PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قیمت وحشتناک دلار

NovinServer
December 20th, 2011, 05:24
درود، دوستان امروز قیمت دلار به مرز 1500 تومان رسید !
با توحه به این نرخ ما مجبور به افزایش نرخ سرویس هایمان به صورت چشم گیر هستیم ...
دوستانی که در کار ارز هستند کسی می توانه توضیح بده چرا به سرعت و یک شبه این همه دلار گران شده است ؟
نرخ خرید دوستانی که کردیت کارت دارند چقدر است ؟
خیلی برام جالب شده بدونم چرا اینقدر رفته بالا !
دلاری که یکی دو سال خیلی زور می زد 1120 بالا نمی امد الان شده 1500 تومان !

mersad-mr
December 20th, 2011, 05:43
دوست عزیز
من صبح دیدم 1390 شد بعدش هر 1 ساعت چک کردم می رفت بالا!!!!!!!!!
دلار اینترنتی که دیگه حداقل رو 1610 من دیدم!

E!3
December 20th, 2011, 06:12
نرخ خرید دوستانی که کردیت کارت دارند چقدر است
نرخ امروز صرافی ها 1450 تومان + کارمزدهای دو طرفه :-s

دوستانی که در کار ارز هستند کسی می توانه توضیح بده چرا به سرعت و یک شبه این همه دلار گران شده است
تحریم شدن بانک مرکزی و سیاستی که در دست ناقص العقلان افتاده است.

NovinServer
December 20th, 2011, 06:29
دوست عزیز
من صبح دیدم 1390 شد بعدش هر 1 ساعت چک کردم می رفت بالا!!!!!!!!!
دلار اینترنتی که دیگه حداقل رو 1610 من دیدم!

خدا رحم کنه !
الان 1500 من خریدم داره حالم بد میشه دیگه 1610 بکنه نفسم قیچی میشه !
خیلی وضع خرابه ! ممنون دوستان بابت اطلاعاتتون !

okey
December 20th, 2011, 08:22
همین طور پیش بره قیمتش به یورو می رسه !
آه خدا چقدر ریال بی ارزش شده !

NovinServer
December 20th, 2011, 08:37
همین طور پیش بره قیمتش به یورو می رسه !
آه خدا چقدر ریال بی ارزش شده !

مگه یورو حالا ثابت مانده که دلار بهش برسه !
دلار شد 1600 خوب یورو که نمرده ! از 2000 میپره 2300 تومان !

mohsen1
December 20th, 2011, 08:50
گرون تر هم میشه.
منتظر دلار 2 هزار تومانی هم باشید....

majid67
December 20th, 2011, 08:54
گرون تر هم میشه.
منتظر دلار 2 هزار تومانی هم باشید....

و منتظر ثبت دامین 20 هزار تومانی :-w

tinavps
December 20th, 2011, 09:21
به دنبال تنش های سیاسی ایران-امریکا و تهدید ایران به جلوگیری از فروش نفت دلار بالا میره. پیش بینی میشه با شروع تعطیلات رسمی دلار افت کنه آماده باشید برای شارژ حساب ها در تعطیلات بعد از کریسمس

Aria
December 20th, 2011, 10:33
سلام.

اگر همکاران از سیستم های Forex اطلاع داشته باشند، نوسان عرضی قبل از Christmas به صورت غیر عادی شروع میشه و تا چند رو بعد از سال جدید هم ادامه پیدا خواهد کرد ولی در نهایت ثابت میشه.

ثابت شدن به معنی پایین اومدن قیمت نیست ولی اختلاف های چند ده تومانی به صورت روزانه پیش نمیاد دیگه!

با تشکر.

mersad-mr
December 20th, 2011, 10:35
به دنبال تنش های سیاسی ایران-امریکا و تهدید ایران به جلوگیری از فروش نفت دلار بالا میره. پیش بینی میشه با شروع تعطیلات رسمی دلار افت کنه آماده باشید برای شارژ حساب ها در تعطیلات بعد از کریسمس

سلام دویت عزیز
هیچ چیزی دیده نشده وقتی گرون میشه دوباره ارزون بشه .
ثاید 10-20 تومان ارزون بشه اما به 350 دیگه نمیرسه !

smartieuser
December 20th, 2011, 10:40
سلام دویت عزیز
هیچ چیزی دیده نشده وقتی گرون میشه دوباره ارزون بشه .
ثاید 10-20 تومان ارزون بشه اما به 350 دیگه نمیرسه !

چندوقت پیش یورو از 1450 تومان به 1200 تومان رسید ولی مجددا خودش رو بالا کشید.

mehdi.gh
December 20th, 2011, 10:45
امیدمون به خداست
احتمالش هست که بیاد پایین :d

NovinServer
December 20th, 2011, 11:24
من که ندیدم تو ایران چیزی بالا بره بعد پایین بیاد !
بالاتر میره اما پایین نمیاد ! پایین هم بخواهد بیاد 10 برابر میره بالا 1 برابر کم میشه ! (:|

Hostine
December 20th, 2011, 11:36
سلام دوستان دلار دیگه پایین بیا نیست روز به روز هم میره بالا !!!!

sales data
December 20th, 2011, 11:42
دوستان اصلا نگران نباشید رییس بانک مرکزی ایران بیدار است !
موفق باشید

faranetwork
December 20th, 2011, 11:47
کمی صبر کنید به 2000 تومان یا 3000 تومان میرسه...تا زمانی که قیمت سرویس ها بالا نره و آفرهای تخیلی میدن بعضی ها همین هست

sales data
December 20th, 2011, 11:50
کمی صبر کنید به 2000 تومان یا 3000 تومان میرسه...تا زمانی که قیمت سرویس ها بالا نره و آفرهای تخیلی میدن بعضی ها همین هست

وی پی اس 3900 تومان بعد یک ماه جمع کرد رفت !

pouyasazan
December 20th, 2011, 11:52
با یکی از صرافی ها صحبت می کردم نظر ایشان پیرامون بالا رفتن قیمت دلار: پس از تحریم بانک مرکزی از سوی آمریکا، بانک مرکزی امارات که راه ارسال ارز از ایران (دلار، درهم، یورو و ...) به جای جای دنیا است به صرافی های ایرانی درهم ارائه نکرده و دلیل بالا رفتن دلار مربوط به این قضیه است و دولت در این قضیه نقش مستقیم نداشته است. البته ایشان معتقد است اگر امارات مجددا به صرافی های ایرانی درهم ارائه کند ارزش دلار پایین خواهد آمد در غیر این صورت در کوتاه مدت پیش بینی دلار 1700 تومانی را داشت!!!

نتیجه: فعلا این بالا رفتن دلار ربطی به سال نو میلادی ندارد و احتمال پایین آمدن دلار حداقل تا شنبه پیش بینی نمی شود.(به کلمه فعلا توجه کنید)

sales data
December 20th, 2011, 11:58
طی صحبتی که با صرافی طرف قرار داد شرکت داشتیم و نماینده بانک مرکزی هستند :
قیمت دلار به صورت مستقیم بسته به دولت میباشد و به دلیل اینکه ارز به صورت مستقیم توسط دولت وارد کشور میشود میتواند قیمت ارز را به هر دلیل و با هر قیمت عرضه کند
این بحث خیلی طولانی بود که تنها بخشی از آن ذکر شد

nasa_de
December 20th, 2011, 12:51
بالا رفتن نرخ دلار به چندین عامل بستگی داره که از اون موارد میشه تحریم، نزدیکی به سال نو میلادی، سیاست دولت در رفع کسری بودجه، شرایط نه چندان مناسب داخلی و ... نام برد.

vps-baran.ir
December 20th, 2011, 12:55

من هم با آقای پارسیان کاملا موافقم چون بعضی ها میان سیستم کار رو بهم میریزن و قیمت پایین میدن . مثلا دیروز من یه تاپیک دیدم 256 مگ رو زده بود 6900 تومان از همه جالب تر امروز و دیروز ، تو یاهو پی ام دریافت کردم که زده بود رم 1 گیگ 3000 تومان شاخ در آوردم اخه 2000 تومان فقط پول آی پی هست ، خوب خودتون تصمیم بگیرید . وقتی ما یک صدا نیستیم ، قیمت هامون یکی نیست دیگه باید چه کار کنیم . من ماه پیش سرورم رو هر دلار 1380 تومان گرفتم . قیمت هامو بیشتر کردم مثلا رم 1 گیگ 35000 تومان شد

امروز هم سرورم رو شارژ کردم پول بیشتری دادم و رم 1 گیگ رو 40000 تومان کردم

هر کی دوست داشت که می خره . هر کی هم نخواست، که هیچی

ولی من زمانی که واسه مشتری احترام قائل میشم و سرور خوب می گیرم ، مشتری هم باید در برابر اون سرور و پشتیبانی پول خوب بده .

ولی متاسفانه بعضی از مردم کمیت رو به کیفیت ترجیع میدن که میشه عین بعضی از دوستان (بلانسبت) که ورشکست میشن

---
December 20th, 2011, 13:09
با این وضع ما هفته ی پیش به دیتاسنتر افرانت کوچ کردیم باشد شما با دلار به رستگاری برسید :دی

AlborzVPS
December 20th, 2011, 13:10
دلار شد 1500 !!!

m3hdi
December 20th, 2011, 13:10
افزایش قیمت ارز = پایین آمدن قیمت سرویس دهنده
این است ریاضی محض بازار ایران ;;)
البته کی جرات داره قیمت ها رو دست بزنه ، وقتی هر روز وی پی اس 4900 تومنی ارائه میشه :))

shivahost
December 20th, 2011, 13:15
در مورد vps ها یک مشکلی هست، خیلی از مشتری های شما برای مدت کمی به آن نیاز دارند شاید کمتر از یک ما و براشون مهم نیست طرف فروشنده در حال ورشکست شدن باشه و یک ماه دیگه جمع کنه بره. برای همین سرویس ارزان را با کمال میل می خرند. فروشنده ها هم که یک سرور اختصاصی گرفته اند و باید پولش را در بیارن پس میان شونصد تا vps روش میدن با قیمت مفت با امید مشتری بیشتر، قیمت پایین تر....

---------- Post added at 01:15 PM ---------- Previous post was at 01:13 PM ----------

درود، دوستان امروز قیمت دلار به مرز 1500 تومان رسید !
با توحه به این نرخ ما مجبور به افزایش نرخ سرویس هایمان به صورت چشم گیر هستیم ...
دوستانی که در کار ارز هستند کسی می توانه توضیح بده چرا به سرعت و یک شبه این همه دلار گران شده است ؟
نرخ خرید دوستانی که کردیت کارت دارند چقدر است ؟
خیلی برام جالب شده بدونم چرا اینقدر رفته بالا !
دلاری که یکی دو سال خیلی زور می زد 1120 بالا نمی امد الان شده 1500 تومان !

با این بازار خراب کن های موجود حتی نمیشه قیمت دامین را بالا برد!

AlborzVPS
December 20th, 2011, 13:17
کسانی که دارن بازار رو خراب میکنن شرط می بندم بیشتر از 1 ما نمی توانند دوام بیارن

shivahost
December 20th, 2011, 13:19
سلام.

اگر همکاران از سیستم های Forex اطلاع داشته باشند، نوسان عرضی قبل از Christmas به صورت غیر عادی شروع میشه و تا چند رو بعد از سال جدید هم ادامه پیدا خواهد کرد ولی در نهایت ثابت میشه.

ثابت شدن به معنی پایین اومدن قیمت نیست ولی اختلاف های چند ده تومانی به صورت روزانه پیش نمیاد دیگه!

با تشکر.

البته این نوسانات بین دلار و یورو و پوند مشهوده نه ریال بدبخت

vps-baran.ir
December 20th, 2011, 13:20
در مورد vps ها یک مشکلی هست، خیلی از مشتری های شما برای مدت کمی به آن نیاز دارند شاید کمتر از یک ما و براشون مهم نیست طرف فروشنده در حال ورشکست شدن باشه و یک ماه دیگه جمع کنه بره. برای همین سرویس ارزان را با کمال میل می خرند. فروشنده ها هم که یک سرور اختصاصی گرفته اند و باید پولش را در بیارن پس میان شونصد تا vps روش میدن با قیمت مفت با امید مشتری بیشتر، قیمت پایین تر....

خوب این اشتباهه وقتی یه بابایی می یاد یه سرور 16 گیگ رم رو روش 60 تا وی پی اس نصب می کنه انتظار از این اقا چی میره . پشیبانی خوب ولی کیفیت بد

من همیشه سعی می کنم سرور که میگیرم . مثلا 16 گیگ ، اینو به 16 نفر یا فوقش 20 نفر میدم البته تمام سرور های بنده پورت 1 گیگ هست و من هیچ وقت دنبال پول حرام هم نیستم . سرور رو overcell کنم که بخوام سر مشتری رو کلاه بزارم نه این اشتباه محضه . سره خودمو دارم شیره میمالم . اگه بخوام این کارو بکنم . این طوری سرور که پر میشه میرم سرور دیگه میگیرم . که سودم کم میشه . ولی سرویس دهی بهتری میدم

الان رم 24 گیگ دارم و 16 تا سرور نصب کردم و 12 گیگم پر شده و به هیچ کی هم نمی فروشم . چون اشتباهی که کردم رم بالا گرفتم .

m.hoseynpur
December 20th, 2011, 13:22
اخرین قیمتی که از صرافی فامیلمون دارم اینهاست

قیمت ها قیمت ساعت 12:10 دقیقه بازار هست

دلار: 1485 تومان
یورو: 1908 تومان
پوند انگلیس: 2240 تومان

AlborzVPS
December 20th, 2011, 13:23
صرافی نمیخواد بیا : http://mesghal.com/

shivahost
December 20th, 2011, 13:24
کسانی که دارن بازار رو خراب میکنن شرط می بندم بیشتر از 1 ما نمی توانند دوام بیارن

بله و بازار را ترک می کنند اما متاسفانه تعدادشون کم نمیشه!

