PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست هاست فایل 20 گیگ

arash
August 25th, 2009, 16:41
با سلام. من دنبال یک هاستینگ معتبر هستم تا فایلهام رو روش نگهداری کنم. حدود 20 گیگ فضا میخوام با پهنای باند حداقل 400 گیگ به بالا. سی پنل و .. نمیخوام فقط برای گزاشتن فایلها هست. سرور هم نیمه وارز باشه کافیه.چون فیلم و آهنگ و فایهامم همه زیپ هستند و اسکریپت و... هم هیچی نداریم. بیشتر برای گزاشتن فیلم میخواهم. سرعت انتقال برام مهمه.بعضی ها میگن برای لچ باید مبلغ بپردازید که لچ اصلا جاوا هست و به کسی کاری نداره واسه چی باید پول بپردازیم خدا میدونه!! میخوام بیشتر فیلم آپلود کنم و لچ میکنم رو هاست.
لطفا الکی نگید نامحدود و ... چون میدونم همچین چیزی وجود نداره.. کلا من الان 250 تا 300 گیگ پهنای باند مصرفم هست. برای همینم گفتم حدود 400 گیگ پهنای باند نیازه. اگر کسی واقعا به سرورش فشار میاد و قطعی داره و بعدا همش ایراد میخواد بگیره نظر نده بهتره... اینا رو گفتم بعدا اگر 400 گیگ شد پهنای باند الکی بهانه نیاره... یک دومین دارم که وصل میکنم به اف تی پی و 3 یا 4 تا اف تی پی میخوام همین بستمه... بازم میگم سرعت انتقال و دانلود مهمه برام.. سرور سرعت پایین و ... به دردم نمیخوره.. خوب حرفام رو زدم.. حالا دوستان چه وی پی اس یا هاست و... اگر پیشنهاد قیمت دارند بگند... بیشتر هاست میخوام تا وی پی اس. قیمت هم هر چی پایین تر بهتر.پیشنهادات رو بگید میبینیم/:)

AfraServer
August 25th, 2009, 16:45
قطعا باید وی پی اس بگیری ! !
پلان هام اینجاس

ببین چی میخوای

سرور تظمینی بدون قطعی

http://afraserver.net/?cat=main&item=vpspackage

parsaserver
August 25th, 2009, 19:01
من می تونم پلان زیر رو به شما پیشنهاد بکنم :

هاست لینوکس : فضا نامحدود / پهنای باند نامحدود / ادآن دومین نامحدود / پارک دومین نامحدود / ایمیل نامحدود / دیتابیس نامحدود خلاصه همه چی نامحدود ! سالانه فقط 100 هزار تومان

اما توضیح در مورد این پلان : کلمه نامحدود فقط یه اصطلاح هست اصلا نامحدود وجود نداره ! ما روی این سرور 8 ترابایت فضا داریم پس محدودیت شما این مقدار میشه و حدود 100 برابر این مقدار هم محدودیت پهنا داریم شما محدودیتت این دو مقدار هست !

قبل خرید 7 روز هاست آزمایشی داده می شود .

فروش ماهانه این پلان :

شرایط و قیمت فروش اقساطی هاست نامحدود :

1. پرداخت 35000 تومان نقدا و 80000 تومان 30 روز بعد
2. پرداخت ماهانه مبلغ 11000 تومان ، 3500 تومان راه اندازی اولیه

تماس با بنده:
وب سایت : http://parsaserver.com
ایمیل : admin[at]parsaserver.com
آیدی یاهو : parsaserver[at]yahoo.co.uk

با تشکر مدیر پارسا سرور

rayannet
August 25th, 2009, 19:11
سرور مجازی از هلند با پورت ارتباطی 1 گیگابیت در ثانیه میتوانیم از دیتاسنتر WS به شما تقدیم کنیم
قیمت ها در ادرس زیر ببینید
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=3176

قابل ارایه ویندوز و لینوکس
جهت تخفیف پلان خود را انتخاب و برای من پ.خ کنید.

موفق باشید

arash
August 25th, 2009, 20:46

ببخشیدنفهمیدم. 3500 تومان برای راه اندازی چی؟یعنی وی پی اس میدیدمی خواهید راهش بندازید؟

parsaserver
August 25th, 2009, 20:54
نه این 3500 برای راه اندازی هاست اشتراکی ( نصب سی پانل ) گرفته میشه و فقط برای کاربرانی که پرداخت ماهیانه دارند ولی از کاربرانی که پرداخت سالیانه دارند و یا به روش اول قسطی ( پرداخت 35000 تومان نقدا و 80000 تومان 30 روز بعد ) واریز می کنند هزینه راه اندازی وجود ندارد .

