PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اسپانسر برای سایت الکسا 95000

arash
September 9th, 2009, 23:35
سلام. اسپانسر میخواهیم حدود 10 گیگ برای یک سایت دانلود با رتبه الکسای 95000 . در ضمن بسیار پربازدید هست بالای 35هزار نفر در روز واقعی .. روزانه مه کلی رتبه الکسا میگیریم چون پربازدی دشده...ینطور کمی مشهور از همه نظر و بازدید کننده هاش 90% صاحبان سایت هستند.... کلا الان 5 گیگ رو هاستمونه... که باید انتقال بدیم. 10 گیگ هاست با پهنای باند 400 گیگ در ماه بستمونه..فقط نیمه وارز باشه و سی پنل هیچی روش نصب نمیکنیم روش فقط میخواهیم فایلهامونو بزاریم... مال سرور دوم ماست.. به جاش بنر شما رو در سایت میزاریم صفحه اول.. هر کس میتونه اعلام کنه..

Vahid
September 9th, 2009, 23:46
کسی تا بهش اسم دامین رو نگی قبول نمیکنه

arash
September 9th, 2009, 23:51
فعلان قبول کنند بهشون پیغام خصوصی میکنم.. در ضمن بگم مطمعن باشید از چند لحاظ پربازدید صاحبان سایت هست

AfraServer
September 9th, 2009, 23:55
اسم سایت باید ایمیل شه برامون چک کنیم !
جیمیل تو امضا هست

Vahid
September 9th, 2009, 23:59
به نظر من شما پول بدی بالا هاستد بهتره ولی به جاش پول از کسایی که بنر میزای بگیر و پول هاستدو بده
اینشکلی کسی منت سرت نمیزاره

arash
September 10th, 2009, 00:50
واقعا فکر میکنید آدم سایتش اینطوری بازدید داشته باشه میاد درخواست اسپانسری 10 گیگ هاست ماهانه 10 تومان به پایین رو میکنه؟ ما 4 تا سرور داریم..اینم برای سرور دوم میخوام. برای فایلهامون.یک بنر تو سایت بزارم ماهانه بالای 30 قیمتشه.. نه مشکل اینجاست که من از 3 تا از همین هاست فروشای همین سایت هاست گرفتم و پولش رو هم دادم اما یکی که همش امروز فردا میکنه.. و هاستش هنوز بعد 20 روز یک آپلود هم نکردم.. یکی دیگر که هنوز یک هفته نشده برشکست شد و میگه انتقال بدید و پولتو پس میدم!! که انشالا پس بدهند.. یکی دیگر هم گفت بیا 8 سی پی یو میدم!! تک سی پی بو داده... چند باز باید بخرم یک هاست رو و بعدش تاوان بدم؟ مثل بقیه نیستم بیام اینجا اسم هاست ببرم و داد و فریاد و... که آره پولم رو گرفتند و هنور هیچی.. ما میسپاریم به خدا. اگر حق باشه نوش جانشون. اگر نیست خودشون پس میدن.
اینبار دیگر نمیخرم.. اسپانسری میگیرم حتی اگر به ضرر باشه.. ضرش یک بنره نه همش پول! اگر خوب بود هاستش و ایراد نداشت ماه بعدش پول بهش میدم و میخرمش.حتی شاید بیشتر از خود مبلغش رو.. اما دیگه نمیخوام ضرر کنم.. امیدوارم درکم کنید..

pardishosting
September 10th, 2009, 00:54
با 50 درصد تخفیف هاستش رو می تونم بفروشم + یک بنر

pardishosting
September 10th, 2009, 00:55
اگر سایت دانلود نداشت اسپانسر می شدم .. اما بخش دانلود برای ما هزینه سربار داره

arash
September 10th, 2009, 13:54
نبود کسی؟

AfraServer
September 21st, 2009, 22:37
شما عشقتون اینه تاپیک قدیمی بیاری جلو :d