AlborzVPS
December 20th, 2011, 13:25
بله و بازار را ترک می کنند اما متاسفانه تعدادشون کم نمیشه!
چرا دیگه نفس های اخراشونه

m.hoseynpur
December 20th, 2011, 13:26
صرافی نمیخواد بیا : Mesghal.Com:قيمت روز و لحظه ای طلا،سکه،نقره ، مس و ار&#1 (http://mesghal.com/)

دوست عزیز شما با اون قیمت هایی که تو سایت مثقال هست نمیتونید تو بازار خرید کنید وقتی میری صرافی دلار تهیه کنی نمیتونی بگی چون تو سایت مثقال زده اینقدر اینقدر پول میدم قیمت کف بازار رو در اون لحظه باید ببینید چقدر.هفته اینده 20 روز دارم میرم ابوضبی وقت مصاحبه دارم برای سفارت امریکا گذاشته بودم این بانک مرکزی شاید یکم وضعو سامان بده اما متاسفانه بازار یه هو انگار داره سرمون خراب میشهههههههههههه

vps-baran.ir
December 20th, 2011, 13:29
صرافی نمیخواد بیا : Mesghal.Com:قيمت روز و لحظه ای طلا،سکه،نقره ، مس و ار&#1 (http://mesghal.com/)

بحث صرافی نیست عزیز بیشتر دوستانی که برای پرداخت انجام میدن حواله می کنن که دوست من دیروز 1500 تومان قیمت حواله داده حالا امروز حواله رو نمیدونم

---------- Post added at 01:29 PM ---------- Previous post was at 01:27 PM ----------

دوست عزیز شما با اون قیمت هایی که تو سایت مثقال هست نمیتونید تو بازار خرید کنید وقتی میری صرافی دلار تهیه کنی نمیتونی بگی چون تو سایت مثقال زده اینقدر اینقدر پول میدم قیمت کف بازار رو در اون لحظه باید ببینید چقدر.هفته اینده 20 روز دارم میرم ابوضبی وقت مصاحبه دارم برای سفارت امریکا گذاشته بودم این بانک مرکزی شاید یکم وضعو سامان بده اما متاسفانه بازار یه هو انگار داره سرمون خراب میشهههههههههههه

بدتر از این هم خواهد شد

Mr_Parham
December 20th, 2011, 13:30
خوب این اشتباهه وقتی یه بابایی می یاد یه سرور 16 گیگ رم رو روش 60 تا وی پی اس نصب می کنه انتظار از این اقا چی میره . پشیبانی خوب ولی کیفیت بد

من همیشه سعی می کنم سرور که میگیرم . مثلا 16 گیگ ، اینو به 16 نفر یا فوقش 20 نفر میدم البته تمام سرور های بنده پورت 1 گیگ هست و من هیچ وقت دنبال پول حرام هم نیستم . سرور رو overcell کنم که بخوام سر مشتری رو کلاه بزارم نه این اشتباه محضه . سره خودمو دارم شیره میمالم . اگه بخوام این کارو بکنم . این طوری سرور که پر میشه میرم سرور دیگه میگیرم . که سودم کم میشه . ولی سرویس دهی بهتری میدم

الان رم 24 گیگ دارم و 16 تا سرور نصب کردم و 12 گیگم پر شده و به هیچ کی هم نمی فروشم . چون اشتباهی که کردم رم بالا گرفتم .
من نمی دونم چرا شما فکر می کنین روی یک سرور 60 تا وی پی اس دادن به معنی Oversell (نه Overcell!!) کردن هست :39: بعدا دقت کنین موضوع تاپیک اصلا یک چیز دیگری هست؛ شما نیاز نیست از سرویس خودتون تعریف کنین اینجا

vps-baran.ir
December 20th, 2011, 13:31

بدتر از این هم خواهد شد

AlborzVPS
December 20th, 2011, 13:31
بدتر از این هم خواهد شد

این هنوز اولشه :دی

vps-baran.ir
December 20th, 2011, 13:33
من نمی دونم چرا شما فکر می کنین روی یک سرور 60 تا وی پی اس دادن به معنی Oversell (نه Overcell!!) کردن هست :39: بعدا دقت کنین موضوع تاپیک اصلا یک چیز دیگری هست؛ شما نیاز نیست از سرویس خودتون تعریف کنین اینجا

اگه تاپیک رو کامل بخونید . حرف دوستان اینه که چرا بعضی ها میان خراب می کنن بازار کار رو . منم گفتم که این قیمت منه و منم میتونم مفت بدم ولی مغز .. نخوردم که بخوام پایین بدم

shivahost
December 20th, 2011, 13:38
اخرین قیمتی که از صرافی فامیلمون دارم اینهاست

قیمت ها قیمت ساعت 12:10 دقیقه بازار هست

دلار: 1485 تومان
یورو: 1908 تومان
پوند انگلیس: 2240 تومان

بهترین مرجع: Mesghal.Com:قيمت روز و لحظه ای طلا،سکه،نقره ، مس و ار&#1 (http://www.mesghal.com)

---------- Post added at 01:38 PM ---------- Previous post was at 01:36 PM ----------

اتفاقا سایت مثقال تقریبا شده یک مرجع رسمی و همه صرافیها ازش پیروی می کنند. البته خب همه هم سعی می کنند هنگام خرید از شما پایینتر بخرند و زمان فروش بالاتر

salar74_a
December 20th, 2011, 13:49
دلار 1505 حالا که رسیده به سر ماه باید گرونش کنند شانسم نداریما=p~

30tGame
December 20th, 2011, 13:51
چند دقیقه پیش یک سرور تمدید کردم هر دلار 1550 حساب کردند
و دیروز یک خرید داشتیم 1450 انجام دادیم یعنی از دیروز تا حالا 100تقریبا تومن افزایش داشته
با این قیمت دلار سرور از افرانت خریداری کنیم فکر میکنم ارزونتر در بیاد ! ! !

vps-baran.ir
December 20th, 2011, 13:52
دلار 1505 حالا که رسیده به سر ماه باید گرونش کنند شانسم نداریما=p~

قیمت دلار در این لحظه برای حواله 1545 تومان شما بگید ما چه کار کنیم؟

حالا درصدی که واسه حواله می گیرن به کنار .(:|

pardishosting
December 20th, 2011, 14:36
دلار گرون بشه همه چیز گرون می شه ، حتی سرور های افرانت .
از اون بدتر تورم هست و قدرت خرید

m.hoseynpur
December 20th, 2011, 14:42
دلار در بازار تهران به 1510 تومان رسید.آپدیت ساعت 14:30 دقیقه

behrooz_iri
December 20th, 2011, 14:59
دلار در بازار تهران به 1510 تومان رسید.آپدیت ساعت 14:30 دقیقه

خدایش فزون فرماید

E!3
December 20th, 2011, 15:17
امیدمون به خداست
احتمالش هست که بیاد پایین :d
توی سیستم گل کوچیکی ایران همچین اتفاقی نخواهد افتاد ;)
سیستم گل کوچیکی چیه؟ تو مملکت شوربخت ما قیمت یه جنس رو 1000 تومان افزایش میدن، اندک ملت به اصطلاح فهیم به نظام مقدس دهن کجی نشون میدن و اینجاست که نظام مقدس برای دلخوشی ملت فهیمش قیمت اون جنس رو به مقدار 99 تومن کاهش میده. اینجاست که موجی از شادی ملت رو فرا میگیره و ...

قیمت امروز دلار صرافی ها: 1505
قیمت امروز فروشنده های اینترنتی: 1550

در تفکرم نمیگنجد "شاید این جمعه بیاید"

dr.saeed
December 20th, 2011, 15:23
خطاب به آقای وی پی اس باران
دوست گلم من خودم رو سرور با 12 گیگ رم 63تا وی پی اس دادم پورتم 1 هست همه هم از کیفیت راضیا فقط ریـ ده بودم تو قیمت که باعث بر شکستگیم شد
oversale رو خوب اومدی

info_dlsong
December 20th, 2011, 16:44
سلام

تو نمایشگاه الکامپ با 3 تا از مسئولین دیتاسنتر افرانت صحبت کردم
گفتم بالا رفتن دلار برای شما هم مشکلاتی رو ایجاد کرده یا نه ؟ (اون موقع دلار 1345 بود)
گفت ما قیمت خیلی از سرویس هامون رو افزایش دادیم و اگر بالاتر بره باز هم افزایش خواهیم داد...
گفتم قیمت سرویس دهنده های خارجی ثابت هست ... شما چنین چیزی ندارین ؟
گفت حتی توی متن قرار داد ما با شرکت های دیگه این مورد ذکر شده که در شرایطی میتونیم قیمت سرویس ها رو بالا ببریم.

با نگاه روشن پارس صحبت کردم اونها هم وضعیت مشابه داشتن ولی میگفتن به دلیل سیاست گذاری قیمت ها فعلا مشکل زیادی برامون ایجاد نشده, با این نرخ دلار دیگه فکر کنم مشکل دامنگیر اونها هم شده ! :دی (وقت نشد برم غرفه "هاست ایران" ولی اگه میرفتم اولین سوالم از کارمند هاش این بود...)
========
بار ها من تو این انجمن شنیدم بالا رفتن نرخ ارز برای شرکت های بزرگ مشکلاتی رو ایجاد نمیکنه ! ولی باید بگم سخت در اشتباه هستند

100 تومان بالا رفتن ارز برای کسی که 10 هزار دلار در ماه پرداخت داره = 1 میلیون تومان اضافه تر در ماه
100 تومان بالا رفتن برای کسی که یک سرور 200 دلاری دارد = 20 هزار تومان اضافه تر در ماه :)

کسی که حرفه ای هست علاوه بر تمدید سرویس ها باید حقوق کارمند هم بده ولی اونی که ابتدایی کار میکنه گاها از پول تو جیبیش هم برای اجاره سرور میزاره :دی

به طور مثال بنده نسبت به 4 ماه پیش 2 میلیون تومان بیشتر اجاره سرور میدم ! و یک میلیون تومان کمتر درامد دارم !

فکر میکنم پدر بزرگم با عمر 90 سالش به اندازه این 4 ماه من مشکلات نداشته :دی

ارادتمند

faranetwork
December 20th, 2011, 17:35
جالبه فن آوا هم دیتاسنتر داره و یک سرور رم 256 با پهنای باند 20 گیگی رو میده 40 هزار تومان...که خود کارمند هاش تعجب کردن اومدن از من سرور کانادا گرفتن :59:...نکته اصلی این هست که باید همه همکار ها با هم قیمت را ببرن بالا مثلا بگن آقا 256 زیر 10 تومن کسی نده حالا میخواد یکی 10 تومن بده یکی 20 تومن اینجوری بهتر هست تا اینکه بیاد یکی بده 3000 تومن

majid67
December 20th, 2011, 17:44
جالبه فن آوا هم دیتاسنتر داره و یک سرور رم 256 با پهنای باند 20 گیگی رو میده 40 هزار تومان...که خود کارمند هاش تعجب کردن اومدن از من سرور کانادا گرفتن :59:...نکته اصلی این هست که باید همه همکار ها با هم قیمت را ببرن بالا مثلا بگن آقا 256 زیر 10 تومن کسی نده حالا میخواد یکی 10 تومن بده یکی 20 تومن اینجوری بهتر هست تا اینکه بیاد یکی بده 3000 تومن

اونی که مثلا میده 3000 تومان، خیلی زود سرش به سنگ میخوره
شاید حتی باعث آگاه کردن کاربران ناآگاه هم بشه!!! تا بعدن برن یک سرویس گرانتر بگیرن و تجربه تلخی بشه واسه آیندشون

AvalinHost
December 20th, 2011, 17:57
از چند ماه بعد فکر کنم دیگه هیچ جا دلار نفروشن.
چون اگه بانک مرکزی و نفت ایران بطور کل تحریم بشه دیگه ارز دلار به این مقداری که هست وارد کشور نمیشه و همون مقدار هم میمونه اون بالاها خرج میشه و به مردم نمیرسه.
اگرم برسه فکر کنم هر دلاری 3000 یا 4000 تومن یا بیشتر باید بخریم. :-s

nasa_de
December 20th, 2011, 18:00
چون اگه بانک مرکزی و نفت ایران بطور کل تحریم بشه دیگه ارز دلار به این مقداری که هست وارد کشور نمیشه و همون مقدار هم میمونه اون بالاها خرج میشه و به مردم نمیرسه.

دلار همیشه از سوی بانک مرکزی فروخته نمیشه. این قیمت برای دلار اغراق آمیز هست اما قیمت بالای دلار در این چند روز اجتناب ناپذیر است. توصیه میکنم برای تمامی وبهاستینگی ها و اشخاصی که کالایی را با قیمت دلار میخرند و به ریال میفروند که قیمت ها را بر حسب دلار نرخ گذاری کنند.

mahdy2
December 20th, 2011, 18:01
دوست عزیز اطلاعاتتون اشتباهه.ایران نه تنها مشکل ارز نداره بلکه بزرگترین مشکلش اینه که نمی دونه کجا باید مصرفش کنه.چون فروشش در داخل مشکلات اقتصادی زیاد به همراه داره

این افزایش قیمت رو حتی نماینده های مجلس هم رسما دارن میگن کار دولته.......... میخوان ارز رو آزاد کنن، گذاشتن قیمت کاذب بره بالا

AvalinHost
December 20th, 2011, 18:08
وقتی تبادل ارزی صورت میگیره شما باید معالش رو داشته باشید دیگه.
غیر از اینه؟
وقتی ایران نتونه نفت بفروشه پس چطور باید ارز دلار رو تامین کنه؟
خارجیها که عاشق چشم ابروی ما نیستن بیان ریال مارو با دلار چنج کنن!
در کشور ما دلار فقط از طریق صادرات نفت داره تامین میشه.
خوب اگه غیر از اینه لطف کنید بگین ارز کشور چطور تامین میشه؟

nasa_de
December 20th, 2011, 18:12
غیر از اینه؟

خیلی از مسائل رو نمیشه درجای عمومی عرض کرد و از حوصله این مطلب هم خارج هست اما نفت رو فقط مریکا یا اروپا خرید نمیکنه، مشتری های بزرگی در آسیا هست، ژاپن، هند، چین، کره جنوبی و ... راه های دریافت دلار های نفتی هم (هم اکنون) فقط از طریق بانک مرکزی نیست.

mersad-mr
December 20th, 2011, 18:18

این نمیشه دوست عزیزم
ایرانی ها فقط عادت دارن اروزن بخرن بعدش می خوان ببینن کیفیتش چطوره یارو میره یه سرور مخره بعد میاد سرور مجازی میزاره 5 تومان . تو همین فروم یارو قیمت گزاشته رم 1 گیگ 6900 !
ایرانیم که بهش بگی ارزون میاد می خره کیفیت و ایراو نمیبینه که!