ببخشیدنفهمیدم. 3500 تومان برای راه اندازی چی؟یعنی وی پی اس میدیدمی خواهید راهش بندازید؟

arash
August 25th, 2009, 21:24
پس یعنی با سی پنل و ... 20 گیگ هاست میدید با پهنای باند نامحدود ماه اول 14500 و از ماههای دیگر 11 تومان درسته؟
میشه مشخصات سرورتون رو هم بگید؟ چون الان یکی دارم 2 سی پی یو اصلا نمیکشه و همش اخطاره... سرعت انتقالشم شده افتضاح. برای همین دارم عوضش میکنم.اگر توضیح بدید ممنون میشم..

Kambiz
August 25th, 2009, 23:43
سلام
من می تونم براتون با ماهی 25000 تومان اماده کنم در یاهو انلاین هستم منتظر پی ام شما
با تشکر

Fazaha
August 26th, 2009, 00:50
ماهانه 12،000 تومان
با پهنای باند نامحدود

arash
August 26th, 2009, 03:38
ماهانه 12،000 تومان
با پهنای باند نامحدود

کنترل پنل هم داره یا نه فقط اف تی پی هست؟

Fazaha
August 26th, 2009, 08:33
cPanel داره!

arash
August 26th, 2009, 11:36
جناب فضاها براتون پیغام خصوصی کردم نمیدونم آمد یا نیومد.. به هر حال پس شد 20 گیگ هاست با پهنای نامحدود و سی پنل ماهی 12 تومان؟ لطفا مشخصات سرور رو هم بهم بگید یا پیغام خصوصی کنید.چون نمیخوام یک سرور سرعت پایین تک سی پی یو نصیبم بشه.چون معمولا بیشتر سایتهای فروش هاست برای هاستینگهای حجیم سرورهای سرعت پایین در پیتی انتخاب میکنند.

parsaserver
August 26th, 2009, 14:04
ضمن تشکر از پست شما

از اونجایی هدف ابتدایی و جز بند های اصلی اساس نامه پارسا سرور

جلب رضایت مشتری و ارائه بهترین سطح کیفی و امنیتی در راستای قیمتی همگام با بازار جهانیست

سعی می شود که کلیه نرم افزار ها و درگاه ها به بالاترین نسخه ارتقا داده شوند

نسخه سی پنل سرور های لینوکس پارسا سرور همیشه آخرین نسخه می باشد

من می تونم پلان زیر رو به شما پیشنهاد بکنم :

هاست لینوکس : فضا نامحدود / پهنای باند نامحدود / ادآن دومین نامحدود / پارک دومین نامحدود / ایمیل نامحدود / دیتابیس نامحدود خلاصه همه چی نامحدود ! سالانه فقط 100 هزار تومان

اما توضیح در مورد این پلان : کلمه نامحدود فقط یه اصطلاح هست اصلا نامحدود وجود نداره ! ما روی این سرور 8 ترابایت فضا داریم پس محدودیت شما این مقدار میشه و حدود 100 برابر این مقدار هم محدودیت پهنا داریم شما محدودیتت این دو مقدار هست !

قبل خرید 7 روز هاست آزمایشی داده می شود .

فروش ماهانه این پلان :

شرایط و قیمت فروش اقساطی هاست نامحدود :

1. پرداخت 35000 تومان نقدا و 80000 تومان 30 روز بعد

تماس با بنده:
وب سایت : http://parsaserver.com
ایمیل : Admin[at]parsaserver.com
آیدی یاهو : Parsaserver[at]yahoo.co.uk

با تشکر مدیر پارسا سرور

Fazaha
August 26th, 2009, 16:35
سرور های ما حداقل 4 هسته ای و دارای امنیت بالا (توسط Dj7xpl) هستند !
مشخصات برای شما فرستاده شد .

arash
August 26th, 2009, 17:34
جناب parsaserver شرمنده اما بهتر نبود حد اقل یک معرفی یا تلفنی یا معرفی حداقل چندین سایت که روی سرور شما هستند رو میگفتید؟ والا تو سایت شما هر چی گشتم حتی یک تلفن ایرانسل هم پیدا نکردم!! خوب اینجوری هر کسی بخواهد از شما هاست بگیره دلشم بخواد بگیره نظرش عوض میشه. نه شرکتی. نه تلفنی نه آدرسی و...تقریبا هیچی جز یک ایمیل.. البته ببخشیدا. این نظر بنده بود. مطمعنن دوستان هم تایید میکنند..

parsaserver
August 26th, 2009, 19:11
با تشکر از ارسال مطلب توسط شما .
ما برای فروش بیشتر و پشتیبانی بهتر با چند دومین مستقل کار می کنیم که یکی از آنها پارسا سرور است . ولی همگی وابسته به شرکت مادر هستیم .
شرکت ما ثبت شده و دارای شماره ثبت است.
ما حتی با مشتری قرارداد رسمی می بندیم .
شماره تلفن پشتیبانی از مشتریان در آدرس زیر دیده میشه :
http://parsaserver.com/contact.html
درباره ما و آدرس شرکت : http://parsaserver.com/about.html

