PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : 50 درصد تخفیف به مناسبت ماه مبارک رمضان

Sepahrad
August 28th, 2009, 22:38
با سلام
-----------
ایران هایپر هاست به مناسبت ماه مبارک رمضان در پلن های میزبانی وب به جز پلن های N1 , N2 و N3 و نمایندگی (به طور کامل) پنجاه درصد تخفیف قائل شده است . به منظور کسب اطلاعات بیشتر و سفارش با تلفن فروش (4477306-0261) و یا با پشتیبانی آنلاین تماس حاصل فرمایید .

لینک وب سایت : IRanHyperHost.net

توجه داشته باشید که برای موسسات دولتی و سایت های مذهبی طرح دیگر در نظر گرفته شده است که میتوانند با تلفن فروش تماس حاصل فرمایند .

موفق باشید . ایران هایپر هاست زیر نظر شرکت خانه سیستم (تاسیس : 1367) عمل میکند .

WebRang
August 29th, 2009, 07:53
بهتر بود در مورد دیتاسنتر + وضعیت سرور ها + پلان هاتون بیشتر توضیح میدادید....
ووردتان را به فروم هم تبریک عرض میکنم
موفق باشید

Sepahrad
August 29th, 2009, 09:41
با سلام
------------
تمامی توضیحات در خود وب سایت ذکر شده است . ولی باز شاید دیگر دوستان نیز در سایت ندیده باشند از روش کپی میکنم و اینجا پیست خواهم کرد .

+ CPU : Intel Xeon 5405 2.0 (8 * 2.0 GHz = 16.0 GHz)
+ RAM : 8 GB DDR 2
+ OS : Cent Os 5.2
+ PHP : 4 & 5 ( Latest Version )
+ Mysql : 5x ( Latest Version)
+ Location : American
+ Backup : Daily . Weekly . Monthly ( Remote )
+ Control Panel : Cpanel x3

همچنین بایستی ذکر کنم که بعد از خرید خودتون از ایران هایپر هاست , قراردادی از طرف ما تنظیم خواهد شد و هر وقت شما مایل باشید میتوانید آدرس پستی خود را ذکر کنید تا قرارداد بدون هزینه ای برای شما از طریق پست ارسال شود .

موفق باشید .

mob98
August 29th, 2009, 21:43
سلام جناب ایران هایپر هاست,
من 2 تا پلن براي www.mob98.ir و www.estilazin.com مي خواستم يه سوال داشتم آيا بك آپ هاتون روزانست؟

Sepahrad
August 29th, 2009, 22:03
با سلام
------------
بله اگه مشخصات سرور رو نگاه کنید ذکر شده که بک آپ روزانه , هفتگی و ماهیانه از تمامی سایت ها گرفته خواهد شد .

موفق باشید :)

mob98
August 30th, 2009, 11:08
سلام مرسي خيلي عاليه من قبلآ يه جايي بودم كه مي گفت روزانه بك آپ مي گيره اما موقعي كه بك آپ خواستم نداشت. عزيز من 1 پلن 100 مگابايت و يه پلن 2 گيگ مي خواستم قيمتاشون چنده؟ و از كجا بايد سفارش بدم؟

Sepahrad
August 30th, 2009, 11:28
با سلام
-----------
دوست عزیز ما بک آپ روزانه , هفتگی و ماهیانه میگیریم و میتونید یک روز بک بخواید برای امتحان ما تا براتون بک آپ روز قبل رو ریستور کنیم !

قسمت 2 گیگابایت 120 هزار تومان هست که توی این ماه 50 درصد تخفیف میخوره میشه 60 هزار تومان و 100 مگابایت هم 25 هزار تومان میشود که تخفیف برای ماه رمضان ندارد (گفته شده این پلن ها نیستند) در جمه 85 هزار تومان ! با شماره شرکت و یا پشتیبانی آنلاین سایت تماس بگیرید.

موفق باشید :)

mob98
August 30th, 2009, 11:39
ممنون من الان تماس مي گيرم