غیر از اینه؟

بله!

---------- Post added at 06:18 PM ---------- Previous post was at 06:14 PM ----------

قيمت ارز در بازار ايران(تومان) ساعت به روز رسانی: 17:23 سه شنبه 29/09/90

ارز
خريد
فروش

دلار آمريکا
1500
1530

AvalinHost
December 20th, 2011, 18:22
من اقتصاددان نیستم. ولی بقول معروف 2*2=4 تا رو دیگه بلدم!
بله درسته، آمریکا و اروپا خرید نمیکنن ولی اکثر قراردادهای تجاری خارجی با ارز دلار هست.
میدونم که ایران در این کشور های همسایه خیلی کارها کرده. و دلار قراردادهای نفتی رو از طریق بانکهای اونها تامین میکنه.
ولی فکرشو بکنید که اگه یه روزی این باند مافیایی که ایران بخاطر این تحریم ها ایجاد کرده متلاشی بشه. اونوقت ببینید چه به حال روز ما میاد.

mahdy2
December 20th, 2011, 18:24
غیر از اینه؟
شما فکر کردید خرید نفت مثل خرید گوشته که از ایران کسی خرید نکنه؟ B-)
ایران دومین تولید کننده نفت اوپکه پانا نیوز | سهم 12 درصدی ایران در تولید نفت...� (http://www.pananews.ir/news/7782/%D8%B3%D9%87%D9%85-12-%D8%AF%D8%B1%D8%B5%D8%AF%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%D8%AA%D9%88%D9%84%DB%8C%D8%AF-%D9%86%D9%81%D8%AA-%D8%A7%D9%88%D9%BE%DA%A9-10:53/)

اگر بخوان قسمت کوچکی از نفت ایران رو نخرن، کل بازارهای جهانی بهم میریزه

nasa_de
December 20th, 2011, 18:24
من اقتصاددان نیستم. ولی بقول معروف 2*2=4 تا رو دیگه بلدم!
بله درسته، آمریکا و اروپا خرید نمیکنن ولی اکثر قراردادهای تجاری خارجی با ارز دلار هست.
میدونم که ایران در این کشور های همسایه خیلی کارها کرده. و دلار قراردادهای نفتی رو از طریق بانکهای اونها تامین میکنه.
ولی فکرشو بکنید که اگه یه روزی این باند مافیایی که ایران بخاطر این تحریم ها ایجاد کرده متلاشی بشه. اونوقت ببینید چه به حال روز ما میاد.

ترکیه الان تبلیغ میکنه که در سال 2020 اینقدر درآمد و سرمایه گذاری خواهیم داشت. هیمنطوری این تبلیغ رو نمیکنه. بیشتر از این دیگه نمیتونم صحبت کنم چون نه به صلاح وبسایته نه شما و نه بنده.

novinvps.com
December 20th, 2011, 18:26
فکر کنم با این وضعیت باید افزایش قیمت همکاران همگی در نظر بگیریم.

AvalinHost
December 20th, 2011, 18:36
ترکیه الان تبلیغ میکنه که در سال 2020 اینقدر درآمد و سرمایه گذاری خواهیم داشت. هیمنطوری این تبلیغ رو نمیکنه. بیشتر از این دیگه نمیتونم صحبت کنم چون نه به صلاح وبسایته نه شما و نه بنده.

امیدوارم ترکیه بخاطر فشارهای آمریکا و اروپا این حرفشو پس نگیره.
درسته، بهتر در اینباره صحبت نشه. چون به نفعه همه هست. :d

plastic
December 20th, 2011, 19:03
دوستانی که میخوان قیمتهاشون درست از اب در بیاد میتونن قیمت روز دلار رو از جایی مثل مثقال به صورت روزانه یا هفتگی چک کنن ( اتوماتیک ) و این قیمت رو با تبدیلاتی که دارن به ریال انجام میدن + سود مدنظرشون تغییر بدن و در لیست سرویس هاشون قرار بدن ( اتوماتیک - php ) این مربوط میشه به قسمت کاری هاستینگ ها
اما قیمت دلار و سکه و طلا منفجر شده و تو اخبار نوشته که بانک مرکزی ...

visacart
December 20th, 2011, 19:45
ایران دومین تولید کننده نفت اوپکه پانا نیوز | سهم 12 درصدی ایران در تولید نفت...� (http://www.pananews.ir/news/7782/%D8%B3%D9%87%D9%85-12-%D8%AF%D8%B1%D8%B5%D8%AF%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%D8%AA%D9%88%D9%84%DB%8C%D8%AF-%D9%86%D9%81%D8%AA-%D8%A7%D9%88%D9%BE%DA%A9-10:53/)

اميد داشتن چيز خوبيه ولي واقعيت ها رو پوشوندن كمكي نمي كنه.
ايران 12 درصد نفت اوپك رو توليد مي كنه ولي نصفش رو مصرف داخل مي كنه پس شد 6 درصد.
از طرفي نفت اوپك 40 در صد از نفت جهانه. پس در نهايت ما داريم 2.5 درصد از نفت دنيا رو تامين مي كنيم.
فكر مي كنيد جايگزين كردن 2 ميليون بشكه نفت صادراتي براي توليد كننده هاي عرب و روسيه كار دشواريه؟
تاثيري كه نبود نفت ايران داره اينه كه توليد كننده ها مجبور مي شوند با تقريبا نهايت ظرفيت كار بكنند و در صورتي كه اتفاق ناخواسته اي پيش بياد اونوقت بازار با كمبود روبرو مي شود و فقط به همين خاطره كه تصميم نهايي شون رو نگرفتند.

alborzhost
December 20th, 2011, 19:52

---

plastic
December 20th, 2011, 19:53
اميد داشتن چيز خوبيه ولي واقعيت ها رو پوشوندن كمكي نمي كنه.
ايران 12 درصد نفت اوپك رو توليد مي كنه ولي نصفش رو مصرف داخل مي كنه پس شد 6 درصد.
از طرفي نفت اوپك 40 در صد از نفت جهانه. پس در نهايت ما داريم 2.5 درصد از نفت دنيا رو تامين مي كنيم.
فكر مي كنيد جايگزين كردن 2 ميليون بشكه نفت صادراتي براي توليد كننده هاي عرب و روسيه كار دشواريه؟
تاثيري كه نبود نفت ايران داره اينه كه توليد كننده ها مجبور مي شوند با تقريبا نهايت ظرفيت كار بكنند و در صورتي كه اتفاق ناخواسته اي پيش بياد اونوقت بازار با كمبود روبرو مي شود و فقط به همين خاطره كه تصميم نهايي شون رو نگرفتند.
کاملا صحیح هست.
نباید به معجزه امیدوار بود.
...

brilliant
December 20th, 2011, 20:10
با دستور وزیر صنعت، معدن و تجارت، هرگونه مراوده تجاری ایران با کشور امارات متحده عربی تا اطلاع ثانوی ممنوع شد.

majid67
December 20th, 2011, 20:15
با دستور وزیر صنعت، معدن و تجارت، هرگونه مراوده تجاری ایران با کشور امارات متحده عربی تا اطلاع ثانوی ممنوع شد.

منبع خبر؟

mersad-mr
December 20th, 2011, 20:43
دوستانی که میخوان قیمتهاشون درست از اب در بیاد میتونن قیمت روز دلار رو از جایی مثل مثقال به صورت روزانه یا هفتگی چک کنن ( اتوماتیک ) و این قیمت رو با تبدیلاتی که دارن به ریال انجام میدن + سود مدنظرشون تغییر بدن و در لیست سرویس هاشون قرار بدن ( اتوماتیک - php ) این مربوط میشه به قسمت کاری هاستینگ ها
اما قیمت دلار و سکه و طلا منفجر شده و تو اخبار نوشته که بانک مرکزی ...

دوست عزیز تو 48 ساعته گذشته هر 1-2 ساعت قیمت بالا پایین می شد.

این خبرو از کجا آوردین؟

nasa_de
December 20th, 2011, 21:05

http://www.mehrnews.com/fa/newsdetail.aspx?NewsID=1488882

info_dlsong
December 20th, 2011, 21:49
اتحاد چیز خوبیه, چیزیه که اگر هاستینگ های درجه دو و سه داشتیم شرایطمون خیلی بهتر بود...
ولی این به هیچ وجه !!!!! به هیچ وجه !!!!! میسر نخواهد شد ! چون 60% مدیران کودک هستند و کودک لجبازه ! تعهد و تخصص هم نداره

plastic
December 20th, 2011, 21:55
اتحاد چیز خوبیه, چیزیه که اگر هاستینگ های درجه دو و سه داشتیم شرایطمون خیلی بهتر بود...
ولی این به هیچ وجه !!!!! به هیچ وجه !!!!! میسر نخواهد شد ! چون 60% مدیران کودک هستند و کودک لجبازه ! تعهد و تخصص هم نداره
کودک :d
این پیشنهاد که داده بودم همین بود که سر قیمت ها به توافق برسید ( نه گرون نه مفت )
اما خیلی از متخصصین گفتند که نباید قیمت گذاری کرد :دی

info_dlsong
December 20th, 2011, 21:58
کودک :d
این پیشنهاد که داده بودم همین بود که سر قیمت ها به توافق برسید ( نه گرون نه مفت )
اما خیلی از متخصصین گفتند که نباید قیمت گذاری کرد :دی
من هم با اینکه قیمت گذاری کنیم مثلا فلان قیمت برای هاست 50 مگ باشه مخالف هستم
من گفتم اتحاد... منظورم فقط قیمت نیست !

ببینید یک سری سرویس دهنده هستند که مثل انگل میمونن
کلا گند میزنن به صنعت هاستینگ

اول با قیمت های پایینی که میدند بازار سرویس دهنده های خوب رو خراب میکنند
بعد که کلی یوزر سمت خودشون میارن , یهو با یک بهانه ای مثل سوختن هارد ها یا تحریم جمع میکنن میرن !...

حالا این کودک میره تفنگ بازی با دوستاش ولی در واقع نرخ کلی بازار رو پایین آورده که به ضرر سرویس دهنده ها هست و از طرف دیگه اطلاعات مشتری ها رو به باد هوا داده....

بی اعتماد شدن مشتری به سرویس دهنده ها پیامد بعدیش هست...

اگه متحد باشند چنین افرادی فرصت پیدا نمیکنند !...

یه چیزی مثل صنف طلا فروش ها که گاها تصمیماتی کلی میگیرند و بازار رو از این رو به اون رو میکنند... (میتونید کمی در این مورد تحقیق کنید)

alborzhost
December 20th, 2011, 22:01
به نظر من قیمت گذاری با بازه خوب خواهد بود مثلا هاست 50 مگ از فلان قیمت تا فلان قیمت !
اینطوری این کودکان از کار میرن بیرون.

m3hdi
December 20th, 2011, 22:02
من هم با اینکه قیمت گذاری کنیم که فلان قیمت برای هاست 50 مگ باشه مخالف هستم
من گفتم اتحاد... منظورم فقط قیمت نیست !

داریم یک کارهایی انجام میدیم
به زودی ...

plastic
December 20th, 2011, 22:08
به نظر من قیمت گذاری با بازه خوب خواهد بود مثلا هاست 50 مگ از فلان قیمت تا فلان قیمت !
اینطوری این کودکان از کار میرن بیرون.
پیشنهاد بنده هم همین بود.
با توجه به سرویس و مشخصات قیمت فرق میکنه نگفتیم ایه نازل بشه که 128 رم با هر مشخصاتی فقط 10 تومن !!! ( هنوز هم فکر میکنم مفهوم این پیشنهاد برای خیلی از عزیزان روشن نشده )
به هر حال...

info_dlsong
December 20th, 2011, 22:16
داریم یک کارهایی انجام میدیم
به زودی ...

یه عده شروع نکرده قسم میخورن که بهترینن ( بابا اعتماد به نفس! )
دوست من ما 4 ماه پیش این کار رو خواستیم انجام بدیم
ولی الان بعد از تجربه کردن شرایط میگم که این کار امکان پذیر نیست

brilliant
December 20th, 2011, 22:19
تهران:۱۵:۵۸ , ۱۳۹۰/۰۹/۲۹

اختصاصی مهر /
مراوده تجاری ایران با امارات تا اطلاع ثانوی ممنوع شد

خبرنگار مهر کسب اطلاع کرد: مهدی غضنفری وزیر صنعت، معدن و تجارت شب گذشته در دستورالعملی، توقف هرگونه مراوده تجاری با کشور امارات متحده عربی را تا اطلاع ثانوی ابلاغ کرده است.

گفته می شود این تصمیم در پی مواضع ضد ایرانی کشور امارات متحده عربی اتخاذ شده است. ظاهرا از امروز ثبت سفارش مرتبط با این کشور نیز در سیستم سازمان توسعه تجارت ایران قفل شده است.

اطلاعات تکمیلی مهر متعاقبا منتشر می شود.
MehrNews.com - Iran, world, political, sport, economic news and headlines (http://www.mehrnews.com/fa/newsdetail.aspx?NewsID=1488882)

دوستان یک جستجو میکردند و بعد خبر را تکذیب می کردند،البته سایت دولت خبر را رد کرده.

nasa_de
December 20th, 2011, 22:20
تهران:۱۵:۵۸ , ۱۳۹۰/۰۹/۲۹

اختصاصی مهر /
مراوده تجاری ایران با امارات تا اطلاع ثانوی ممنوع شد

خبرنگار مهر کسب اطلاع کرد: مهدی غضنفری وزیر صنعت، معدن و تجارت شب گذشته در دستورالعملی، توقف هرگونه مراوده تجاری با کشور امارات متحده عربی را تا اطلاع ثانوی ابلاغ کرده است.