جناب parsaserver شرمنده اما بهتر نبود حد اقل یک معرفی یا تلفنی یا معرفی حداقل چندین سایت که روی سرور شما هستند رو میگفتید؟ والا تو سایت شما هر چی گشتم حتی یک تلفن ایرانسل هم پیدا نکردم!! خوب اینجوری هر کسی بخواهد از شما هاست بگیره دلشم بخواد بگیره نظرش عوض میشه. نه شرکتی. نه تلفنی نه آدرسی و...تقریبا هیچی جز یک ایمیل.. البته ببخشیدا. این نظر بنده بود. مطمعنن دوستان هم تایید میکنند..

iMIZBAN
August 26th, 2009, 23:38
سلام دوست عزیز .
خسته نباشید .
ما می تونیم 20 گیگ رو با ماهیانه 150 گیگ پهنا به شما بدیم .
قیمت هم ماهیانه 15.000 تومان و سالیانه 150.000 تومان .
اینم اطلاعات سرور ها :
CPU : 2 x Xeon Quad Core 2.0Ghz
RAM : 8GB
HARD DRIVE : 3 x 144GB SCSI 15k RAID-5 HW
سرور ها هم آمریکا هستن .
کنترل پنل هم CPanel 11.x هست .
آپتایم 99.99 درصد می باشد .
اکانت تست هم برای 3 روز داده می شود .
اگر که خواستین پیغام خصوصی بدین .
اینم آی دیم : amirreza.nejati@yahoo.com
در ضمن سایت ما فعلا در حال بروز رسانی هست .
آدرس اینه : iMIZBAN.COM
اما اگر که خواستین می تونم صفحه های رو که طراحی کردیم بهتون نشون بدم .
موفق باشید .

arash
August 28th, 2009, 01:29
دوستان نمیدونم والا چی بگم.همه اولش میگن میتونن این سرویس رو به ما بدن.. بعد میگن باید صبر کنید از مدیر اصلی بپرسند!! الان من از 4 تا هاستینگ سوال کردم و هموشن اولش گفتند میتونن.بعد گفتند صبر کنید. اگر واقعا اجازه استفاده از رپید لچ رو ندارید چرا میگید مشکلی نداره؟ من 20 گیگ هاست خواستیم با پهنای باند حد اقل 400 گیگ بالا با رپید لچ هم مشکلی نداشته باشه...یا قیمت دادید نجومی یا اول میگید مشکلی نیست و بعد میگید به سرور فشار میاره... همچنان منتظر پیشنهادات شما هستم.بازم میگم یا آره یا نه. بعدش نگید نشد و اجازه نداریم و...

iMIZBAN
August 28th, 2009, 11:32
دوستان نمیدونم والا چی بگم.همه اولش میگن میتونن این سرویس رو به ما بدن.. بعد میگن باید صبر کنید از مدیر اصلی بپرسند!! الان من از 4 تا هاستینگ سوال کردم و هموشن اولش گفتند میتونن.بعد گفتند صبر کنید. اگر واقعا اجازه استفاده از رپید لچ رو ندارید چرا میگید مشکلی نداره؟ من 20 گیگ هاست خواستیم با پهنای باند حد اقل 400 گیگ بالا با رپید لچ هم مشکلی نداشته باشه...یا قیمت دادید نجومی یا اول میگید مشکلی نیست و بعد میگید به سرور فشار میاره... همچنان منتظر پیشنهادات شما هستم.بازم میگم یا آره یا نه. بعدش نگید نشد و اجازه نداریم و...
سلام دوست عزیز .
خسته نباشید .
همونطور که بهتون در تاپیک قبل گفتم ما می تونید بدیم .
با رپیدلیچ هم مشکلی نداریم چون سرور های ما قوی هستن .
با این آی دی تماس بگیرین : amirreza.nejati@yahoo.com
اینم سایتمون : iMIZBAN.COM
موفق باشید .

arash
August 28th, 2009, 19:54
در تاپیک قبل گفتید درسته اما اگر به تاپیک اولمن نگاه کنید نوشتم حداقل 400 گیگ پهنای باند به بالا نه کمتر

iMIZBAN
August 29th, 2009, 18:35
سلام دوست عزیز .
ما 400 گیگ پهنا میدیم .
ولی شاید قیمت به 200 تومان برسه .
مشکلی نیست ؟
اما کیفیت تضمین میشه .
همه چیز هم نا محدود هست .
موفق باشید .

arash
September 7th, 2009, 21:36
با تشکر. با starhost به توافق رسیدم.. با فضاها هم هاست گرفتم که انشالا زودتر مشکل ما رو حل کنند..