PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیاز به 10 گیگ هاست وارز

azola
August 19th, 2009, 16:55
سلام . من 10 گیگ فضا با 200 گیگ پهنای باند میخوام از سروری که آپ تایمش بالا باشه و هی دان یا ساس پند نکنه . ساپورتش هم عالی باشه . برای دانلود و پرداخت ماهیانه میخوام پرداخت کنم و بیشتر از 15 تومن نباشه ماهیانه
سایتم رو هم ببره رو سرورش اما سرور غیر وارز و مال آمریکا یا کانادا باشه و اگه بصورت رایگان باشه که عالیه
.
دوستان اگه از سایت دانلودی هم در سرورشون دارند لطفا نام ببرن یا پ.خ بزنن

WebRang
August 19th, 2009, 16:59
سلام . من 10 گیگ فضا با 200 گیگ پهنای باند میخوام از سروری که آپ تایمش بالا باشه و هی دان یا ساس پند نکنه . ساپورتش هم عالی باشه . برای دانلود و پرداخت ماهیانه میخوام پرداخت کنم و بیشتر از 15 تومن نباشه ماهیانه
سایتم رو هم ببره رو سرورش اما سرور غیر وارز و مال آمریکا یا کانادا باشه و اگه بصورت رایگان باشه که عالیه
.
دوستان اگه از سایت دانلودی هم در سرورشون دارند لطفا نام ببرن یا پ.خ بزنن
سلام
دوست عزیز اگرواسه سایت دانلود بخواین از آلمان در خدمتم!
تنها 15 هزار تومان
پهنای باند نامحدود + اف تی پی بک اپ رایگان!

اطلاعات تماس در امضا هست!
موفق باشید

Ali-718
August 19th, 2009, 17:06
سلام
من تو هلند سرور دارم 100 درصد وارز با سی پنل
اسپندش عالیه
اپ تایم تا 99.99 درصد تضمیم میکنم
من 10 گیگ با پهنای باند و امکانات نامحدود بهت میدم ماهی 10500 تومن
اگه خواستی پی ام بده starhost_90
اینم سایتم starhost.ir

GharbHost
August 19th, 2009, 17:12
سلام

10 گیگ هاست از سرورهای caro آمریکا ، با سرعت و کیفیتی مطلوب. ماهیانه 15 هزار تومان.
انتقال اطلاعات به صورت رایگان. پایداری سرور هم خوبه.

اما اینجا من یه سوالی دارم، تیتر تاپیک زدید، نیاز به 10 گیگ هاست وارز.

بعد توی متنتون :

.

من کاملا گیج شدم . منظور شما از وارز چی هست ؟

موفق باشید.

azola
August 19th, 2009, 18:00
سلام

10 گیگ هاست از سرورهای caro آمریکا ، با سرعت و کیفیتی مطلوب. ماهیانه 15 هزار تومان.
انتقال اطلاعات به صورت رایگان. پایداری سرور هم خوبه.

اما اینجا من یه سوالی دارم، تیتر تاپیک زدید، نیاز به 10 گیگ هاست وارز.

بعد توی متنتون :

من کاملا گیج شدم . منظور شما از وارز چی هست ؟

موفق باشید.

من میخوام نرم افزارهام برای دانلود رو سروری باشه که با کرک مشکلی نداشته باشه . سایت هم رو سروری مال کانادا یا آمریکا بالا بیاد . در واقع با ساب دامین بهم متصل باشند

GharbHost
August 19th, 2009, 18:04
من میخوام نرم افزارهام برای دانلود رو سروری باشه که با کرک مشکلی نداشته باشه . سایت هم رو سروری مال کانادا یا آمریکا بالا بیاد . در واقع با ساب دامین بهم متصل باشند

یعنی شما ، 1 هاست روی سرور وارز و 1 هاست برای سایت خودتون می خواید که وارز نباشه؟ که روی هاست وارز فایل ها رو آپلود کنید ؟

azola
August 19th, 2009, 18:09
یعنی شما ، 1 هاست روی سرور وارز و 1 هاست برای سایت خودتون می خواید که وارز نباشه؟ که روی هاست وارز فایل ها رو آپلود کنید ؟

دقیقا . دوست ندارم سایتم رو وارز بالا بیاد . اما فایلهام و عکس ها . کلا همه چی رو رو وارز قرار میدم.
برای سایت حجم کمی میخوام . حداکثر 200 مگ با پهنای 10 گیگ و دانلود وارز 10 گیگ با پهنای 200 گیگ

azola
August 19th, 2009, 18:21
در ضمن چرا بیشتر سایتهایی که در ضمینه هاستینگ در اینجا هستند سایتهایی تازه تاسیس با رنک پایین در گوگل هستند؟ من دوست دارم هاستینگی باشه که سایت دانلودی معتبری هم در روی سرورش قرار داشته باشه

Fazaha
August 19th, 2009, 19:15
با سلام ،
می تونین با ما تماس بگیرین!
نمونه سایت رو هم براتون می دم!

amirizadi
August 19th, 2009, 19:17
با سلام در خدمتم
10 گیگ+ پهنای باند نا محدود ماهانه 15000
سالانه 150.000

parsaserver
August 19th, 2009, 21:50
فضای نامحدود / پهنای باند نامحدود و کلا همه چی نامحدود رو ماهانه می تونم 11000 تومان تقدیم کنم
سالانه 100 هزار تومان
اطلاعات رو رایگان انتقال می دهیم .
99.98 درصد آپتایم
7 روز تست رایگان قبل خرید
نمونه سایت رو می تونم با پیغام خصوصی معرفی کنم
خلاصه ما در خدمتیم