گفته می شود این تصمیم در پی مواضع ضد ایرانی کشور امارات متحده عربی اتخاذ شده است. ظاهرا از امروز ثبت سفارش مرتبط با این کشور نیز در سیستم سازمان توسعه تجارت ایران قفل شده است.

اطلاعات تکمیلی مهر متعاقبا منتشر می شود.
MehrNews.com - Iran, world, political, sport, economic news and headlines (http://www.mehrnews.com/fa/newsdetail.aspx?NewsID=1488882)

دوستان یک جستجو میکردند و بعد خبر را تکذیب می کردند،البته سایت دولت خبر را رد کرده.

بنده قبل از پست شما لینک رو اصباح کرده بودم.
http://www.webhostingtalk.ir/f172/36859/index7.html#post340975

m3hdi
December 20th, 2011, 22:21
یه عده شروع نکرده قسم میخورن که بهترینن ( بابا اعتماد به نفس! )
دوست من ما 4 ماه پیش این کار رو خواستیم انجام بدیم
ولی الان بعد از تجربه کردن شرایط میگم که این کار امکان پذیر نیست

دوست من
تا وقتی که ما بگیم نمیشه خب طبیعتا نبایدم بشه ..
یادمه تو ایران همیشه فریاد بوده نمشه و ...
اما خوب ما تحقیقتای رو انجام دادیم
در حال حاضر طرحی رو داریم پیاده می کنیم که بزودی اعلام میشه ..
سعی داریم با ایجاد این طرح یک تغییراتی ایجاد کنیم که امیدواریم مورد توجه قرار بگیره
با تشکر

Mr_Parham
December 20th, 2011, 22:25
1530 تومان و همینجور داره میره بالا :-s

salar74_a
December 20th, 2011, 22:27
اگر تا اواخر ماه آینده همین وضع باشه مجبوریم به قیمت دلار دیگه به مشتری خدمات بدیم:-s

alborzhost
December 20th, 2011, 22:32
دوست من
تا وقتی که ما بگیم نمیشه خب طبیعتا نبایدم بشه ..
یادمه تو ایران همیشه فریاد بوده نمشه و ...
اما خوب ما تحقیقتای رو انجام دادیم
در حال حاضر طرحی رو داریم پیاده می کنیم که بزودی اعلام میشه ..
سعی داریم با ایجاد این طرح یک تغییراتی ایجاد کنیم که امیدواریم مورد توجه قرار بگیره
با تشکر

خوشحال میشم کمکتون کنم , انشاالله با یاری بچه های فروم صنعت هاستینگ رو سر و سامان میدیم البته باید ذکر کنم تنهایی نمیشه این کار رو کرد و باید تمامی هاستینگ ها موافق باشن.

m3hdi
December 20th, 2011, 22:36
خوشحال میشم کمکتون کنم , انشاالله با یاری بچه های فروم صنعت هاستینگ رو سر و سامان میدیم البته باید ذکر کنم تنهایی نمیشه این کار رو کرد و باید تمامی هاستینگ ها موافق باشن.

آره امیر جان حمایت دوستان رو میطلبه
فعلا داریم روی یه قسمت های مینویسیم
احتمالا مزاحم تو هم میشم ممنون :x

parsvps
December 20th, 2011, 22:39

اگر لازم است در این خصوص تاپیک جدید باز کنیم و با مدیران هاستینگ دیگر هماهنگ شویم

dr.saeed
December 20th, 2011, 22:40
http://www.webhostingtalk.ir/f41/36910/

m3hdi
December 20th, 2011, 22:41
اگر لازم است در این خصوص تاپیک جدید باز کنیم و با مدیران هاستینگ دیگر هماهنگ شویم

پس از اتمام پروژه تایپیک مربوطه باز خواهد شد
با تشکر

brilliant
December 20th, 2011, 22:53
در نگاه اول شايد خواسته ياد شده به طنز بماند،اما متاسفانه طنز تلخي است كه ريشه در واقعيت دارد.هنوز دير زماني از هشدارهاي شديد رييس كل بانك مركزي به مردم نمي گذرد كه مي گفت وارد بازار ارز و سكه نشويد و اگر وارد اين بازار شديد و ضرر كرديد،جاي گلايه اي باقي نيست!
فقط يك تا دو ماه وقت كافي بود تا ثابت شود كساني كه توصيه هاي آقاي رييس كل را بعنوان عاليترين مقام پولي كشور پذيرفتند،ضرر کردند و آنان كه گفته های رئیس را پشت گوش انداختند بردند و چه بردی هم کردند!
ظاهرا آقاي رييس كل بانك مركزي مشاور خوبي براي مردم نبوده است و هر كس بر عكس توصيه هاي او عمل كرده است،تصميميش توام با موفقيت بوده است!
چه اتفاقي در بازار افتاده است و چرا سياستهاي بانك مركزي براي تعديل و آرام كردن بازارها اين چنين با شكست هاي فاحش و پي در پي مواجه مي شود؟آيا بانك مركزي به نمايندگي از دولت به دلالي رو آورده و با تيره و تار كردن بازار، به سودورزي رو آورده است يا عوامل پيدا و پنهان ديگري در كار است؟
خبرآنلاین - هر کس به حرف های آقای رئیس گوش نکرد ، برنده شد! (http://khabaronline.ir/detail/190369/%D8%AF%D9%84%D8%A7%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D9%86%DA%A9-%D9%85%D8%B1%DA%A9%D8%B2%DB%8C-%D9%86%D8%B1%D8%AE-%D8%A7%D8%B1%D8%B2-/%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D9%85%D8%A7%D9%84%DB%8C/%D8%A7%D9%82%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%AF)

alborzhost
December 20th, 2011, 23:20
پس از اتمام پروژه تایپیک مربوطه باز خواهد شد
با تشکر

خوب حالا بهتر نیست قبلش صحبت ها بشه ؟
به نظر من یک وبسایت درستو حسابی با لوگو ها و آدرس های متعهدین باید داشته باشیم و قیمت ها همیشه تو سایت باشه و قسمت گذارش فیمت هم داشته باشیم که کسی خلاف کرد پخ کنیمش =p~
حالا دوستان هم پیشنهاد بدن بررسی کنیم نتیجه بگیریم استارت بزنیم

StarSoheil
December 21st, 2011, 00:49
پستی که در پی تی دادم رو گفتم اینجا هم بزارم بد نباشه

از چند روز پیش تا الان روزانه تعداد زیادی از دوستان ایمیل میزنن و در رابطه با آینده قیمت دلار سوال می کنن و مشورت در مورد اینکه آیا با این وضع بازار الان خرید آتی شون رو انجام بدن یا اینکه بهتره دست نگه دارن تا شاید قیمت پایین تر بیاد و بعد خرید کنند. بارها من ذکر کردم قیمت دلار بطور کلی در حال بالا رفتن هست و بهتره که اگر خرید سنگینی دارن انجام بدن با این حال من اینجا یک تحلیل کلی از وضعیت بازار ارائه میکنم و در نهایت تصمیم با شماست.

اگر خاطرتون باشه اوایل امسال که نرخ دلار روی 1010 تومن بود بسیاری از کارشناسان در بی بی سی ، صدای امریکا یا حتی اقتصاد دانان در کشور پیش بینی کردند که همزمان با آغاز هدفمند کردن یارانه ها قیمت ارز و طلا افزایش خواهد داشت و اون زمان گفته شد که نرخ واقعی دلار بیش از 2000 تومان هست . دلیل این امر بخاطر رشد نقدینگی در کشور ، تورم ، نرخ پایین سود بانکی بود. از همان زمان ابتدا مردم در تهران و سپس در شهرستان ها برای خرید ارز و تبدیل سرمایه خود به دلار یا سایر ارزها هجوم بردند. تا اینجا خبری از تحریم بانک مرکزی نبود و احتمال آن هم بسیار بعید بود. به همین خاطر کماکان دولت میتوانست با بازار ارز بازی کرده و از این آشفتگی سود کلانی نصیب خود کند. برای همین مشاهده میشد که مثلا یک روز دلار تا 1200 تومان میرفت روز بعد 100 تومان پایین می آمد. اما بعد از قضیه تحریم بانک مرکزی توسط انگلیس و امضای قطعنامه تحریم بانک مرکزی توسط اوباما تا چند روز دیگر ، دیگر دولت نمی تواند طبق معمول با بازار ارز بازی کرده چون خود نیاز به ذخیره ارز به دلیل تحریم دلار دارد. به همین خاطر هست که الان افسار دلار از دست دولت خارج گشته و این روال افزایشی حداقل تا عید امسال ادامه خواهد داشت تا دلار به نرخ واقعی خود برسد. شاید باز بصورت مقطعی نرخ کاهش یابد ولی روند کلی افزایشی خواهد بود.

ضمن اینکه توجه کنید وقتی مدیر کل بانک مرکزی برای اولین بار اعتراف میکنه تحریم بانک مرکزی توسط امریکا ایران رو فلج میکنه دیگه خودتون آینده پیش روی دلار رو حساب کنید

vps-baran.ir
December 21st, 2011, 00:51
خوب حالا بهتر نیست قبلش صحبت ها بشه ؟
به نظر من یک وبسایت درستو حسابی با لوگو ها و آدرس های متعهدین باید داشته باشیم و قیمت ها همیشه تو سایت باشه و قسمت گذارش فیمت هم داشته باشیم که کسی خلاف کرد پخ کنیمش =p~
حالا دوستان هم پیشنهاد بدن بررسی کنیم نتیجه بگیریم استارت بزنیم

منم کاملا با شما موافق هستم باید این طوری باشه یعنی یه سایتی عین اتحادیه باشه که از بین خود اساتید انتخاب بشن و هر هاستینگ یا فروش وی پی اس که میاد در وحله اول به اون مجوز فروش بدن . در وحله دوم نظارت به قیمت هایی که نسبت به سروری که داره . یعنی یکی که سرور با مشخصات پایین داره .نباید قیمت رو بالا بزنه .. در صورت تخلف و گزارش از سمت فروشنده های دیگه و تایید تخلف اون شخص از سمت اتحادیه . برای مدت 1 ماه سایت مسدود بشه و هیچ گونه فروشی از سمت اون شخص نشه و بار دوم تخلف کنه به مدت 6 ماه سایت بسته و هیج گونه فروشی نداشته باشه . و بار سوم هم برای همیشه جواز فروش این شخص باطل بشه . حتی می تونیم خودمون یه قانونی بزاریم که اگه سایتی تخلف کرد حق اینو داشته باشیم که به ف-یترینگ یا سایتی رو که از اون هاستینگ گرفته باشه رو ببنده .

اگه دوستان و اساتید موافق این قضیه هستند و نظرشون رو بفرمایند . به قول یکی از دوستان عین طلا فروش ها باشیم . قیمتمون به روز باشه و کسی نتونه گرون بفروشه .

من این پیشنهادی که دادم . به نظر من خیلی خوبه حتی می تونیم مجوز اتحادیه مجازی فروش هاستینگ رو از چند جای معتبر دولتی بگیریم که کسی نتونه حرفی بزنه و تابع اون قانون باشه .

لطفا برای همایت از این پیشنهاد به این تاپیک کراحعه کنید

http://www.webhostingtalk.ir/f118/36922/#post341246

---------
و یه خبر هم برای اساتید دارم

فروشنده هایی که بازار کار رو خراب کرده و قیمیت های پایین داده بودن ، بعد از شنیدن اوج قیمت ارز و مخصوصا دلار . جا زده و کلا کنار کشیدن

خبر های کنار کشیدنشون تا چند روز آینده یکی ، یکی به گوش خواهد رسید.

mersad-mr
December 21st, 2011, 01:37
دوستان
درباره قیمت ها با این وضعیت دلار که در ساعات اداری ساعتی بالا میره کسی که سرور داره و تو کارش واردهست افزایش قیمت میده تو سرویس هاش و 40% این هاستینگی ها و سرور فروش ها که چون افرادی
هستند که می خواهد مثلاٌ با ماهی 20 تومن سرمایه 100 تومان سود کنند یواش یواش از میدان رقابت کنار میرند.
و در آینده ای نه چندان دور قیمت سرور ها و قیمت هاستینگ متاناسب خواهد بود.
الان قیمت ها انقدر خراب شده یارو سرور گذاشته 7 تومان!!!! هاست نامحدود 2 تومان!!!!
همین میشه که ارزش کار می آید پایین و کیفیت ها هم ناخودآگاه جایگاه خودشونو از دست می دهند.

---------- Post added at 01:37 AM ---------- Previous post was at 01:35 AM ----------

و یه خبر هم برای اساتید دارم

فروشنده هایی که بازار کار رو خراب کرده و قیمیت های پایین داده بودن ، بعد از شنیدن اوج قیمت ارز و مخصوصا دلار . جا زده و کلا کنار کشیدن

خبر های کنار کشیدنشون تا چند روز آینده یکی ، یکی به گوش خواهد رسید.

باید هم همین بشه تا کیفیت کار دوباره زیاد بشه.

nasa_de
December 21st, 2011, 01:59
اخبار در مورد امارات تکذیب شد.قطع روابط تجاری ایران و امارات تکذیب شد | .: سحام نيوز :. (http://sahamnews.net/1390/09/138372/)

EasyPay
December 21st, 2011, 11:40
سلام به دوستان عزیز،

داشتم صفحات رو چک می کردم که چند نکته جالب دیدم که شاید گفتنش بد نباشه!
دوستان شما فقط به گرونی دلار داخل کار هاستینگ توجه می کنین ولی مابقی ماجرا رو فراموش کردین!
وقتی دلار گرون میشه، تمام کالاها گرون میشه و از جایی که حقوق های افرادی که کار می کنن افزایش پیدا نمیکنه، حجم درخواست ها واسه خرید کالاهای لوکس خیلی کمتر میشه! به نظر من هاستینگ هم یکی از موارد لوکس هست و وقتی شما دوستان مجبور به افزایش قیمت هستین، مشتری هاتون به شدت کم میشن....

نکته دیگه ای هم هست در رابطه با افزایش نرخ دلار که به نکات دوستان اضافه می کنم، افرادی که کارشون شده بود خرید سکه طلا، با طرح جدید اکثرا روی به خرید دلار آوردن واسه همین تقاضا هم به شدت بالا رفته و با مابقی نکات دوستان الان می تونم نرخ اسکناس 1580 تومن رو اعلام کنم.

خدا رحم کنه به ما!

irmizban
December 21st, 2011, 11:45
من امروز لیسانس سی پنل گرفتم شده 60 خداییش گرون دلاری 1580 تومان با کارمزد

brilliant
December 21st, 2011, 14:16
در فرومهای مرتبط دیدم که نوشته بودند:

منم امروز برای خرید لپ تاپ رفته بودم (1390/9/30)
میگفتن دلار شده 1600 واسه همین فقط دارن لپ تاپ میخرن و هیچ فروشی ندارن
در ضمن میگفتن روابط با امارات هم قطع شده و این باعث میشه قیمتا سرسام آور بره بالا

mersad-mr
December 21st, 2011, 14:18
در فرومهای مرتبط دیدم که نوشته بودند:
دوست عزیز معلومه کسی الان لب تاپ نمی فروشه!
ما خودمون امروز هرکی لب تاپ می خواست ندادیم بهش چون 3 روز دیگه با سود بیشتر میشه فروخت!

pouyasazan
December 21st, 2011, 14:19
دلار 65 تومان ارزان شد:

FarsNewsAgency - خبرگزاري فارس (http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13900930000872)

mersad-mr
December 21st, 2011, 14:19
قيمت ارز در بازار ايران(تومان) ساعت به روز رسانی: 14:00 چهارشنبه 30/09/90

ارز
خريد
فروش

دلار آمريکا
1505
1530

قيمت ارز در بانک (ريال) ساعت به روز رسانی: 09:40 چهارشنبه 30/09/90

ارز
خريد
فروش

دلار آمريکا
11010
11045

brilliant
December 21st, 2011, 14:28
سایت دولتی خبرآنلاین که خبرهای لحظه ای دلار را میداد از امروز صبح ف.ی.لتر شده است،در این چند روزه انتقادات شدیدی از دولت در زمینه ارز می کرد.

saeed25
December 21st, 2011, 14:48
اظهارات حسینی و بهمنی دلار را ارزان کرد
(http://www.tabnak.ir/fa/news/212531/%D8%A7%D8%B8%D9%87%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D8%AA-%D8%AD%D8%B3%DB%8C%D9%86%DB%8C-%D9%88-%D8%A8%D9%87%D9%85%D9%86%DB%8C-%D8%AF%D9%84%D8%A7%D8%B1-%D8%B1%D8%A7-%D8%A7%D8%B1%D8%B2%D8%A7%D9%86-%DA%A9%D8%B1%D8%AF)

diges
December 21st, 2011, 14:48
دلار امروز بالا نمی ره از فردا هم شاید کم شد !

ولی جالب اینجاست دلار کانادا الان دلار آمریکا رو پشت سر گزاشت

mehdi.gh
December 21st, 2011, 15:56
دوستان دلار بالا نرفت کمترم شد
کمتر هم میشه به نظر شما ؟

plastic
December 21st, 2011, 16:11
فعلا که نسبت به 1340 چند روز پیش بالا هست 60 تومان کم شده 200 تومان گرون شده
پس میشه گفت ارزون نشده روند صعودی دچار تغییر و توقف شده!!!

vps-baran.ir
December 21st, 2011, 16:14
قیمت فرقی نکرده اینو ببینید

فروش دلار پی پال و ویزا ، انجام خریدهای این&#1 (http://www.payment24.ir)

mersad-mr
December 21st, 2011, 16:37
دوستان دلار بالا نرفت کمترم شد
کمتر هم میشه به نظر شما ؟

قيمت ارز در بازار ايران(تومان) ساعت به روز رسانی: 14:00 چهارشنبه 30/09/90

ارز
خريد
فروش

دلار آمريکا
1505
1530

دلار کانادا
1520
1550

parsavps.ir
December 21st, 2011, 17:14
قيمت ارز در بازار ايران(تومان) ساعت به روز رسانی: 16:51 چهارشنبه 30/09/90

ارز
خريد
فروش

دلار آمريکا
1495
1515

دلار کانادا
1525
1560

جدید تر :105:

mersad-mr
December 21st, 2011, 18:04
خیلی جالبه داره میاد پایین

قيمت ارز در بازار ايران(تومان) ساعت به روز رسانی: 17:33 چهارشنبه 30/09/90

ارز
خريد
فروش

دلار آمريکا
1480
1500

دلار کانادا
1420
1520

majid67
December 21st, 2011, 18:11
انگار قیمتها در حال پایین اومدنه
عجب نوسانی داره!!!!!!!!

NovinServer
December 21st, 2011, 18:20
بقیه هم پایین بیارند مهمه !
این سایت بزنه 1200 که مثلا از جایی که من دلار می خرم نمیزنه 1200 تومان!
من الان 100$ گرفتم که با قی پنل 96.80$ به حساب من امده ! به تومان 160500 شده است !

diges
December 21st, 2011, 18:33
من الان 100$ گرفتم که با قی پنل 96.80$ به حساب من امده ! به تومان 160500 شده است !

ایشون هم که می خرند حالا هر کسی باید خرید جدید بکنند تا قیمت بیاد پایین این قیمت ها هر لحضه آپدیت می شه .

parsavps.ir
December 21st, 2011, 18:34

نرخ دلار در این لحظه : 1575 تومان

الیته این با کارمزد و ... که شما 1600 خریداری کردید !

NovinServer
December 21st, 2011, 18:40
نرخ دلار در این لحظه : 1575 تومان

الیته این با کارمزد و ... که شما 1600 خریداری کردید !

بیشتر خریدم عزیز !
96.80$ به حساب پنل دامن من امده به قیمت 160500 تومان !
این یعنی هر دامنه دات کام در مرز 17000 تومان !

novinvps.com
December 21st, 2011, 18:49
با این وضعیت فکر کنم کم کم باید افزایش قیمت در پیش گرفت.

Sir.DarKNesS
December 21st, 2011, 19:00
فکر کنم بهتره رایانه هارو به $ پرداخت کنند :-$

parsavps.ir
December 21st, 2011, 19:02
با این وضعیت فکر کنم کم کم باید افزایش قیمت در پیش گرفت.

قیمت ها فقط به $ * پول ایران :63:

plastic
December 21st, 2011, 19:18
افزایش قیمت در نظر نگیرید قیمتهاتون رو به دلار بنویسید و قیمت روز دلار رو در سایت قرار بدید یا لینک کنید!!!
تا اینطوری نوسان دلار در کار شما تاثیر نذاره

---------- Post added at 07:18 PM ---------- Previous post was at 07:08 PM ----------

به قول دوستمون باید حقوق و پرداخت های .. هم به دلار باشه :-$
چون دلار روی همه چیز تاثیر میذاره کم و بیش

Techno Pars
December 22nd, 2011, 01:45
وقتی بدون پشتوانه اسکناس چاپ بشه این بلا سر اقتصاد میاد
همه جای دنیا (به جز کشورهای پیشرفته که خودشون صاحب ارزهای مهم هستند) به پشتوانه ذخایر طلا ، ذخایر ارزی ، معادن و ... اسکناس چاپ میشه.
در کشورهای پیشرفته نوع اقتصاد کمی متفاوته و سرمایه گذاری و کلا پروژه های سرمایه ای هم پشتوانه پول اون کشور به حساب میان
ما نفت را ازمون میخرن به جاش یوآن ، روپیه و کالا میدن ! خبری از دلار نیست !
از طرفی وقتی اعتماد به سیستم اقتصادی از بین بره و ارزش پول تنزل پیدا کنه مردم رو به طلا و ارز میارن.
از بس مردم سکه خریدند کلی از ذخایر طلا از خزانه مملکت خارج شد تا اینکه دیدند دیگه تا چند وقت آینده طلایی نمیمونه و فروش سکه متوقف شد.
گزینه بعدی دلالان و مردم ارز بود که با هجوم شدید همراه بود.البته تا چند روز آینده قیمت کمی کاهش پیدا میکنه اما در چند ماه آینده دلار بالای ۲۰۰۰ تومان هم میبینید.
اینجاست که مردم پول دارند اما طلا و ارزی نیست که بخرند.نباید پرسید پس پشتوانه این پول که دادید به مردم چی بوده؟
خدا همه را به راه راست هدایت کنه

mersad-mr
December 22nd, 2011, 01:59
افزایش قیمت در نظر نگیرید قیمتهاتون رو به دلار بنویسید و قیمت روز دلار رو در سایت قرار بدید یا لینک کنید!!!
تا اینطوری نوسان دلار در کار شما تاثیر نذاره

دوست عزیز نمیشه به دلار گذاشت!
مثلاٌ ایرانسل شارژ 2 تومانی رو بزاره مثلاٌ ( به نرخ 1500 تومان ) 1.33 بعدش دلار که شد 1600 تومان شما باید همون کارت شارژ رو بخری 2200 تومان!
این عدد ها تو اعداد بزرگ تر و جنس های با ارزش تر بیشتر میشه!

Woshka
December 22nd, 2011, 03:39
بیشتر خریدم عزیز !
96.80$ به حساب پنل دامن من امده به قیمت 160500 تومان !
این یعنی هر دامنه دات کام در مرز 17000 تومان !

بل پی پال و کردیت کارت خیلی هزینه ی جابه جایی می خوره بهش
سیستم های دیگه ای هم هست که کمتر از 5صدم درصد هست

mad-adwords
December 22nd, 2011, 06:37
با توجه به اطلاعی که ما داریم دلار تا اخر دی ماه به 2 تومن میرسه
ما الان موجودی پی پالمون 1450 دلار هست هر کی خواست
به قیمت 1560 تومن بهش می دهیم می تونیم به ویزا و یا مستر و پی پال خودش واریز کنیم

diges
December 22nd, 2011, 12:24
قیمت ها به صورت وحشتناک اومد پایین یورو زیر 1.900 دلار 1.440 همین الان ...

mehdi.gh
December 22nd, 2011, 12:26
ایول دلار داره ارزون میشه
ولی فکر نکنم کمتر از 1400 بشه
میره تو 1400 میمونه :d
حالا ببینین

m.hoseynpur
December 22nd, 2011, 12:34
همین الان از صرافی نارسیس قیمت گرفتم

هر دلار آمریکا 1440 تومان
هر یورو 1900 تومان
هر پورند انگلیس 2360 تومان

من یه نفر که دلار اگه بیاد زیر 1400 سریع 6000 تا میخرم که بدجور گیرمممممممممم.دلار بیا پایین منتظرمممممممممم

mehdi.gh
December 22nd, 2011, 12:37
همه از خداشونه دلار باد پایین
من تو حساب آلرت پی خودم 1000 دلار میخرم
یعنی میشه دلار بازم بشه 1000 o:-) :d

mersad-mr
December 22nd, 2011, 12:51
قيمت ارز در بازار ايران(تومان) ساعت به روز رسانی: 12:02 پنجشنبه 01/10/90

ارز
خريد
فروش

دلار آمريکا
1420
1445

tinavps
December 22nd, 2011, 13:33
دلار 1450 نرخ مصوب بانک مرکزی امروز. نرخ ها معتبر بوده. بنده از شعبه صرافی مان اعلام می کنم. مراجعه شود به نرخ زنده و قیمت دلار تومان و یورو تومان (http://www.boorsekala.com/feed/)

با احترام. چنانچه حواله های بزرگ تری دارید مفتخریم از واحد صرافی مان انجام دهیم لذا با اطمینان حواله های بالای 1000 خود را با صرافی کیش انجام دهید.
با کمال احترام

---------- Post added at 01:33 PM ---------- Previous post was at 01:30 PM ----------

دوست عزیز که گفتند به 2000 میرسه کاملا اشتباهه این موضوع

EasyPay
December 22nd, 2011, 14:29
این کاملا مشخصه که دلار بیاد پایین همه خوشحال میشن!
ولی فعلا دولت دست به کار شده و با کارایی که کرده نرخ رو آورده پایین که به نظر نمیرسه دوامی داشته باشه! مثل دفعات قبل...

m.hoseynpur
December 22nd, 2011, 14:30
دلار لحظاتی پیش 10 تومان ارزانتر شد قیمت الان دلار 1430 تومان

mahdy2
December 22nd, 2011, 15:11
این کاملا مشخصه که دلار بیاد پایین همه خوشحال میشن!
ولی فعلا دولت دست به کار شده و با کارایی که کرده نرخ رو آورده پایین که به نظر نمیرسه دوامی داشته باشه! مثل دفعات قبل...
همین 2 روز پیش همه میگفتن دولت برده بالا :d

0060
December 22nd, 2011, 15:24
همینجور پیش بره تا شب رو 1300 تومونه :->

ارز
خريد
فروش

دلار آمريکا
1405
1423

info_dlsong
December 22nd, 2011, 15:29
درود
خوشبین نباشید
برید صرافی اگر دلار 1423 بهتون دادن اونوقت درسته !
همه میدونن که ارزونی کوتاه مدت هست و کسی موجودیش رو به قیمت جدید نمیفروشه !
ارادتمند

EasyPay
December 22nd, 2011, 16:25
همین 2 روز پیش همه میگفتن دولت برده بالا :d

دولت تا حدی دستش توی این قضیه هست، زمانی که شرایط کمی تغییر می کنه، بی ثباتی بازار کاملا مشخص میشه و این وسط افراد زیادی از این آب گل آلود ماهی می گیرنو بار خودشون رو میبندن!
بعد از چند روز دولت تازه متوجه میشه که چه اتفاقی افتاده و تا میاد کاری انجام بده، چند روزی به همین منوال میگذره، با تلاش های فراوانی!! که انجام میدن نرخ رو کمی میارن پایین که تا به امروز هیچ ثباتی نداشته!
بنده واسه عید امسال دلار اسکناس رو از بازار آزاد در حدود 1085 خریدم، قیمت امروز 1440 تومن بود به عبارتی 355 تومن تفاوت قیمت در 10 ماه!
ذخایر ارزی دولت هم کم کم داره تموم میشه و با سیاست های جدیدی که دارن، کاملا مشخصه که دارن مردم رو با قیمت های بالای دلار آشنا می کنن که یه دفعه شکی بهشون وارد نشه...

همانطور که دوستمون گفت، صراف ها مجبورن نرخ رو اعلام کنن ولی شما وقتی مراجعه می کنین واسه خرید، میگن موجود نداریم و فقط خرید می کنن :)

ezat1
December 22nd, 2011, 17:09
سلام دوستان این واقعیت که دلار قیمتش 1200 نبود باید میرفت بالا و یقین داشته باشین زیر 1500 نمیاد فرازو نشیب دداره اما زیر 1500 نمیاد این قیمت ها رو هم که میدین بعضی یا !!! داداش من ببین کسی به این قیمت تو صرافی معامله میکنه یا نه !؟ اما یورو خورده تو سرش ! چون الان اروپا خودش درگیر با یورو نرفته بالا نسبت به دلا رمقرون به صرفه تره برای خرید سرور

tinavps
December 22nd, 2011, 17:16
من یکی دقیقا متوجه نشدم این یک جمله خبری پرسشی هست منظور چی هست. اما euro-usd تغییر چندانی نکرده ولی به دلیل مشکلات سیاسی ایران-امریکا ایران-منطقه تغییرات موقتی ایجاد شد و تا 100 تومان برگشت اما پیش بینی میشه تا 3 روز نزدیک 1500 باقی بمونه اما بسته به سیاست های داخلی نسبت به تحریم ها ممکنه به 1420 برگرده و یا روی 1580 تا 1650 حرکت کند. پس ریسک 60% سود برای خریداران دلار هست.

یکی دیگر از علت های ضعیف صف کشیدن مردم برای خرید سکه بود.
پیش بینی می شود با هجوم مردم به سمت یورو دلار به نقطه بازگشتی خودش برگرده بستگی به سیاست های اتاق بازرگانی هم دارد. در هفته پیش بنده پیش بینی کرده بودم دلار تا 1560 برسه و این اتفاق افتاد. این یک تحلیل تکنیکاله و حرکت دلار-تومان در 4 روز آینده است.

m.hoseynpur
December 22nd, 2011, 17:28
دلار باز هم ارزان شد اینبار 7 تومان.قیمت حال بازار 1423 تومان

tinavps
December 22nd, 2011, 17:37
قیمت بازار رو از کجا چک کردید ؟
به 7 تومان که نمی گویند ارزان شدن ضمنا باید صبر کنید دوام پیدا کند

m.hoseynpur
December 22nd, 2011, 17:38
قیمت بازار رو از کجا چک کردید ؟
به 7 تومان که نمی گویند ارزان شدن ضمنا باید صبر کنید دوام پیدا کند

صرافی نارسیس دلار خواستید بگید هماهنگ کنم تشریف ببرید تا 5 هزار تا نقدی بگیرید

tinavps
December 22nd, 2011, 17:43
آدرس صفحه خواستم که نمایش نرخ لحظه ای دلار داشته باشه لطفا بدید تا با صرافی خودمان مقایسه اش کنم.

Amir.Mansoury
December 22nd, 2011, 17:46
قيمت ارز در بازار ايران(تومان) ساعت به روز رسانی: 15:16 پنجشنبه 01/10/90

ارز
خريد
فروش

دلار آمريکا
1405
1423

يورو
1860
1880

پوند انگلستان
2300
2345

tinavps
December 22nd, 2011, 17:51
لطفا هر کس لینکی سراغ داره در مورد نرخ لحظه ای دلار-یورو معتبر لینک بده بنده لینک صرافی کیش صرافی معتبر شرکتمان را لینک می دهم
نرخ زنده و قیمت دلار تومان و یورو تومان (http://www.boorsekala.com/feed/)

okey
December 22nd, 2011, 17:53
سلام دوستان این واقعیت که دلار قیمتش 1200 نبود باید میرفت بالا و یقین داشته باشین زیر 1500 نمیاد فرازو نشیب دداره اما زیر 1500 نمیاد این قیمت ها رو هم که میدین بعضی یا !!! داداش من ببین کسی به این قیمت تو صرافی معامله میکنه یا نه !؟ اما یورو خورده تو سرش ! چون الان اروپا خودش درگیر با یورو نرفته بالا نسبت به دلا رمقرون به صرفه تره برای خرید سرور

الان 1420 هست
شما رو چه حسابی این طور یه انجمن رو می ریزی بهم ؟

m.hoseynpur
December 22nd, 2011, 17:53
لطفا هر کس لینکی سراغ داره در مورد نرخ لحظه ای دلار-یورو معتبر لینک بده بنده لینک صرافی کیش صرافی معتبر شرکتمان را لینک می دهم
نرخ زنده و قیمت دلار تومان و یورو تومان (http://www.boorsekala.com/feed/)

بابا اینجا هم دست از تبلیغ برنمیدارید شما؟قیمت هیچکس بروز نیست قیمت شما یه نفر بروزه؟من تماس گرفتم صرافی شوهرخالمه تا 10000دلار بخواید الان میده خدمتتون ما انگار زور دارید میگید

tinavps
December 22nd, 2011, 18:02
ظاهرا شما شوهر خالتون رو تبلیغ می کنید بنده می خوام ببینم چند عدد وب سایت هست مثل ما داره علمی کار می کنه و نرخ لحظه ای رو نشون میده نه اینکه تماس بگیریم فرض کنید در روز 600 نفر هر نفر 20 بار در ساعات مختلف نیاز دارند بدونند دلار چند تومان است.
صرفا بحث خرید نیست خیلی از شرکت ها صبح به صبح با مشاهده نرخ دلار-تومان قیمت خدماتشون رو تغییر می دهند. ربطی به خرید نداشت.

EasyPay
December 22nd, 2011, 18:50
صرافی تهران تلفن 4875 - دقیقترین و آخرین نرخ سکه ارز و طلا در بازار قیمت حواله دلار یورو درهم کانادا استرالیا سوئد خدمات ارزی Tehran Exchange tala (http://sarafitehran.com)
مرجع خوبیه

mojtabarafei
December 24th, 2011, 08:27
خبر جدیدی نشد؟

m.hoseynpur
December 24th, 2011, 08:30
خبر جدیدی نشد؟

منم منتظرم تا نرخ امروز بازار اعلام بشه اما تا این لحظه که اعلام نشده تا 2 ساعت آینده قیمت بازار مشخص خواهد شد

delta
December 24th, 2011, 08:41
الان 1420 هست
شما رو چه حسابی این طور یه انجمن رو می ریزی بهم ؟

بله دلار بر خلاف حرف خیلی ها که شایعه راه انداخته بودند که دلار همینطوری بالا و بالا میره به قیمت پایین 1420 رسید. تو شهر ما هم هر کسی بخواد میتونه به همین قیمت 1420 بخره..

m.hoseynpur
December 24th, 2011, 08:44
بله دلار بر خلاف حرف خیلی ها که شایعه راه انداخته بودند که دلار همینطوری بالا و بالا میره به قیمت پایین 1420 رسید. تو شهر ما هم هر کسی بخواد میتونه به همین قیمت 1420 بخره..

اقای دلتافوکس جالبه.منظورتون تو انزلی هست قربان؟جالبه صرافی های تهران فقط 1423 قیمت اخرشون بود و اکثرا فروش نداشتنو فقط خرید میکردن نمیدونستم تو انزلی 1420 نقلو نبات میفروشن

StarSoheil
December 24th, 2011, 10:15
دوستان بهتر بود دلارهاتون رو همون روز پنج شنبه که نرخ 1425 رسید تهیه میکردین چون دیگه بعید میدونم دلار به این نرخ بشه گیر آورد و احتمال میدم امروز دلار خیلی بیش از اینها گرون خواهد شد.

EasyPay
December 24th, 2011, 11:15
قیمت بازار آزاد هنوز اعلام نشده ولی نرخ دلار دولتی امروز با 5 تومن افزایش قیمت به 1110 تومن و نرخ بازار فرعی دلار با 34 تومن افزایش قیمت به 1256 تومن رسید!!!!!!!

NovinServer
December 24th, 2011, 11:17
نرخ ارز

شنبه 03 دي 1390 ساعت 8:46

دلار-بازارتهران
14,000

پوند-بازارتهران
23,300

یورو-بازارتهران
18,600

درهم امارات
3,800

شنبه 03 دي 1390 ساعت 8:46

این صرافی : وب سایت رسمی صرافی حاجی جلالی و پسران (http://www.sarafijalali.com/)

info_dlsong
December 24th, 2011, 11:27
چند وقت پیش بهمنی برای مقابله با دلالی های بازار ارز دستور تک نرخی شدن نرخ دلار رو داد
بالا رفتن نرخ بانک مرکزی نمیتونه دلیل بالا رفتن نرخ دلار بازار آزاد باشه....
حالا تا 20 دقیقه دیگه معلوم میشه وضعیت بازار آزاد امروز چجوره

hamidjan
December 24th, 2011, 11:32
دلار پرداختی paypal به اندازه 650 ریال رفت بالا!

info_dlsong
December 24th, 2011, 11:33
دلار پرداختی paypal به اندازه 650 ریال رفت بالا!
یعنی چی :دی؟
نکنه مرجع شما سایت payment24.ir هست :دی؟

hamidjan
December 24th, 2011, 11:35
مرجع نیست ولی چون پرداختامو میدم به ایشون و توجه هم کردم نرخ دلارشون سریع آپدیت میشه اینو گفتم.

info_dlsong
December 24th, 2011, 11:57
مرجع نیست ولی چون پرداختامو میدم به ایشون و توجه هم کردم نرخ دلارشون سریع آپدیت میشه اینو گفتم.
دلار هنوز بالا نرفته !
ایشون یک سیاست کاری بخرج داده تا برای خرید بعدی به مشکل نخوره
قطعا قیمت تمام شده دلار پیپل در حال حاظر کمتر از 1480 تومان هست.
ارادتمند

---------- Post added at 11:57 AM ---------- Previous post was at 11:43 AM ----------

قيمت ارز در بازار ايران(تومان) ساعت به روز رسانی: 11:55 شنبه 03/10/90

ارز
خريد
فروش

دلار آمريکا
1390
1410

NovinServer
December 24th, 2011, 11:58
دلار هنوز بالا نرفته !
ایشون یک سیاست کاری بخرج داده تا برای خرید بعدی به مشکل نخوره
قطعا قیمت تمام شده دلار پیپل در حال حاظر کمتر از 1480 تومان هست.
ارادتمند

---------- Post added at 11:57 AM ---------- Previous post was at 11:43 AM ----------

قيمت ارز در بازار ايران(تومان) ساعت به روز رسانی: 11:55 شنبه 03/10/90

ارز
خريد
فروش

دلار آمريکا
1390
1410

منم هم عقیده هستم با ایشون ...

m.hoseynpur
December 24th, 2011, 11:59
جالبه دلار باز هم ارزان شد این بار 13 تومان و به قیمت 1410 رسید.باید ببینیم این کاهش قیمت با عث میشه تا قیمتو به قیمت اصلیش کمی نزدیک تر کنه یا خیر

info_dlsong
December 24th, 2011, 12:02
دو تا حدس میزنم !
همونطور که میدونید مجلس و دولت با هم جلسه غیر علنی داشتن...

یا واقعا راه حلی پیدا کردن (احتمال 10%)
یا دارن کم کم مردم رو اماده میکنن و این 10 - 15 تومان ارزون شدن ها فقط جنبه روانشناسی برای مردم داره (احتمال 90%)

الله اعلم

delta
December 24th, 2011, 12:04
اقای دلتافوکس جالبه.منظورتون تو انزلی هست قربان؟جالبه صرافی های تهران فقط 1423 قیمت اخرشون بود و اکثرا فروش نداشتنو فقط خرید میکردن نمیدونستم تو انزلی 1420 نقلو نبات میفروشن

چیه به مشتریهات گفتی دلار گرون شده سرویسهاتو بردی بالا؟ الان ارزون شده ناراحتی؟ نه داداش من الان تهران هستم.یک هفته منتظر بودم قیمت بیاد پایین بعد بیام خرید. برای خرید شرکت آمدم.از جناب فروشنده پرسیدم دیشب گفت شده 1420 تومان دلار.آنها هم مغز.. نخوردند قیمت نامتعادل بهم جنس بدند... امشب برمیگردم انزلی..نقل و نبات که هیچ کلوچه هم خواستی در خدمتیم :53:

---------- Post added at 12:04 PM ---------- Previous post was at 12:02 PM ----------

جالبه دلار باز هم ارزان شد این بار 13 تومان و به قیمت 1410 رسید.باید ببینیم این کاهش قیمت با عث میشه تا قیمتو به قیمت اصلیش کمی نزدیک تر کنه یا خیر

میگم شما هم انزلی تشریف دارید؟ قیمتت از من هم زد پایین که؟ :))

info_dlsong
December 24th, 2011, 12:13
کاهش 160 تومانی قیمت دلار طی دو روز گذشته

در حالی قیمت دلار حوالی ظهر روز چهارشنبه در ادامه سیر صعودی خود به 1580 تومان هم افزایش یافته بود، پس از آن متاثر از صحبت‌های بهمنی و حسینی و همچنین دستور جدید ارزی احمدی نژاد سیر نزولی گرفت و به مرز 1420 تومان کاهش یافت

در حالی دلار دو روز پیش به مرز ۱۶۰۰ رسید و سپس به 1515 تومان کاهش یافت دیروز با کاهش قابل ملاحظه‌ ۹۲ تومان نسبت به آخرین قیمت چهارشنبه به1425 تومان رسیده است. بعد از اوج گرفتن قیمت دلار در یکی دو هفته گذشته که متاثر از آن بازار سکه هم سیر صعودی به خود گرفت مسئولان بانک مرکزی از تنظیم هر دو بازار خبر دادند. از سوی دیگر در جلسه غیر علنی چهارشنبه اخیر نیز از سوی مجلس راهکارهایی در خصوص بازار ارز اعلام شد. به نظر می‌آید صحبتهای مسئولان بانک مرکزی و وزیر اقتصاد و راهکارههای مجلس حول تنظیم بازار ارز اثر روانی در تنظیم داشته و موجب کاهش قیمت ارز شده است. در این میان وزیر صنعت، معدن و تجارت نیز برای جلوگیری از عواقب و تبعات این نوسان به بخش تولید به لزوم تک نرخی شدن ارز تاکید می‌کند که در شورای اقتصاد به تصویب رسیده است. همچنین وزیر اقتصاد از لزوم بازبینی سیاست‌های عرضه و تخصیص ارز بر اساس دستور احمدی نژاد به بانک مرکزی و نیز تقاضای فراوان ارز در بازار خبر می‌دهد که در این حالت می‌توان کاهش فعلی قیمت ارز را شکننده توصیف کرد و مسئولان باید فکری اساسی در این باره داشته باشند

منبع: فارس

---------- Post added at 12:13 PM ---------- Previous post was at 12:11 PM ----------

بهمنی باید برکنار شود

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس می گوید«شاید بهترین توصیف در مورد کیفیت مدیریتی آقای بهمنی در کنترل بحران اخیر ، این باشد که وضع موجود نشان داد آقای بهمنی حداکثر توانش همینی بود که تا کنون انجام داده است

رضا عبداللهی در گفت و گو با تاکید بر این که بحران ارزی اخیر و کاهش ارزش ریال در برابر دلار نتیجه سیاست های اشتباه بانک مرکزی و شورای عالی پول و اعتبار در کنار مسایل جهانی و تحریم بوده است، گفت: اگر بانک مرکزی، نرخ سود بانک ها را واقعی می دید نقدینگی به سمت تولید می رفت، شورای عالی پول و بانک مرکزی باید دقیق تر تصمیم می گرفت تا نرخ سود بانکی بیشتر از نرخ تورم باشد به گفته وی مسئولان بانک مرکزی گرچه تلاششان را کردند اما این تلاش کافی نبود. او افزود:هر چند روند شرایط جهانی و تحریم ها قضاوت در مورد عملکرد بانک مرکزی را سخت می کند. نظرهای نمایندگانی که روز چهارشنبه پاسخ های رئیس بانک مرکزی در مورد بحران ارز و سکه را شنیدند البته متفاوت است. چنانچه بر خلاف نظر رئیس کمیسیون برنامه و وبودجه، عماد حسینی نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس می گوید : عدم توانایی رئیس کل بانک مرکزی موجب این اتفاق در بازار سکه و ارز شده است . حسینی تاکید دارد: آقای بهمنی باید به دلیل عدم مدیریت در کنترل بحران اخیر برکنار شوند چرا که منافع ملی کشور ایجاب می کند مدیری که توانایی کنترل وضع بحرانی را ندارد و به منافع مردم صدمه می زند باید به سرعت از کار کنار گذاشته شود

منبع: خبرآنلاین

EasyPay
December 24th, 2011, 12:13

منظورتون از قیمت اصلیش چیه؟

info_dlsong
December 24th, 2011, 12:16
تیم اقتصادی دولت در بحران ارز مقصر است

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت:مجموعه مدیران اقتصادی کشور در بحران اخیر ارزی مقصر هستند و نمی توانند شرایط را مهار کنند

مجلس روز چهارشنبه جلسه غیرعلنی را برای بررسی وضعیت بحران ارز و سکه در کشور تشکیل داد و بسیاری از نمایندگان عنوان می کنند که از پاسخ های شنیده شده توسط مسئولان راضی نیستند. علی عباسپور در گفت و گو با خبرآنلاین با بیان اینکه مجموعه دست اندرکاران مدیران اقتصادی کشور در این مسئله درگیر هستند و پیکان عدم نابسامانی وضعیت ارز و سکه تنها به سمت آقای بهمنی نیست،گفت:عملکرد بانک مرکزی در رشد نقدینگی با تزریق هر ماه سه هزار میلیارد تومان به جامعه و هم چنین سود اوراق مشارکت و سود بانکی شرایطی را ایجاد کرد که بازار سکه و ارز را از کنترل خارج کرده است . به گفته وی تیم اقتصادی دولت همه در کنار هم در اتفاق اخیر مقصرند و لذا نمی توان یک فرد خاص را به تنهایی در وضعیت بازار ارز مقصر دانست گرچه ما فکر می کنیم این وضع قابل مهار است اما آقایان متاسفانه این کنترل از توانشان خارج است. جواد آرین منش،عضو کمیسیون فرهنگی مجلس هم عنوان می کند اشکالاتی در کار بانک مرکزی وجود دارد اما چون پس از پایان توضیحات مسئولان اقتصادی مانند رئیس بانک مرکزی در مجلس رای گیری نشد، نمی توان گفت نماینده ها از حرف های آقای بهمنی قانع شدند یا نه. وی با بیان این که بحران ارزی اتفاقاتی افتاده از اراده رئیس بانک مرکزی خارج است،می گوید:کسی منکر اشکالات در بانک مرکزی نیست،اما اینکه افرادی معتقدند آقای بهمنی باید برکنار شود قضاوت کمی عجولانه بوده است.به هرحال برخی اتفاق ها از اراده بانک مرکزی خارج است و به همین دلیل نمی توان همه تقصیرها را به گردن بهمنی انداخت

منبع: خانه ملت

---------- Post added at 12:16 PM ---------- Previous post was at 12:14 PM ----------

ظاهرا داره یک کارهایی انجام میشه......

nightman
December 24th, 2011, 12:18
خود دولت ارزش پول ملی رو آورد پایین خودش هم دید گندش زیادی در اومد درستش کرد به همین سادگی

info_dlsong
December 24th, 2011, 12:34
خود دولت ارزش پول ملی رو آورد پایین خودش هم دید گندش زیادی در اومد درستش کرد به همین سادگی
به این سادگی ها نیست
روزی که اوباما تو cnn گفت در آینده هر دلار آمریکا برابر با پنجاه هزار ریال ایران میشه دلار یهو 40 تومن یک ساعته گرون شد !! همه تقصیر ها گردن دولت نیست.

m.hoseynpur
December 24th, 2011, 12:36
چیه به مشتریهات گفتی دلار گرون شده سرویسهاتو بردی بالا؟ الان ارزون شده ناراحتی؟ نه داداش من الان تهران هستم.یک هفته منتظر بودم قیمت بیاد پایین بعد بیام خرید. برای خرید شرکت آمدم.از جناب فروشنده پرسیدم دیشب گفت شده 1420 تومان دلار.آنها هم مغز.. نخوردند قیمت نامتعادل بهم جنس بدند... امشب برمیگردم انزلی..نقل و نبات که هیچ کلوچه هم خواستی در خدمتیم :53:

---------- Post added at 12:04 PM ---------- Previous post was at 12:02 PM ----------

میگم شما هم انزلی تشریف دارید؟ قیمتت از من هم زد پایین که؟ :))

ای تی جان قربان...مومن منم همزبانتم اما الان اونجا نیستم.درضمن 1410 تومان قیمت امروز صبح هست عزیزم...انزلی مگه کلوچه هم داره؟نکنه از فومنیا کش رفتی تو فروشگاهت میفروشی ... :-p

info_dlsong
December 24th, 2011, 12:46
قيمت ارز در بازار ايران(تومان) ساعت به روز رسانی: 12:29 شنبه 03/10/90

ارز
خريد
فروش

دلار آمريکا
1380
1400

mehdi.gh
December 24th, 2011, 12:52
دوستان قیمت دلار قبل اینکه بره بالا چقدر بود ؟
من همچنان دارم تو رویاهام سیر میکنم که قیمت دلار اگه بشه 1000 چی میشه :105:

info_dlsong
December 24th, 2011, 13:03
دوستان قیمت دلار قبل اینکه بره بالا چقدر بود ؟
من همچنان دارم تو رویاهام سیر میکنم که قیمت دلار اگه بشه 1000 چی میشه :105:
دوست من
وقتی نرخ بانک مرکزی 1110 هست حداقل قیمتی که در رویا میتوان دید 1200 است
با احترام

mehdi.gh
December 24th, 2011, 13:14
چرا مزاحم رویاهای مردم میشین
میدونم رویای واهی هست :d

info_dlsong
December 24th, 2011, 13:18
دلار 1398 شد :-؟

کاش جایی دلیل منطقی ای برای این کاهش قیمت میزد !!!

توی مجلس مگه چی گفته شده که دلار 200 تومن کاهش قیمت داشته :دی

mehdi.gh
December 24th, 2011, 13:24
والا اینم نفهمیدیم که چرا دلار شد 1600 تومان
فهمیدیم ؟

m.hoseynpur
December 24th, 2011, 13:25
دلار باز هم ارزان شد این بار 2 تومان و به قیمت 1398 تومان رسید

قيمت ارز در بازار ايران(تومان) ساعت به روز رسانی: 13:14 شنبه 03/10/90

ارز
خريد
فروش

دلار آمريکا
1380
1398

info_dlsong
December 24th, 2011, 13:26
والا اینم نفهمیدیم که چرا دلار شد 1600 تومان
فهمیدیم ؟
بالا رفتن اتفاقی هست که در اثر بی توجهی و برخی مسائل اقتصادی پیش میاد
ولی پایین اومدن ناگهانی نشون دهنده این هست که قطعا یک اقدام جدی صورت گرفته...

nasa_de
December 24th, 2011, 13:39
قیمت و وضعیت جدید روز دوشنبه میتونه معلوم بشه. الان چندان هم مهم نیست. اما این پایین آمدن دلار موقتی هست.

RapB0y
December 24th, 2011, 13:40
خدارو شکر امد پایین
قبل از گرونی دقیق دلار چند بود؟

info_dlsong
December 24th, 2011, 13:48
قيمت ارز در بازار ايران(تومان) ساعت به روز رسانی: 13:43 شنبه 03/10/90

ارز
خريد
فروش

دلار آمريکا
1390
1410

---------- Post added at 01:48 PM ---------- Previous post was at 01:46 PM ----------

خدارو شکر امد پایین
قبل از گرونی دقیق دلار چند بود؟
دقیقا شنبه هفته پیش 1382 بود...
از اون روز شروع شد

mehdi.gh
December 24th, 2011, 13:59
بازم رفت بالا
معلوم هست چی شده اینجا :d

m.hoseynpur
December 24th, 2011, 15:34
دلار باز هم گران شد 20 تومان بالا رفت باز رسید به قیمت 1430 تومان

قيمت ارز در بازار ايران(تومان) ساعت به روز رسانی: 15:14 شنبه 03/10/90

ارز
خريد
فروش

دلار آمريکا
1410
1430

RapB0y
December 24th, 2011, 15:41
بازم رفت بالا
معلوم هست چی شده اینجا :d

هیچ بدبخت میشیم همگی:d

nasa_de
December 24th, 2011, 15:44
مراودات مالی با امارات از سوی ایران قطع شد.

mehdi.gh
December 24th, 2011, 15:49

منبع حرفتون ؟

nasa_de
December 24th, 2011, 15:56
منبع حرفتون ؟

تا چند ساعت دیگه در و دیوار خبرگزاری ها پر میشه از این خبر + Google (http://www.google.com)

majid67
December 24th, 2011, 15:56

این خبر که واسه چند روز پیشه!!!

nasa_de
December 24th, 2011, 15:58
این خبر که واسه چند روز پیشه!!!

بله، این خبر چند روز پیش هست اما پنجنبه از سوی سخنگوی وزارت امور خارجه تکذیب شد. اما امروز این صحت خبر از داخل مجلس و وزیر صنایع و معادن دوباره مطرح شد.

mehdi.gh
December 24th, 2011, 15:59
مال 5 روز پیش
داره بازم آروم آروم میره بالا
چند ساعت دیگه سایت مسقال دوباره آپدیت میشه
ببینیم این بار میره بالا یا میاد پایین ؟ :-??

nasa_de
December 24th, 2011, 16:01
مال 5 روز پیش
داره بازم آروز آروزم میره بالا
چند ساعت دیگه سایت مسقال دوباره آپدیت میشه
ببینیم این بار میره بالا یا میاد پایین ؟ :-??

یقین دارم که دلار دوباره بالا میره، دلیلی برای پایین نگه داشتنش میبینید؟

mehdi.gh
December 24th, 2011, 16:02
نه
ولی فکر نکنم زیاد بره بالا
امکان داره ثابت بمونه

saeed25
December 24th, 2011, 16:06
دستور رئیس جمهور به بانک مرکزی

mehdi.gh
December 24th, 2011, 16:08
دستور رئیس جمهور به بانک مرکزی

چی دستور داده ؟

saeed25
December 24th, 2011, 16:10
من در پاسخ به جناب nasa_dasa عرض کردم که فرموه بودند آیا دلیلی برای کاهش می بنید؟عرض کردم دستور رئیس جمهور به بانک مرکزی برای کاهش بهای ارز

mehdi.gh
December 24th, 2011, 16:13
اها
اینم میتونه دلیلی باشه
ولی اگه آقای رییس جمهور دستور دادن
چرا دوباره رفت بالا؟

EasyPay
December 24th, 2011, 16:45
اها
اینم میتونه دلیلی باشه
ولی اگه آقای رییس جمهور دستور دادن
چرا دوباره رفت بالا؟

خودتون رو خیلی ناراحت نکنین، از این حرفا زیاد زده شده!
آخرین نمونش همین پایین اومدن نرخ دلار توسط بانک مرکزی بود که 2 روز هم پایدار نبود!!!

RapB0y
December 24th, 2011, 17:27
نه
ولی فکر نکنم زیاد بره بالا
امکان داره ثابت بمونه

فکر نمیکنم ثابت بمونه

Amir.Mansoury
December 24th, 2011, 17:45
قيمت ارز در بازار ايران(تومان) ساعت به روز رسانی: 16:35 شنبه 03/10/90

ارز
خريد
فروش

دلار آمريکا
1415
1435

دلار کانادا
1420
1470

يورو
1840
1880

پوند انگلستان
2210
2300

mehdi.gh
December 24th, 2011, 17:48
برگشت به همون قیمت امروز صبح
عجب :d

okey
December 24th, 2011, 17:49
دوباره داره می ره بالا که ! آخه این چه وضعیتی هست ! همین طوری باید ضرر بدیم .

mehdi.gh
December 24th, 2011, 17:50
بازم میاد پایین
اصلا نگران نباشید

m.hoseynpur
December 24th, 2011, 17:56
دست بردارید این حرفای کوچه بازای رو همه اینا برای اینو که مردمو گیر اوردن درگیر بالا پایین رفتنش میکنن که مردم دادشون درنیاد....باز چندروز دیگکه میره بالا یه کم میارن پایین اخرش همون جا تثبیت میشه همه اینها یه بازی بیش نیست...

قیمت دلار مطمئن باشید هرچه به سال نو میلادی نزدیکتر میشویم وز به روز بالاتر میره.این کارای اقای بهمنی هم مثل پنیسیلیون میمونه برای انفولانزا یعنی این فقط یه مسکن هست نه درمان کامل

info_dlsong
December 24th, 2011, 20:47
دست بردارید این حرفای کوچه بازای رو همه اینا برای اینو که مردمو گیر اوردن درگیر بالا پایین رفتنش میکنن که مردم دادشون درنیاد....باز چندروز دیگکه میره بالا یه کم میارن پایین اخرش همون جا تثبیت میشه همه اینها یه بازی بیش نیست...

قیمت دلار مطمئن باشید هرچه به سال نو میلادی نزدیکتر میشویم وز به روز بالاتر میره.این کارای اقای بهمنی هم مثل پنیسیلیون میمونه برای انفولانزا یعنی این فقط یه مسکن هست نه درمان کامل
اینجا دکتر هم داریم و خبر نداشتیم

pouyasazan
December 25th, 2011, 13:04
دلار-بازارتهران 14650

منبع tala.ir

تاریخ : 13:04:41 90/10/04

agarb98
December 25th, 2011, 14:25
امروز بانک 1420 میداد

m.hoseynpur
December 25th, 2011, 14:27
دلار باز هم بالا رفت و به قیمت 1480 تومان رسید

قيمت ارز در بازار ايران(تومان) ساعت به روز رسانی: 13:51 يکشنبه 04/10/90

ارز
خريد
فروش

دلار آمريکا
1420
1480

mehdi.gh
December 25th, 2011, 14:28
دلار کماکان در حال افزایش
من دیگه نمیخوام اصلا بهش فکر هم بکنم
(:|

Techno Pars
December 25th, 2011, 14:30
امروز بانک 1420 میداد

بانک؟
مگه بانک ارز میده؟ اگه بده مسافرتی میده که خیلی ارزونتر از این حرفاست.

m.hoseynpur
December 25th, 2011, 14:35
بانک؟
مگه بانک ارز میده؟ اگه بده مسافرتی میده که خیلی ارزونتر از این حرفاست.

دوست من اینقدر حرفشون خنده دار بود که نخواستم جوابشو بدم اما بخاطر کذب واقع گزارششون کردم چون اسپم کردند.

بانک ها شعبه ارزیشون با بلیط مسافرت به خارج از کشور به غیر از عراق و با مدارک عوارض از خروج به هر نفر تا سقف 2000 دلار ارز مسافرتی میدند که نرخش 1110 تومان بود امروز و همچنین به دانشجوها با اصل مدرک پرداخت شهریشون تو دانشگاه خارجی و گوهی اشتغالشون به اندازه شهریه و 500 دلار هزینه خود دانشجو ارز دانشجویی میدن با نرخ مصوب ارز دانشجویی این حرفی که ایشون زده بزرگترین دروغی بود که تو این فروم شنیدم تا حالا

visacart
December 25th, 2011, 14:59
بانک ها شعبه ارزیشون با بلیط مسافرت به خارج از کشور به غیر از عراق و با مدارک عوارض از خروج به هر نفر تا سقف 2000 دلار ارز مسافرتی میدند که نرخش 1110 تومان بود امروز

البته نرخ دلار مسافرتي 1250 تومان هست در سايت بانك ملي (http://www.bmi.ir/%28X%281%29S%28nmb4pxbi4zldvdfoq2noyu45%29%29/Fa/curr.aspx?AspxAutoDetectCookieSupport=1)

vps-baran.ir
December 25th, 2011, 15:33
دلار باز هم داره بالا میره دیشب 1430 تومان بود صبح شد 1440 الان هم 1465 تومان شده تا شب هم بالاتر میره هواستون باشه که گرون تر هم میشه

m.hoseynpur
December 25th, 2011, 17:06
دلار باز هم گران شد و به قیمت 1480 تومان رسید

قيمت ارز در بازار ايران(تومان) ساعت به روز رسانی: 16:03 يکشنبه 04/10/90

ارز
خريد
فروش

دلار آمريکا
1450
1480

EasyPay
December 25th, 2011, 17:27
بانک ها شعبه ارزیشون با بلیط مسافرت به خارج از کشور به غیر از عراق و با مدارک عوارض از خروج به هر نفر تا سقف 2000 دلار ارز مسافرتی میدند که نرخش 1110 تومان بود امروز

خدا بیامرزه دلار 1110 تومنی مسافرتی رو!!!

parsavps.ir
December 26th, 2011, 12:46
قيمت ارز در بازار ايران(تومان) ساعت به روز رسانی: 12:43 دوشنبه 05/10/90

ارز
خريد
فروش

دلار آمريکا
1500
1550

EasyPay
December 26th, 2011, 12:46
دلار اسکناس: 1540 تومان!!!!

اینم بازیه جدید دولت واسه بعضی ها که خوب استفاده کنن ازش

plastic
December 26th, 2011, 12:49
همین الان بنده میخواستم این رو بزنم که دیدم فوری زده شده :d
نوسان سینوسی رو گذشته این تانژانتی شده

parsavps.ir
December 26th, 2011, 12:56
تو 8 ماه از 1280 تا 1370 بازی می کرد الان تو 2 هفته تا 1600 هم رسید ! فکر کنم تا یک ماه دیگه به 5000 تومان برسه :59:

EasyPay
December 26th, 2011, 13:02
تو 8 ماه از 1280 تا 1370 بازی می کرد الان تو 2 هفته تا 1600 هم رسید ! فکر کنم تا یک ماه دیگه به 5000 تومان برسه :59:

اگر این 8 ماه رو به 10-11 ماه تغییر بدی نتیجه جالبتری حاصل میشه!
1085 رسیده به 1550 به عبارتی 465 تومان...
اگر شما اسفند سال پیش 50.000 دلار خرید کرده بودین، بدون هیچ کار و زحمتی تا الان حدود 24.000.000 تومان سود کرده بودین و پولتون هم سرجاش بود :)

plastic
December 26th, 2011, 13:50
اگر این 8 ماه رو به 10-11 ماه تغییر بدی نتیجه جالبتری حاصل میشه!
1085 رسیده به 1550 به عبارتی 465 تومان...
اگر شما اسفند سال پیش 50.000 دلار خرید کرده بودین، بدون هیچ کار و زحمتی تا الان حدود 24.000.000 تومان سود کرده بودین و پولتون هم سرجاش بود :)
و مسلما افرادی که سرمایه هنگفتی دارن هم این کار رو کردن و الان جیبشون پر از ریال هست :d

parsavps.ir
December 26th, 2011, 13:57
همه فشار ها رو مردم هستش !:-b

mehdi.gh
December 26th, 2011, 14:03

پ ن پ میخواستین فشار رو کی باشه ؟ :d

EasyPay
December 26th, 2011, 14:35

نرخ دلار بالا بره همه چی گرون میشه، دیگه میدونیم این یعنی چی...

m.hoseynpur
December 26th, 2011, 14:45
دلار باز هم گران شد 1525 تومان

قيمت ارز در بازار ايران(تومان) ساعت به روز رسانی: 14:28 دوشنبه 05/10/90

ارز
خريد
فروش

دلار آمريکا
1500
1525

EasyPay
December 26th, 2011, 17:56
نرخ کمی اومد پایین: 1510!

p30speed
December 26th, 2011, 18:23
قيمت ارز در بازار ايران(تومان) ساعت به روز رسانی: 15:58 دوشنبه 05/10/90

ارز
خريد
فروش

دلار آمريکا
1495
1515

pouyasazan
January 1st, 2012, 12:18
قيمت ارز در بازار ايران(تومان) ساعت به روز رسانی: 12:13 يکشنبه 11/10/90

ارز
خريد
فروش

دلار آمريکا
1555
1590

majid67
January 1st, 2012, 12:33
و بازم برگشت به قبل!!
شاید هم بیشتر

it-net
January 1st, 2012, 12:38
کلا نوسان حواهیم داشت چون همیشه در سال جدید میلادی و نزدیکیای سال نوروزی این نوسانات وجود داشت و داره و خواهد داشت

m.hoseynpur
January 1st, 2012, 12:40
امروز قیمت دلار از بالاترین حد خودش در بازار رد خواهد شد منتظر دلار بالای 1600 تومان باشید در بازار

Aria
January 1st, 2012, 12:46
سلام.

موارد از چیزی که شما فکر می کنید بدتر هست:

‭BBC ‮فارسی‬ - ‮ايران‬ - ‮اوباما قانون تحریم بانک مرکزی ایران را امضا کرد‬ (http://www.bbc.co.uk/persian/iran/2011/12/111231_u02_obama_iran_sanctions.shtml)

تومان رسماً بی ارزش شد :)

با تشکر.

behrooz_iri
January 1st, 2012, 13:17
رحم الله من یقر فاتحه مع الصلوات!

@-)

EasyPay
January 1st, 2012, 13:26
دلار 1595 یورو 2045
ارقام جالبی هستن!!!

it-net
January 1st, 2012, 13:26
سلام.

‭BBC ‮فارسی‬ - ‮ايران‬ - ‮اوباما قانون تحریم بانک مرکزی ایران را امضا کرد‬ (http://www.bbc.co.uk/persian/iran/2011/12/111231_u02_obama_iran_sanctions.shtml)

با تشکر.

رحم الله من یقر فاتحه مع الصلوات!

@-)

site ham gatid ke farsi ro az chap be rast mizane

salar74_a
January 1st, 2012, 13:29
دلار آمريکا 1565:((

m.hoseynpur
January 1st, 2012, 13:46
دوستان دلار لحظه به لحظه به 1600 داره نتزدیک میشه اینبار در قیمت 1595 تومان فروش داره میره امروز 100 درصد بالای 1600 خواهد بود یا حداقل 1600

قيمت ارز در بازار ايران(تومان) ساعت به روز رسانی: 13:07 يکشنبه 11/10/90

ارز
خريد
فروش

دلار آمريکا
1565
1595

faranetwork
January 1st, 2012, 14:03
این هم شده بازار هاستینگ که هی سایت مثقال رو رفرش کنیم

plastic
January 1st, 2012, 14:41
edit...از گشنگی تلف میشیم :63:...

tinavps
January 1st, 2012, 16:55
با مانور نظامی در خلیج فارس و براورد و مشخص شدن هزینه های مانور قیمت دلار اندکی بالا خواهد رفت و تحت کمترین خوش بینی پایین نخواهد آمد.
با نزدیک شدن به انتخابات دلار بالا خواهد رفت.
راستی پورت 22 بسته است.

plastic
January 1st, 2012, 17:17
قيمت ارز در بازار ايران(تومان) ساعت به روز رسانی: 17:10 يکشنبه 11/10/90
ارز = دلار آمریکا
خريد = 1570 تومان
فروش = 1600 تومان

----
پورت ssh هم به قول دوستمون بسته شد !
https هم تقریبا سرعتش صفر.

brilliant
January 1st, 2012, 18:57
1605 شد،یکی از دوستان از صرافیهای تهران خبر داره رو تابلوهاشون دلار را 1630 نوشته اند،چند روز پیش به دوستان می گفتم تا شب عید میشه 1800،اما با این وضع تا شب عید 2000 را هم رد می کند.
بعید است این رفتار برای جبران کسری بودجه باشد،چونکه علاوه بر فساد اقتصادی باعث به هم ریختن ارکان اقتصادی کشور می گردد.

pouyasazan
January 1st, 2012, 19:00
1605 شد،یکی از دوستان از صرافیهای تهران خبر داره رو تابلوهاشون دلار را 1630 نوشته اند،چند روز پیش به دوستان می گفتم تا شب عید میشه 1800،اما با این وضع تا شب عید 2000 را هم رد می کند.
بعید است این رفتار برای جبران کسری بودجه باشد،چونکه علاوه بر فساد اقتصادی باعث به هم ریختن ارکان اقتصادی کشور می گردد.

احتمالا فردا میزانی از قیمت ارز کاسته میشه چون امروز امارات و اروپا تعطیل بوده قیمت خیلی بالا رفته ولی فردا که امارات شروع به کار کنند احتمالا درصدی از این افزایش کاهش یابد(برای کوتاه مدت گفتم ولی بلند مدت احتمالا ارزش دلار در برابر ریال بالاتر خواهد رفت)

vps-baran.ir
January 1st, 2012, 19:09
حالا یه خبر رو هم بدم که تو بازار ایران کسانی که جنس خارجی میارن این طوری کارشون شده . قیمت رو به دلار به مشتری میگن و به تومان حساب می کنن ( عین خودم )

حتی خیلی جالب تر از این . فروشنده ها تو فاکتور فروش به دلار می زنن و پولشون رو دلار میگیرن

faranetwork
January 1st, 2012, 19:23
1605 تبریک مگیم

info_dlsong
January 1st, 2012, 20:08
سلام.

با تشکر.
به لطف خدا همه چی درست میشه :-)